Za kim jestescie w Polskiej Lidze??

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
joszko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 16
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 11:49

Jaki jest wasz ulubiony polski klub??

Mój zdecydowanie legia warszawa,chociaz teraz sie "odmłodziłą,ale wieze ze np janczyk,korzym,klatt,szalachowski,rzezniczak,smolinski beda gwiazdami pokroju krzynowka


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 12:13

joszko pisze:Jaki jest wasz ulubiony polski klub??
Mój zdecydowanie to Zagłębie Sosnowiec co chyba widać po moim avatarze i sig'u ... Jest to klub drugoligowy, natomiast jeśli chodzi o pierwszą lige to zawsze to była tj, odkąd pamiętam Legia Warszawa i zawsze tak zostanie :whistle:
joszko pisze:Mój zdecydowanie legia warszawa,chociaz teraz sie "odmłodziłą,ale wieze ze np janczyk,korzym,klatt,szalachowski,rzezniczak,smolinski beda gwiazdami pokroju krzynowka
Odmładzanie składu jest rzeczą naturalną i akurat wydaje mi się że Legia będzie miała dużo więcej pożytku ze swoich "młodych wilków" niż takie drużyny jak Wisła czy Groclin.Wystarczy odczekać trochę czasu aż ich talent się rozwinie i będzie kolejny tytuł mistrza dla drużyny z Warszawy.
Pozdro


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 12:22

Mimo ze jestem z Tychow to od zawsze kibicuje GKS KATOWICE!!
Teraz Gieksa przezywa kryzys i bedzie wystepowac w IV lidze ale ja wierze ze sie odbuduje i za pare lat wróci do Ekstraklasy i znow bedzie sie liczyc w polskim futbolu. :D .Gks to jeden z najbardziej utytulowanyh polskich klubów i gbyby tylo Dziurowicz troche pomyslał i rozsadniej zarządzał to Gieksa byłaby jedną z najlepszych druzyn a tak....IV liga :angry: :angry: :angry: :płaczę:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 12:34

Mój to bezprzecznie TS WISŁA! Od małego dziecka im kibicuje i chodze na mecze zdierając gardło :)

..........:::ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY:::.........
www.wislakrakow.com - the white star division


forumowy ujadacz
mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 12:38

Bart7 pisze:gbyby tylo Dziurowicz troche pomyslał i rozsadniej zarządzał to Gieksa byłaby jedną z najlepszych druzyn a tak....IV liga :angry: :angry: :angry: :płaczę:
Moze i Dziurowicz źle zarządzał Gieksą to mimo wszytko podziwiam tego gościa bo nareszcie ktoś zaczął sypać o korupcji (Baniak i Bronek moi ulubieni trenerzy :-D )
joszko pisze:Jaki jest wasz ulubiony polski klub??
pochodzę z Płocka więc teoretycznie Wisła P. ale przez to ze ten klub tylko kupuje mecze to trochę wstyd mi go lupić :P
Najbardziej lubie Wisłe Kraków bo to jedyny polski klub którego nie trzeba sie wstydzić w Europie, jedyn klub który jest wmiarę..... normalny


Obrazek
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 12:58

Moim ulubionym polskim klubem jest nasza kochana Wisła !!! Ale generalnie zajmuje drugie miejsce... za Juve oczywiście. Juve kibicuję od 1993, a Wiśle od 1998... Hehe... Najciekawsze jest to, że bardziej nienawidzę rywali Juve, niż Wisły :P Milan, Romę, czy Inter bym za ja** powiesił, a np. Cracovię też lubię, bo to klub z mojego kochanego Krakowa wkońcu :]
PS: Moja kobieta jest za Craxą :D:D:D, a ja za Wisełką...Fajne, co ??? :D:D:D


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 13:06

Pamietacie jeszcze taki klub Stomil Olsztyn, dawnymi czasy grywał nawet w 1 Lidze :) Pozniej znikł hajs z konta w ciągu jednego dnia i zaczęło się :evil: 2 liga...3 liga i przed byłym sezonem przemianowano nazwę na Oks 1945 Olsztyn, ale nic nie pomogło, Oks wylądował w 4 lidze :? A tak poza Oks to nasz miejski Mks Szczytno (V liga :) )

Z pierwszej ligi to najbardziej lubie Górnik Łeczna, nie wiem czemu, ale lubiłem ich jeszcze za czasów gry w 2 lidze i tak jakoś zostało do dziś.


Obrazek
KAcper123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 42
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 13:13

Polskiej ligi nie oglądam (bo w kablówce jej nie ma :| ) ale jak mnie ktoś pyta o klub to tradycyjnie w tym regionie Widzew łódź :)


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 13:18

Ja jestem tylko za Juve no i może lubie kilka klubów (napewno nie z Polski) dla mnie Polska Idea ekstraklasa ( :rotfl: ) to jest bida i nędza, niestety :angry:


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 13:22

3 królowie Wielkich Miast: Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk!!! No i wszystko jasne :)


Turbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 28
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 13:42

Ja jestem kibicem Stomilu Olsztyn ( OKS 1945 Olsztyn) Szkoda że są teraz w 4 lidze ale mam nadzieje na awans do 3 ligi i że się znajdzie wkońcu jakiś sponsor aby Stomil mógł powrócić do 1 ligi. Stomil+Juve=Mastrzowie :bravo: Pozdro dla wszystkich z Mazur


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 13:42

mil015 pisze:Moze i Dziurowicz źle zarządzał Gieksą to mimo wszytko podziwiam tego gościa bo nareszcie ktoś zaczął sypać o korupcji (Baniak i Bronek moi ulubieni trenerzy :-D )
Ja go nie podziwiam bo sam się przyznał do kupowania meczów! Poza tym nic by nie powiedział jakby jeszcze miał coś do stracenia. A tak to zniszczył klub z tradycjami i poszedł w ślady ojczulka. Zastanów się kogo podziwiasz!

No a co do tematu to oczywiście Legia Warszawa. Wielki klub, z tradycjami. A co do obecnej sytuacji Legii to tak:
-podoba mi się odmładzanie składu i inwestowanie w utalentowanych graczy.
- nie podoba mi się trener :prochno: bo nie potrafi postawić na tą młodzież. Ja chciałbym w Legii jakiegoś Kaczmarka czy innego gościa potrafiącego wypromować młodzież.
-sądze że oprócz młodzików potrzebni są doświadczeni ligowcy. Błędem było odejście Sokołowskiego który mógłby nauczyć młodych b. dużo.
-Noi czekam na Jacka Bąka i jakiś normalny system gry (4-4-2)


TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 14:21

Który z Was w Bełchatowie był :?: :lol: Przyznac sie :D


Obrazek


Inter per SempreObrazek
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 14:27

TdF pisze:Który z Was w Bełchatowie był :?: :lol: Przyznac sie :D


Obrazek
hehe tylko troche stary ten herb :smile:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 14:30

Motor Lublin i Śląsk Wrocław ZAWSZE RAZEM (no i Chełmianka oczywiscie) :twisted:
Obrazek Obrazek

A z ekstraklasy najbardziej lubie Wisłe Kraków :-D (szkoda ze Motor nie...no ale to juz inna bajka :| )

a co do postu wyzej to flaga Juve pojawia sie na kazdym meczu Legii - no ale to juz bylo w innym temacie o stosunkach kibiców Juve i Legii
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2005, 14:39 przez BIGGI, łącznie zmieniany 5 razy.


ODPOWIEDZ