Matusiak a Serie A

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 23:54

Skoro masz takie zdanie o jego umiejętnościach no to naprawdę nie pogadamy.Już wiesz do kogo pisałem więc daruj sobie komentowanie tych postów, bo nic z tego nie wynika a mojego zdania nie zmienisz niczym-a przekonywanie Ciebie o moich racjach wisi mi i powiewa i nie będe tego robił, lotto mi co myślisz-wyraziłem swoje zdanie, wymieniłem Ci 33 zawodników słabszych od niego, nie pasi? Ok, aha i nie mów o wciskaniu w usta nie twoich słów-bo jak ty mi wciskasz na usta słów których ja nie powiedziałem to jest spoko.(między innymi o tym że nazwałem go geniuszem) - bo naprawdę nie przypominam sobie abym powiedział że Matusiak zdobędzie złotą piłkę.
WSZYSTKO co chciałem powiedzieć-niezadowolony? to idź popatrzeć na mecz Polska-Belgia bo pewnie tylko taki widziałeś w wykonaniu tego zawodnika(nie licząc meczu z Serbią) a nie wypisuj mi tu bzdur(przynajmniej ja to tak odbieram) DOBRANOC


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2006, 00:31

Może napiszesz mi jaką, Twoim zdaniem, mam opinię na temat Matusiaka. Zobaczymy ile naprawdę zrozumiałeś.
To o geniuszu było ogólnie wypowiedziane a nie bezpośrednio do Ciebie. Zachwytów, komplementów pod adresem Matusiaka jest zadziwiająco dużo w internecie.

NIE wymieniłeś żadnego zawodnika gorszego od Matusiaka Chyba, że za takowych uważasz całe jedenastki Milanu, Interu i Romy (pasowałaby liczba). Ale wtedy nie zarzucaj mi pisania głupot bo to zabawnie mogłoby brzemieć
8)


Dirty mind
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2006, 01:20

moge Ci powiedzieć- jego umiejętności cenie bardziej niż każdego Milanisty Interisty czy Romanisty.
Rozumiem, ze nienawidzisz wyzej wymienionych klubów, ale do jasnej ciasnej nie pisz, ze posiada większe umiejętności niz gracze Milanu, Interu czy Romy. Jest to piłkarz dobry, fakt, ale to co napisałeś to gruba przesada. Nikt do tej pory w tym temacie nie chciał wdeptać w ziemię Matusiaka, więc nie rozumiem Twojego oburzenia.


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2006, 02:38

Oburzenie to za mocne słowo, uważam że niektórzy grubo się mylą w ocenie polskich piłkarzy, zresztą to co powiedział o nich Beenhaker mówi samo za siebie(prawdziwi kibice Polskiej reprezentacji będą wiedzieli o co chodzi)
Rozumiałbyś moją reakcję gdybyś przeczytał dokładnie co napisałeś "brak umiejętności" - omg mówimy o wielkim talencie.No nic skończyłem wywody wszelakie na ten temat.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2006, 09:25

No cóż Matusiak to jeden z lepszych jak nie najlepszy napastnik obecnie w Orange Ekstraklasie, jednak na transfer jest zdecydowanie za wcześnie. W Bełchatowie powinien zostać minimum do końca tego sezonu, może i owszem rozegrał jak narazie znakomitą rundę (co prawda jeszcze nie skończoną ;)) ale czy i na wiosne będzie grał tak jak teraz? Radek cały czas pokazuje że jest świetnym napastnikiem czy to w meczu z Wisłą , czy Belgią jednak warto by go jeszcze lekko doszlifować.


Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2006, 10:04

Narazie niech dogra sezon................znając życie Matusiak przejdzie do jakiegoś klubu i bedzie na ławie siedział :/ tego tylko nie chce . Dla mnie może przejść do bylejakiego klubu aby tylko się rozwijał chłopak....bo już wielku poszło do jakiś dorych klubów tylko po to żeby posiedzieć na ławie. Liczmy że kolejny Polski talent nie zmarnuje się ;) Już było mówione że najpierw niech się skupi nad MP i zakawalifikowania się do LM jak się nie uda to wtedy niech myśli.....teraz ma już cel w życiu niech go wypełni :)


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2006, 10:13

hmmm, znowu kolejne ploty;
Link

Tylko tym razem mowa o konkretnym klubie.


Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2006, 12:04

Nie nam decydowac gdzie bedzie gral. Moim zdaniem powinien zostac do konca sezonu w Belchatowie, a potem niech sie pnie po szczeblach kariery. I nie wazne, co to bedzie za liga - serie A znowu nie jest takie elitarne zeby nie mogl grac w klubie ze srodka tabeli - uwazam, ze to by bylo nawet lepsze wyjscie niz ciagle siedzenie na lawie w jakims lepszym klubie.

Niech robi kariere, tylko zeby mu za mocno sodowa nie uderzyla do glowy, ale to juz kwestia glownie jego psychiki. Czesciowo wiec przychylam sie do opinii alex'a_pl.

Taka juz mamy mentalnosc, ze dla nas zawsze bedzie zle, zawsze nie dobrze.


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2006, 17:51

Co do Matusiaka to byłbym spokojny jeżeli chodzi o serie a, spokojnie by sobie poradził z tym że musiałby dostawac szanse gry a w takim klubie jak Roma to sobie wiele nie pogra. Wiec radziłbym mu poczekać i niech powalczy jeszcze chwile na rodzimym podwórku...


...............JUVE...........
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2006, 20:37

Matusiak lepiej niech dokończyć sezon w OE a później ucieka do lepszego klubu. Tylko powinien mierzyć siły na zamiary, bo transfer do Romy moim zdaniem mógłby go przerosnąć. Powinien przenieść się do europejskiego "średniaka". Tam powinien dalej się rozwijać i kto wie może kiedyś zostanie napastnikiem klasy światowej :think: Dobra kończe bo się rozmarzyłem.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2006, 22:06

Roma jest właśnie europejskim średniakiem :)
Przecież w Europie ciężko ją nazwać znaczącą drużyną.
W e Włoszech Ok, ale nie w Europie.


Dirty mind
Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2006, 22:23

ja jestem bardziej za tym, by właśnie dograł sezon i jaka jest sytuacja z ewentulanymi pucharami GKS-u, sklad i finanse, jesli by był mistrz, a sytuacja w klubie very good no to JA bym jeszcze rok conajmniej został, ale to jego decyzja! :prochno:


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 09:34

jak juz pewnie wiecie wczoraj plotki zostały rozwiane.
Matusiak nie dostał zadnej oficjalnej oferty z Romy. Co wiecej działacze Romy odniesli sie wczoraj do tej sytuacji - zdecydowanie zaprzeczyli jakoby byli zainteresowani polskim napastnikiem. Powiedzieli ze owszem jest dobrym zawodnikiem ale nie widza dla niego miejsca u siebie w zespole. Po pierwsze jest za słaby a po drugie po prostu nie szukaja napastnika.

To sa oficjalne , sprawdzone informacje


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 15:42

Kolejne "kaczki dziennikarskie".
Tym razem Palermo :!: i Udinese :!: zainteresowały się jednym z najlepszych polskich piłkarzy ostatnich miesęcy, Radosłąwem Matusiakiem.

Opowieści z Romą były nieprawdopodobne, a zainteresowanie ze strony Palermo i Udinese jest mniej nieprawdopodobne ale nadal trudne do uwierzenia. Sądzę że Matusiak zostanie w Polsce by pomóc zdobyć Bełchatowi zdobyć mistrza, na co liczę.

Obawy co do prawdopodobieństwa wystąpienia zainteresowania Matusiakiem są większe bo to info było w "Fakcie" :D

http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=62086


Obrazek
Cwieku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 listopada 2006
Posty: 4
Rejestracja: 14 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 17:39

Tylko czekać jak jakas faktopodobna gazeta :wink: poda (po zdmentowaniu przez Palermo i Udine wiadomości o ich rzekomym zainteresowaniu) ze działacze Juve szukają następcy Trezegola i najlepszym kandydatem jest własnie Matusiak :]. :lol:


Każdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu.
ODPOWIEDZ