Kto zostanie mistrzem kraju w sezonie 2006/2007?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 00:16

No i stało się. Po cichu liczyłem, że Palermo uda się ograć Inter, ale "nasi byli" dali gościom trzy punkty... ehhh... Palermo nie jest chyba jeszcze drużyną gotową do walki o Scudetto w roli faworyta. Obecnie jest tylko czarnym koniem, choć nie wydaje mi się, aby do końca sezonu aż tak dzielnie walczyli. A szkoda.

Jeśli miałbym wybrać między Scudetto wygranym przez Inter lub Rome, to wolałbym, żeby ten sezon w ogóle się nie odbył.


krzysztofjuventus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 42
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 12:33

No niestety same ie dobre wyniki. Inter wygrał z Palermo i Milan niestety wygrał, a po cichu liczyłem że spadną do Serie B i będą rok w plecy szkoda :(


JUVENTUS TURYN F.C.- A PAN BÓG ZESŁAŁ ICH NA ZIEMIE ABY SIALI ZAMĘT I ZNISZCZENIE
Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:45

powoli konczy się dobra passa palermo.ja osobiście uważam iż ten klub nie będzie w stanie walczyć o scudetto.3 miejsce to szczyt jego możliwości


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 22:08

Myślę sobie że tytuł tego tematu może powinien brzmieć "Kto dostanie mistrza kraju w sezonie 2006/2007?" :)
Od początku jedynym konkurentem do tytułu była Roma, Palermo było nie małą sensacją, ale meczem z Interem u siebie pokazali, że są za słabi by nawiązać z nimi walkę.
Roma teraz traci 4 punkty. To niby niewiele, ale żeby móc zdobyć tytuł, Inter musiałby wrócić do zwyczajnej formy. ;)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 23:37

Jak dla mnie, mogłaby to być Roma-- niech się nacieszą ten ostatni raz:)

A poważnie, naprawdę może być Totti`s team;)


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 09:20

Mistrzostwo zapewne zdobędzie Inter, bo w obecnej sytuacji w lidze, z ujemnymi punktami Milanu, Fiorentiny i Lazio, jest głównym faworytem do zdobycia Scudetto. I jak na razie to potwierdza. Jedyną drużyną, która może pokrzyżować mu szyki, jest Roma. Co nie zmienia faktu, że jeśli Inter nie zdobędzie głównego trofeum, to nie będzie postrzegany za frajerów. Palermo nie wliczam do tej dwójki, a to dlatego, że nie sądzę, aby z tym składem mogli przez dłuższy czas dotrzymać Interowi kroku.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 09:58

Ja bardzo nie chce zwyciestwa Interu...kazda druzyna, tylko nie Inter! Nie zasluguja na to Scudetto, głownie dlatego, ze juz nosza na koszulkach nie swoje. Cieszylbym sie gdyby wygrała Roma, maja szanse w tym roku trzeba przyznac, jeszcze bardziej cieszylbym sie gdyby wygrala jakas druzyna ze srodka tabeli, ale to jest raczej nierealne.

Podobno zawonicy Torino maja wielkie aspiracje na Scudetto w tym roku...bardzo tego im zycze, choc to tez jest raczej nierealne patrzac na ich gre, choc jakbym sie cieszyl widzac na 2 miejscu Inter na na pierwszym wlasnie Torino. :lol:


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 13:11

Scudetto zdobedzie Palermo :D bo inter to .. ah szkoda gadac :rotfl: Roma nie jest w stanie zdobyc scudetto Milan dryfuje i jest na dobrej drodze do serie B a palermo jest calkiem dobre no i wygraja bo maja świetne różowe koszulki ktore wymiataja :smile: i dzieki tym koszulkom wygraja scudetto


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 16:59

Mialn kolejny remis. Tym razem z strasznie mocnym Torino. :rotfl:
Cieniutko, moze w następnym sezonie Juve znowu nie zagra z Milanem w lidze bo Juve awansuje, a milan spadnie :D :D :D
Nie wykorzystując karnego przy stanie 0:0 moziwe to bardzo :D


Obrazek
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 17:56

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, Milan w następnej kolejce spadnie na 16 miejsce.. wystarczy tylko, że Fiorentina wygra (co jest prawdopodobne)..

Milan traciłby wówczas 2pkt do Violi, która miała na starcie 2x więcej pkt karnych niż Mediolańczycy :dance:


Noi Siamo Juventus.
shaft

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2006
Posty: 17
Rejestracja: 25 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 19:18

To co dzieje sięz Milanem to jest tragedia. Moze nie graja fatalnie, ale skutecznosc woła o pomstę do nieba. Jeszcze pod koniec meczu Gilardino nie wykorzystuje karnego (niesluszny podobno). Jak beda tak dalej grac to czeka ich walka o utrzymanie. Silvio jeszcze twierdzi ze nikogo w zimie nie kupi bo Ancelotti twierdzi ze ma bardzo dobry sklad.
Sklad moze rzeczywiscie nie jest zly, ale forma tragiczna. Seedorf w tym sezonie nie zagral jeszcze dobrego meczu. Kaka kontuzja. Pirlo podobnie ale i tak jest bez formy. Atak caly do wymiany. Gilardino, Inzaghi, Boriello, Oliveira strzelili razem 5 (słownie pięć) bramek. Wstyd i tyle. Szkoda ze Torino z nimi nie wygralo bo Muzzi dwa razy trafil w slupek. W Mediolanie mowia ze Serie A bez Juve jest nudna, oby nie bylo tak ze sie rozminiemy i za rok bedzie sie mowic ze Serie A bez Milanu nie jest taka sama.
Inter planowo wygral tym razem 3:0 i pewnie zmierza po tytul.
Dzis wieczorem derby Rzymu. Jak ktos ma Polsat Sport to niech oglada


prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 19:30

JA ! wygram Scudetto


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 19:48

osobiscie pod nieobecnosc Juve w Serie A faworyzuje US Palermo. Tylko szkoda ze stracili troche dystans do Interu(zasluzyli co najmniej na remis w bezposrednim starciu). Na zdobywce Scudetto typuje As Rome.


shaft

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2006
Posty: 17
Rejestracja: 25 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 22:17

No i Roma zostala dzisiaj rozbita przez Lazio. Wprawdzie mecz jeszcze trwa ale Lazio spokojnie punktuje Rome i nie pozwala jej na wiele. Fantastyczny gol Ledesmy w koncowce pierwszej polowy chyba ustawil mecz.
Totti powinien wyleciec z czerwona kartka po tym jak przeszedl sie po rywalu, ale sedzia mu darowal. Ogolnie wynik sprawiedliwy. Roma na kolanach. Wydaje mi sie ze Interowi nie ma juz kto zagrozic w siegnieciu po scudetto.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 21:34

Prezydent Messiny Pietro Franza: "Nerazzurri są chronieni, ponieważ w tym roku muszą sięgnąć po Scudetto. Wszyscy o tym wiemy. Oczywiście piłkarze Interu są uwielbiani przez wszystkich, nie ma w tym nic nowego. Wczoraj Vieira powinien dostać czerwoną kartkę. Giordano tylko szturchnął Materazziego, nie wyrządzając mu żadnej krzywdy. Jak zwykle, Materazzi znów pokazał się jako świetny prowokator, podobnie jak na mistrzostwach świata w incydencie z Zidanem. Takie rzeczy nie mogą mieć miejsca i mam nadzieję, że coś się zmieni na dzisiejszym zebraniu komisji dyscyplinarnej."

No to juz wiemy chyba kto 'zdobedzie' scudetto w tym sezonie. Roma ich goni ale to juz chyba bez sensu...


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ