Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 22:46

Idę już spać bo jest późno (niektórzy wstają baardzo wcześnie do pracy), ale najpierw postanawiam się podzielić z Wami informacją dnia: Inter odpadł z LM. Ale mi smutno... :happy:


mrhahn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 87
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 22:47

To juz mamy pierwszą 4 w dalszej fazie LM

Roma, która wygrała z Lyonem.
Valencia, która wygrała z Interem po dwóch remisach ;) (i chwała im za to).
Liverpool, który wygrał z Barcą :dance:.
no i.... Chelsea, która pokonała Porto.

Bardzo się ciesze, ze odpadły silne drużyny... wg. mnie szkode ze Chelsea dała rade się wygrzebać.

Juz się nie moge doczekać, kiedy poznam następną 4.


nie zauwazyłęm, tematu o 1/8. Proszę o usunięcie tego tematu.


Obrazek
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 22:47

jt10 pisze:ale najpierw postanawiam się podzielić z Wami informacją dnia: Inter odpadł z LM. Ale mi smutno... :happy:
Jak nam wszystkim :D :prochno:


Obrazek
Szejku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 10
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 22:49

W końcu sprawiedliwości stało sie za dość i interowi zostało pokazane jego rzeczywiste miejsce w szyku czyli miejsce z tyłu :)

witam na forum i zapraszam do regulaminu.na przyszlosc przed zalozeniem nowego tematu sprawdzaj czy nie istnieje juz podobny i postaraj sie umieszcic go w dobrym pokoju.tym razem bez kartki.
white_wolv


del_marcus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 22:53

valencja pokazala gdzie jest miejsce Interu tak by tez bylo w Serie A


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 22:57

To był emocjonujący mecz. Trudno powiedzieć, kto dziś był lepszy, ale to chyba my stwarzaliśmy większe zagrożenie pod bramką rywali. Nie udało się strzelić gola - trudno powiedzieć, po czyjej stronie leży wina, choć nie da się nie ukryć, że daliśmy ciała w pierwszym meczu. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda, choć i tak w swoich marzeniach liczyłem co najwyżej na półfinał LM. Gratulacje dla Valencii, jednak udało im się zrewanżować za wcześniejsze porażki.

PS. Za to w naprędce zorganizowanej dogrywce to my wygraliśmy. :lol: Znowu będzie o nas głośno, ale mam to gdzieś.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:00

Wprawdzie meczu nie oglądałem, ale to co się działo po ostatnim gwizdku chyba było lepsze :-D Widok gościa w dresie Valencii walącego prawym prostym Burdisso, a potem uciekającego przed kopniakami Cruza i Maicona - bezcenny :lol:


Obrazek
Soulfly_Fanatic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2006
Posty: 45
Rejestracja: 23 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:01

To co sie dzialo po meczu Valencia-Inter przejdzie do historii. Po zakonczeniu meczu pilkarzom interu puscily nerwy i zaczela sie bitwa. Szczerze mowiac dawno sie tak nie uśmialem, Inter dostanie takie kary ze hoho. Widac troche lepszy zespol i sie gubią chłopaki :D Momentem kumlinacyjnym tej bitwy byl poscig pilkarzy interu za bodajze technicznym Valenci, ktory wpadl na murawe i tez bral udzial w bójce, z tego co widzialem uderzył w twarz jakiegoś gracza w niebieskim uniformie. Ale to jak go ścigali nie przypominało nawet meczu rugby, jeden rozpędzony próbował mu wejść wślizgiem w nogi(na szczęscie nie trafił bo by mu chyba je połamał) drugi próbował kopnąć(uff tez nie trafil)
trzeci chyba to Dacurt wpadł na niego nogami. W koncu uciekł, nastepnie jakies przepychanki w szatni itd.
To co sie działo jest poprostu niedopuszczalne!!! Polecam obejrzec jakis skrót napewno tego będzie pełno, bo takie rzeczy sie często nie dzieją. Zastanawiam sie jaki przyklad dają piłkarze Interu swoim kibicom, skoro sami zachowują sie jak chuligani. Rozumiem ze puściły nerwy,czasem zdażają sie po meczach o stawke przepychanki, ale aż tak!?
Czekamy na kary.


Another Day Another Strike,Jumpdafuckup and Fight!
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:03

haha Inter jest zalosny. przegrywac nie potrafi, a cordobie, burdisso,maiconovi i figo to calkiem dynka odpieprzyla :rotfl: beda dyskfalifikacje z pewnoscia.


sam mecz bardzo ciekawy. jestem pod wrazenie organizacji gry Valenci. odrazu jak ktos z Interu byl przy pilce to 3 z Valenci przy nim. swietny pressing, gra na wyprzedzenie. wielkie brawa dla 'nietoperkow' !


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:04

swiergot pisze:ale to co się działo po ostatnim gwizdku chyba było lepsze :-D
Jeśli ma ktoś do tego wydarzenia link, to bardzo proszę :D


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:05

Ta LM to są jednak perfidne rozgrywki... znów Lyon odpada.. to niesamowite, że ten wyjątkowy zespół, który jest w stanie wygrać z każdym na świecie nie może wskoczyć do tego ćwierćfinału :angry:

Przyłączam się do :angry: na temat TVP. TO jest naprawdę skandal.

Chelsea, L'pool, Valencia planowo. Dobrze jest. Żeby jeszcze jutro PSV poszło to będe zadowolony. Wydaje mi się, że puchar zdobędzie Chelsea, bo nie wygra ligi. A skład mają bądź co bądź najsilniejszy..


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:11

Supersonic pisze:Ta LM to są jednak perfidne rozgrywki... znów Lyon odpada.. to niesamowite, że ten wyjątkowy zespół, który jest w stanie wygrać z każdym na świecie nie może wskoczyć do tego ćwierćfinału :angry:
Ale trzeba przyznać że przechodzili w Ligue 1 spory kryzys i może i to zaważyło na ich formie w Lidze Mistrzów. Wprawdzie ostatnio wygrali 3:1 chyba ze St. Ennie ale przecież wcześniej zanotowali kolka głupich remisów i porażek (m.in. w Pucharze Francji z Marylią)


Obrazek
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:28

To jest niewiarygodne wręcz...
Po pierwsze, niech mi ktoś powie o co chodziło Canizaresowi w trakcie meczu, miał jakieś uwagi do Ibry ?! Na tyle, na ile widziałem w skrócie, większego faulu Ibra nie popełnił.. i na moje oko to Santiago co najmniej żółtką kartkę powinien dostać...

A to co się działo po meczu !? żałosne.... chamy pozostaną chamami... jak trener tak i cała jego chamska ekipa... a ten wślizg Cordoby mający na celu znokautowanie przedstawiciela Valencii to już woła o pomste do nieba...

I jak to inter zareklamował Italie ?! Potem się kibicom dziwią....

Każdego z zamieszanych bym zawiesił na pół roku...

ale czego można się spodziewać po: Materazzim, Samuelu, Cordobie, Stankowicu, Ibrze, Mihajlovic (jest tam jakimś asystentem !? -> on jest przecież najłagodniej mówiąc rasistą), Mancinim... po Burdisso bym się tego nie spodziewał... ale środowisko zmienia ludzi..

i żeby nie było, że jestem jednostronny... chamów z Valenci tez zawiesić... tyle, że zachowanie interistów było bardziej widoczne i jaskrawe..
Ostatnio zmieniony 06 marca 2007, 23:40 przez 29, łącznie zmieniany 5 razy.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:29

Lukasz_JUVE pisze:
swiergot pisze:ale to co się działo po ostatnim gwizdku chyba było lepsze :-D
Jeśli ma ktoś do tego wydarzenia link, to bardzo proszę :D
Daj mi chwilkę :D


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 23:29

Dokładnie to juz nie jest ten Lyon z 1 czesci rozgrywek... Szkoda ich... Pozytywne jest to ze awansowala włoska druzyna.
A co do reszty spotkan to poprostu piekny wtorek :) inter i barca za burta... ehhh ;]

A to co sie wydarzylo po spotkaniu to dno i 5 metrow mulu... Ale z 2 strony przy takiche emocjach nie trudno o zamieszki :)


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
ODPOWIEDZ