Wszystko o Torino

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Stahar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2006
Posty: 39
Rejestracja: 10 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 14:30

Torino pokonało w barażowym meczu Montovę 3:1 (po dogrywce) i zapewniło sobie awans do włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Siedmiokrotni mistrzowie kraju wracają do Serie A po trzech latach.


W dwumeczu był remis 5:5 i klub z Turynu awansował dzięki wyższej pozycji w lidze na zakończenie sezonu.

Przed rokiem Torino również wygrało w barażu o ekstraklasę, ale z przyczyn finansowych nie otrzymało licencji na występy i było zmuszone grać w Serie B.

Dla Montovy porażka jest dużym rozczarowaniem. Chcieli bowiem zostać pierwszym klubem, który przez trzy kolejne sezony awansował do wyższej klasy rozgrywek.

http://pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=54037

Nawet dobrze że Torino awansowało do Serie A i mam nadzieję że będzie nam dane oglądać mecze derbowe w następnym sezonie, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że Torino gra w Serie A, a my w Serie B lub jeszcze niżej.


jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 15:03

:roll: A myślałem, że gorzej już być nie może... Dalszy ciąg upokarzania.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 15:20

Heh.. dobre. My spadamy, a oni wchodzą :doh: Znowu zapewne nie będzie derbów :roll:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 15:45

Kurde jak my spadniem to bedzie kicha oni w Serie A a my w B :roll: Nie wyobrażam sobie tego.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 15:54

Nie wiem co to będzie za rok, gdy my awansujemy do SerieA (takie przypuszczenie). Już teraz mamy w Turynie mniej kibiców niż Torino, a co to dopiero będzie, gdy tamci będą walczyć o mistrzostwo Włoch (tzn. jak najwyższą pozycję w tabeli), a my o awans do włoskiej ekstaklasy. Ciągle mam jednak nadzieję, że tym razem derby Turynu się odbędą. W zeszłym roku też wszyscy się na to szykowali, a Torino wywalili... :think:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 15:57

Ciekawe czy i tym razem nie bedzie sytuacji gdzie z problemow finansowych czy tez jakichkolwiek innych jednak nie beda mogli wystapic w Serie A :think: Nie zycze im zle...
Ale faktycznie troche dziwna bylaby to sytuacja w ktorej to Juve spada do Serie B a Toro awansuje do A :roll: No i znowu ominelyby nas derby...


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 18:49

Stahar pisze:Dla Montovy porażka jest dużym rozczarowaniem. Chcieli bowiem zostać pierwszym klubem, który przez trzy kolejne sezony awansował do wyższej klasy rozgrywek.
W przypadku degradacji ktoregos z zespolow z Serie A [mysle o Juve], Montowa moze jeszcze sie zalapac. :prochno:

Co do tematu, gratuluje Toro. Niezmiernie miło ich bedzie klepac w nastepnym sezonie na Delle Alpi.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 18:54

nordahl pisze:
Stahar pisze:Dla Montovy porażka jest dużym rozczarowaniem. Chcieli bowiem zostać pierwszym klubem, który przez trzy kolejne sezony awansował do wyższej klasy rozgrywek.
W przypadku degradacji ktoregos z zespolow z Serie A [mysle o Juve], Montowa moze jeszcze sie zalapac. :prochno:

Co do tematu, gratuluje Toro. Niezmiernie miło ich bedzie klepac w nastepnym sezonie na Delle Alpi.
Jesli już to na Olimpico a nie Delle Alpi.


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 19:06

UlTrAs pisze:Jesli już to na Olimpico a nie Delle Alpi.
Wydaje mi sie jednak, ze w przypadku degradacji nie byloby pieniedzy na renowacje stadionu. Takze pozostane przy swoim.


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 19:27

nordahl pisze:
UlTrAs pisze:Jesli już to na Olimpico a nie Delle Alpi.
Wydaje mi sie jednak, ze w przypadku degradacji nie byloby pieniedzy na renowacje stadionu. Takze pozostane przy swoim.
Ich swoim jest właśnie Olimpico


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 20:18

nordahl pisze:
UlTrAs pisze:Jesli już to na Olimpico a nie Delle Alpi.
Wydaje mi sie jednak, ze w przypadku degradacji nie byloby pieniedzy na renowacje stadionu. Takze pozostane przy swoim.
skoro nie wiesz to po co piszesz ? :] Dla Twojej informacji Torino nie ma już zbyt wiele wspólnego z Delle Alpi. Ale skąd Ty miałbyś o tym wiedzieć, skoro Ciebie interesują tylko afery z udziałem Juve ^^

ps. Miałem nadzieje, że po tej czerwonej karteczce i kilkudniowym wypoczynku zrozumiesz, że nie jesteś tu mile widziany :roll: Jednak okazuje się, że nie, szkoda... :(


Ziolowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 47
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 21:54

A moglo byc juz tak blisko derbow Turynu :? Bo to tak jest, ze jak wkoncy udalo im sie awansowac to wszystko wskazuje na to, ze my spadniemy :( Mozna sie wkurzyc, prawda? Ale poki co jestesmy w Serie A i mam nadzieje, ze tak zostanie :)


Jak zabrac Scudetto legendzie włoskiej pilki?
Zapytajcie na San Siro...
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 22:54

I bardzo dobrze, przynajmniej 1 drużyna z Turynu w przyszłym sezonie zagra w Serie A... :( Jeśl byłoby inaczej fajnie, że będą derby.


Juve per Sempre
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 23:20

forza bianco-neri pisze:I bardzo dobrze, przynajmniej 1 drużyna z Turynu w przyszłym sezonie zagra w Serie A...
Poziom tego forum siega bruku...


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2006, 23:43

nordahl--> stadionem Torino jest Olimpico wiec renowacja nie ma tu nic do rzeczy :|


ODPOWIEDZ