Twoi ulubieni zawodnicy?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 13:38

1. Nedved - za Euro 2004 i sezony 2003/04 i 2004/05
2. Jeleń - za to co pokazywał w reprezentacji i za to co pokazuje w klubie
3. Del Piero - za to co poświęcił dla Juve przecież mógł podbić też inne kluby
4. Arszawin - za grę z lekkością na Euro 2008 i za to co pokazuje w lidze
5. Mutu - za grę w Juve i parę ładnych bramek
6. Błaszczykowski - za jego śmieszną taktykę przejść dwóch i wystawić
7. Raul - za związanie się z moją drugą ulubioną drużyną - Realem
8. Lewandowski - za grę w Lechu
9. Murawski - -------//------

Kolejność nie przypadkowa


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 14:10

Alex Del Piero( BEZ APELACYJNIE MÓJ IDOL) od 95 roku do dziś
Buffon - za szczegół i za to ze nie zostawił swojego klubu w 2 lidze ... mimo ze chcieli go Milan, Real itp ...
Nedved - ---------------------------//------------------
Aguero - będą z niego ludzie
Pirlo - mimo ze Milanista ale go lubię
Terry - ze mimo wielu kontuzji chce grać i nie odpuszcza
Van der Vaart - szkoda ze poszedł do Realu ale go podziwiam za grę
Diego - bardzo mi sie podoba jego styl gry .. podania jego to bajka
Nesta - tak samo jak z Pirlo
Daniel Alves - Katalończyk, trudno no ale to najlepszy prawo skrzydłowy jakiego widziałem
Benega - bardzo mi sie gra tego defensywnego pomocnika
Sissoko - za to ile wkłada serca w grę przede wszystkim w Juventusie, w Liverpoolu jak grał było to samo, nie widziałem innego pomocnika zeby tak z sercem i zapałem grał na boisku
Roberto Carlos - za to ze zawsze gra fair, i jest kulturalny na boisku


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 15:13

Alex,Gigi,Camor,Nedved,Treze,czyli ekipa,która pozostała z nami w SerieB.Muszę natomiast przyznać,że uwielbiałem też Zlatana,póki oczywiście nie stał się "uno zingaro"...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 15:52

mrozzi pisze:uwielbiałem też Zlatana,póki oczywiście nie stał się "uno zingaro"...
Póki się nie urodził?
:lol:

hara pisze:Nie, póki nie stał się cyganem. Chociaż w mojej opinii był nim od zawsze.
mrozzi pisze:To w takim razie się źle wyraziłem :rotfl: Póki się nie wydało,że nim jest :wink:
To Cyganem mozna się stać? Myślałem że narodowość jest przypisana człowiekowi od urodzenia.Jeśli Zlatan jest Cyganem, to nie dlatego, że Juventini zaczęli go tak nazywać po opuszczeniu naszych szeregów, tylko dlatego, ze się nim urodził. Stać mógł się co najwyżej zdrajcą...
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2008, 19:03 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 16:06

Nie, póki nie stał się cyganem. Chociaż w mojej opinii był nim od zawsze.


EDIT:
@Łukasz: Sorry, nie załapałem. Zwykle mi się to nie zdarza. Zwracam honor. Dobrze to ująłeś. Pozdro. ;)
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2008, 20:41 przez hara, łącznie zmieniany 1 raz.


Capo di tutti capi
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 16:07

To w takim razie się źle wyraziłem :rotfl: Póki się nie wydało,że nim jest :wink:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 16:17

Moim ulubionym piłkarzem od momentu przyjścia do Juve jest Buffon :)
Jest to najlepszy bramkarz świata :)

Gdybym miał wymienić 8 moich ulubionych piłkarzy to ;)

1.BUFFON
2.Van der vaart
3.Nedved&DeL Piero
4.Joaquin
5.Silva&Villa&Xavi


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 16:26

Juventus:
1.Alex/Gigi/Pavel/Camor-bezcenni
2.Seba/Kielon-bardzo ich lubię,ale ustępują czterem pierwszym.Kandydaci na nowych"bezcennych"
3.Treze-lubię go ale umiarkowanie;D
4.Momo-zyskał sympatie po przyjściu świetnie gra,ale na razie za mały staż na fanatyzm;D
5.Reszta zawodników Juve

Świat:
1.Enzo Maresca/Alessio Tacchinardi-świetnie jakby wrócili
2.Fabrizio Miccoli-dobry snajper,ale niestety źle trafił
3.Manuele Blasi-lubiłem go.Fajnie nawet grał
4.Tael Taiwo/Diego(chciałbym by nas zasilili)

Szacunek:
Nie ma miejsc,ale szanuję głównie kapitanów(wieloletnich)innych zespołów:
J.Zanetti,F.Totti(mimo wszystko),A.Peruzzi(ale on już nie gra;D),P.Maldini.Szanuję tez w sumie Raula;D

Jak widać lubię tylko zawodników powiązanych z Juve(oprócz ostatnich miejsc).Ale to tak mam.Inni są albo neutralni,albo nie lubiani
:-D


Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 17:24

Oprocz naszych gwiazd Juve (Alex, Nedved, Buffon, Camor...) zawsze bardzo szanowalem Gerrarda. Uwazam go za wprost idealnego pilkarza: genialny w grze, niesamowity charakter, legenda Liverpoolu jak Del Piero Juve, kapitan jakich malo, niegdy nie byl gwiazdka jak np. Zlatan, inteligencja (i na boisku i w wypowiedziach)... jest po prostu niesamowity!
Poza nim zawsze lubilem graczy jak Owen, Henry, Maldini, Pirlo, Fabregas, Raul.


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 17:56

Moi ulubieńcy - nie tylko z Juve:
1.Nedved, Del Piero, Buffon, Chiellini, Trezeguet - za serce do walki, technike i mimo wieku wspaniala gre, interwencje w bramce/obronie, strzelanie tylu ważnych bramek. I wszystkim za to ze mimo degradacji, zostali w Juve i pokazali wiernosc klubowi i nie opuscili go kiedy ich najbardziej potrzebowal.
2.Pirlo, Juninho, Kaka, Raul, Lampard, Maldini, Gerrard - za swietne podania i rzuty wolne, dryblingi i piekne gole, za przywiazanie do klubu, charyzme. I wszystkim za oddanie sie klubowi, za szacunek jaki daza innych rywali.
Cechy przydzielałem kolejno (pierwszy wymieniony pierwsza cecha, i - w formie dodatkowo). Chyba łatwo bedzie zrozumiec.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2008, 09:54

Moi ulubieni zawodnicy. Skróty pozycji z "angielska" :wink:

GK Gianluigi BUFFON - doskonały bramkarz i wspaniały człowiek, którego uwielbiam za m. in. tekst "staram się zawsze podziękować kibicom. Ten gest nikogo nic nie kosztuje, a im sprawia wiele radości, wiem to, bo sam byłem kibicem".
RD Gianluca ZAMBROTTA - jeden z moich ulubieńców w JUVE sprzed degradacji. "Koń roboczy" w defensywie. Znakomite dośrodkowania, znakomite wślizgi, ofensywne rajdy, i ten mecz z Realem, w którym przerzucił piłkę ponad bezradnym R. Carlosem. Wspomnień czar
CD Alessandro NESTA - zawsze spora sympatia dla byłego gracza Lazio. Te wszystkie doskonałe wślizgi i elegancja w grze. Jeden z tych, którzy czynią grę w obronie prawdziwą sztuką.
CD Paolo MONTERO - uwielbiałem Urugwajczyka za charyzmę, waleczność i często genialną grę w obronie "Starej Damy".
LD Paolo MALDINI - klasa, klasa, klasa. Jako człowiek, piłkarz i kapitan reprezentacji.
RM Paul GASCOIGNE - Nie zrobił takiej kariery, do jakiej predestynowały go umiejętności. Talent idący, niestety, w parze ze słabym charakterem. Jego gra na Euro '96 wprawiała w zachwyt, a ta bramka w meczu ze Szwajcarami.
DM Didier DESCHAMPS - "Francuski generał". Wspaniale grał w JUVE, grający w cieniu Zidane'a. Jeden z bardziej niedocenianych gracz i te długie podania... ech wspomnień czar.
OM KAKA - Wzór do naśladowania dla młodzieży, nie tylko tej, która uprawia sport. Poza tym świetny gracz, którego na początku porównywano do Zvonimira Bobana, teraz już "Kaka to po prostu Kaka".
LM Pavel NEDVED - Wzór waleczności. Jeden z tych piłkarzy, którzy ciągną drużynę w trudnych momentach. Wiele wspaniałych spotkań w Serie A.
FW Marco VAN BASTEN - "Łabędź z Utrechtu". Jeden z najlepszych napastników w historii. Wspaniała, niestety przedwcześnie zakończona, kariera. Dżentelmen na boisku, ach ta bramka strzelona Rinatowi Dasejewowi.
FW Alessandro DEL PIERO - grająca legenda "JUVE". M. in. dzięki niemu pokochałem ten klub.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 17:47

Moi ulubieni piłkare to Del Piero wiadomo dlaczego;D Bardzo tez lubiałem Batistutę był świetny :-D Moja Jedenastka marzeń to:
Buffon-Najlepszy brmakarz na świecie :-D
R.Carlos-Ah ta bomby które strzelał :C
L.Matthäus-świetny obrońca
F.Cannavaro-co prawda zdrajca i ostatnio gra słabo ale w Juve i na MŚ 2006 był nie do przejscia
Thuram-świetny obrońca
Hagi-za walecznosc :twisted:
Nedved-w roku 2003 roiku najlepszy piłkarz świata
Zidane
Deschamp-bardzo fajny piłkarz
Del Piero-człowiek legenda :-D
Batistuta-BatiGol :-D


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2008, 16:03

Fred_juve pisze:Moi ulubieni piłkare to Del Piero wiadomo dlaczego;D Bardzo tez lubiałem Batistutę był świetny :-D Moja Jedenastka marzeń to:
Buffon-Najlepszy brmakarz na świecie :-D
R.Carlos-Ah ta bomby które strzelał :C
L.Matthäus-świetny obrońca
F.Cannavaro-co prawda zdrajca i ostatnio gra słabo ale w Juve i na MŚ 2006 był nie do przejscia
Thuram-świetny obrońca
Hagi-za walecznosc :twisted:
Nedved-w roku 2003 roiku najlepszy piłkarz świata
Zidane
Deschamp-bardzo fajny piłkarz
Del Piero-człowiek legenda :-D
Batistuta-BatiGol :-D
:lol:
Tak tak ja i mój przyjaciel zespół. W ciągu miesiąca napisałeś do tej pory 57 bezproduktywnych postów, kolejny napalony sezonowiec obok (juventino90 jak się nie mylę, juve1987, juvelook itp. ) myślę, że jak reszta owych userów nie wytrzymasz presji i w ciągu niemniej niż dwóch miesięcy zrezygnujesz z pisania idiotycznych czasem postów. Jak np ten w temacie o Man utd:
no a wazne mecze gra beznadziejnie Very Happy wedlug mnie on wcale nie jest taki swietny Dopóki nie zacznie grac dobrze w meczach o stawkę,nawet karnego nie strzelil w finale LM Very Happy ale wiadomo kazdemu sie zdarzy,zresztom nie tylko jak tak uwazam bo zdania sa podzielone,podobnie bylo z Beckhamem nie ktotrzy mowili ze dobry nie ktorzy ze zly... to ze strzelil 42 bramki kto ktos musial mu podawac te pilki Very Happy dzieki Rooneyowi strzela tyle bramek a Rooney pozostaje w cieniu christianka
kolo ma potencjał,ale go nie wykorzystuje bo jest typową zapatrzona w siebie gwiazdeczka, zamiast rozgrywac,podawać częściej i asystować pomaga tylko przeżucając piłkę w dalsze sektory boiska
Szymek-mnie tam zlota pilka nie interesuje bo dla mnie jest mało warta,chocby dlatego ze tacy zawdonicy jak Del Piero czy Raul nie dostali jej a napewno zasluzyli Very Happy Szacunek dla christianka? he chyba zartujesz,prywatnie to on jest żałosny a jako pilkarz? hmm czesto symuluje,beczy na boisku i tez czasami nie ładnie zachowuje sie na boisku albo jego wypowiedz po meczu Man-Roma,ze podobno zawodnicy Romy blagali Man zeby im wiecej bramek nie strzelac hehe a portugalia ostatnio z brazylia przegrala 6-2 ciekawy jestem czy on prosil brazylijczykow zeby nie strzelali bramek Very Happy


Ładny off-top z mojej strony, ale na tym już zaprzestane.

Co do tematu nie mogę jednoznacznie stwierdzić kto jest moim ulubionym piłkarzem więc może napisze swoja trójkę.
Daniele De Rossi, GiGi Buffon oraz Giorgio Chiellini. :think:


meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2008, 17:31

Aleexxx pisze:Tak tak ja i mój przyjaciel zespół. W ciągu miesiąca napisałeś do tej pory 57 bezproduktywnych postów, kolejny napalony sezonowiec obok (juventino90 jak się nie mylę, juve1987, juvelook itp. ) myślę, że jak reszta owych userów nie wytrzymasz presji i w ciągu niemniej niż dwóch miesięcy zrezygnujesz z pisania idiotycznych czasem postów.
no... na całe szczescie sa jeszcze na tym forum prawdziwi kibice... tacy jak ty, co swoje ogromnie "produktywne" posty pisza w niedziele o 15:03:58... nie to co my, napaleni sezonowcy :lol: nastepnym razem lepiej 3m ryj. :roll:
Aleexxx pisze:Co do tematu nie mogę jednoznacznie stwierdzić kto jest moim ulubionym piłkarzem więc może napisze swoja trójkę.
Daniele De Rossi, GiGi Buffon oraz Giorgio Chiellini. :think:
pisałes cos o idiotycznych postach? :lol:


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 21:42

no... na całe szczescie sa jeszcze na tym forum prawdziwi kibice... tacy jak ty, co swoje ogromnie "produktywne" posty pisza w niedziele o 15:03:58... nie to co my, napaleni sezonowcy Laughing nastepnym razem lepiej 3m ryj. Rolling Eyes
Nie każdy ma czas, aby pisać posty na forum ja np owego nie mam więc rzadko kiedy się udzielam mój grzech. Przynajmniej tak beznadziejnej opinii na forum nie mam jak ty..
pisałes cos o idiotycznych postach? Laughing
To jakaś ironia?? :prochno:


ODPOWIEDZ