Matusiak: z Palermo do Heerenveen

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pandit Davasarman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 25
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2007, 08:47

Ja aż takim pesymistą nie jestem. Czytałem gdzieś wypowiedzi trenera Palermo i on sam zaznaczał, iż nie spodziewał się po Matusiaku jakichś wielkich wyczynów w tym sezonie. Mało tego, otwarcie powiedział, że Radek regularnie i na swoim poziomie zacznie grać w przyszłym sezonie, gdyż po to jest kupiony. Fakt, że trener się zmienił, ale nie wierzę w to, iż zawodnika, na którego wyłożono kasę nie sprawdzi się odpowiednio, tak, jak na to zasługuje.
stara_dama pisze:myśle, że Matusiak troche za szybko zaczął gwiazdorzyć
No nie wydaje mi się.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2007, 11:51

http://seriea.pl/index.php?strona=news&id=85677
Czyżby odrodzenie Matusiaka? 6 goli - mimo, że to zaledwie sparing - robi wrażenie. Czy "6-tka" podziała też na wyobraźnie trenera i Matusiak zagra w pierwszym składzie z Ascoli? Należy też mieć na uwadze, że do końca sezonu, z powodu kontuzji, wykluczony jest z gry Urugwajczyk - Cavani.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2007, 12:18

Zła wiadomość dla Matusiaka bo Miccoli ma przejść do Palermo a do nas Barzagli . Coś czuje ze sobie nie pogra za dużo Radek.


Pozdrawiam


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2007, 12:23

Mateo21 pisze:Zła wiadomość dla Matusiaka bo Miccoli ma przejść do Palermo a do nas Barzagli. Coś czuje ze sobie nie pogra za dużo Radek.
Pozdrawiam
Jeśli tak się rzeczywiście stanie to będzie to raczej zła wiadomość dla Di Michele, bo to z nim były zawodnik Juve konkurowałby o miejsce w składzie. Radek zaś straci konkurenta w walce o miejsce w składzie, bowiem Caracciolo zapowiedział odejście z Palermo po sezonie. Tak więc Polakowi (w przyszłym sezonie) pozostaje "tylko" wygrać rywalizację z Cavanim i Amaurim.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2007, 14:50

ja czekam na mecz z Ascoli. mam nadzieje ze wyjdzie w pierwszej 11 i pokaze w pelni na co go stac. zasluguje na ta gre, bo ten Carocciolo to taka kaleka :angry:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2007, 13:01

CzarnyZkultury pisze:ja czekam na mecz z Ascoli. mam nadzieje ze wyjdzie w pierwszej 11 i pokaze w pelni na co go stac. zasluguje na ta gre, bo ten Carocciolo to taka kaleka :angry:
On też jest kontuzjowany (http://www.palermo.yoyo.pl/index.php?fu ... all&no=871). Jest więc niemalże pewne, że Matusiak w niedziele zagra. Wszyscy jego rywale (Cavani, Caracciolo, Amauri) do gry w pierwszym składzie leczą kontuzje.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 15:50

Do przerwy w spotkaniu Ascoli- Palermo, 1-2 prowadzą goście, w 30 min. debiutanckiego gola zdobyl Matusiak.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 16:09

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Do przerwy w spotkaniu Ascoli- Palermo, 1-2 prowadzą goście, w 30 min. debiutanckiego gola zdobyl Matusiak.
super. wreszcie dostał Radziu szanse. mam nadzieje ze gol jest jakis ladny i przekona trenera do siebie.

jak ktos bedzie miał linka do bramki to wstawiajcie


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 16:21

Warto zaznaczyc, ze wszystkie bramki dla Ascoli, w tym meczu strzelaja nasi wychowankowie: Boudianski i Paolucci...

Edit: Przejzalem inne wyniki i widze, ze tez inni wychowankowie strzelaja, Brighi i Gasbarroni.
Swoja droga modle sie, zeby Reggina, Siena i Parma wygraly swoje mecze, a dzieki temu wiesniaki z Chievo wrocily do B...


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 16:36

Dionizos pisze:Warto zaznaczyc, ze wszystkie bramki dla Ascoli, w tym meczu strzelaja nasi wychowankowie: Boudianski i Paolucci...

Edit: Przejzalem inne wyniki i widze, ze tez inni wychowankowie strzelaja, Brighi i Gasbarroni.
O tym chciałem własnie wspomnieć.

Matusiak już nie ustrzeli nic więcej. W 51 minucie zmienił go Caracciolo. Fajnie, że wogóle zagrał, jeszcze fajniej, że strzelił bramkę.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 16:39

tabo89 pisze:mam nadzieje ze gol jest jakis ladny i przekona trenera do siebie.
no nie wiem :
eurosport.com pisze:Palermo are 2-1 up against AscoliIt's Matusiak with a comical goal after Simplicio's initial shot had been saved by Eleftheropoulos, and Di Michele had fallen over himself trying to turn the rebound home.
Tak czy owak wazne ze strzelil 8)


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 16:41

Strzelają młodzi pilkarze Juve... :D oni są na wypozyczeniu tak czy jak ???

Szkoda, że dopiero teraz zagrał Matusiak od początku..


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 17:00

nie liczy sie sposob w jaki strzelil, ale ze strzeli. w koncu to napastnik. moze wladze Palermo wreszcie docenia naszego snajper, bo zasluguje napewno na wiecej okazji do grania, chocby wchodzac w 2polowie.


Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 17:14

Strzelają młodzi pilkarze Juve... oni są na wypozyczeniu tak czy jak ???
Z tego co zdołałem wyczytać, to Viktor Boudianski przeszedł w sezonie 2004/2005 do Regginy jako wspówłasność nie wiem co potem się z nim działo. Może Reggina wykupiła drugą połówkę karty.
Matteo Brighi przeszedł do Romy jako wymiana za Emersona, oczywiście Juventus płacił za Brazylijczyka dodatkowo pieniądze. :wink:


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 19:33

wow ale ten Boudianski bramy zapakowal. respekt dla tego chlopaka :D
a wracajac do bramki Matusiaka to zwykla dobitka byla z 5m i nie wice w niej nic smiesznego.


ODPOWIEDZ