Calcio traci dystans do innych czołowych lig

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2007, 00:41

wojteceek pisze:
makaveli999 pisze:
wojteceek pisze: Przypomina mi to trochę sytuację w Polsce tyle, że u nas powstają nowoczesne stadiony i z tym rasizmem jest coraz lepiej.
U nas powstają nowoczesne stadiony :?: A oprócz stadionu Korony (który i tak jest mały) to jaki niby powstał :?:
Otóż chodzi mi o stadion Lecha, który jest w trakcie budowy a to co zrobili wygląda bardzo dobrze. Chodzi mi także o stadion Wisełki Kraków. Widziałeś nową trybunę?
Więc nie powstają stadiony, tylko te stare próbuje się unowocześnić... :think: i wszystkie, które wymieniłeś wypadają chyba bardzo blado w porównaniu z włoskimi. A jeśli uważasz, że stadion Lecha albo Wisły (aczkolwiek Lecha lepszy) jest nowoczesny to gratuluję poczucia humoru :)


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2007, 09:15

Tak uważam, że stadion Lecha będzie nowoczesny, podobnie Wisły. Co uważasz, że Włoski stadion lepszy bo ma 60 000 miejsc i trybuny są oddalone od boiska o kilometr?


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2007, 14:27

wojteceek pisze:Tak uważam, że stadion Lecha będzie nowoczesny, podobnie Wisły. Co uważasz, że Włoski stadion lepszy bo ma 60 000 miejsc i trybuny są oddalone od boiska o kilometr?
YHY, stadion wisly lepszy bo ma 2 nowe z dupy wziete trybuny. Zresztą po co powiekszaja jak i tak nie bedzie kompletów ? CO mozna bylo zauwazyc chociazby na meczach jakze atrakcyjnych z punku widzenia polaków meczów pucharu UEFA, gdzie na nowej super nowoczesnej trybunie ktora z pewnością Włosi nam bardzo zazdroszczą nie bylo praktycznie ludzi.
wojteceek pisze:i trybuny są oddalone od boiska o kilometr?
Czemu Twoja wiedza o Włoskich stadionach oranicza się do Delle Alpi :)?


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2007, 14:37

Chciałem Ci uświadomić, że na Wiśle podczas meczów Pucharu UEFA było sprzedawane ponad 14 000 biletów. A wygląda, że jest mało ludzi bo każdy pcha się ku górze i stoi nawet na schodach.

Na połowie stadionów w Serie A są bieżnie...


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2007, 11:37

wojteceek pisze:Na połowie stadionów w Serie A są bieżnie...
Bo Włosi chyba przy okazji rozwijaniu futbolu, chcą na siłe rozwiną lekkoatletykę...
Szkoda, że Mistrzowie Świata i kraj, który ma aktualnie dwóch najlepszych zawodników na świecie boryka się z tyloma aferami iproblemami. A wszytko jak zawsze obraca się w kręgu pieniędzy. Mam nadzieję, że to sie kiedyś skończy.. ale jakby Inter został zdegradowany do Serie B nie obraźiłbym się.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2007, 12:27 przez Michael900, łącznie zmieniany 1 raz.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2007, 12:17

Jak do Serie A wrócą Juve, Genua i Napoli to średnia kibiców gwałtownie wzrośnie...


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2007, 12:29

W tym sezonie nie ma ustalania meczów przez Luciano Moggiego, więc jak oglądam mecze Lega-Calcio są one inne niż w poprzednich sezonach. Ale i tak jakby nie Moggi nie byłoby 4. Campioni del Mondo.
Lega-Calcio FOREVER


ODPOWIEDZ