Kto zostanie mistrzem kraju w sezonie 2006/2007?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2006, 16:52

Wedlug mnie Scudetto zdobedzie Palermo bo maja naprawde mocny sklad i potrafia to wykorzystac nie to co ten zalosny inter :doh:


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Frank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 23
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2006, 16:58

Ja licze głównie na Rome. Jak przez cały sezon utrzymaja taka forme to Scudetto bedzie ich. Reszta tak :
1. Roma
2. Milan
3. Inter
4. Palermo


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 października 2006, 23:30

mam nadzieje, że scudo wygra Milan, i życze im tego z całego serca :P


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 października 2006, 23:42

Scudetto nalezy sie AS Romie . Maja wspaniałego kapitana i wspanialych zawodnikow . Zycze im aby to oni wygrali Serie A . Inter na pewno nie wygra bo w tym klubie rozpentala sie 3 wojna swiatowa . FORZA JUVE


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 11:52

Szczerze, to wisi mi to, kto zdobędzie Scudetto. Nie ma Juve, to nie ma się czym interesować. Jeśli Inter nie sięgnąłby w tym roku po mistrza, to mielibyśmy nowy szczyt frajerstwa :prochno: Jak będzie zobaczymy. Może ktoś niespodziewany? Palermo, Udinese :whistle:


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 13:37

Kamil_on pisze:Scudetto nalezy sie AS Romie . Maja wspaniałego kapitana i wspanialych zawodnikow . Zycze im aby to oni wygrali Serie A . Inter na pewno nie wygra bo w tym klubie rozpentala sie 3 wojna swiatowa . FORZA JUVE
Ja pamiętam jak wspaniały kapitan Romy zdeptał głowę Nedveda, więc mam trochę odmienne zdanie na jego temat, ale każdy ma prawo do własnych opiniii :think:


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 14:22

29 pisze:mam nadzieje, że scudo wygra Milan, i życze im tego z całego serca :P
Pozostawie to bez komentarza :?
Mr Cezary pisze:Szczerze, to wisi mi to, kto zdobędzie Scudetto. Nie ma Juve, to nie ma się czym interesować. Jeśli Inter nie sięgnąłby w tym roku po mistrza, to mielibyśmy nowy szczyt frajerstwa Jak będzie zobaczymy. Może ktoś niespodziewany? Palermo, Udinese
I tu sie zgodze w 100% :-D


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 16:16

Niema Juve w Serie A i jakoś ta liga dla mnie jest bezwartościowa. W Serie A obecnie największą potegą jest Milan. Oni zawsze jakoś radzą sobie czy jest żle czy dobrze. Inter uważam za drużynę, która może w każdej chwili pęknąć psychicznie i zaczną przegrywać ze słabiakami. Roma hmmm , pewnie jak zawsze otrą się o szczyt tabeli, lecz ligi nie wygrają. Inne drużyny raczej nie będą się liczyć w wyścig o Scudetto. Zapewne wygra Milan. Zresztą w Milanie gra Andrea Pirlo, który rozegrał świetny turniej w Niemczech i zwyciężył mistrzostwo świata z Italią, którą bardzo kocham. Juve i Włochy to dwie rzeczy które są dla mnie czymś niepowtarzalnym.


nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 17:40

Jak dla mnie lige wygra obecny lider, czyli Roma. Mają naprawde świetny skład np. Chivu, Totti, Vicinic.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 20:19

makaveli999 pisze:
Kamil_on pisze:Scudetto nalezy sie AS Romie . Maja wspaniałego kapitana i wspanialych zawodnikow . Zycze im aby to oni wygrali Serie A . Inter na pewno nie wygra bo w tym klubie rozpentala sie 3 wojna swiatowa . FORZA JUVE
Ja pamiętam jak wspaniały kapitan Romy zdeptał głowę Nedveda, więc mam trochę odmienne zdanie na jego temat, ale każdy ma prawo do własnych opiniii :think:


Tez doskonale pamietam ten mecz ale Tottiego czesto ponosza emocje a to kopnie a to opluje juz taki jest ale serca i pasji ktora wklada w swoja gre nie mozna mu odmowic


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 20:48

Tegoroczne Scudetto powędruje na Stadio Olimpico w Rzymie. Jak wiemy Milan z minusowymi punktami, bedzie miał bardzo trudno w Serie A, a nasz ,,KoFfanY" Internazionale Milano potrafi spartolic nawet tak korzystną szansę.
AS Roma prowadzi w tabeli, ma mocny skład, a przede wszystkim Tottiego...


adamu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2006
Posty: 12
Rejestracja: 01 października 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 12:54

1. Roma - nieźli zawodnicy, bardzo dobry trener.
2. Milan - mimo ujemnych punktów powinni byc w czołówce.
3. Palermo - od kilku lat coraz bliżej im do elity. To powinien być ten sezon, gdy ją osiągną.
4. Inter - może być nawet niżej. Fatalnie poukładani, żaden nowy zawodnik nie wnosi dużo lepszego do gry zespołu. I bardzo dobrze :twisted:


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2006, 20:45

Jak narazie to Palermo przegrywa 0:1 z interem po bramce tego szweda ( z 7 min ) co to z Juve dla kasy do interu przeszedł.
Jest 18 minuta.
Mam nadzieję że Palermo się podniesie i wywalczy 3 punkty w walce z "mistrzami( :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) włoch.
Pozdro...

......................

Przerwa w meczu. W doliczonym czasie pierwszej połowy bramkę na 1:1 strzela Amauri :!:
Bracia i siostry, cieszmy się i radujmy. Liczmy na powiększenie dorobku bramkoweg piłkarzy Palermo.
inter nie moze wygrac :!:
NIe mam okazji oglądać meczu na C+ ale jeśli ktoś ogląda to niech chociaż opisze która strona miała przewagę w 1 połowie.


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2006, 23:05

Wojtt735 pisze:Tegoroczne Scudetto powędruje na Stadio Olimpico w Rzymie. Jak wiemy Milan z minusowymi punktami, bedzie miał bardzo trudno w Serie A, a nasz ,,KoFfanY" Internazionale Milano potrafi spartolic nawet tak korzystną szansę.
AS Roma prowadzi w tabeli, ma mocny skład, a przede wszystkim Tottiego...
No i graja naprawde niezle.Juz w Superpucharze Wloch imponowali swoimi akcjami. Zreszta niedawno widzialem skrot ze spotkania z Milanem i przy kilku rozegraniach romanistow niezle mnie zatkalo.. Nie cierpie tej druzyny ale trzeba przyznac ze Spalletti swietnie ich poukladal..i licze ze nie pozwola interow obronic ( :lol: ) tytulu..


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2006, 23:56

No i Inter powoli oddala się od reszty, dzisiaj w "Szlagierowym" :lol: spotkaniu pokonał Palermo 1:2 a zwycięstwo zapewnili Nerazzurrim ex-Juventini - Zlatan i Vieira. Co do Romy to widać że powoli łapią wiatr w żagle - 7-0 z Catanią i 4-1 z Sampdorią , imponują skutecznością. Tak w ogole to Panucci na króla strzelców chyba się wybiera :lol: :D. Kilku graczy Romy na prawde jest fantastycznie wyszkolonych technicznie - jak chociażby Rodrigo Taddei - Oto jego fantastyczne zagranie w meczu Champions League z Olimpiakosem Pireus. :

Pozdrawiam.


ODPOWIEDZ