Kto zostanie mistrzem kraju w sezonie 2006/2007?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 21:43

Weron pisze:Roma ich goni ale to juz chyba bez sensu...
Czy ja wiem. Po wczorajszym meczu wyraźnie widać, że 2 miejsce Romy nie satysfakcjonuje. Nie ma jeszcze półmetka sezonu, więc nie skreślał bym nikogo. Mimo, że narazie Interowi też idzie nienajgorzej.


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2006, 21:59

wErOn pisze: Jak zwykle, Materazzi znów pokazał się jako świetny prowokator, podobnie jak na mistrzostwach świata w incydencie z Zidanem.
Za to Zoro zachował się jak profesjonalista. :bravo:

Giordano też oczywiście nie musiał oddawać piłki Matrixowi. No bo po co?


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:14

klsmkr pisze:
wErOn pisze: Jak zwykle, Materazzi znów pokazał się jako świetny prowokator, podobnie jak na mistrzostwach świata w incydencie z Zidanem.
Za to Zoro zachował się jak profesjonalista. :bravo:

Giordano też oczywiście nie musiał oddawać piłki Matrixowi. No bo po co?
Czy uważasz, że kolejny taki incydent z Materacem to przypadek/zbieg okoliczności? :lol:


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:28

Damianinho pisze:Czy uważasz, że kolejny taki incydent z Materacem to przypadek/zbieg okoliczności? :lol:
A co to ma do rzeczy? wErOn zasugerował za prezydentem Messiny, że Giordano nie powinien dostać czerwonej kartki za popchnięcie Materazziego. Ja się z tym nie zgadzam, ba - wskazuję na "prowokatora" tego samego kalibru w Messinie. Coś jeszcze przetłumaczyć?


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:41

klsmkr pisze:
Damianinho pisze:Czy uważasz, że kolejny taki incydent z Materacem to przypadek/zbieg okoliczności? :lol:
A co to ma do rzeczy? wErOn zasugerował za prezydentem Messiny, że Giordano nie powinien dostać czerwonej kartki za popchnięcie Materazziego. Ja się z tym nie zgadzam, ba - wskazuję na "prowokatora" tego samego kalibru w Messinie. Coś jeszcze przetłumaczyć?
Nie wpieraj mi, że Materazzi jest święty. Bo nie jest, to po prostu ewidentny prowokator i nie broń się tym, że Giordano również prowokował Materaca bo kto jest mistrzem takich zagrywek dobrze wiemy i ty, i ja :lol:

IMO kartka oczywiście być powinna. Za niesportowe zachowanie


TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:51

Ty widziałeś w ogóle tą sytuację ? :think:


Inter per SempreObrazek
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:52

Damianinho pisze:IMO kartka oczywiście być powinna. Za niesportowe zachowanie
W takim razie taką samą kartkę powinien dostać Zoro. Tyle w temacie "faworyzowania" Interu przez sędziów.


jasiekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2006, 20:50

niestety ale mistrzoswtwo zdobedzie inter poniewaz nakupywali gwiazd,gra ponizej oczekiwan na lige wloska wystarczy bo nie ma juve milan jest w kryzysie a reszta klubow jest do......................nieczego:/


ODPOWIEDZ