Wszystko o Fiorentinie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 20:36

sebastian10 pisze:ale ogólnie fajnie grał
Fajnie?! Piłka odbiła się na piątym metrze od niego, jak od drewna. Dostał taką wrzutkę, że Giovinco strzeliłby to. Już nie mówiąc o tym wypuszczeniu go 1 vs 1 z bramkarzem, które oczywiście spratolił, bo chciał przejść Reine i źle trafił w piłkę, która zawinęła mu się wokół nogi. W tym meczu dostał więcej patelń, niż Llorente w całym sezonie. Oczywiście nie wykorzystał żadnej.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 marca 2014, 17:51

Mario Gomez wypada na miesiąc z powodu urazu. To samo więzadło co poprzednio, ale tym razem w lewej nodze.
Obrazek


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 marca 2014, 18:14

bendzamin pisze:Mario Gomez wypada na miesiąc z powodu urazu. To samo więzadło co poprzednio, ale tym razem w lewej nodze.
Niezłą mają tą kadrę chorowitków w napadzie :)
No to teraz Tevez niech drży o koronę króla, bo na pole bitwy wkracza nasza Federi... znaczy Matri :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2014, 18:16

bendzamin pisze:Mario Gomez wypada na miesiąc z powodu urazu
Na taki sam 'miesiąc' jak wcześniej, czy dłuższy? :D


tak bez żartów, to szkoda go, mimo, iż jest z Violi. Miał być gwiazdą Serie A...


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2014, 19:20

Faktycznie szkoda, miał być wartością dodaną do naszej ligi, znane nazwisko które w teorii podnosi prestiż ligi, a tu zaraz zapomnimy że ktoś taki w ogóle istnieje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2014, 12:43

ciekawe... przegrać trzy "ostatnie" mecze po golach z rzutów wolnych ;] chyba na ich miejscu unikałbym fauli przez najbliższe kilka spotkań ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2014, 13:15

Matri jest naprawdę niesamowity. Ja nie wiem, czy on ma taki niesamowity instynkt napastnika i potrafi się odnaleźć w polu karnym, czy ma po prostu szczęście. Oglądałem ostatnie 4 mecze Fiorentiny i to, jakie miał okazje do zdobycia bramki, to głowa mała. To nie był setki, a dwusetki! Llorente nie miał tylu dogodnych sytuacji w przeciągu całego sezonu, co Matri w dwóch meczach.
E: Zapomniałem dodać, że żadnej nie wykorzystał, a momentami zastanawiałem się co on robi na boiskach Serie A. Chyba ma bogatego ojca, który kupił mu karierę. :smile:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 marca 2014, 14:17

A najlepsze jest to, że mit Matriego dobrze grającego głową ciągle jest żywy wśród komentatorów sportowych :lol:


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 27 marca 2014, 14:31

Lekko dziwna ekipa. Zagrać z Juventusem w trzech meczach, jak równy z równym. Ograć Neapol na jego boisku, a następnie przegrać z kretesem z najsłabszym od stu tysięcy lat - Milanem... :rotfl:
Ciekawe kiedy wreszcie ten Rossi powróci.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 marca 2014, 15:13

Najlepiej to się Matri zachował przy drugiej bramce. Odskoczył z muru w bok i akurat piłka przeleciała tą luką :prochno: Jakiś milanista napisał, że to jego najlepszy mecz w barwach Milanu :rotfl:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2014, 19:25

pablo1503 pisze:Matri jest naprawdę niesamowity. Ja nie wiem, czy on ma taki niesamowity instynkt napastnika i potrafi się odnaleźć w polu karnym, czy ma po prostu szczęście. Oglądałem ostatnie 4 mecze Fiorentiny i to, jakie miał okazje do zdobycia bramki, to głowa mała. To nie był setki, a dwusetki! Llorente nie miał tylu dogodnych sytuacji w przeciągu całego sezonu, co Matri w dwóch meczach.
Nie widziałem skrótu czy coś ale jeśli jest tak jak opisujesz w wczorajszym meczu to.. Hm. Zadaj sobie pytanie czy Matri miał takie sytuacje w Juve? :wink:

Llorente ich nie MA
Matri też ich nie MIAŁ


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 09:47

Llorente ich nie MA
Matri też ich nie MIAŁ
Może nie miał miliona stuprocentówek, ale mówienie, że ma tyle okazji co Llorente to przesada. Matri potrafi się odnaleźć w polu karnym i temu nie powinno się przeczyć. Natomiast jeśli chodzi o wykorzystywanie tych sytuacji to już inna bajka ;)
Okazji to on nie miał w Milanie. Ale z oczywistych przyczyn.


Belmondziak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2014
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2014, 17:23

Ludzie dajcie spokój już z Matrim, sam byłem jego zwolennikiem jak do nas przychodził, to był typowy snajper, a teraz szkoda gadać... przegrywa walke o pierwszą 11 z młodym Matosem, zresztą patrząc na jego gre nie dziwne.

A co do Fiorentiny, to graja nie równo, i to co było do przewidzenia ich gra obronna pozostawia wiele do życzenia, natomiast pomoc gra naprawde rewelacyjnie.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2014, 21:44

Być może nie ma głowy do tej największej piłki. Kto wie czy jego miejsce nie jest w Cagliari, którym trafiałby te kilkanaście bramek na sezon i to spokojnie klubu z Sardynii wystarczyło na utrzymanie, a sam Matri na wyspie nie czułby tej presji z jaką musiał się mierzyć w Mediolanie czy aktualnie we Florencji. Lubię Go, ale nie ten poziom.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2014, 00:40

Ale cyrk ze strony organizatorów tego pseudo Supermeczu :lol: Na parę dni przed terminem zmieniają rywala Realu z Fiorentiny na Legię. Większości kibiców Realu to pewnie specjalnie nie przeszkadza, nastawieni neutralnie mogą będą kręcić nosami (cieszę się, że sam nie skorzystałem z propozycji wyjazdu), ale kibice Fiorentiny są na pewno bardzo zawiedzeni, a o tych, którzy mają zaplanowany przyjazd z Włoch do Polski to szkoda w ogóle myśleć. Żenada, nawet nie chcę sobie wyobrażać co by tu się działo, gdyby Juventus miał grać towarzysko w Polsce i na parę dni przed meczem by nam to odwołali.


Obrazek
ODPOWIEDZ