Twoi ulubieni zawodnicy?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2006, 23:27

Oczywiście Alessandro Del Piero jest moim idolem. On dla mnie jest przykładem wspaniałego piłkarza i człowieka, który nie podlega żadnym statystykom i innym porównaniom, jest dla mnie "bogiem". Poza tym bardzo lubię wszystkich bianconerich, bo jak nie kochać swoich ulubieńców.

Poza piłkarzami Juve to zawsze szanowałem Diego Tristana z Deportivo LaCoruna ponieważ prezentował swoją grą wysoką klasę i spokój. Również nie mam nic do zarzucenia Royowi Makayowi z Bayernu. Poza tym szanuję takich piłkarzy, jak: Edvin van Der Sar, Andrea Pirlo (wspaniały turnie w Niemczech, gdzie poprowadził moją ukochaną Italię do mistrzostwa i pomógł mi spełnić marzenie o tytule misztrza świata zdobytego przez Włochów), Alessandro Nesta, Didier Drogba.

Przypominam że Alex Del Piero nie podlega u mnie żadnym statystykom, jest dla mnie czymś więcej niż piłkarzem.Do końca życia będe pamiętał o Alexie i będe próbował każdemu wpajać moją miłośc do Niego :wink:


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
chuck norris

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2006
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 02:32

moja jedenastka marzen:

buffon
g neville nesta gallas a cole

gattuso
c ronaldo kaka robinho

eto'o henry

a jeszcze z tych co lubie to RVN, del piero, nedved, trezeguet, juninho, mcmanaman, beckham.


Wojfi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 października 2006
Posty: 7
Rejestracja: 18 października 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 14:02

JA najbardziej lubie:
-Del Piero
-Zalayeta
-Nedved
-Trezeguet
-Buffon
A z innych klubow to:
-Zambrotta
-Giggs
-Scholes
-Zurwaski
-Baruc


Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 16:16

Uwielbienie dziele rowno pomiedzy Nedveda i Del Piero.
fantastyczni zawodnicy i żywe legendy JUVE.
Za malo takich pilkarzy na œwiecie.
FORZA JUVE :!:


Mr.Lordi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2006
Posty: 16
Rejestracja: 18 października 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 19:38

Idolem moim jest Alessandro Del Piero. Ale inni najbardziej lubiani zawodnicy to: Buffon, Nedved, Juskowiak, Owen, F.Inzaghi, Morientes, Raul, R.Carlos,


Obrazek
Obrazek
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 22:47

Ulubiony zawodnik ???

Od dzieciństwa był nim Roberto Baggio. I jest do tej pory.
Oczywiście nie jest jedynym moim ulubieńcem.
Może będę powtarzał po innych i pisał tak jak inni ale tak to już jest. NIe będę orginalny i napisze że ulubieńcem na równi z Baggio jest Del Piero :-D
Do ulubieńców należą również: Nedved i Buffon ale również super człowiekiem jest T. Henry


Marojuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 8
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2006, 22:13

Jest tylko trzech moich idoli na tym świecie piłkarskim.
Pierwszym jest oczywiście legenda, kapitan, zawodnik Juventusu Turyn - Alessandro Del Piero. Za technikę, grację, bramki i za grę w Juve.
Drugim jest kolejny napastnik Juve, Trezeguet. Jego szczególnie uwielbiam za bramki, dające nadzieję, szczęście i radość. Najważniejsze oczywiście strzelone Realowi, w podobny sposób.
Trzecim moim piłkarskim 'bogiem' jest Thierry Daniel Henry, czyli również napastnik Juve, tylko że dawnymi czasy i tylko przez jeden sezon. Najwspanialszy obecnie napastnik świata, żaden Ronaldinho nie powinien dostawać Złotych Piłek tylko on, najbardziej niedoceniony zawodnik Ligi Mistrzów, był o krok, jednak i tym razem trofeum go ominęło. Genialny, absolutnie genialny.


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 01:56

Mój wymarzony skład Juve :D

Uwaga, uwaga oto i on

Buffon- Zambrotta, Cannavaro, Nesta, Chiellini - Camoranesi, Pirlo, Nedved - Totti - Zlatan, Del Piero


Szkoda, ze to tylko marzenia :cry:
to nie jest kolejny temat z seri ,,mój wymarzony skład'' :roll: Czytaj o co chodzi autorowi.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 09:03

Ulubieni zawodnicy to: Genaro Gatusso i Kaka.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 10:30

Paolo Montero, Zibi Boniek, Alex Del Piero, Gigi Buffon, Antonio Conte, Ferrara, Deschamps :), Zidane, Ravanelli, Davids i to chyba tyle :) aha i Roberto Baggio, Peruzzi i człowiek z plasterkiem na nosie - Casiraghi :)


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 13:04

Numer uno to u mnie oczywiście Del Piero. Zaraz za nim są Nedved i Buffon, a później cała reszta squadu Juve. A ci spoza Juventusu? Troche tego będzie:

Deco: do tego piłkarza mam pewien sentyment, bo wśród moich kolegów jestem odkrywcą jego talentu :-D zwróciłem na niego uwagę jeszcze zanim zdobył z Porto puchar UEFA, kiedy nie było o nim zbyt głośno. Spodobał mi się jego sposób gry i powiedziałem na głos, że on będzie kiedyś uważany za jednego z najlepszych pomocników świata. Dla reszty kolegów był on po prostu zwykłym piłkarzem, wmiare dobrym, ale nic nadzwyczajnego. No i powiedziałem oficjalnie, że w pucharze UEFA będe kibicował właśnie Porto. No i co? Zdobył z POrto puchar UEFA, rok później Lige Mistrzów, trafił do Barcy i znowu wygrał LM. No i jest jednym z liderów Barcelony. Dlatego, mimo że Barcy nie lubie, to zawsze mam więlką satysfakcję z gry Deco :D

Gattuso: niby rywal, ale uwielbiam patrzeć na jego nieustępliwość i walkę. Żadnego innego piłkarza Milanu nie chciał bym tak bardzo w Juve. Takiego "fightera" wyraźnie brakuje od czasu odejścia Davidsa.

Raul, Puyol, Maldini: po prostu za to, że są dla swoich ekip tym, czym Alex jest dla nas.

Maresca: no coment :( ech, ten "byczek" w meczu z Torino...

Joe Cole: tutaj nie potrafie w żaden logiczny sposób tego wytłumaczyć, po prostu bardzo bardzo go lubie :wink:

Beckham: wiem, że wielu go nie znosi. Ale ja go lubie za gre w Manchesterze. Może to dlatego, że sam w klubie grałem w bardzo podobny sposób do niego i właśnie na nim starałem się wzorować (byłem skrzydłowym, który nie był zbyt szybki, ale za to miałem świetne długie podania). Mówicie, że jest przereklamowany i szydzicie z niego za to, że lepiej gra w reklamach niż na boisku? Dziwne, nie widze nic złego w tym, że tak umiejętnie potrafił pokierować swoją karierą, że teraz zarabia wielką kasę.

Juninho: w stałych fragmentach nie ma sobie równych.

Roberto Baggio: GOD

Natomiast z Polski najbardziej lubie Żurawskiego, Smolarka, Boruca i Kaźmierczaka.

Na pewno o kimś zapomniałem, ale to są Ci najważniejsi u mnie. Do tego należy dodac jeszcze sporą grupę zdolnej młodziezy jak Quaresma, Fabregas, Iniesta, Joaquin, Torres i wielu wielu innych (ale to nie znaczy, że chciał bym ich wszystkich w Juve zobaczyć).


wit_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2006
Posty: 81
Rejestracja: 30 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 16:02

moim ulubionym jest oczywiscie Alessandro Del Piero. A tak po za tym lubie jeszcze cały juventus, Diego z Werderu i wielu innych 8) :lol:


Obrazek
Obrazek
jasiekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2006, 20:54

Do moich ulubionych zawodnikow zalicze : Davida Beckhama, Alesandro Del Piero,Edgara Davidsa,Tierego Henry,Pana Kameniego(nie wiem jak ma na imie ale fajny z niego bramkarz)i oczywiscie najlepszego czeskiego pilkarza w histori Pavla Nedveda:)


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2007, 00:45

Moi ulubieni piłkarze :


Buffon Zambrotta, Cannavaro, Nesta, Chiellini , Camoranesi, Pirlo, Nedved Totti Zlatan, Del Piero

Tak powinno byc napisane, żeby nie dostac ostrzeżenia ?

czepiacie się


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2007, 09:38

Jeśli miałbym wybierać jednego zawodnika, którego lubię najbardziej to miałbym wielki problem i na pewno bym nie wybrał. Nie mam jednego zawodnika, za którym szaleje. Jeśli chodzi o Juventus to najbardziej lubię Nedveda, Buffona, Del Piero oraz Raffaele Palladino. Bardzo cenie także Cannavaro i Zambrotte, którzy przestraszyli się jednak gry w niższej klasie rozgrywkowej.

Bramkarze: Jeśli chodzi o bramkarzy najbardziej lubię oczywiście Gigiego Buffona. Oprócz naszego bramkarza bardzo cenię Timo Hildebranda i Romana Waindelfelera. Powiem też, że zawsze lubiłem Jerzego Dudka i nie robie tak jak niektórzy co teraz się z niego nabijają a kiedyś go uwielbiali.

Obrońcy: Najbardziej Cannavaro i Zambrotta. Teraz bardzo polubiłem Chielliniego oraz Barzagliego. Oprócz tych wymienionych piłkarzy napewno Ayala, Metzelder oraz Cleber z Wisły Kraków.

Pomocnicy: Nedved ponad wszystko, dorównywać mu może jedynie Rosicky. Wspomnę także o Szymkowiaku, Pirlo, Lampardzie, Gerrardzie i Ronaldinho (którego bardzo cenię nie tylko za grę).

Napastnicy: Napewno Alex i Trezeguet. Szkoda, że pozbyliśmy się Henrego. Trzeba kupić Miro Klose i Didiera Drogbe.


ODPOWIEDZ