Kto mistrzem w sezonie 2007/08?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Przy którym klubie pod koniec następnego sezonu będzie widniała cyferka 1?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:07

Jeżeli jest już podobny temat, to proszę modów o usunięcie tego, w każdym bądź razie nie znalazłem jakiegoś "brata bliźniaka" :-D tego topica. W przyszłym sezonie wracamy do Serie A po rocznej przerwie. Wracamy jako zupełnie inna drużyna, niż ten Juventus, który wygrywał ligę rok temu (tytuł i tak odebrany :cry: ). Zastanawiam się, jak sobie poradzimy. Jak będą wyglądały Nasze wielkie pojedynki z Milanem, Romą i Interem. A przede wszystkim, kto po ostatniej kolejce sezonu będzie spoglądał na inne drużyny z góry? Wg mnie będzie to NAsz ukochany klub. WIem, że jest to bardzo kontrowersyjna wypowiedź, ale wg mnie poziom w Serie A tak się obniżył, że mamy szansę na to trofeum. A Wy jak uważacie?


Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:13

Bez jaj. Poziom Serie A tak drastycznie się nie obniżył. Ale szansa jest zawsze. Myślę, że najgroźniejszy będzie Inter, po tym jak efektownie zapieprzy sobie Ligę Mistrzów w fazie grupowej, będzie mógł śmiało się skupić na poprawianie marnego dorobku ilości Scudetti (dobrze odmieniłem?). Ale jeśli to nie my wygramy, to z całego serca życzę sukcesu Romie, która jako jedyna potrafi grać coś ładnego we Włoszech bez wielkich nazwisk. I z sympatii do Spalettiego i Tottiego (a co...).


ti porterò all'inferno con me.
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:15

A moim zdaniem zastanawianie sie w tym momencie kto bedzie mistrzem w przyszlym sezonie (a wiec i caly temat) jest conajmniej bezsensowne.

Nie chce nawet pisac o tym, ze poki co gramy w Serie B, ale rozpoczecie seoznu 2007/08 bedzie za conajmniej 3 miesiace... :roll: Czeka nas wiec dlugie mercato, nie wiemy co sie w nim wydarzy, a wiec zastanawianie sie w tym momencie kto zdobedzie Scudetto w przyszlym sezonie, kiedy jeszcze ten nie jest zakonczony traci sens...
Bart_DB pisze: Ale jeśli to nie my wygramy, to z całego serca życzę sukcesu Romie, która jako jedyna potrafi grać coś ładnego we Włoszech bez wielkich nazwisk. I z sympatii do Spalettiego i Tottiego (a co...).
eee... :roll:

@Bart_DB: Zgadza sie, chcialem jak najbardziej skrocic Twoj cytat, a rzeczywiscie zabrzmialo to nieco inaczej, juz zmienione.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2007, 17:29 przez Radek_88, łącznie zmieniany 5 razy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:15

Myślę że jeszcze za wcześnie jak na takie "osądy", według mnie dużo będzie zależało o letniego Mercato. Jeżeli Juventus się wzmocni znacząco to wiadomo że będziemy zaliczać się do stawki. Ale zapewne jak co roku - Inter, Milan , Roma no i po cichu liczę że Juve ;). Napewno naszym atutem będzie to że w/w drużyny prócz nas będą grały na dwa a może i nawet na trzy fronty przez cały sezon a my możemy spokojnie skupić się na rozgrywkach ligowych ;).
Ostatnio zmieniony 24 maja 2007, 17:16 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:16

Faworytami są drużyny z Mediolanu, a nie powinna odpuścić również Roma. Do tego dochodzi Lazio, Palermo oraz my. Będzie super ciekawie.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:23

Radek_88 pisze:
Bart_DB pisze: Ale jeśli to nie my wygramy, to z całego serca życzę sukcesu Romie, (...) z sympatii do Spalettiego i Tottiego (a co...).
eee... :roll:
Nie ma co. Wyciąłeś z tekstu właśnie główny powód mojego EWENTUALNEGO trzymania kciuków za Romę...


ti porterò all'inferno con me.
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 18:58

Nie marzę o niczym innym tylko o Scudetto dla Juve w sezonie 2007/2008, ale bedzie ciężko i szczerze mówiąc będąc optymistą, ale jednocześnie realistą, że nie spodziewam się tego. Za to oczekuję walkę o 3 lub 2 miejsce. Jestem prawie przekonany, że Milan nie zdąbędzie mistrza w przyszlym roku - jest to dla mnie baardzo malo prawdopodobne. Inter - będą gorsi od Milanu. Nie wiem skąd się taka opcja wzięła w mojej glowie, ale przeczuwam, że w następnym sezonie Scudetto wygra Roma. Mimo wszystko i tak ciągle powtarzam sobie slowa: Scudetto bedzie nasze:):)


P.S. Pewnie wiele osób nie wie o co chodzi w tej wypowiedzi - nie dol, że nie jestem do końca normalny to jeszcze na dodatek jestem analfabetą :prochno:
P.S.2. Ale myślę, że takich wariatów jak ja też sie paru znajdzie
:rotfl:


Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 19:46

Wszysto zalezy od transferów jakie dokona nasz klub latem. Jezli sie wzmocnimy (obrona, pomoc) to jestesmy w stanie walczyc o 1 miejsce jezeli jednak nie zrobimy duzych wzmocnien musimy zapomniec o tytule (jezeli nawet nie o LM...) Jezeli nie wzmocnimy obrony to bedziemy tracili mnustwo goli (watpie zeby Buomsong zatrzymał Kake', Adriano czy Tottiego...) dlatego wszystko zalezy od wzmocnień jezeli dobrze wydamy poieniadze jestesmy w stanie walczyc o najwyzsze cele w lidze :!:

PS. Zagłosowalem na Juve :pray:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 20:34

Powiem tylko tyle...Pożyjemy zobaczymy nikt z nas nie przewidzi kto będzie zwycięzcą Serie A



Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 22:44

Ciężko już dziś mówić o tym kto zdobędzie majstra w przyszłym sezonie. Przede wszystkim włoskie kluby mają przed sobą 2 miesiące mercato, które napewno wiele nam powie. Na dzień dzisiejszy faworytem nie jesteśmy (a i po mercato napewno nim nie będziemy...). Jeśli zajmiemy 3-4 miejsce to będzie bardzo dobrze. Co by nie mówić nasza drużyna została rozbita i trochę czasu potrzeba, aby ją spowrotem postawić do pionu. Ważne, aby za dwa lata grać w LM. Walka o scudetto rozegra się pewnie między dwiema drużynami z San Siro.


LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 22:49

rastapastor pisze:Powiem tylko tyle...Pożyjemy zobaczymy nikt z nas nie przewidzi kto będzie zwycięzcą Serie A



Pozdroo...BLESS
Nie zgodze sie z Toba... W ankiecie jest 6 najbardziej prawdopodobnych typow i mysle ze do jej konca kazda z druzyn zalapie chociaz jeden glos.
Ktos przewidzi 8)


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 23:04

Tak jak większość z Was zgadzam się że teraz bardzo ciężko jest wskazać faworyta i wsyztsko okaże się po mercato, ale zastanawia mnie (sroko są Lazio i Palermo) dlaczego w ankiecie nie ma Fiorentiny, która posiada wspaniały skład, a na pewno jeszcze sie wzmocni oraz już 2 rok z rzedu wywalczyła na boisku awans do LM. Sercem będę z Juve, mam nadzieje Włoskim Juve, a nie jak chce wiekszośc międzynarodowym.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 23:10

Jezeli nie bedzie to Milan to jak dla mnie KAZDY byle nie inter.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 00:21

Swider10 pisze:watpie zeby Buomsong zatrzymał Kake', Adriano czy Tottiego
To jest rzeczywiście awykonalne - nie da się zatrzymać człowieka, który stoi w miejscu :|


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 08:08

Taki temat powinien powstać przed rozpoczciem nadchodzcego sezonu, ponieważ będziemy dużo więcej wiedzieli o składach faworytów, niż wiemy w dniu dzisiejszym. Ankiete w ogóle powinniśmy wyrzucić bo wiadomo jakie będą jej wyniki.
Bubu1899 pisze:Jezeli nie bedzie to Milan to jak dla mnie KAZDY byle nie inter.
Jezeli nie bedzie to Juventus to jak dla mnie KAZDY byle nie inter.


Obrazek
ODPOWIEDZ