Wszystko o Torino

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2006, 20:27

nordahl pisze:Niezmiernie miło ich bedzie klepac w nastepnym sezonie na Delle Alpi.
Przynajmniej będziecie wreszcie mogli kogoś na Delle Alpi sklepać. Ale radocha, co?? Pokonać Torino. Ambitne :prochno:

Co do Toro... Mam nadzieję, że jednak będziemy mieli w nowym sezonie derby Turynu.


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2006, 21:57

Gregor del Ptasior pisze:Przynajmniej będziecie wreszcie mogli kogoś na Delle Alpi sklepać. Ale radocha, co?? Pokonać Torino. Ambitne :prochno:
Toro gra na Olimpico jakbys nie wiedzial. :smile: :prochno:


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2006, 22:50

nordahl pisze:
Gregor del Ptasior pisze:Przynajmniej będziecie wreszcie mogli kogoś na Delle Alpi sklepać. Ale radocha, co?? Pokonać Torino. Ambitne :prochno:
Toro gra na Olimpico jakbys nie wiedzial. :smile: :prochno:
Zabłysłeś głupotą. Sam wczesniej wykazałeś się wielką yntelygencją pisząc, ze Toro gra na Delle Alpi. :ok:

Chylę czoła! :bravo:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2006, 23:37

Idzcie i kupcie sobie koszulki torino Obrazek


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2006, 23:42

Siewier pisze:Zabłysłeś głupotą. Sam wczesniej wykazałeś się wielką yntelygencją pisząc, ze Toro gra na Delle Alpi. :ok:

Chylę czoła! :bravo:
Na tym wlasnie mial polegac moj sarkam szefie =]]]


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
Zambi300

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2005
Posty: 22
Rejestracja: 23 października 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2006, 08:54

A ja wiekszą nienawiść czuje do milanu niz do toro. Chociaż poziom piłkarski prezentują podobny 8) (żenada) :P


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2006, 09:51

Zambi300 pisze:Chociaż poziom piłkarski prezentują podobny 8) (żenada) :P
Tylko czekac, az sie Toro za zdobywanie Europy wezmie :rotfl:


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2006, 11:51

Boże !!! Ale ty nordahl jesteś zawias !!!!! Obciach na maxa odstawiłeś :rotfl: Przyznam... Nie musiałem o tym wiedzieć, no i co? Wykazałem się więc niewiedzą. Ale widać nie odróżniasz :bravo: Głupotą to ty się wykazałeś, bo najpierw coś piszesz i potem, kiedy ktoś to powtarza, to wyśmiewasz.
Brawo MISTRZU. Full of RESPECT 4 U :dance:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2006, 19:53

nordahl pisze:
Siewier pisze:Zabłysłeś głupotą. Sam wczesniej wykazałeś się wielką yntelygencją pisząc, ze Toro gra na Delle Alpi. :ok:

Chylę czoła! :bravo:
Na tym wlasnie mial polegac moj sarkam szefie =]]]
Jeżeli głupote nazywasz sarkazmem to owszem, jesteś mistrzem sarkazmu :ok:


tawiarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2006, 19:51

a myślałam, że admini i moderatorzy na tym forum są ludźmi na poziomie. No cóż błądzić jest rzeczą ludzką.
juveluck, brak mi słów odnośnie twoich wypowiedzi. Człowieku zastanów się co ty piszesz.
A co do Torino, to NIE WIDZĘ POWODÓW aby nielubić tego klubu, co nie zmnienia faktu, że jestem kibicem Juve.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 01:20

chyczes pisze: juveluck, brak mi słów odnośnie twoich wypowiedzi. Człowieku zastanów się co ty piszesz.
To ich nie czytaj, zobaczysz moj nick omijaj to co jest obok napisane. Wtedy i ja i ty bedziemy zadowoleni.
chyczes pisze: A co do Torino, to NIE WIDZĘ POWODÓW aby nielubić tego klubu, co nie zmnienia faktu, że jestem kibicem Juve.
Skoro nie widzisz powodow aby nie lubic tego klubu, to ja nie widze powodu dlaczego mialbys jutro nie pojsc na bazarek i nie kupic sobie koszulki torino na przyszly sezon. Wkoncu sa z turynu to PRAWIE jak Juventus...

dno...
chyczes, brak mi słów odnośnie twoich wypowiedzi. Człowieku zastanów się co ty piszesz. 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2006, 21:45

mJaUcViEej pisze:Nie wiem co to będzie za rok, gdy my awansujemy do SerieA (takie przypuszczenie). Już teraz mamy w Turynie mniej kibiców niż Torino, a co to dopiero będzie, gdy tamci będą walczyć o mistrzostwo Włoch (tzn. jak najwyższą pozycję w tabeli), a my o awans do włoskiej ekstaklasy. Ciągle mam jednak nadzieję, że tym razem derby Turynu się odbędą. W zeszłym roku też wszyscy się na to szykowali, a Torino wywalili... :think:
A moze bedzie tak jak z Lechem Poznań.. - jak grali w drugiej lidze na mecze przychodzilo ponad 20 tys kibicow, jak weszli do pierwszej to tylu sympatykow poznanskiej druzyny mozna spotkac tylko na meczach z Wisłą i Legią a na pozostalych powyzej 10 tys.. :P

Ja tam jeszcze mam nadzieje na pozostanie Juve w serie a :/


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2006, 15:32

juveluck pisze:JA czuje radosc 8) z powodu rozpadu klubu, a ze nastapil on poprzez smierc wszystkich zawodnikow
Zawodnicy i działacze, którzy poświęcali swój czas i zdrowie, aby nieść chwałę klubowi, zupełnie jak chociażby juventni Juventusowi zginęli w tragicznym wypadku. I nie dość, że potrafisz się cieszyć z czyjejś śmierci, to jeszcze satysfakcje sprawia ci fakt, że nagle Juve stało się lepsze, ale nie przez pracę, tylko przez nieszczęście przeciwnika. Gratuluję.
chyczes pisze:a myślałam, że admini i moderatorzy na tym forum są ludźmi na poziomie.
Widać nie wszyscy.
Martin pisze:Rywalowi zza miedzy zawsze życzy się zle... Oczywiscie w granicach przyzwoitosci i zasad fair play...
Nie mieszkając we Włoszech, nie znając włoskiego, nie uczestnicząc naocznie w żadnych kibicowskich animozjach moja zapiekła nienawiść byłaby niejako na pokaz. Zwłaszcza, że od lat sportowao Toro nie jest dla nas największym przeciwnikiem.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 12:06

Torino w A, a JUVE w B... :(

Po co odświeżasz ten głupi temat, żeby napisać coś, o czym każdy wie? :roll:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 14:29

Torino FC wygrywa 2:0 z Modena i wraca do Serie A.


ODPOWIEDZ