Lippi opuszcza kadrę

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2006, 13:37

To własnie było jego celem. Lippi chciał zdobyć z reprezentacją Azzurich Mistrzostwo Świata i zrezygnować z funkcji trenera. I tak właśnie zrobił, postąpił jak prawdziwy trener. W tym roku potwierdził to, że jest świetnym trenerem zdobywając Mistrzostwo Świata. Rzadko możemy spotkać się z charakterem podobnego trenera.


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2006, 14:12

Od 20 lat stalo sie dosc popularne rezygnowanie z posady trenera Mistrzów Świata. Od 1986 roku robił tak każdy trener. Więc przypadek Lippiego nie jest ani dziwny ani odosobniony.
Grande Marcello pewnie by i został gdyby nie Calciopoli. A dokładniej brak jakiegokolwiek wsparcia od FIGC kiedy wszyscy we Włoszech domagali sie jego rezygnacji oraz Cannavaro i Buffona.

Nie zdziwilbym sie gdyby zaczal trenowac Milan (tylko mi nie piszcie ze Carletto ma nowy kontrakt, bo wiem :) ).


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2006, 20:11

Wygrał Mistrzostwo Świata ... czego chcieć więcej? Lippi zrobił co miał do zrobienia i odchodzi w chwale ... jego nazwisko przechodzie do historii i dołącza do dwójki - Pozzo , Bearzog - który dokonali identycznego osiągnięcia. Lippi odchodzi w chwale i pracę którą miał do zrobienia wykonał wzorowo. Co do jego następców to mówi się o Claudio Gentile czy Alberto Zacceronim , jak będzie zobaczymy.

GRANDE LIPPI

Pozdrawiam.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2006, 12:54

Pokazał wszystkim niedowiarkom jakie ma umiejętności trenerskie. Lepszego odejścia nie można sobie wymarzyć. Włosi pod presją skandalu pod wodzą WIELKIEGO trenera zdołali zostać mistrzami świata. Lippi wykonał swój plan w 100% i odchodzi w blasku chwały. Zawsze kulturalny, zdyscyplinowany, cieszący się ze sukcesu. Jeden z najlepszych trenerów na świecie. Kiedyś musiał odejśc, i odszedł zdobywając mistrzostwo świata.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 18:46

Szkoda ze Marcello zrezygnował. :cry: Po tym co zrobił nie powinien oschodzic. Ale trudno ciekawe czy Donadonni mu dorówna :P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2006, 17:31

Ten gest znów pokazuje, że cesarz Lippi jest wielki: odejść w glorii chwały: czyż to nie jest piękne.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 15:56

a ja właśnie na stronie Romy zobaczyłem, że nowym trenerem reprezentacji Włoch, jest Roberto Donadoni :shock: (oto link) wie ktoś może kiedy został wybrany i może dlaczego on? może to tylko przejściowe, bo niedługo mecze towarzyskie?
no a trenerem kadry młodzieżowej został chyba nasz dawny zawodnik Pierluigi Casiraghi (link)..


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 16:31

@ Bebik Dziwi mnie to że dopiero teraz się o tym dowiedziałeś, :shock: ja o ile pamiętam wyczytałem artykuł bodajże w "Dzienniku" chyba w polowie lipca, że Roberto Donadoni został nominowany do pełnienia funkcji nowego selekcjonera reprezentacji Italii. Dokładnej daty nie pamiętam ale to było w raczej w pierwszej połowie lipca.
Z tego co pamiętam to podpisał on chyba kontrakt na 2 lub 3 lata ale pewien nie jestem, więc jak coś to mnie poprawcie. Aż tak wielką niespodzianką nie powinno to być, przynajmniej dla mnie nie jest.
Donadoni ma długi staż w reprezentacji Włoch poza tym ostatnio dobrze spisywał się jako trener Livorno.


Drabik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 24
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 16:33

hmmm.....jak dobrze pamiętam to Donadoni już dawno został wybrany......więc miał czas i raczej wątpie żeby to było przejściowe..... no cóż trzeba patrzeć co on wydziwi z reprezentacją :) A co do lippiego....wielki człowiek pokazał że z profesjonalistami którzy mieli na karku afere korupcyjną wygrywa i to w pięknym stylu.....chwała dla niego :) :happy: :happy:


...........::::::::Juventus Turyn::::::::...............
www.sokker.org - najlepszy menager online
ODPOWIEDZ