Śmierć na boisku

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2003, 20:33

Po smierci Marca viviena Foe bylem bardzo przygnebiony...ale przez ten tydzien ktory minal od jego smierci slyszalem od dwoch innych przypadkach smierci na boisku...jeden mial miejsce w czasie meczu bodajże trzecioligowego...bramkarz jednej z druzyn zaslabl w czasie meczu i umarl krotko po..natomiast o drugim slyszalem dzisiaj tez z TV
ze na treningu jednej z druzyn Ameryki Płd. umarl jeden z pilkarzy z powodu ataku serca..


Co Wy o tym sądzicie?????mnie osobiscie bardzo te wiadomosci martwia i coraz bardziej sie boje co bedzie z pilkarzami za kilka lat... :( :( :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2003, 20:39

a miał 21 lat....niedobrze sie dzieje, coraz młodsi ludzie dostają zawału :?


RAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 122
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2003, 21:26

Wina takiego stanu pilkazy jest fifa ktora bezsensownie wymysla jakies nowe turnieje typu Puchar Konfederacj przez co zawodnicy sa przemeczeni i puzniej gina na boisku :!:


Juve jest miłością mojego życia !!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2003, 10:43

O tym bramkarzu niesłyszałem ale o tym 21 letnim brazylijczyku tak. To jest coś nie do pojęcia. Niemam pojęcia co jest przyczyną takich śmierci. To bardzo dziwny zbieg okoliczności :cry: Bardzo mi przykro z powodu tych zgonów. Niech spoczywają w pokoju['].Mam nadzieję, że to już koniec z takimi przypadkami :cry:


Obrazek
król Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 158
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2003, 11:38

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:O tym bramkarzu niesłyszałem ale o tym 21 letnim brazylijczyku tak. To jest coś nie do pojęcia. Niemam pojęcia co jest przyczyną takich śmierci. To bardzo dziwny zbieg okoliczności :cry: Bardzo mi przykro z powodu tych zgonów. Niech spoczywają w pokoju['].Mam nadzieję, że to już koniec z takimi przypadkami :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


FORZA JUVE
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lipca 2003, 12:00

Takie wiadomości bardzo mnie przygnębiają..Czuje się fatalnie kiedy czytam o śmierci tak młodych ludzi :?


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2003, 12:54

BIANCONERI pisze:Takie wiadomości bardzo mnie przygnębiają..Czuje się fatalnie kiedy czytam o śmierci tak młodych ludzi :?
Ja też się czuje fatalnie, w dodatku to sportowcy, sam, nie wiem co o tym myśleć :cry:
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2009, 17:19 przez Machlik, łącznie zmieniany 1 raz.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 lipca 2003, 15:07

Coraz czesciej dochodzi do takich wypadkow ... sa to mlodzi zawodnicy ktorych kariera mogla duzo wniesc do ich zycia ... dlaczego tak sie dzieje ?! Czym jest to spowodowane ?! :?


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2003, 15:44

JAk juz ktos wspomnial po jakiego grzyba sa organizowane turnieje typu Puchar konfederacji w okresie keidy to zawodnik powinien wypoczac przed rozpoczeciem przygotowania do sezonu ?

Smierc Foe i innych z pewnoscia na kazdym z nas wywolala smutek i szok
Ale ten chlopak z Brazyli mial 21 lat !! zawal w takim wieku ?? przeciez to straszne


FORZA JUVE
ALLAH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 65
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2003, 15:50

Niewiem co mam o tym sądzić ale napewno mnie to przygnębia


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2003, 19:03

nookie pisze:Po smierci Marca viviena Foe bylem bardzo przygnebiony...ale przez ten tydzien ktory minal od jego smierci slyszalem od dwoch innych przypadkach smierci na boisku...jeden mial miejsce w czasie meczu bodajże trzecioligowego...bramkarz jednej z druzyn zaslabl w czasie meczu i umarl krotko po..natomiast o drugim slyszalem dzisiaj tez z TV
ze na treningu jednej z druzyn Ameryki Płd. umarl jeden z pilkarzy z powodu ataku serca..


Co Wy o tym sądzicie?????mnie osobiscie bardzo te wiadomosci martwia i coraz bardziej sie boje co bedzie z pilkarzami za kilka lat... :( :( :(
To jest bardzo przygnembjające że w najpjękniejszej dyscyplinie sportu na świecie umiera coraz wiecej graczy!!! :cry:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 14:15

;(

Trzeba coś z tym zrobić, bo to przecież może spotkać każdego...


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2003, 21:43

Odpoczywaj w spokoju


Zawsze Wierni ! ! !
ODPOWIEDZ