Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 16:05

pan Zambrotta pisze:
Simeone Milanistą ?
Marco. Nie znasz? Ten z Interu jest moim anty za cyrk z Beckhamem. Mój błąd; pisze się Simone.

weron? czy często palę? masz mnie za idiotę? napisałem coś złego?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2007, 16:13 przez _Jah, łącznie zmieniany 1 raz.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 16:11

_Jah pisze:
pan Zambrotta pisze:
Simeone Milanistą ?
Marco. Nie znasz?
Simeone, a Simone to różnica.

Sądziłem, że Simeone wpisałeś nie do tej drużyny do trzeba.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 16:26

Martin pisze:Co chciałeś przekazać w tej wypowiedzi?
To proste... zenujace i załosne jest dla mnie nazywanie obecnych kibicow LFC "animals". Ogrywanie wielkiego pokrzywdzonego tego wydarzenia jest dla mnie jeszcze bardziej smieszne. Wybaczyc moga rodziny i bliscy zabitych i poszkodowanych. A my powinnismy czcic ich pamiec .Nikt go o ozadne przebaczenie nie prosi. Proste... mozna obwiniac tamtych ludzi ale nie dzisiejszych kibicow LFC.
Sasza04 pisze:Skala przewiny Milanu wobec Juve w porownaniu z winami animalsow w mojej subiektywnej ocenie jest nieporownywalna.
I co z tego... dlatego kazdego kibica LFC nazwiesz animalsem?
Przy twoim toku rozumowanie kazdy Niemiec czy to młody czy stary to SS... :roll: Nie osmieszaj sie...
Sasza04 pisze:I jakis smieszny Cris ze swymi naukami moralnymi na pewno nic pod tym wzgledem nie zmieni .
:lol: Tylko na tyle cie stac...


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:02

Sasza ma rację i Cris ma rację. Heysel. Wina leży po stronie licznej grupy barbarzyńców z Liverpoolu. Kibice The Reds od tamtej pory zostali owiani złą sławą. Kara za ten precedens dosięgnęła całą federację piłki Angielskiej w postaci 5-letniego wykluczenia ich drużyn z rogrywek pucharowych. Od tamtej pory minęło mnóstwo czasu. Niemalże 2 pokolenia piłkarzy. Mnie jeszcze nie było nawet na świecie. A wszystko rozchodzi się o kwestię przebaczenia. Fani The Reds publicznie o to poprosili. Lecz fani Juve nie wybaczą tego nigdy. I słusznie. Po takim incydencie sława Liverpool'u jest zachwiana.

Jest tylko jedno pytanie: czy warto kontynuuować wzniecanie ognia nienawiści w stronę nowego pokolenia kibiców? Ja uważam, że nie.

Jest to jednak problem względny i zdania w nim będą zawsze podzielone. Pewni możemy być jedynie tego, że FC Liverpool nigdy nie będzie dla nas klubem obojętnym. Atmosfera towarzysząca tej rywalizacji zawsze będzie gorąca. A chyba o to idzie. O emocje.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2007, 17:05 przez _Jah, łącznie zmieniany 1 raz.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:04

Gratulacje dla Milanu :!: Ale trzeba przyznać, iż był to dość nudnawy finał, pełen błędów obydwu drużyn. Szkoda, że Liverpool nie potrafił wykorzystać swoich sytuacji. A Milan jak to Milan, kilka kontr i zwycięstwo. No i jeszcze ten Pippo :wink:


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:55

rastapastor pisze:

Ciekawe czy wasze młodziaki wygrałyby ze staruszkami z Mialnu cwaniaczku...stare dziadki pokazały że stac ich an zdobywanie LM. Ośmieszyli wszystkie młodsze drużyny, nauczyli moresu i MU i Live, i inne drużyny...śmiem twierdzić że Juve również nie poradziłoby sobie z Milanem w tej edycji LM!!!


Pozdroo...BLESS


Szlag mnie trafia jak takie wypowiedzi czytam! :angry:


Po pierwsze to trochę wyluzuj stary za bardzo się stresujesz skoro wygraliścię ligę mistrzów :wink:
Po drugie czy ja powiedziałem, że nasze młodziki by z wami wyrały?
Nie no więc w czym problem? Po prostu się smieje bo to prawda, że to drużyna dziadków i nie twierdze, że są kiepscy, ale dla mnie poprostu Milan z pelnym szacunkiem, ale nie zasłużyl na mistrza europy bo niewiem jak Ty, ale ja oceniam wszystkie mecze tej edycji LM. Widzialem wszystkie w wykonaniu LFC i Milanu i MOIM zdaniem, a mam prawo je mieć drużyna z Mediolanu zagrala w tej edycji tylko 2 dobre mecze (wcześniej napisałem, że jeden - zmieniam zdanie :prochno: ) co poprostu według mnie nie jest sprawiedliwe.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 19:10

Sasza04 pisze:Wez idz to powiedz tym tysiacom juventini, ktorzy ze wzgarda odwrocili sie plecami do animalsow w 2005 r., ze tak nie mozna, ze nie mozna obwiniac dzisiejszych animalsow, bo to smieszne i w ogole zalosne.
Bo to rzeczywiście jest śmieszne i żałosne... Ale cóż, niestety czasami emocje biorą nad rozumem górę. Przykład Crisa z Niemcami i SS wydaje się być jak najbardziej właściwy.[/b]


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
roger

Milanista
Milanista
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 40
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 19:13

cris zero szacunku dla ciebie, skoro nie szanujesz innych.jestes ZEREM.co do finalu, mecz nudny.MILAN nie zagral porywajaco,ale WYGRAL LM po raz 7 i to sie liczy.a przez wiekszosc na tym forum przemawia ZAZDROSC i poczucie mniejszosci.ani Inter ani Juve nie potrafia wygrac najwazniejszego trofeum w Europie od wielu wielu lat.moze i pilkarze MILANU nie naleza do mlodzieniaszkow, ale po co mlodzi,,skor w tym wieku sa najlepsi?pokazli wielu mlodszym graczom ich miejsce w szeregu, wiec ugryzcie sie w jezyk zanim napiszecie cos na temat ich wieku. co do slusznosci ich wystepu w LM, to napisze, ze zostali ukarani, musieli grac w eliminacjach, rozpoczeli sezon z -8 pkt, nie mieli normalnego okresu przygotowawczego.skoro MILAN nie zasluzul, to na co zasluzylo Juve?Na SerieC?nikt z nas nie wie jak bardzo kazda z druzyn oszukiwala.kara dla Juve wskazuje, ze to bianconeri macili bardziej i kara byla wieksza.teraz gracie ponownie w SerieA i to chyba powinien byc wasz temat przewodni.


brigate rossonero
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 20:18

Po pierwsze to trochę wyluzuj stary za bardzo się stresujesz skoro wygraliścię ligę mistrzów Wink
Po drugie czy ja powiedziałem, że nasze młodziki by z wami wyrały?
Nie no więc w czym problem? Po prostu się smieje bo to prawda, że to drużyna dziadków i nie twierdze, że są kiepscy, ale dla mnie poprostu Milan z pelnym szacunkiem, ale nie zasłużyl na mistrza europy bo niewiem jak Ty, ale ja oceniam wszystkie mecze tej edycji LM. Widzialem wszystkie w wykonaniu LFC i Milanu i MOIM zdaniem, a mam prawo je mieć drużyna z Mediolanu zagrala w tej edycji tylko 2 dobre mecze (wcześniej napisałem, że jeden - zmieniam zdanie Prochno ) co poprostu według mnie nie jest sprawiedliwe.

ja się nie denerwuję nie ma tu ściany to dałem angry hahaha :prochno: ...być może oceniasz wszystkie mecze ale nie zmienia to faktu że wczoraj wygrał Milan, czyli lepszy...są dobre i złe dni...Milan mógł mieć same złe dni ale przezwyciężył je w najważniejszych momentach i zawodnicy wygrali LM. Być może i są to stare pryki, ale jak to mówią stare ale jare a w meczu wiek nie gra tylko zawodnicy ...szczerze sam obawiam się o Milan co będzie jak staruszki odejdą...ehh ale pożyjemy zobaczymy

Poza tym złość nie leży w mojej naturze, one love :smile:

Pozdro...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 13:28

Mysle ze warta odnotowania jest postawa rossonerich : 8)


Obrazek
Obrazek

Nie wygralem od 42 lat (pucharu europy)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 maja 2007, 14:35 przez wErOn, łącznie zmieniany 2 razy.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 13:31

Odnotowałem.
Żałosne to jest
Inaczej tego nazwać nie potrafię.


Dirty mind
Gabryś1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 marca 2007
Posty: 52
Rejestracja: 31 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 13:32

Jak by ktoś był łaskaw przetłumaczyć na nasze te te napisy na transparentach :|


"Bo tego durnia mamy za prezydenta"
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/592 ... xpress.php
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 13:35

Odnosi się to do Interu (stąd prekreślona tarcza) a oznacza:
"Scudetto wsadźcie sobie w d***"


Dirty mind
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 14:24

Venomik pisze:Odnosi się to do Interu (stąd prekreślona tarcza) a oznacza:
"Scudetto wsadźcie sobie w d***"
dobry ten transparent :rotfl: hehehhe...Dobry mecz Live ale Milan miał Inzaghiego i więcej szczęścia i tyle...


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 16:21

Venomik pisze:Odnotowałem.
Żałosne to jest
Inaczej tego nazwać nie potrafię.
Dla Ciebie żałosne.

Oni nienawidzą się nawzajem i widocznie się tym jarają.

Zachowanie nie godne profesjonalnych piłkarzy? Nie mi to oceniać, niech robią co chcą, każdy inaczej na to patrzy. Ja jako, że ani jednych ani drugich nie trawie, tylko się uśmiałem :smile:


Obrazek
ODPOWIEDZ