Wszystko o Torino

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 16:41

Zawsze mnie to śmieszy. "Tęczowi" kibice, którzy kibicują innym dla "dobra calcio". Jakbyście o tym powiedzieli lokalnym fanom to by Was wyśmiali i kazali nigdy nie przyznawać się do kibicowania Juve.

Najwyraźniej nie pojmujecie o co chodzi z kosami bo nie jesteście pełnoprawnymi kibicami. Ja też nie jestem ale rozumiem, że są jakieś zasady, których sam nie ustalam.
pumex pisze:Tylko czy Ranocchia, który zasmakował już LM i stał na podium SerieA będzie chciał przenieść się do beniaminka? :think:
Pewnie odmówi i będzie się trzymał kontraktu. Zresztą, nie po to zabulili za niego 23 mln euro, żeby sprzedawać kiedy wciąż mogą z niego być ludzie.


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 13:06

Skibil pisze:Ja nie rozumiem co to za ekscytacja, że Torino wraca do Serie A. Fajnie będzie 2 razy z nich się pośmiać po porażkach, ale imo powinni wracać tam gdzie ich miejsce, czyli do niższych lig.

Wlasnie wracaja na swoje miejsce bo ich miejsce jest w Serie A. Mam nadzieje,ze Hellas wroci i pokaze Chievo kto rzadzi w miescie.

Torino+Hellas dwie dobre kibicowskie ekipy za rok mam nadzieje,ze wroci Bari.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2012, 22:47

Torino się wzmacnia. Dziś dołączyli do nich Santana, Gazzi i Sansone. Zwłaszcza to ostatnie nazwisko zwróciło moją uwagę. Bodajże zimą to my się nim interesowaliśmy wg Tutto :wink:

Widać, że chcą zostać w elicie na dłużej.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2012, 10:15

Mietson pisze:Zawsze mnie to śmieszy. "Tęczowi" kibice, którzy kibicują innym dla "dobra calcio". Jakbyście o tym powiedzieli lokalnym fanom to by Was wyśmiali i kazali nigdy nie przyznawać się do kibicowania Juve.

Najwyraźniej nie pojmujecie o co chodzi z kosami bo nie jesteście pełnoprawnymi kibicami. Ja też nie jestem ale rozumiem, że są jakieś zasady, których sam nie ustalam.
Ja te zasady rozumiem, tylko jest jadna różnieca pomiędzy nami, a kibicami we Włoszech. Oni tym żyją i takie kosy są im wpajane od dziecka.
Ja Juve kibicuje ze względu na futbol jaki grają, na sukcesy jakie osiągają. A to, że mają kose z kimś to mnie zupełnie nie obchodzi. I dlatego mogę spokojnie życzyć całej serie A dobrze byle nie lepiej od Juve.

Do takiego fanatycznego podejścia do klubu mam swój lokalny klub. I tak jak kibice Juve z włoch, mam od dziecka wpojone jakieś kosy, czy zaprzyjaźnione kluby, a przede wszystkim żyje z tym klubem i to jest różnica pomiędzy Juve, a moim lokalnym klubem.[/quote]


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2012, 20:05

francois pisze:Torino się wzmacnia. Dziś dołączyli do nich Santana, Gazzi i Sansone. Zwłaszcza to ostatnie nazwisko zwróciło moją uwagę. Bodajże zimą to my się nim interesowaliśmy wg Tutto :wink:

Widać, że chcą zostać w elicie na dłużej.
A niech będą. Przynajmniej dojdą nam kolejne derby (tym razem prawdziwe)...


ObrazekObrazekObrazek
Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 12:09

Co sądzicie o Ciro Immobile?
Podobno zaakceptował już oferte z Dortmundu i jest o krok od pisania kontraktu.
Statystyki ma dobre - 21 bramek w 31 meczach. Ale jak wygląda jego gra?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 12:22

Zhx123 pisze:Co sądzicie o Ciro Immobile?
Podobno zaakceptował już oferte z Dortmundu i jest o krok od pisania kontraktu.
Statystyki ma dobre - 21 bramek w 31 meczach. Ale jak wygląda jego gra?
Sądzimy tyle, że pierw musi dojść do rozwiązania sprawy współwłasności, a dopiero potem mogą zajść jakiekolwiek ruchy w stronę Dortmundu.

Nie jest tak dobry jak Lewy i nie uważam, że kiedykolwiek będzie, ale jeśli drużyna będzie grała pod niego to będzie sporo pociechy z Ciro. Inna sprawa, że świetnie nadaje się pod zawodników których macie w ofensywie, a to jest do zapisania na plus.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 12:26

Zhx123 pisze:Co sądzicie o Ciro Immobile?
Podobno zaakceptował już oferte z Dortmundu i jest o krok od pisania kontraktu.
Statystyki ma dobre - 21 bramek w 31 meczach. Ale jak wygląda jego gra?
Przykro mi, ze bardzo Cie rozczaruje, ale to nie jest prawda. Poniewaz nie moze byc.

Immobile to pilkarz, ktory jest w Torino na wspolwlasnosci. 50% jest karty posiada Juventus, a 50% Torino (gdzie gra). Dopoki Juventus z Torino nie usiada do stolu i nie ustala, ktora druzyna "przejmie" calosc karty tego pilkarza, dopoty takie sensacje prasowe to po prostu nieprawda.

Jesli w prasie niemieckiej jest mowa o tym, ze Immobile to gracz, ktory bedzie kosztowal np. 8-10 albo 12m euro, to jest to cena jedynie... za polowe jego karty. Cena, ktora jest w stanie zaplacic Juventus, aby sciagnac pilkarza do siebie z powrotem (i miec 100% praw do niego, a nie 50%). Koszt za cala karte tego pilkarza to minimum 20 baniek, o ile nie 25. W zasadzie, to bardziej sklanialbym sie do tej wyzszej kwoty (ktol strzelcow Serie A).

Rozstrzygniecie kwestii Immobile nastapi po sezonie, wtedy Juvntus zdecyduje czy chce miec tego gracza u siebie z powrotem, czy tez nie. Na razie pewne jest prawie, ze sciagniemy do siebie z wspolwlasnosci Gabbiadiniego. Kwestia Immobile jest otwarta.

Transfer do Borussi, Atletico czy tez innego klubu, to jest jeszcze daleka droga, nawet jesli chlopak mialby tam ochote wyladowac. Juventus najpierw z Torino musi zadecydowac co dalej, potem jak juz kluby sie dogadaja i Ciro wyladuje w 100% w jednej z tych druzyn, mozna rozpoczac negocjacje z innymi druzynami spoza Wloch. O ile Juventus bedzie mial na to ochote, a nie zdecyduje o tym, aby dac chlopakowi szanse wykazania sie w pierwszej druzynie Starej Damy. Co jest moim zdaniem, bardzo prawdopodobne.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 12:47

wloski pisze: Nie jest tak dobry jak Lewy i nie uważam, że kiedykolwiek będzie
To jest logiczne, żeby zastąpić w pełni Lewego, Borussia musiałaby zapłacić kilkadziesiąt mln. Więc nie liczę na to : P
Na takie rozwinięcie też ogólnie nie liczę.

jakku1 pisze:
Rozstrzygniecie kwestii Immobile nastapi po sezonie, wtedy Juvntus zdecyduje czy chce miec tego gracza u siebie z powrotem, czy tez nie.
O tyle dobrze, że podobno sam chce grać w Dortmundzie i zresztą jego agent niedawno mówił, że "jego klient chciałby zagrać w tak wielkim klubie jakim jest Borussia Dortmund", więc może jakoś to wyjdzie :wink: Ale pożyjemy zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

EDIT; a i dzięki za uświadomienie z tą kartą, coś tam słyszałem, ale średnio kojarzyłem :P


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 13:14

Zhx123 pisze:
jakku1 pisze: Rozstrzygniecie kwestii Immobile nastapi po sezonie, wtedy Juvntus zdecyduje czy chce miec tego gracza u siebie z powrotem, czy tez nie.
O tyle dobrze, że podobno sam chce grać w Dortmundzie i zresztą jego agent niedawno mówił, że "jego klient chciałby zagrać w tak wielkim klubie jakim jest Borussia Dortmund", więc może jakoś to wyjdzie :wink: Ale pożyjemy zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

EDIT; a i dzięki za uświadomienie z tą kartą, coś tam słyszałem, ale średnio kojarzyłem :P
Póki co nie spotkałem się z przesłankami we włoskiej prasie (a śledzimy dosłownie wszystko, Niemcy z kolei opierają się na tym, co napiszą ich włoscy koledzy), że chłopak zaakceptował ofertę z Dortmundu, a wypowiedź jego agenta należałoby raczej traktować jako kurtuazję, przynajmniej póki co. :wink: Tak jak napisał Jakku najpierw musi dojść do rozstrzygnięcia kwestii współwłasności (choć problemu z tym być raczej nie powinno, bo w Juve wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że piłkarz na chwilę obecną jest już sporo wart), a potem pewnie (o ile nie ściągniemy wychowanka ponownie do siebie, choć ja osobiście w to nie wierzę) może dojść do swego rodzaju licytacji na linii BVB-Atletico. Hiszpanie także poważnie interesują się Włochem. Jego karta na pewno będzie jednak kosztować coś w okolicach 20 mln. Minimum.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 13:43

czy byłby gorszy niż Lewy w BVB to wg mnie kwestia otwarta bowiem wydaje się być dożo bardziej skuteczniejszym napastnikiem w sensie wykorzystywania kreowanych przez partnerów akcji więc choć w rozegraniu może nie dać tyle co Polak o tyle dorobek bramkowy może mieć lepszy

a odnośnie współwłasności to rozumiem formalności ale dlaczego niby Ciro nie mógł zaakceptować wstępnych warunków kontraktu? jeśli bvb dostało zgodę od obu turyńskich klubów to co stoi na przeszkodzie? bvb przecież też może negocjować z oboma klubami proponując im pieniądze i nakłaniając do wykupienia drugiej połówki od rywali...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 16:33

Zhx123 pisze: To jest logiczne, żeby zastąpić w pełni Lewego, Borussia musiałaby zapłacić kilkadziesiąt mln. Więc nie liczę na to : P
Na takie rozwinięcie też ogólnie nie liczę.
Może nie tu i teraz, ale o ile się nie mylę to jest młodszy od Robcia, kiedy ten wywalczał sobie miejsce w podstawowej 11, a już teraz piłkarsko nieco lepszy.
Dobry ciąg na bramkę, ustawianie się na boisku, dynamika, szybkość i wykończenie. Słabszy jednak nieco od Polaka fizycznie i bardzo, jeśli chodzi o wpływ na rozegranie.

Tak naprawdę rozchodzi się o to, jaki pomysł na drużynę i Conte i zarząd będą mieli w to lato. Jeśli odbędzie się gruntowna przebudowa i zmienimy naszą grę (o czym może świadczyć rzekome zakontraktowania Naniego) to może się okazać, że dla Ciro w Juve jest miejsce i to dobre miejsce, a wtedy Immobile będzie miał status "nie na sprzedaż" i będzie mógł odejść, ale za 50 milionów. Jeśli z kolei będziemy po prostu rozwijać dalej tę konstrukcję którą Conte katuje od 3 lat, to Immobile będzie na sprzedaż, ale nawet wtedy zdziwię się jeśli Juventus będzie chciał zarobić na Capo mniej niż 15 milionów na czysto. Jeśli nie będzie odpowiedniej ani oferty, ani odpowiedniego miejsca w Juve, to chyba najlepszym wyjściem będzie rozwiązanie współwłasności i wypożyczenie Włocha, żeby udowodnił swoje i był warty konkretny piniądz za rok.

Ale wierzę, że spokojnie Ciro może pyknąć 20tkę zarówno w Bundeslidze, jak i w Primera.


Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 20:54

SKAr7 pisze:
Zhx123 pisze: To jest logiczne, żeby zastąpić w pełni Lewego, Borussia musiałaby zapłacić kilkadziesiąt mln. Więc nie liczę na to : P
Na takie rozwinięcie też ogólnie nie liczę.
Może nie tu i teraz, ale o ile się nie mylę to jest młodszy od Robcia, kiedy ten wywalczał sobie miejsce w podstawowej 11, a już teraz piłkarsko nieco lepszy.
Troche się mylisz. Robert w jego wieku miał już miejsce w podstawowej 11 i już wtedy potrafił strzelić nawet Bayernowi hattricka ;P
Ogólnie póki co nie ma ich tak porównywać, różnica między nimi wynosi rok i 4 miesiące, ale jeśli chodzi o sukcesy to jest przepaść. Wiadomo, że Immobile gra w słabszym klubie, choć Robert też nie przychodził do finalisty Ligi Mistrzów, lecz do 6 drużyny Bundesligi, i szedł do góry razem z nią.
Immobile ma znacznie więcej do udowodnienia, to chyba jego pierwszy tak dobry sezon i fajnie jakby mógł się sprawdzić w lepszym klubie, pytanie w jakim.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 21:07

Zhx123 pisze: Troche się mylisz. Robert w jego wieku miał już miejsce w podstawowej 11 i już wtedy potrafił strzelić nawet Bayernowi hattricka ;P
No tak, faktycznie, ale moim zdaniem Immobile z Torino jest lepszym piłkarzem, niż Lewy z Lecha. Faktycznie, trochę później doszedł do tego poziomu.
Zhx123 pisze: Immobile ma znacznie więcej do udowodnienia, to chyba jego pierwszy tak dobry sezon i fajnie jakby mógł się sprawdzić w lepszym klubie, pytanie w jakim.
Niezupełnie. 2 lata temu został królem strzelców Serie B z dorobkiem 28 bramek, zeszły rok akurat miał słabszy po tym jak stracił miejsce w podstawowym składzie Genoi. Ale w Pescarze rozegrali fantastyczny sezon z Insigne (Napoli, strzelił Wam bramkę) i Verrattim (PSG)


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2014, 22:18

Ja tylko nieśmiało przypomnę o tym, o czym wielu dyskutując czy to na temat Cuadrado, czy teraz Immobile zapomina, a mianowicie o możliwości przedłużenia współwłasności o rok bez pytania o zgodę drugiego klubu. I jeżeli Ciro chce pozostać w obecnej drużynie, a bez problemu wyguglować mozna wypowiedzi z których wynika że owszem, to wcale mnie taki wariant nie zdziwi. Dla Torino takie rozwiązanie w zasadzie ma same plusy i chyba tylko nieprzyzwoicie wysoka oferta może ich skłonić do rezygnacji z tych planów. A taka nie wpłynie ani zza miedzy, ani z Dortmundu, ani z biedniejszej części Madrytu.


ODPOWIEDZ