Wszystko o Fiorentinie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2015, 16:46

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tak dalej pójdzie to na Euro 2012 na pewno nie pojedzie.
Jak ma jechać na turniej, który jest już przeszłością? :D


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 20:52

Viola traci punkty. Jeszcze tylko remis lub porażka merdaczy i :dance2:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 21:01

hellspawn pisze:Viola traci punkty. Jeszcze tylko remis lub porażka merdaczy i :dance2:
Było by całkiem fajnie, jakby wzrost formy i rozpoczęcie regularnego zdobywania punktów przez Juve, miał pokryć się ze spadkiem formy u wrogów.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 22:08

No oczywiście, najpierw i przede wszystkim należy patrzeć na siebie i robić swoje, ale takie zrządzenia losu są nam na tym etapie niezbędne.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2016, 13:38

http://www.gazzetta.it/Calciomercato/21 ... 3918.shtml

Zarate in, Rossi out.

Szkoda mi chłopaka. Takie Las Palmas czy Levante to raczej peryferia wielkiej piłki. Wszystko przez te kontuzję. We Florencji wejście w sezon 13/14 miał równie udane jak choćby Higuain w tym sezonie.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2016, 14:00

Szkoda, gdy omijały go kontuzje i był w formie to naprawdę kawał napastnika, na pewno przydałby się Włochom na Euro, obecnie chyba nie ma na to najmniejszych szans.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 13:02

Ten Ilicić jest naprawdę niesamowity :bravo: Ciekawe kto w przerwie letnie będzie chciał go wytargać z Florencji??


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2016, 00:11

@sebinho86 Oglądałeś ten mecz? Oprócz genialnego strzału z wolnego to chłop miał jeszcze dwie setki na nodze, które zepsuł. Poza tym rusza się, jakby miał zatwardzenie, innymi słowy "jest wolny jak keczup".

Zresztą poziom meczu Viola-Torino żenujący, szczególnie w pierwszej połowie. Długie fragmenty żywcem wyjęte z naszej Ekstraklasy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 23:35

Sousa zapowiada rozmowe z klubem w przyszlym tygodniu, zapowiada sie odejscie Paulo z Florencji. Chyba szkoda, ale runda rewanżowa to niestety zupełnie nie udana. Jakby coś tam w zimę się wydarzyło. Mam nadzieje, ze wróci do Serie A, moze do Juve kiedys, najpierw Didier potem Paulo?


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2016, 08:49

Był ten karny tam w doliczonym czasie, czy nie, cholerka usnąłem gdzieś w 60 minucie i wynik mnie zszokował. Na skrótach tego nie widać, ale cholernie jestem ciekaw, czy Tagliavento znowu Violi nie skrzywdził.

Ale bramki to tam padały przecudnej urody :shock:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2016, 11:25

lenor pisze:jestem ciekaw, czy Tagliavento znowu Violi nie skrzywdził
jeśli rozważasz to tylko w tych kategoriach to przy golu na 1-0 był prawie metrowy spalony więc "skrzywdził", a karny wg mnie raczej był


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2016, 16:11

Bernardeschi ładna asysta i 2 bramki. W tym sezonie jego liczby wyglądają fajnie - 9 bramek (+1 w LE) i 2 asysty, ale i też trener ustawia go bliżej bramki. Belotti 13 baramek i 3 asysty w lidze. Młodzi ofensywni włosi zaliczają dobre sezony, ciekawe jakie liczby by miał dziś Berardi gdyby nie kontuzja, bo miał świetny start.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 19:20

Viola z Chievo 0-0 do 85 min i obie ekipy grają w 10tkę :D Mam nadzieję, że dojdzie do dogrywki, żeby się chłopaki wybiegały przed meczem z nami na Artemio Franchi :smile:

pff. farciarze ;)


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 19:59

Fiorentina zagrala fatalna pierwsza polowe przeciwko Borussii M. Środek pola odcięty od gry. Kompletnie nie istnieją z przodu. Rozpaczliwie probuja tylko wrzucac dlugie pilki na Kalinicia (najwiecej prob Sancheza), ale daleko im do dokładności w tym elemencie. Niemcy napieraja, stworzyli 4-5 dogodnych sytuacji, a sam Stindl zmarnował dwie patelnie :doh:
Mimo wszystko Viola wygrywa :shock: po świetnym wolnym uderzonym przez Bernardeschiego z dużego dystansu :bravo: Sam Włoch był zresztą sfaulowany przy efektownej probie miniecia


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 13:21

Też obejrzałem w całości ten mecz ze względu na Dahouda i Bernardeschiego. Do przerwy powinno być 3:0 dla Gladbach, jak nie Tatarusanu, to słupek i Stindl strzelający z pięciu metrów w trybuny. Viola dosłownie sztycha nie zrobiła - jeden kiepski strzał Vecino i capolavoro z wolnego Bernardeschiego i 0:1. Cynizm do takiej potęgi, że nawet Juventus aż tak nie przesadzał w niektórych meczach pod tym względem.

Od początku sezonu mam wrażenie, że Milan Badelj to niesamowicie niedoceniany zawodnik. W zasadzie to nawet jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, że to najlepszy piłkarz Fiorentiny w tym sezonie. Wiadomo, Bernardeschi to arcytalent i umiejętnościami piłkarskimi wciąga całą Fiorentinę, ale on gra tylko godzinę na wysokim poziomie i im bliżej końca spotkania, tym bardziej gaśnie. Badelj od początku do samego końca organizuje grę Fiołków i gra inteligentnie. Nie dziwi mnie to, że Milan bardzo mocno się o niego stara.


ODPOWIEDZ