Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 12:52

Już na samym początku mało interesuje mnie tegoroczna Liga Mistrzów :/ Nie ma zespółu komu można by było z sercem kibicować, oczywiście mowa o Juve, ale nawet jeśli Legii by sie udało to oczywiście z przejęciem oglądałbym każdy mecz, jednak tak się nie stało :płaczę:
Troche mnie te losowanie zdenerwowało, przez to że Mlan ma takie fartucha, no jak tak można, nie dość, że nie powinni grać w LM, to jeszcze taka grupa, z której nie da się nie wyjść z pierwszego miejsca :/ szkoda...
Nie wiem kto z kim wygra i jak się to potoczy, nie się dzieje co chce


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 13:38

Na wstępie powiem że tegoroczna LM wisi mi koło tylka bo zabraknie Juve! Tylko Celticowi Glassgow bede kibicował ze względu na Boruca i Żurawskiego.

A grupa Milanu to jest jakaś kpina! Mieli nie w ogóle nie zagrać w LM a tu grają i to jeszcze dostali grupe taką że nawet Legia przy dobrej formie mogła by z niej wyjść


Obrazek
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 14:54

JuveForever10 pisze:Na wstępie powiem że tegoroczna LM wisi mi koło tylka bo zabraknie Juve! Tylko Celticowi Glassgow bede kibicował ze względu na Boruca i Żurawskiego.

A grupa Milanu to jest jakaś kpina! Mieli nie w ogóle nie zagrać w LM a tu grają i to jeszcze dostali grupe taką że nawet Legia przy dobrej formie mogła by z niej wyjść
Święta prawda, nic dodać nic ująć. W 100% się z Tobą zgadzam. Milan powinien conajwyzej wystepowac w P. EUFA. Również będę w tym roku tylko kibicował Celticowi, ale raczej ze względu na styl jaki prezentują.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 15:37

. Grupa A:

- FC Barcelona, :ball:
- Chelsea, :ball:
- Werder Brema,
- Levski Sofia.

Grupa B:

- Świeżo Ustawieni Mistrzowie Włoch, :ball:
- Bayern Monachium, :ball:
- Sporting Lizbona,
- Spartak Moskwa.


Grupa C:

- Liverpool, :ball:
- PSV Eindhoven, :ball:
- Girondins Bordeaux,
- Galatasaray Stambuł.

Grupa D:

- Valencia, :ball:
- AS Roma, :ball:
- Olympiacos Pireus,
- Szachtar Donieck.

Grupa E:

- Real Madryt, :ball:
- Olympique Lyon, :ball:
- Steaua Bukareszt,
- Dynamo Kijów.

Grupa F:

- Manchester United, :ball:
- Celtic Glasgow,
- Benfica Lizbona, :ball:
- FC Kopenhaga.

Grupa G:

- Arsenal Londyn, :ball:
- FC Porto,
- CSKA Moskwa, :ball:
- Hamburger SV.

Grupa H:

- AC Milan, :ball:
- Lille, :ball:
- AEK Ateny,
- Anderlecht Bruksela.

Pierwszy raz od bardzo dawna Liga Mistrzów kompletnie mi wisi.Może jak będe miał okazje to obejrze jakiś ciekawszy meczyk, ale bez specjalnych emocji.Kto wygra mnie zbyt nie obchodzi, natimiast nie chciałbym zeby trofeum zdobyła Barca,Real,Milan lub Inter.W sumie jak Lyon by wygrał to bym sie nawet cieszył.Pozdro.


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 16:47

Odpowiem wam na pytania jak znajde czas ( nie wcześniej niż jutro). Prosiłbym o nie usuwanie tego posta, bo w przyszłości go wyedytuje :wink:


Dain Żelazna Stopa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 16:51

Grupa A:

- FC Barcelona :ball:
- Chelsea :ball:
- Werder Brema,
- Levski Sofia.

Grupa B:

- Świeżo Ustawieni Mistrzowie Włoch
- Bayern Monachium :ball:
- Sporting Lizbona :ball:
- Spartak Moskwa.


Grupa C:

- Liverpool :ball:
- PSV Eindhoven,
- Girondins Bordeaux,
- Galatasaray Stambuł :ball:

Grupa D:

- Valenci :ball:
- AS Roma :ball:
- Olympiacos Pireus,
- Szachtar Donieck.

Grupa E:

- Real Madryt :ball:
- Olympique Lyon :ball:
- Steaua Bukareszt,
- Dynamo Kijów.

Grupa F:

- Manchester United :ball:
- Celtic Glasgow,
- Benfica Lizbona :ball:
- FC Kopenhaga.

Grupa G:

- Arsenal Londyn :ball:
- FC Porto :ball:
- CSKA Moskwa,
- Hamburger SV.

Grupa H:

- AC Milan :ball:
- Lille :ball:
- AEK Ateny,
- Anderlecht Bruksela.

Kocham Sporting L. i lubie Galatasaray i im zycze wyjscia z grup. Co do finalu to albo Lyon albo Barca. NA PEWNO nie Chelsea i na pewno nie Arsenal....


CELTA VIGO I JUVENTUS TURYN!! Campione Celtińas! Forza Juve!
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 17:53

Grupa A - żenada. Znów zobaczymy pojedynek wielkich gigantów :|
Grupa B - nic nadzwyczajnego...
Grupa C - hm, jedyną ciekawostką jest Bordeaux
Grupa D - jedna z najciekawszych grup, jeśli wszyscy zagrają na poziomie będzie co oglądać
Grupa E - ciekawa grupa oprócz jednego zespołu... i dwóch pojedynków sprzed roku...
Grupa F - wg mnie najciekawsza grupa, ale kolejne zastrzeżenie bo MU i Benfica znów się spotykają w tej samej fazie...
Grupa G - kolejna ciekawa, szczególnie Hamburger może coś namieszac oraz CSKA pod sztandarem Abramowicza :lol:
Grupa H - w sumie najmniej interesująca, ale może zaskoczyć.

Ogólnie to LM jest po części odświeżona, gdyż zagrają takie drużyny jak FC Kopenhaga, Steaua, Szachtar czy HSV. Wg mnie to będzie najciekawsza LM od kilku lat.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2006, 16:02

Po losowaniu gdy sprawdzałem grupy w pierwszym momencie zacząłem szukać Juve ale się nie doszukałem i wtedy nagle przypomnienie: przecież my nie gramy w LM. :| Potem rzuciła mi się w oczy grupa A aż mnie zatkało znów Barca zmierzy sie z chelsea. :prochno:
Jeśli chodzi o moje typy to wygląda to tak:

Grupa A:

- FC Barcelona, :ball:
- Chelsea, :ball:
- Werder Brema,
- Levski Sofia.

Grupa B:

- Inter Mediolan, :evil: niestety :ball:
- Bayern Monachium, :ball:
- Sporting Lizbona,
- Spartak Moskwa.


Grupa C:

- Liverpool, :ball:
- PSV Eindhoven, :ball:
- Girondins Bordeaux,
- Galatasaray Stambuł.

Grupa D:

- Valencia, :ball:
- AS Roma, :ball:
- Olympiacos Pireus,
- Szachtar Donieck.

Grupa E:

- Real Madryt, :ball:
- Olympique Lyon, :ball:
- Steaua Bukareszt,
- Dynamo Kijów.

Grupa F:

- Manchester United, :ball:
- Celtic Glasgow,
- Benfica Lizbona, :ball:
- FC Kopenhaga.

Grupa G:

- Arsenal Londyn, :ball:
- FC Porto,
- CSKA Moskwa,
- Hamburger SV. :ball:

Grupa H:

- AC Milan, :ball:
- Lille, :ball:
- AEK Ateny,
- Anderlecht Bruksela.
:)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 17:47

Jak narazie Intewr Mediolan pięęęknie zaczal tegoroczne rozgrywki :) kiedy dzis rano przeczytalem newsa na stronie interowcow to az mi sie milo zrobilo :) a najwspanialsze byly komentarze o Zlatanku ktory dostal czerwien i zmarnowal kolejna sytuacje sam na sam przez to ze zle przyjal pilke i ta mu bardzo odskoczyla :) a przeciez tak sie interowcy rajcowali ze beda mieli gwiazdorka zlatanka w skladzie :) Chcialem jeszcze aby Barcelona przegrala no ale niestety sie nie udalo choc i remis nie jest zly :) Pozdrawiam a co wy o tym sadzicie?


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 13:47

No i dziś bylo losowanie ... Wiadomo poraz 1 od dawna bez JUVENTUSU ...Wielka szkoda ...Aha, piszczie co sądzicie o losowaniu i jaki typ stawiacie z tym kto dalej przejdzie. Oto nastepujace pary :

FC Porto - Chelsea ; Chelsea przejdzie na luzie

Celtic - Milan ; Jasne ze Celtic przejdzie, Milan to najslabsza druzyna z tych wszystkich wylosowanych

PSV Eindhoven - Arsenal ; Cieżko będzie ale Arsenal będzie górą tym razem

OSC Lille - Manchester ; Wielki fuks dla Manchesteru :angry: , chyba że zleckeważa przeciwnika :twisted:

Roma - Lyon ; Jedna z najciekawszych par ale chyba Lyon będzie gorą ;) :whistle: :whistle:

Barcelona - Liverpool :smile: :smile: :smile: Spokojne przejście Liverpoolu do dalszej gry :rotfl: :rotfl:

Real - Bayern ;tym razem to ciezko będzie ale chciałbym zeby to Bayern był góra i napewno wiele z nas też woli Bayern od Królewskich :wink:

Inter - Valencia ; A tu to napewno wiekszosc z nas będzie za Valencia, dodam od siebie ze Valencia do mój 3 klub a 2 to Lyon. A Interowcy dostana lanie i tyle :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:03

Wróci pół składu ze "szpitala" + druga połówka do tego czasu zacznie grać na normalnym poziomie i Celtic niestety (Żurawski, Boruc) pożegna się z LM.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:10

Zobaczycie co Quaresma bedzie wyczyniał z obroną Chelsea... :twisted: Porto to równy przeciwnik i nawiąże napewno walkę z CFC. To będzie widowisko :-D


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:24

Mecze dopiero w lutym więc pewne jest to, że nic nie jest pewne szczególnie w Lidze Mistrzów :roll:

Ciesze się, że Barsa trafiła na ekipę Beniteza, który co jak co o hiszpańskiej piłce troche wie więc nie byłbym taki pewny co do awansu Blaugrany
Celtic - Milan ; Jasne ze Celtic przejdzie, Milan to najslabsza druzyna z tych wszystkich wylosowanych
Taaaak Celtic jest za to europejską potęgą :D


Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:30

No trzeba przyznać, że niektóre pary ciekawe...
:puck: FC Porto - Chelsea - na pewno Chelsea nie zje rywali, Porto na pewno podejmie wyzwanie. Drużyny z Portugalii prezentują ładną technikę - jeśli zagrają na luzie i bez presji to mogą się pokusić nawet o wyeliminowanie Chelsea
:puck: Celtic - Milan - hmm jeśli ACM szybko się nie pozbiera to może mieć kłopoty z Celtikiem. Maciek i Artek na pewno nie położą się przed przeciwnikiem i mogą celować nawet w sensację
:puck: PSV Eindhoven - Arsenal - Arsenal jednak jest lepszy i chyba będzie potrafił to pokazać na boisku
:puck: OSC Lille - Manchester - :smile: (nie ma to jak stosowny komentarz)
:puck: Roma - Lyon - ciekawy mecz, Roma to nie Real i może nie da sobie "nastukać" ile wlezie. Choć ostatnia porażka z Lazio pokazuje, że Roma również musi się pozbierać prawie tak samo jak i Milan. Jednak i tak wolę Lyon
:puck: Barcelona - Liverpool - to również będzie fascynujące widowisko. Chciałbym, żeby liverpoolczycy utarli nosa hiszpanom. oj będzie się działo... :)
:puck: Real - Bayern - niemiecki klub nie jest na straconej pozycji. W takich "klasykach" jednak zawsze wolę przeciwnika Realu... Bayer to dla mnie "mniejsze zło" :wink:
:puck: Inter - Valencia - :-D (mówiłem już coś o trafnym komentarzu?? :wink: )

Losowania ciekawe, dużo meczy "nieprzesądzonych". Tylko siąść i oglądać :) Mistrza Italii nie ma to nie wiadomo, kto będzie w finale... :twisted:


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:41

Porto-Chelsea-Licze na Chelsea i pewnie przejdzie dalej
Celtic-Milan-Licze na Celtic ale moga sie pomeczyc z Milanem
PSV-Arsenal-Licze na PSV chociaz watpie zeby Eindhoven gral dalej ale to trzymam za nich kciuki :-D
Lille-Manchester- No comments... :smile:
Roma-Lyon-Zgadnijcie na kogo licze :wink:
Barcelona-Liverpool-Zaciety pojedynek chociaz stawiam na Barce
Real-Bayern-Rozniez moze byc ciekawie ale wole bawarczykow
Inter-Valencia-Hehehe :twisted:
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2006, 14:42 przez Ifrit23, łącznie zmieniany 1 raz.


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
ODPOWIEDZ