Za kim jestescie w Polskiej Lidze??

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 10:19

ja również tylko Lech Poznań :)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 13:00

Ya-Qb 25 pisze:Ja w sumie nie kibicuje polskiej lidze ale lubie Ruch Widzew Legie
Z Widzewem i Legią mnie trochę zaskoczyłeś bo to tak jakbyś lubił dwóch najgorszych rywali. Widzewiak jak widzi napis "Legia" na murze to dopisuje "To szmat*" :)


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 13:16

LukaS pisze:
Ya-Qb 25 pisze:Ja w sumie nie kibicuje polskiej lidze ale lubie Ruch Widzew Legie
Z Widzewem i Legią mnie trochę zaskoczyłeś bo to tak jakbyś lubił dwóch najgorszych rywali. Widzewiak jak widzi napis "Legia" na murze to dopisuje "To szmat*" :)
ja tylko te 2 zespoły lubie a to czy sie lubią czy nie - co za różnica jak ja polskiej ligi nie oglądam :lol:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 13:46

LukaS pisze:
Ya-Qb 25 pisze:Ja w sumie nie kibicuje polskiej lidze ale lubie Ruch Widzew Legie
Z Widzewem i Legią mnie trochę zaskoczyłeś bo to tak jakbyś lubił dwóch najgorszych rywali. Widzewiak jak widzi napis "Legia" na murze to dopisuje "To szmat*" :)
Kibic Ruchu, zresztą podobnie jak wszystkich innych śląskich drużyn, robi podobnie :wink:


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 14:02

Ja też ogólnie jestem za drużynami ze śląska. jakoś tak patriotycznie i regionalnie, zawsze wiedziałem, że tam najwięcej klasowych (jak na polskie warunki) piłkarzy się rodzi. jeśli natomiast mielibyśmy opuścić już Śląsk to chyba Lech Poznań, bo jest dobrze zarządzany, ma szanse na Mistrza, gra bardzo ładną piłkę. Lubię też trochę Legię, ale to przez mojego kumpla, bo mi truje zawsze o Warszawiakach :p


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2010, 01:19

Witam wszystkich serdecznie, bardzo miło znów zabrac glos na moim pierwszym internetowym forum - sentymenty sie budza :)

Polska liga nigdy mnie specjalnie nie pasjonowala. Wychowalem sie w duchu raczej ligi niemieckiej, od zawsze otoczony rozgrywkami Bayernu Monachium. Warto zauwazyc, ze pewne zwiazku Gornego Slaska z kultura niemiecka powinny byc zrozumiale. Jednakowoz jednak druzyna Gornika Zabrze byla w mej pamieci obecna od zawsze. Opowiesci taty, ktory zreszta nieporowniywalnie intensywniej uczestniczyl w zyciu naszego zabrzanskiego klubu zapadaly w pamiec. Ale i sukcesy byly wieksze - a sukcesy przyciagaja.. Obecnie sklamalbym mowiac, ze druzyna Gornika Zabrze mnie nie interesuje. Wrecz przeciwnie - z polskich druzyn interesuje mnie najbardziej. Ciezko to moze wytlumaczyc. Polska pilka kopana niestety mnie nie wciaga, mocno odbiega poziomem od innych lig europejskich. Jednoczesnie jednak czuje gleboko posuniety patriotyzm lokalny i ta wiare, ze mimo wszelkich przeciwnosci w koncu wszystko sie ulozy. Dlatego tez rozumiem wspolnote kibicow Gornika i choc sam nie moge powiedziec (brak uczestnictwa w meczach), ze w niej uczestnicze, to bardzo ja wspieram. Kazdy przejaw solidarnosci zasluguje wszak na uznanie. Jednoczesnie jednak chcialbym wyroznic poszczegolne zbiory: miasto, region kraj. I tak zawsze na 1 miejsu bedzie Gornik, nastepnie Gorny Slask, a pozniej nasza Polska. Tak wiec w meczu Ruchu z Lechem, choc wydawac sie to moze oburzajace, bede jednak za Ruchem.
Trzymajac za Gornika kciuki, serdeczenie pozdrawiam pasjonatow polskiej Ligi

Majkel


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2010, 22:00

Tylko Górnik Zabrze ; )
Silesia Terror 8)


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 00:17

Dopóki Polski Związek Piłki Nożnej nie zostanie oczyszczony do cna, polską piłką się nie zainteresuje. Kopanie balona nad Wisłą przestanie przypominać kabaret dopiero wtedy, gdy zaistnieją zmiany przynajmniej podobne do tych w Rosji.


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 00:28

Bianconero92 pisze:Tylko Górnik Zabrze ; )
Silesia Terror 8)
O a widzę, że jesteś z Gliwic to jaka dzielnica, że Górnik? :D Sośnica, Łabędy, Kopernik? czy jakaś inna :P ?


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 01:22

Jeśli idzie o polską piłkę jestem za tym żeby Lech przegrywał, zawsze i wszędzie. No i na wspomnienie jak taka Wisła czy Legia ośmieszały nasz futbol w konfrontacjach z półamatorami zawsze milej człowiekowi na sercu kiedy nie udaje im się wygrać mistrzostwa. No i jeszcze nigdy się nie smucę kiedy lecą z ligi Cracovia czy Polonia Warszawa - kluby z największych miast, ktorych kibice pier...nicza farmazony, ze wielka pilka powinna byc w wielkich miastach... a tymczasem ich frekwencję można śmiało porównać z dorobkiem takiej Odry Wodzisław.


calma calma
Kisiel_Knf

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2009
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2010, 22:01

Polonia Bytom


Kisiel : DD
TheLastLivingHero

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 15 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2010, 22:05

W sumie bardziej lokalny patriotyzm, niż kibicowanie komukolwiek w Polsce, a więc Motor Lublin.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2010, 22:12

Za nikim :D

Na serio jakoś w ogóle nie obchodzi mnie Polska Liga. Chyba, ze względu na poziom... W europejskich pucharach kibicuje zawsze polskich klubom. Ale jeśli miałbym wybrać jakiś to chyba byłby to Ruch Chorzów. W zeszłym roku trochę czasu spędziłem na Górnym Śląsku i poznałem kilku kibiców Niebieskich, a prywatnie świetnych ludzi ;)


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
rafalutek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2010, 08:29

Tylko i na zawsze Juve i Legia.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2010, 08:33

rafalutek pisze:Tylko i na zawsze Juve i Legia.
Wreszcie ktoś normalny :D


Obrazek
ODPOWIEDZ