Kto zostanie mistrzem kraju w sezonie 2006/2007?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 10:48

Ja liczę na Rome bo mają młody i dobrze grający zespół. Napewno niechciałbym aby mistrza zdobył inter czy milan. Milan miał ujemne punkty i w ostatnich spotkaniach grają słabą i mogą stracić punkty w kolejnych jeśli dalej tak będą grać. To samo tyczy się interu również grają słabo i mogą stracić punkty w kolejnych meczach. Mam nadzieje że taką forme utrzymają przez cały sezon obie drużyny. :twisted:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 11:49

aleksander1986 pisze:Słabiutki jest Inter mimo że dokonał takich wzmocnieć to już lepiej prezentuje się Roma
Szkoda, ze nie potrafila udowodnic tego na boisku w bezposrednim pojedynku.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 12:56

klsmkr pisze:
aleksander1986 pisze:Słabiutki jest Inter mimo że dokonał takich wzmocnieć to już lepiej prezentuje się Roma
Szkoda, ze nie potrafila udowodnic tego na boisku w bezposrednim pojedynku.
Z nami też wygraliście Superpuchar Włoch, a sezon zakończył się tak jak się zakończył - wygraliśmy (proszę, nie wspominaj o Calciopoli). Prawda jest taka, że Inter, choć ma w swoim zespole wielu doskonałych piłkarzy, wciąż jest nie ułożony. Myślę, że im szybciej Mancini zostanie wyrzucony, tym lepiej będzie dla Was. I choć co roku jesteście podawani jako faworyci w SerieA, to zawsze o kilka punktów za Milanem. Oni mają lepiej poukładany zespół i ja właśnie AC Milan typuje na zwycięzce. Mimo ujemnych punktów. Roma też może powalczyć, a najbardziej cieszyłbym się ze scudetto Palermo.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 13:29

Według mnie największe szanse na zdobycie Scudetto 2006/2007 ma AC Milan i AS Roma. Dlaczego :?: Po pierwsze Roma ma młodą, dobrze poukładaną i żądną zwyciestw drużynę oraz dobrego trenera. Bardzo podoba mi się Aquilani, nowy nabytek- Pizarro, który gra o niebo lepiej niż w Interze całkiem dobrze prezentuje się Casetti, jest też Perrotta. Milan mimo śmiesznej kary, a właśnie dzięki niej ma duże szanse na Scudetto. Po pozbyciu się Szewczenki wciąż tworzą zgrany kolektyw. Niech teraz obie drużyny i cała Serie A korzysta, bo już za rok jak wróci Juventus faworyt będzie tylko jeden. FORZA JUVE :!: :!: :!:


Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 15:21

Na 100% mistrzem Włoch nie zostanie Inter (widzieliśmy wszyscy co pokazał we wczorajszym meczu :rotfl: ). Wg mnie szczyt tabeli Serie A po zakończeniu sezonu będzie wyglądać tak:

1. Milan
2. Roma
3. Inter
4. Palermo
5. Lazio


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 16:25

Wg mnie mistrzem bedize ktoś z tej dwójki: AC Milan lub AS Roma
Milan od zawsze był wspaniała druzyna, razem z Juve tworza fundamenty Włoskiej piłki, dlatego mysle ze to Milan wywalczy mistrzostwo.
Roma? Patrzac na składy i na ostatnie mecze to Roma powinna najbardziej zagrozic Milanowi w gonitwie o 1 miejsce.

Z poczatku rowniez brałem pod uwage Inter, ale po ostatnich meczach ( szczegolnie te w CL :lol: ) jestem tego pewien, że nie wywalczy scudetta.


#AllegriOut
eRTeJot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 04 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 18:12

A ja wierze, ze to PALERMO zdobedzie w tym roku Scudetto!
"Obecny mistrz Wloch" gra jak bylo widac wczoraj.... A pozatym Mistrzostwo "za darmo" to zdecydowanie za duzo!!!
Milan ma tylko kilka pkt ujemnych, ale moga one zawazyc w koncowym rozrachunku. A pozatym nie ma juz Shevy i mimo, ze jeden czlowiek nie wygra meczu, to byl on liderem tej druzyny. Co do Romy, to mam nadzieje, ze nie uda im sie zdobyc Scudetta bo nie lubie ich jeszcze bardziej niz Milanu i Interu....

juventina92 pisze:
Inter dostał 1 Scudetto (o jedno za dużo!!!) , za poprzedni sezon.
Wiem!!!! za wczesniejszy sezon mistrzostwo nie zostalo przyznane!!! Ale byka teraz walnalem :angry:
Ostatnio zmieniony 28 września 2006, 23:31 przez eRTeJot, łącznie zmieniany 1 raz.


Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 18:17

eRTeJot pisze: A pozatym 2 Mistrzostwa "za darmo" to zdecydowanie za duzo!!!

Inter dostał 1 Scudetto (o jedno za dużo!!!) , za poprzedni sezon.


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 19:39

aA tam stawiam na któryś z Sycylyjskich klubów, Na razie największą szanse ma Palermo i na nich bede liczył w tym sezonie w SerieA.


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 20:49

mJaUcViEej pisze:Z nami też wygraliście Superpuchar Włoch, a sezon zakończył się tak jak się zakończył - wygraliśmy (proszę, nie wspominaj o Calciopoli).
To jest sedno calego watku. Nie nalezy oceniac druzyn po zaledwie kilku meczach. To dosc oczywiste stwierdzenie, ale widac, ze niektorzy dosc wybiorczo z niego korzystaja. Oto, co mozemy poczytac o Interze:
"Obecny mistrz Wloch" gra jak bylo widac wczoraj....
Z poczatku rowniez brałem pod uwage Inter, ale po ostatnich meczach ( szczegolnie te w CL ) jestem tego pewien, że nie wywalczy scudetta.
Na 100% mistrzem Włoch nie zostanie Inter (widzieliśmy wszyscy co pokazał we wczorajszym meczu ).
Inter ma obecnie 10 punktow w lidze. Co z Roma?
Moim faworytem na Serie A w TYM sezonie jest Roma.
Roma? Patrzac na składy i na ostatnie mecze to Roma powinna najbardziej zagrozic Milanowi w gonitwie o 1 miejsce.
Roma ma na swoim koncie 9 punktow, dodatkowo w tym sezonie przegrala dwa razy z Interem.

Niech ktos mi teraz wytlumaczy, dlaczego Roma zdobedzie mistrzostwo, a Inter jest bez szans?


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 21:44

Bo mistrzostwa w sumie niezbyt często rozstrzygają się w bezpośrednich pojedynkach :idea: Dwa bezpośrednie mecze = tylko 6 punktów do zdobycia - w całym sezonie punktów tych jest do wygrania dużo więcej. Mistrzostwo zdobywa drużyna, która nie daje się pojechać słabszym drużynom i dodatkowo nawiązuje (co najmniej) równorzędną walkę z innymi faworytami.

A jak wiadomo, Inter lubi zawodzić

I wszystko jasne... 8)


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 21:52

Wonki pisze:Bo mistrzostwa w sumie niezbyt często rozstrzygają się w bezpośrednich pojedynkach
Nie o to mi chodzi. Wedlug Was, Inter nie wygra Scudetto, bo przegral w tym sezonie dwa spotkania, ale nie przeszkadza Wam umieszczanie w gronie faworytow Romy, ktora tez przegrala dwa razy, w dodatku w obydwu przypadkach z Interem. Bez sensu.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:01

klsmkr pisze: Nie o to mi chodzi. Wedlug Was, Inter nie wygra Scudetto, bo przegral w tym sezonie dwa spotkania, ale nie przeszkadza Wam umieszczanie w gronie faworytow Romy, ktora tez przegrala dwa razy, w dodatku w obydwu przypadkach z Interem. Bez sensu.
No dokładnie, przegrywała tylko z Interem. Za to sam Inter tracił punkty ze słabszymi drużynami. I to jest przewaga Romy w tym momencie - przegrywa tylko z Wami. A meczy Roma vs Inter są tylko dwa w całej lidze.

Mam nadzieję, że rozumiecie. W nastepnym meczu Inter:Roma będą do wygrania standardowe 3 punkty - tyle samo co w pojedynkach z Torino czy Parmą. To są tak samo ważne punkty , nieważne czy wywalczone w meczu z Interem czy Sampdorią.

O to mi chodziło.


TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2006, 14:06

Obawiam się, że Roma może mieć trochę za krótką ławkę, żeby powalczyć na wszystkich frontach. Biorąc pod uwagę fakt, że Inter nie wyjdzie z grupy LM, to ASR o Scudetto będzie bardzo ciężko :cry:


Forza Roma
Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2006, 15:14

Ja w tm sezonie w SerieA licze na Palermo. Lubie ta druzyne i mam nadzieje ze Scudetto 2006/2007 bedzie nalezalo do nich, ale to tylko"mam nadzieje" poniewaz jest inter i roma. Oczywiscie Scudetto 2007/2008 zagosci znow w Turynie :lol:


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
ODPOWIEDZ