Za kim jestescie w Polskiej Lidze??

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 23:25

wloski pisze: Zgadzam sie z toba w 100 % ale z rok na rok wchodza beniaminki o wysokim budzecie klubowym zas spadaja biedaki tak ma byc moze wtedy bedziemy bardziej szanowani w europie :prochno:
A ja się z Tobą w 100% nie zgodzę :evil:
Widzisz ...na boisku nie graja pieniądze tylko 22 facetów z mniejsza lub wiekszą ambicją i właśnie takim zaangażowaniem można więcej zdziałać niż pieniędzmi. Bo ci - jak ich nazywasz "biedaki" myślą podczas meczu o grze - a nie o tym ile za ten mecz zarobi. I niech za przykład posłużą wyniki choćby Górnika, który właściwie co mecz gra z bogatszym od siebie i po 3 meczach ma 5 punktów, remisując w 2 kolejce z najbogatszym Groclinem.
I gdzie tu Twoje teorie się sprawdzają? Dzisiaj na Roosevelta "bęcki" dostała Cracovia - klub też z dużo większym budżetem i ambicjami.

Szanowani w Europie będziemy jak poprawimy kilka innych rzeczy na stadionach (i same stadiony), a niekoniecznie przez podnoszenie budżetów klubów.

A wracając do tematu.... :smile:
Jak ktoś po mojej wypowiedzi się jeszcze nie zorientował że kibicuję Górnikowi Zabrze to ma problem z czytaniem ze zrozumeniem :prochno:

A tak BTW..już gdzieś chyba był takowy topic...;)


joszko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 16
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 14:43

Ale czy tak wogule to ktos z was lubi tqakie kluby jak gks belchatow,czy arke gdynie, zazwyczaj nie polska liga jest itak cienka jeszcze w ostatecznosci rozumiem wisle i legie ale nie takie kluby, coprawda kazdy lubi to co chce ale....


FrOsT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2005
Posty: 30
Rejestracja: 17 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 15:41

joszko pisze:Ale czy tak wogule to ktos z was lubi tqakie kluby jak gks belchatow,czy arke gdynie, zazwyczaj nie polska liga jest itak cienka jeszcze w ostatecznosci rozumiem wisle i legie ale nie takie kluby, coprawda kazdy lubi to co chce ale....
Czyli każdy ma kibicowac najlepszym?? To ze legia czy wisła sa najlepsze kluby w polskiej lidze to kazdy ma im kibicowac?? Stary zastanów sie troche.


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 16:02

Ja kibicuje Zaglebiu Sosnowiec po niewaz pochodze z Sosnowca a jeslichodzi o pierwsza lige to tez was niczym nie zaskocze poniewaz jestem fanem Legii ale mimo ze pochodze z sosnowca Legii wczesniej zaczolem kibicowac poniewaz jak bylem mamly mialem bodajze 7-8 lat Legia grala w LM mecze ze spartakiem i z atenskim koniczytnkmi ogladaem w tv itak zaczela moje milosc do Legiia poniej zaczolem sie interesowac pilka i w mym sercu zagoscilo Zaglebie :lol: z perspektywy czasu ciesze sie ze trafilem na mecze Legii w TV co by bylo jak bym zaczol ogladac jak widzew gral w LM :D ale wszystko dobrze sie skonczylo :)

LEGIA &ZAGLEBIE FOREVER
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2005, 16:06 przez Mario_166, łącznie zmieniany 1 raz.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 16:02

Podzielam zdanie Frosta...jeśli lubie się i kibicuje jakiemuś klubowi to na dobre i na złe :!: . Gdyby Juve nagle zaczęło grać na poziomie 5-8 miejsca w serie a, też byście się od niego odwrócili? :?

Każdy nawet słaby klub ma swoich zagorzałych i miejscowych fanów, którzy całe życie chodzą na ich mecze, pokochali w lepszych chwilach, ale w gorszych je wspierają.

Co do tej flagi Juve...to przyjaźń Legii i Juve naprawdę jest taka zażyła :?: :D . Bo na meczu Juve-Liverpool też widziałem flage Legii jak dopse pamiętam 8) . Ja w Polsce kibicuje zawsze Legii i Wiśle w europejskich pucharach, oby dwie drużyny bardzo lubie, i oczywiście zawsze jestem za moim skromnym drugoligowym KSZO Ostrowiec Św., na których mecze chodze...jednak nie ma to jak Juve :D


joszko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 16
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 16:14

A z drugiej ligi to ja tylko widzew uwielbiam a wy??(widzew w tym roku wruci do pierwszej ligi :!: :!: :!: :!:


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 16:51

Moim ulubionym klubem z Polski jest Widzew Łódź. Mieszkam w Łodzi i odkąd pamiętam kibicuję temu klubowi (ale i tak najbardziej kocham Juve :-D ). Mimo iż podzielam wasze zdanie na temat polskiej piłki, że jest to dno itd. to i tak staram się chodzić na każdy mecz i dopingować swój ulubiony polski klub. Mam nadzieję że Widzew w tym sezonie wróci do pierwszej ligi bo myślę że na to w 100% zasługuje. Spadek do drógiej ligi był spowodowany głównie długami jakie zrobili jego poprzedni właściciele ale znaleźli się ludzie którzy chcą odbudować klub i pomóc wrócić mu na szczyt (w końcu to Widzew jest ostatnią polską dróżyną która grała w Lidze Mistrzów). Zbigniew Boniek (który jak wiecie kiedyś grał w Juve) i Wojciech Szymański wkładają wielkie pieniądze mimo że miasto nic nie robi żeby im pomóc. W Polskiej piłce są jednak ludzie którzy chcą nie tylko pieniędzy lecz staraja się zrobić coś dla polskiej piłki.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 20:47

seba pisze:Moim ulubionym klubem z Polski jest Widzew Łódź. Mieszkam w Łodzi i odkąd pamiętam kibicuję temu klubowi (ale i tak najbardziej kocham Juve :-D ). Mimo iż podzielam wasze zdanie na temat polskiej piłki, że jest to dno itd. to i tak staram się chodzić na każdy mecz i dopingować swój ulubiony polski klub. Mam nadzieję że Widzew w tym sezonie wróci do pierwszej ligi bo myślę że na to w 100% zasługuje. Spadek do drógiej ligi był spowodowany głównie długami jakie zrobili jego poprzedni właściciele ale znaleźli się ludzie którzy chcą odbudować klub i pomóc wrócić mu na szczyt (w końcu to Widzew jest ostatnią polską dróżyną która grała w Lidze Mistrzów). Zbigniew Boniek (który jak wiecie kiedyś grał w Juve) i Wojciech Szymański wkładają wielkie pieniądze mimo że miasto nic nie robi żeby im pomóc. W Polskiej piłce są jednak ludzie którzy chcą nie tylko pieniędzy lecz staraja się zrobić coś dla polskiej piłki.
I tak trzymaj stary :D
Teraz rzecz jasna kibicować będe Wiśle ktra juz w środę gra bardzo wazny mecz - czuje ze awansujemy :)


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Timon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 21:09

Z polskiej ligi lubie Ruch Chorzów (jak wiekszosc osób w Łaziskach) ale najbardziej lubie nasz miejscowy klub POLONIA ŁAZISKA :D oczywiscie to wszystko poza JUVE :D


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 22:52

Z polsjkiej ligi najbardziej lubie Wisłe Kraków


mac_gw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2004
Posty: 12
Rejestracja: 18 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 23:12

Mistrzów jest w polsce wielu! prawdziwy tylko jeden!

---- :: KSG ZABRZE :: ----

mimo ze ostatnio sa problemy z pieniędzmi i tak klub daje rade!
ale wierze ze kiedys potęga tego utytułowanego klubu sie odrodzi!


---------- ::: FORZA JUVE :::------------------

JUVE: i na dobre i na złe ja i tak kocham CIE!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 07:44

Wisła Kraków - debeściaki - najlepszy i jedyny profesjonalny polski klub pilkarski :ball:


Obrazek
swiatek1910

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 20:22

Za kim jestescie w Polskiej Lidze?? Bo ja jestem za Widzewem:). Wiem ze to nie jest za fajnie bo jek wiadomo Widzew nie lubi Legii za to Legia trzyma z Juve. Ale nie bede zmienial ani jednego ani drugiego klubu.A za kim Wy jestescie?? Piszcie swoje kluby i ich zgody:P i kosy :evil:


adi130

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 231
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 20:30

haah :d ja jestem za Lechem a co :PP wkońcu stąd jestem :P oczywiście każdy chyba wie z kim jest zgoda a z kim kosa :]


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2007, 20:41

A ja jestem za Legią. I musze powiedzieć, że 2 lata temu cała moja klasa była za Wisłą, ale ja ich przekabaciłem i tylko 2 wiślaków jest w mojej klasie.


ODPOWIEDZ