Matusiak: z Palermo do Heerenveen

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 16:17

Lukasz_JUVE pisze:
Bartas_01 pisze::bravo: nareszcie ktos napisal porzadny artykul zawierajacy czesc prawdy o tym co zrobili z Radka polskie media

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1490 ... omosc.html
Dobry artykuł na onecie :rotfl: Spokojnie, to tylko wycinek z "Rzeczpospolitej" :P

Ale faktycznie ten Pan ma rację. Trochę media przesadziły, a ludzie chwycili haczyk.
Wlaśnie chodzilo mi tu o tego pana a nie o onet:P Dziwi mnie tylko fakt ze onet zamiescil taki artykul ktory zawiera jaka czesc prawdy. Ja zyczeMatusiakowi jak najlepiej ale dopoki nie zobacze 3-4 meczow w jego wykonaniu nic o ego przyszlosci nie powiem


Montero 4-stiv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2006
Posty: 20
Rejestracja: 09 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 16:29

Mysle ze sie sprawdzi o ile bedzie mial duzo okazji do gry i bycmoze jak sie sprawdzi to bedziemy mieli drugiego polaka w Juve :D


Serce białe krew w czerni na zawsze Juventusowi wierni:D
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 16:53

Wierzę w Matusiaka, że wywalczy sobie miejsce w 1. składzie, ale rywalizacja będzie ostra; wystarczy wspomniec o Caracciolo, a przecież kupili też niedawno młodego "gwiazdorka" z Urugwaju - Cavaniego, nie wspominając juz o reszcie. Świetnie by było gdyby miał takie wejście, jak Smolarek w Dortmundzie (po 9 minutach gol z Wolfsburgiem) :-D


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 17:27

paul636 pisze: a przecież kupili też niedawno młodego "gwiazdorka" z Urugwaju - Cavaniego,
Powiedz mi jakim człowiekiem jest Cavani? Bo musisz o nim dużo wiedzieć, żeby nazywać go gwiazdorkiem.


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 17:32

Supersonic pisze:
paul636 pisze: a przecież kupili też niedawno młodego "gwiazdorka" z Urugwaju - Cavaniego,
Powiedz mi jakim człowiekiem jest Cavani? Bo musisz o nim dużo wiedzieć, żeby nazywać go gwiazdorkiem.
Użyłem "skrótu myślowego" :) Podobno ma wielki talent i chyba (bo nie oglądałem) był gwiazdą niedawnych młodzieżowych mistrzostw ameryki południowej, więc skróciłem to słowem "gwiazdorek".


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 17:37

paul636 pisze:
Supersonic pisze:
paul636 pisze: a przecież kupili też niedawno młodego "gwiazdorka" z Urugwaju - Cavaniego,
Powiedz mi jakim człowiekiem jest Cavani? Bo musisz o nim dużo wiedzieć, żeby nazywać go gwiazdorkiem.
Użyłem "skrótu myślowego" :) Podobno ma wielki talent i chyba (bo nie oglądałem) był gwiazdą niedawnych młodzieżowych mistrzostw ameryki południowej, więc skróciłem to słowem "gwiazdorek".
Trochę niudany skrót myślowy. Zdrobninie "gwiazdorek" użyte przez ciebie podświadomie sugeruje twój ironiczny stosunek do osoby urugwajskiego napastmika.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 22:43

Łukasz pisze:
Radeek pisze:Całkiem możliwe ze tym celem bylo chwilowe zalatanie dziury po Amurani`m
???Chyba Amauri'm???
Wybacz mi za tą literówke...
Lukasz_JUVE pisze:
Radeek pisze:Wszyscy o_O? No tak przeciez La Gazzetta Dello Sport jest różowa, bo nowy 'Bóg futbolu', Radosław Matusiak gra w Palermo... To prziecież polscy dziennikarze zrobili z niego gwiazde, a gdy strzelil gola w wewnętrznej gierce Palermo dostali takiego orgazmu, ze przez kolejne kilka dni mowili tylko o tym...
Matusiak sam zapracował na miano gwiazdy, strzelając 9 goli w lidze, kilka w reprezentacji, a nie dziennikarze :!:
:prochno: :prochno: :prochno: Uuuuu strzelil 9 goli w świetnej polskiej lidze, tożto wielka gwiazda....


Lukasz_JUVE pisze:
Radeek pisze:Widocznie się nie nadawał, zreszta w mecz kadry poza golem (który wpadł dzieki bramkarzowi przeciwnikow, a nie marnemu strzalu Matusiaka), to mu nic nie wychodzilo...
Ojj.. widzę że ktoś tu jest o coś zazdrosny i nie podoba mu się, że ktoś wypromował się na tyle, by wyjechać do Włoch, do dobrego klubu...
Widze że ktos tu już nie ma argumentów...
Albo nie... przyznam Ci sie... jestem Pawłem Brożkiem i bardzo denerwuje mnie to że Radkowi tak szybko udalo sie uciec z Polskiego syfu, a ja juz sie tyle mecze...
Lukasz_JUVE pisze:
Radeek pisze:Moze i typowo polskie ale zawsze się sprawdza... Pozatym Matusiak jest mlody :| ? Pilkarz ma 25 lat a my w Polsce okreslamy go takim mianem... :|
Ma 25 lat ale jeszcze sporo czasu na udowodnienie swojej wartości.
W tym wieku juz dawno powinno sie udowodnic swoja wartosc, chyba ze jest sie Polakiem.

Lukasz_JUVE pisze:
Radeek pisze:Całkiem możliwe ze tym celem bylo chwilowe zalatanie dziury po Amurani`m
Ilu to już piłkarzy jechało do innego klubu by tylko na chwilę zastąpić jakiegoś piłkarza, a potem baardzo długo tej pozycji nie oddawało...
Ty chyba nie widziales Amauri`ego w akcji...


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 22:55

Radeek pisze: :prochno: :prochno: :prochno: Uuuuu strzelil 9 goli w świetnej polskiej lidze, tożto wielka gwiazda....
Więc ile by goli nie strzelił, do dobrego klubu nie trafi, be te "ileś" bramek strzelił w polskiej lidze? Dziwne...

Radeek pisze:Widze że ktos tu już nie ma argumentów...
Albo nie... przyznam Ci sie... jestem Pawłem Brożkiem i bardzo denerwuje mnie to że Radkowi tak szybko udalo sie uciec z Polskiego syfu, a ja juz sie tyle mecze...
Cześć Paweł. Fajnie że działasz na forum Juve. Wiesz, to ze zostałes w Polsce to nie twoja wina, tylko Ciupiała i ogólne całego PZPN. A moze dlatego Matusiak pojechał do Włoch bo był lepszy :?:
Radeek pisze:W tym wieku juz dawno powinno sie udowodnic swoja wartosc, chyba ze jest sie Polakiem.
Przykro mi że RM nie jest Kubą Błaszczykowskim czy innym Leo Messim. Ale to że jest Polakiem to nie jego wina. I bycie Polakiem nie upoważnia do grania w średnich ligach z miernym skutkiem. Wiesz moze kto to Boniek, Lato, Deyna :?:
Lukasz_JUVE pisze:Ty chyba nie widziales Amauri`ego w akcji...
Widziałem, i to nie raz. Jest dobry, bardzo dobry. Ale Radek też sporo potrafi.

Koniec tej durnej wymiany zdań.


Obrazek
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 23:25

Lukasz_JUVE pisze:Koniec tej durnej wymiany zdań.
Dobrze ze zdajesz sobie sprawę na jakim poziomie są Twoje posty...

Na razie... Ja juz nie odpisuje, po prostu nie chce aby ludzie przez media plakali w przypadku niepowodzenia Matusiaka... (Jezeli bede sie mylil, pierwszy przyznam do bledu).


kow3l

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 73
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 23:56

Szczerze mowiac marnie widze szanse Matusiaka w Palermo. Po pierwsze musi zaczac choc troche grac. Zaistniec w tym zespole musi koniecznie w tym sezonie, cokolwiek by inni nie mowili (a niektorzy mowia,ze bedzie zgrany idealnie z zespolem dopiero w przyszlym). Potem wroci Amauri i jesli sie teraz nie wybije to wyrokiem bedzie lawa. A poki co nie zanosi sie na gre. Najpierw w ogole nie powolany do skladu, bo klopot z wloskim. Dzisiaj caly mecz na lawie mimo, iz nie mogl zagrac takze Di Michele. Kiedys szanse zapewne dostanie, ale obawiam sie,ze bedzie wychodzil z lawki. A to nie jest typ Franka zza dobrych czasow,ze jak grala reprezentacja to wystarczylo go wpuscic. Matusiak musi sie zaaklimatyzowac. Di Michele jest w klubie nietykalny. Caracciolo jak na zlosc gra akurat teraz dobrze. Wloch zawsze bedzie mial jeszcze jedna szanse gry, Polak niekoniecznie.Dochodzi Urugwajczyk, ktory byl kilka razy drozszy. Nie kupuje sie teoretycznie slabszego napastnika za wieksza sumie, nie o to w tym chodzi. Moja wizja jest pesymistyczna. Do konca sezonu bedzie gral z lawki,a potem jeszcze rzadziej, o ile jakims cudem nie blysnie


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 01:57

ja powiem tyle - mila, niedzielan, rasiak - o ile o tym ostatnim sie slyszy ze gra, nawet skutecznie o tyle o pierwszej dwojce od czasu opuszczenia polski sluch zaginal... ich jeszcze tlumaczy pewien sukces - od druzyny praktycznie znikad, do zwyciestwa nad Man City w p UEFA, a matusiak czego dokonal? strzelil kilka bramek w polskiej lidze i jego druzyna lideruje po polowce sezonu - ocene tych "osiagniec" pozostawiam kazdemu do swobonej oceny :> zycze mu jak najlepiej, zreszta jak kazdemu pilkarzowi, po prostu nie rozumiem jaki mial w tym cel, bedzie mial szczescie jak sie skonczy na wypozyczeniu do serie b :)
i nie docieraja do mnie argumenty, ze "zdolny chlopak, tylko trener nie daje grac" - skoro nie daje, ma ku temu powodu = sa lepsi na danej pozycji od niego / nie czuje gry zespolu. liga nie jest po to by sie ogrywac z pilkarzami, tylko po to zeby zdobywac punkty. (BTW - z tych samych wzgledow bronie decyzji DD w sprawie braku bojinova w skladzie, awans z 1 miejsca z obecna skutecznoscia obrony wyniku wcale nie jest przesadzony, trzeba stawiac na pewniakow poki co)
pol roku by go nie zbawilo, a moglby wreszcie cos osiagnac - mistrzostwo polski, ktore bez niego GKS raczej nie zdobedzie wg mnie oraz krola strzelcow ligi co by bylo rownoznaczne z wynegocjowaniem lepszego kontraktu, a kto wie, moze lepszego klubu.

jeszcze jedno tak off-top: ja rozumiem dume z naszych rodakow, rozpierajaca niektorych ludzi wypowiadajacych sie na tym forum, ale naprawde to brzmi conajmniej malo obiektywnie i az smiesznie jak sie czyta propozycje wymarzonego skladu Juve z borucem w bramce i zurawskim w ataku :D cieszy mnie natomiast fakt, ze w polskiej pilce POWOLI, ale za to dosc konsekwentnie cos sie rusza (chodzi o pilkarzy potrafiacych odnalezc sie za granica, nawet jesli jest to angielskie championship, czy liga szkocka)


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 12:39

Radeek pisze:
Lukasz_JUVE pisze:Koniec tej durnej wymiany zdań.
Dobrze ze zdajesz sobie sprawę na jakim poziomie są Twoje posty...

Na razie... Ja juz nie odpisuje, po prostu nie chce aby ludzie przez media plakali w przypadku niepowodzenia Matusiaka... (Jezeli bede sie mylil, pierwszy przyznam do bledu).
O dzięki mistrzu za uświadomienie mi o mojej niedołężności.
Ludzie płakać nie będą po Matusiaku, co najwyżej on sam. Oczywiście mógł najpierw pograć ten sezon w Polsce albo wyjechać np do Francji ale wybrał o wiele większe wyzwanie i zobaczymy czy jemu podoła.
Jak chcesz to już nie odpisuj, bo i po co :?: A to że nie lubisz Matusiaka za to że skorzystał z możliwości i wybił się z szarej, polskiej rzeczywistości dowodzi o jego umiejętnościach i szczęściu.

LEGIA PANY :!: :D


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 16:35

Z acmilan.com

69' Substitution
Andrea Caracciolo
Radoslav Matusiak

73' Ambrosini resists Matusiak's attack in the midfield, but in the end Barzagli interrupts the Rossoneri action(Ambrosini zatrzymuje atak matusiaka w srodku pola, w koncu barzagli przerywa atak Rossonerich)


No to zobaczymy czy w debiucie nasz snajper cos pokaze

Bede stale aktualizowal wydarzenia na boisku zwiazane z Matusiakiem.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 16:43

bukol87 pisze:Z acmilan.com

69' Substitution
Andrea Caracciolo
Radoslav Matusiak

73' Ambrosini resists Matusiak's attack in the midfield, but in the end Barzagli interrupts the Rossoneri action(Ambrosini zatrzymuje atak matusiaka w srodku pola, w koncu barzagli przerywa atak Rossonerich)


No to zobaczymy czy w debiucie nasz snajper cos pokaze

Bede stale aktualizowal wydarzenia na boisku zwiazane z Matusiakiem.

No nareszcie... Ale 6 minut zostalo do konca chyba juz nic nie ustrzeli ;p
Ale jakis asysta czy poprzeczka to tez dobry poczatek ^^

Co do Radka w Palermo ogolnie to mysle ze sobie poradzi, jesli tylko chce.
Coz, nie bez powodu daje sie graczom numer 9 na koszulce :D


OFFTOP:
Tak wogole to moglo by to Palermo wygrac z tym Milanem... Przynajmiej zeby Milan sie nie znalazl w top 4 pod koniec sezonu...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 16:50

Pomyślcie jak to będzie wyglądało w jego CV- debiut w Serie A, w meczu przeciwko AC Milan :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ