Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:41

:puck: FC Porto - Chelsea; Ciekawy meczyk będzie. Murinho przecież prowadzil ten zespół a Porto ma mu coś do udowodnienia... Stawiam na Chelsea.
:puck: Celtic - Milan; Mam nadzieję że milan podtrzyam formę z Serie A, oraz że Magic Żurawski pokaże an co Go stać. Mam nadzieję że Celtic i przy tym zostane.
:puck: PSV Eindhoven - Arsenal; Arsenal, bo mają Henrego i to powinno wystarczyć.
:puck: OSC Lille - Manchester; Fuksiaże ci od ManU. Bez problemu powinni awansować. Stawiam na ManU
:puck: Roma - Lyon; Lyon, bo w tym sezonie wygra LM i roma mu w tym nie przeszkodzi.
:puck: Barcelona - Liverpool; szkoda żę te dwa zespoły nie mogą odpaść anraz :( Wygar chyba BArca bo Iniesta i Deco bez problemu rozpracująGerrarda.
:puck: Real - Bayern; O matko... Bayern, w LM grają lepiej niż w Bundeslidze i to wystarczy na real.
:puck: Inter - Valencia; Hehe.. Zgadnijcie... :smile:
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2006, 14:42 przez MrWlodek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:42

Nie sądze żeby Celtic poradził sobie z Milanem,to są w profesjonaliści w każdym calu,rozkrędają sie dopiero w dalszych fazach rozgrywek,do meczu jeszcze dużo czasu więc Milan zdązy sie pozbierać,więc moim faworytem w tym dwumeczu zdecydowanie Milan.
Manchester nie zlekceważy rywala,na tym poziomie rozgrywek raczej sie to nie zdarza.
Lyon mysle że poradzi sobie z Romą,myśle że w dwumeczu mogą osiągnąć nawet dwubramkową przewagę,jak nie większą.
Barcelona raczej powinna Liverpool pokonać
A Inter jak zwykle ma szczęście do losowań więć co tu dużo gadać...


Juve fan
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 14:53

Manchester nie zlekceważy rywala,na tym poziomie rozgrywek raczej sie to nie zdarza
Ja myślę, że jak Manchester nawet zlekceważy początkowo Lille to i tak przejdzie... Nie wyobrażam sobie, żeby Lille miało wyeliminować ManU, jakim cudem? Dla Lille to już jest chyba największy sukces w historii być na tym etapie rozgrywek, wyeliminowanie ManU to byłoby za dużo szczęścia na raz :wink:
A Inter jak zwykle ma szczęście do losowań więć co tu dużo gadać...
Ooo, nie mów hop, Valencia cienko w lidze ale to zawsze jest Valencia. Nie byłoby to nawet dla mnie niespodzianką, jeśli przejdą dalej.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 15:59

obstawiam tak:
FC Porto - Chelsea (2)
Celtic - Milan (1)
PSV Eindhoven - Arsenal (2)
OSC Lille - Manchester (2)
Roma - Lyon (2)
Barcelona - Liverpool (1)
Real - Bayern (1)
Inter - Valencia (2)

Co do meczy to wszystkie zapowiadają się ciekawie a szczególnie te z udzięłm włoskich drużyn które mam nadzieje że przegrają :twisted:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 16:10

:ball: Roma-Lyon ;bardzo ciekawa para,ale przejdzie Lyon(mój faworyt do wygrania LM).

:ball: Lille-Manchester;tutaj wszystko jasne.

:ball: Bayern-Real;nie mam pojęcia kto okaże się lepszy,ale chyba Bayern.

:ball: Chelsea-Porto;Londyńczycy gładko sobie poradzą,bo LM to cel główny Chelsea.

:ball: Milan-Celtic;Milan do tego czasu się pozbiera i pokona Celtów.

:ball: Valencia-Inter;mimo wszystko Inter przejdzie dalej.

:ball: Arsenal-PSV;tutaj wszystko się może zdarzyć.

:ball: Barca-Liverpool;Anglicy mnie nie przekonują w tym sezonie,więc powinna wyjść Barca.

Mecze dopiero pod koniec lutego,więc moje typowania mogą okazać się mocno chybione :D
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2006, 21:18 przez adrian_markuś, łącznie zmieniany 2 razy.


Forza Juve!!!
stick

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2006
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 16:11

FC Porto - Chelsea ; Chelsea przejdzie

Celtic - Milan ; Gładkie przejście Milanu

PSV Eindhoven - Arsenal ; Awans PSV, nie będzie dużo goli

OSC Lille - Manchester ; Awans ManU ale będzie ciężko

Roma - Lyon ; Awans Lyonu bez wielkich problemów

Barcelona - Liverpool ; Raczej awans The Reds

Real - Bayern ; Awansuje Bayern :)

Inter - Valencia ; Tutaj pisać nie trzeba nic. Faworyt jest tylko jeden. :twisted:


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 16:17

No to ja też się wypowiem :-D

FC PORTO-CHELSEA- wydaje mi się, że Porto nie ma, czego szukać w tym starciu. Łatwy dwumecz dla Chelsea, jakoś nie wierzę w klubowy portugalski futbol.

CELTIC-MILAN- i ponownie zdecydowany faworyt-Milan. I nawet Artek(L) nic nie pomoże.

PSV-ARSENAL- dosyć wyrównany pojedynek nam się zapowiada, z lekkim wskazaniem na "kanonierów". Aruna Kone- to zawodnik, który może zasiać sporo zamętu w obronie Arsenalu, przydałby się w Juve :whistle:

LILLE-MANCHESTER UTD. - Będzie demolka!

ROMA-LYON - stawiam na Lyon. Zespół kompletny, grający z finezją, a nawet jak mecz nie układa się po ich myśli, to mają Juninho, który swoim "wolnym" może przesądzić o wyniku.

BARCELONA-LIVERPOOL- w tym meczu wszystko zależy od dnia. Wydaje mi się, że kiedy Barcelona jest w optymalnej formie ciężko jest ją zatrzymać( a już na pewno nie Liverpool).

REAL-BAYERN- oby Bayern! Nienawidzę Realu, z tym swoim pseudo-trenerem na czele.

INTER-VALENCIA- wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Valencie.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 16:22

FC Porto - Chelsea powinno pojsc bez problemu dla chelsea
Celtic - Milan milan jest tak słaby ze celtic lepiej trafic nie mogl
PSV Eindhoven - Arsenal arsenal to jednak finalista ostatniej edycji
OSC Lille - Manchester manu jest w wysmienitej formie nie ma co
Roma - Lyon lyon moim zdaniem wygra cala LM wiec i ten mecz
Barcelona - Liverpool barca raczej bez problemow powinna przejsc bo liverpool gra w kratke
Real - Bayern nie cierpie realu wiec stawiam na Bayern
Inter - Valencia inter zakaly nie maja prawa przejsc, szkoda ze valencia miewa fatalne mecze


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 17:12

A oto moje typy:

Real Madryt - Bayern Monachium 2
Celtic Glasgow - AC Milan 2
PSV Eindhoven - Arsenal Londyn 2
OSC Lille - Manchester United 2
AS Roma - Olympique Lyon 2
FC Barcelona - FC Liverpool 1
FC Porto - Chelsea Londyn 2
Inter Mediolan - Valencia CF 2

Krotko, ale konkretnie :wink: Najciekawsza para to chyba Real - Bayern :think:


KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 17:34

Real Madryt - Bayern Monachium 1
Celtic Glasgow - AC Milan 2
PSV Eindhoven - Arsenal Londyn 1
OSC Lille - Manchester United 2
AS Roma - Olympique Lyon 2
FC Barcelona - FC Liverpool 2
FC Porto - Chelsea Londyn 2
Inter Mediolan - Valencia CF 2

Najciekawsza para, to Barca-Liverpool. Czuje że Benitez coś wymyśli na Blaugrane.


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 17:55

Moje typy:

Real Madryt - Bayern Monachium 1 W tym dwumeczu może się wszystko zdarzyć
Celtic Glasgow - AC Milan 2 Patrz wyżej
PSV Eindhoven - Arsenal Londyn 2 Zapowiada się ciekawie ...
OSC Lille - Manchester United 2 Myślę że MU poradzi sobie
AS Roma - Olympique Lyon 2 :wink:
FC Barcelona - FC Liverpool 1?2 Trudno w ogóle przypuszczać ( liczę na Liverpool :twisted: )
FC Porto - Chelsea Londyn 2 :whistle:
Inter Mediolan - Valencia CF - Bez komentarza :prochno:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 18:41

FC Porto - Chelsea- Porto łatwo skóry nie odda i ma cos do udowodnienia Murinho

Celtic - Milan- jesli kilku zawodników Milanu wroci do składu i forma niektorych wzrosnie to Milan powinien rozwalic Celtic ale nie bez problemu

PSV Eindhoven - Arsenal- Odczuwam dziwna sympatie do PSV moze ma ona zwiazek z ich meczami przeciwko Milanowi w poprzednich edycjach LM...

OSC Lille - Manchester- zdecydowanie najlatwiesze zadanie czeka w tej rundzie na Man Utd. lepiej trafic nie mogli

Roma - Lyon- Lyon moze wygrac w tym roku ten turniej....wiec z Roma powinien sobie poradzić

Barcelona - Liverpool- Liverpool nie zachwyca grą...ale znajac ich gre w tego typu meczach bedzie naprawde ekscytujaco...i nie jestem wcale taki pewny ze Barca wyjdzie z nich zwyciesko

Real - Bayern- Cap Cap Capello....:angry: ...jesli Bayern wyjdzie an ten mecz z dobrym nastawieniem ...moze sprawic swoim Bawarskim kibicą troche radości...no ale ci gracze Realu...mimo ze trener nie teges to nadal potrafia piłke kopać...moze byc ciekawie i róznie....

Inter - Valencia- Valencia musi wkoncu zaistniec bardziej w LM i przejsc 1/8 zwlaascza ze graja z Interem....


jaguar666

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2004
Posty: 11
Rejestracja: 20 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 19:30

Mecze dopiero w lutym, zobaczymy jakich transferów dokonają te zespoły, ale wstępnie można się już zastanowić nad parami, a więc:

- Porto-Chelsea - Mourinho wraca na stare śmiecie i myślę, że nie będzie wspominał tego miło, Porto jest silniejsze niż nam się wszystkim wydaje, a Quaresmę chyba przychodzi czas, aby stać się gwiazdą Portugalii
Celtic-Milan - Bardzo ciekawa para, Milan jest słaby jak nigdy i to jest szansa Szkotów
PSV-Arsenal - PSV już naspsuło krwi wielu silniejszym rywalą i myślę, że i tym razem PSV przejdzie dalej
Lille-Manchester - o dziwo drużyny o porównywalnej sile, ale jeśli Manchester potraktuje ten dwumecz poważnie, to spokojnie przejdzie dalej
Roma-Lyon - Francuzi są jednymi z faworytów tj edycji LM i chyba nie powinni mieć kłopotów z awansem do następnej rundy
Barcelona-Liverpool - Liverpool gra fatalnie na wyjazdach, a wyjazd do Katalonii napewno nie będą zaliczać do udanych. Barca nie powiina mieć kłopotów z awansem.
Real-Bayern - Oby tego meczu nie pokazywali w TV, dla mnie bardzo nieatrakcyjne spotkanie. Sprawa awansu otwarta, obie druzyny prezentują się podobnie i mają porównywalną siłę.
Inter-Valencia - grali w poprzedniej edycji LM ze sobą (chyba jeszcze w fazie grupowej), myślę że Valencia pręzentuje się solidniej i powiina grać dalej.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 19:35

FC Porto - Chelsea
Na Estadio Dragao remis, na Stamford Bridge jednostronne widowisko.
Porto - 15% / Chelsea 85%

Celtic - Milan
Jeśli Celtowie wygrają więcej niż dwoma bramkami u siebie, mogą wyeliminować Rossonerich. Na San Siro wystarczy odeprzeć anemiczne ataki Milanu.
Celtic 35% / Milan 65%

PSV Eindhoven - Arsenal
Gunners to obecnie najsilniejsza drużyna w LM. Jednak największa ich wada to kłopoty z koncentracją, zwłaszcza na takie pojedynki jak z PSV.
PSV 20% / Arsenal 80%

OSC Lille - Manchester
Jednostronne widowisko.
Lille 5% / Manchester 95%

Roma - Lyon
Nasze Calcio jest za słabe nawet na Ligue 1. Nawet gdyby Roma osiągnęła dobry rezultat w pierwszym meczu, to Lyon i tak potrafi odrobić każdy wynik u siebie.
Roma 25% / Lyon 75%

Barcelona - Liverpool
Tu może paść największa niespodzianka. Uwaga na Beniteza. Wszystko będzie zależeć od wyniku pierwszego meczu.
Barcelona 60% / Liverpool 40%

Real - Bayern
Capello dwa razy z rzędu dochodził z nami do ćwierćfinału. Teraz będzie tak samo. A Bayern? Największe armaty: Podolski, Makaay, Schweinsteiger nie w formie. Po prostu nie mają czym straszyć. Bawarczycy potrzebują świeżej krwi.
Real 65% / Bayern 35%

Inter - Valencia
Valencia odpadła w rywalizacji o mistrzostwo Hiszpanii, więc cały swój impet skierują na LM. W dodatku rewanż grają u siebie.

Będzie co oglądać w lutym.
Inter 45% / Valencia 55%


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2006, 21:30

Widze, ze typujac pojedynek Inter-Valencia kierujecie sie raczej zasada wishful thinking niz trzezwa ocena sytuacji. Nie twierdze, ze to beda latwe mecze dla Interu, bo na pewno nie beda, ale przesada jest mowienie z takim przekonaniem jakie widac u was, ze Inter nie da sobie rady. Nienawisc do Nerazzurrich zaslania wam zdrowy rozsadek i nawet gdyby Interowi przyszlo sie zmierzyc z Tlokami Gorzyce to pewnie postawilibyscie na Tloki.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
ODPOWIEDZ