Matusiak a Serie A

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 12:25

Jak podaje jeden z portali obecnie nasz najskuteczniejszy napastnik ma oferty między innymi z Serie A-sami przeczytajcie:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,wid, ... 762560.983

Wg mnie jeszcze za wcześnie na taki transfer-Matusiak jest jeszcze młody-po co ma siedzieć na ławce w mocniejszej lidze jak może błyszczeć u nas.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 12:31

niech najpierw udowodni swoja wartosc bo od tych ofert to jeszcze mu się w głowie poprzewraca.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
MerRy_Juve_Fanka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2005
Posty: 31
Rejestracja: 25 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 15:34

Martin pisze:niech najpierw udowodni swoja wartosc bo od tych ofert to jeszcze mu się w głowie poprzewraca.
zgadzam się całkowicie z przedmówcą.


"Empty Your mind...Be formless, shapeless...Like water!
If You put water into a cup, it becomes a cup, then You put water into a teapot it becomes a teapot!
"Be water, my friend" :-)
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 15:41

Mógł się wyrazić trochę konkretniej jego ojciec. Klub ze ścisłej czołówki każdego kraju ? Czyli co .. Palermo, Inter, Roma ? wydaje mi się, ze na te kluby brak mu umiejętności. Dalej na chwilę obecną mamy Sienę, Atalantę, Catanię, lecz myślę, ze w ostatecznym rozrachunku nie będzie to ścisła czołówka. Wydaje mi się, ze ta wypowiedz miała na celu wzbudzić większe zainteresowanie Matusiakiem, a rzeczywisty transfer jak coś, to nastąpi do klubów raczej ze środka tabeli.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 15:48

Sądze ze z tymi "klubami z czołówki" to jego tato troche przesadził. Matusiak niewątpliwie ma talent, jest dobry a do czołówki to mu troche daleko. Myśle ze stać go na leszą ligę niż polska ba może w średnim teamie z hiszpani czy włoch by grał.
Narazie nich gra swoje i sie nie napala!!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 16:56

Zastanawia mnie jedna rzecz; mówicie o braku umiejętności.Ja się z tym w pełni NIE ZGADZAM.
Jeśli zawodnik który ma średnie umiejętności wkręca w ziemie jednego z najlepszych stoperów bundesligi(Van Buyten) to coś tu się nie zgadza.
Powiem Wam to co powiedział sam Matusiak- w Polsce jest jakiś wielki kompleks że nie możemy walczyć z najlepszymi jak równy z równym, Holendrzy, Włosi, Anglicy, to tacy sami ludzie jak my, mógłbym wymieniać i wymieniać zawodników z czołówki ligi włoskiej którzy są słabsi od Matusiaka, fakty są takie że chłopak ma talent i nie czuje się jakoś słabszy od innych i CHWAłA MU ZA TO, ale w Polsce i tak będzie jechany na każdym kroku, no nic, pożyjemy i zobaczymy czy brak mu umiejętności:)


woytek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2006
Posty: 4
Rejestracja: 16 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 17:23

Mi sie wydaje, że Matusiak najpierw powinien przejść do Legi czy Wisły, ale to raczej nie możliwe.

Jeśli chodzi o włoskie kluby to normalne, że ineresują się takim piłkarzem, jest tani, ma bardzo wysokie umiejętności, które potwierdził w meczu z Belgią (nie chodzi tylko o strzeloną bramkę). Sądze, że może interesować się nim AC Torino, które szuka napastnika. Matusiak mógłby tam wypełnić luke.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 17:30

Zgadzam się z tym co mówi Matusiak o kompleksie Polaków. Teraz na bardzo dobrym przykładzie widać, jak bardzo w naszych piłkarza jest niewykorzystany potencjał. Albo był niewykorzystany. Problem mentalności zniknął i od razu jesteśmy w stanie walczyć z najlepszymi.

Uważam, że Radek powinien zostać przynajmniej do końca sezonu i powalczyć z GKS o tytuł Mistrza Polski. Gdyby się to udało, to było by dobrze, gdyby zastanowił się jeszcze nad odejściem, gdyż była by szansa gry w Lidze Mistrzów. Jeżeli BOT by się nie zakwalifikował, to zostało by jeszcze pare dni na odejście do zachodniego klubu, tak jak uczynił to jakiś czas temu Franek.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 17:37

Alex_pl:
1. Radzę czytać ze zrozumieniem. "niech udowodni swoją wartość" nie oznacza, że zawodnik jest słaby.
2. Nikt nikogo w ziemie nie wkręcił. Zagrał ciałem, przeciwnik się nie zastawił.
3. Nawet Cannavaro bywał u nas ogrywany przez dużo słabszego od siebie rywala. Nie musi to od razu znaczyć o geniuszu tego drugiego.
4. Kompleks kompleksami, ale nie można uważać za geniusza zawodnika, który, póki co, zagrał dobrą jedną rundę w Ekstraklasie i mecz w reprezentacji.
Mila zdążył pokazać więcej a jednak nikt nie uważa go za genialnego zawodnika.

Dlatego powieram: fajnie, że świetnie gra, ale swoją wartość musi jeszcze udowodnić.


Dirty mind
woytek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2006
Posty: 4
Rejestracja: 16 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 17:40

@Venomik

Nie zgodze się, że Matusiak gra dobrze dopiero od tej rundy. Tylko poprostu szanowny pan Janas dawał szanse gry stałym piłkarzom.

Przecież już wtedy gdy Franek odszedł do Elche, to w zimie mówiło się o transferze Matusiaka do Hiszpani.


Juventus Turyn!
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 18:58

Radek jest bardzo utalentowany ale mysle ze powinien zostac w Belchatowie jeszcze ze 2 sezony , potem bedzie mogl pomyslec o jakims silniejszym klubie . Wedlug mnie Radek choc jest dobrym graczem to nie mozna go nazywac gwiazda Polskiej ligi ale bez watpienia odkryciem roku . Jesli Matusiak poprowadzi GKS do mistrzostwa to pozostanie na dluzszy czas w pamieci Polakow nie jako tzw. jednosezonowiec lecz jako pilkarz ktory moze cos osiagnac cos w klubowej i reprezentacyjnej pilce , czego mu serdecznie zycze


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 19:34

Venomik pisze:Alex_pl:
1. Radzę czytać ze zrozumieniem. "niech udowodni swoją wartość" nie oznacza, że zawodnik jest słaby.
Nie odnosiły się to słowa do Ciebie ale skomentuje chętnie.
Venomik pisze:2. Nikt nikogo w ziemie nie wkręcił. Zagrał ciałem, przeciwnik się nie zastawił.
Nawet Cannavaro bywał u nas ogrywany przez dużo słabszego od siebie rywala. Nie musi to od razu znaczyć o geniuszu tego drugiego.
Jasne- to że w końcu ogrywanie takiego obrońcy(nie raz!) to jest nic-Venomik ty zapewne z nie takimi jedziesz na podwórku co nie?
PS. wskaż mi słowo gdzie nazwałem Matusiaka geniuszem? i ty mówisz o czytaniu ze zrozumieniem? proszę Cię. Cenie go i to bardzo, ale jak słysze że brak mu umiejętności czy coś takiego to mnie krew zalewa! Ceńmy naszych-choć troszkę.Bo (Jak to powiedział Czarek Pazura w Nikosiu Dyzmie)
"...Wszystko co Polskie jest najlepsze..."


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 20:40

Cenie go i to bardzo, ale jak słysze że brak mu umiejętności czy coś takiego to mnie krew zalewa!
O to właśnie mi chopdzi! Nikt z nas nie napisał, że brak mu umiejętności, a Ty dalej ze swoją krucjatą :/

Przecież już wtedy gdy Franek odszedł do Elche, to w zimie mówiło się o transferze Matusiaka do Hiszpani.
A cóż to za argument? Nawet zawodnicy drugoligowi wyjeżdzają za granicę, więc nie ma sensu tego przywoływać.
Jasne- to że w końcu ogrywanie takiego obrońcy(nie raz!) to jest nic-Venomik ty zapewne z nie takimi jedziesz na podwórku co nie?
Ahh, tak 'konstruktywna' ironia. Nie, nie ogrywam. Dla Twojej wiadomości jestem nawet gorszym snajperem niż Rasiak. I nie uważam, żeby to miało jakikolwiek znaczenie teraz.
mógłbym wymieniać i wymieniać zawodników z czołówki ligi włoskiej którzy są słabsi od Matusiaka
To są dla mnie słowa, które świadczą o geniuszu Matusiaka. Wymieniać i wymieniać, powiadasz? To ja z chęcią posłucham. Skoro jest ich tak wiele to wymienienie powiedzmy dziesiątki będzie dla Ciebie dość łatwe.


Dirty mind
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 22:11

Venomik pisze:
Cenie go i to bardzo, ale jak słysze że brak mu umiejętności czy coś takiego to mnie krew zalewa!
O to właśnie mi chopdzi! Nikt z nas nie napisał, że brak mu umiejętności, a Ty dalej ze swoją krucjatą :/
Nikt nie napisał powiadasz? a nijaki forumowicz "the Sickness" : "wydaje mi się, ze na te kluby brak mu umiejętności. " sam je sobie wymyśliłem?;) czytaj ze zrozumieniem wszystkie posty.
Co do piłkarzy, nie mierze ich ich wartoscią cenową, ale umiejętnościami, chciałem posłużyć się stwierdzeniem że wyliczyłbym ich na palcach dwóch rąk ale doszedłem do wniosku że jest ich więcej, stąd stwierdzenie "mógłbym wymieniać i wymieniać" jasne, moge Ci powiedzieć- jego umiejętności cenie bardziej niż każdego Milanisty Interisty czy Romanisty. Tyle w temacie!
Nie pasuje moje zdanie? to żyj sobie dalej w Polskiej mentalności że jesteśmy do niczego !


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 23:11

Czytałem jego post. Powiem tyle:
Jeśli uważasz, że już w tej chwili Matusiak nadaje się do gry w zespole lidera Serie A to nie pogadamy :/
Teraz już rozumiem, co oznaczają słowa: "ale jak słysze że brak mu umiejętności czy coś takiego to mnie krew zalewa"
Jak napisze, że brak mu umiejętności do gry w Juve to też Ciebie krew zaleje? Wybacz, ale do umiejętności Treze, Bojinova, Tottiego, Montelli to mu jeszcze sporo brakuje.
jego umiejętności cenie bardziej niż każdego Milanisty Interisty czy Romanisty
A ja cenię sobie bardziej Zalayete niż Tottiego, ale nie o tym rozmawialiśmy.
Miałeś wymienić słabszych graczy, a nie tych, których mniej cenisz.
Dlatego ja wciąż czekam.

I zrozum coś wreszcie, bo nienawidzę, jak ktoś wpycha mi w usta nie moje słowa. Nie uważam, że Polacy są do niczego. Nie pisałem tego, nie sugerowałem. Ja nawet nie napisałem, że Matusiak jest słabym graczem, wręcz przeciwnie! Więc przeczytaj na przyszłość dwa razy mój post
I nawet jeśli bym tak napisał (a nie napisałem!) to i tak ine rozumiem jakim prawem wnioskujesz sobie co myślę w ogóle o polski9ch zawodnikach?
Jeśli tak ma wyglądać Twoja argumentacja to nie widzę sensu dalszej dyskusji.


Dirty mind
ODPOWIEDZ