MARESCA z Pucharem Uefa!!!!!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 12:36

podczas oglądania meczu wciąż przypominała mi się kompilacja "Enzo Maresca - Why Not Juventino? " (pozdro Mateusszek) do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego działacze Juve pozbyli się tak wartościowego zawodnika :angry: :płaczę: mam nadzieję że Enzo w przyłości będzie jeszcze lepszy mimo iż nie gra w Juve. Jemu jak i całej Sevilli gratuluję zdobycia pucharu UEFA


Sky is the limit!
zachary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2004
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 12:51

Zawsze byłem zwolennnikiem talentu Enzo. Mam osobistą satysfakcję, że zdobył Puchar UEFA i bł w meczu finałowym najlepszym graczem na boisku. Uważam, że zarząd Juve popoełnił błąd sprzedając Go. Stało się jednak i nie ma co dyskutować. Gratulacje dla Enzo.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 12:59

No właśnie , ja również żałuje że nie został w Juventusie , w feralnym sezonie 2003/2004 kiedy to zajeliśmy trzecie miejsce za Milanem i Romą - To właśnie Maresca był jedyna postacią która grała przyzwoicie. Szkoda że z klubu odchodzą tacy gracze jak Maresca , czy Appiah którzy nie dostawali dużej szansy do pokazania się , a w swoich klubach yzn w Sewilli , czy Fenerbachce są kluczowymi zawodnikami. Sevilla ubiła znakomity interes sprowadzając ex Juventino do swego zespołu.

Brawo Enzo!


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 13:11

Bez wątpienia oddanie Enzo Maresci za naprawde śmieszne pieniądze (bodaj 3 mln euro) było błędem..We wczorajszym meczu Enzo udowodnił że jest naprawde dobrym środkowym pomocnikiem-grajacym z charakterem,mającym serce do walki,potrafiącym strzelać gole..Myślę że ktoś taki bardzo by się przydał w Juve bowiem mógłby wnieść do naszej gry nową jakość i być alternatywą dla nieco schematycznie grających Emersona i Vieiry..Dziwie się że Enzo Maresca a także inny były juventino Alessio Tacchinardi nie znaleźli się w szerokiej kadrze Marcello Lippiego na MŚ :naughty:
We wczorajszym spotkaniu mogli podobac się równiez 2 inni zawodnicy Sevilli..Prawa flanka hiszpańskiego zespołu była doprawdy znakomita-ofensywny,dynamiczny obrońca Daniel Alves oraz grający z niezwykłym polotem Jesus Navas..Wydaje mi się że zwałszcza ten pierwszy przydałby się w Juve choć cena za niego na pewno byłaby wysoka...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 14:15

Po jednym oglądniętym meczu Sevilli płaczecie za Marescą. :shock:
Zgoda, zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie, w którym strzelił 2 gole.

Mimo wszystko zawodnik ten nie prezentuje niczego wielkiego w ligowych meczach Sevilli, pucharowych zresztą też. :wink:

Lepiej dla niego, że odszedł bo tam przynajmniej gra. A u Don Fabio grzałby ławę.

Czy dobrym posunięciem była jego sprzedaż :?: Tego się niestety już nie dowiemy.


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 14:24

romaneq pisze:Po jednym oglądniętym meczu Sevilli płaczecie za Marescą. :shock:
Zgoda, zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie, w którym strzelił 2 gole.

Mimo wszystko zawodnik ten nie prezentuje niczego wielkiego w ligowych meczach Sevilli, pucharowych zresztą też. :wink:

Lepiej dla niego, że odszedł bo tam przynajmniej gra. A u Don Fabio grzałby ławę.

Czy dobrym posunięciem była jego sprzedaż :?: Tego się niestety już nie dowiemy.
Śmieszny jesteś... Enzo ma najwięcej bramek dla Sevilli w lidze, nie wiem jak tam puchar króla... n/c


Capo di tutti capi
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 14:35

Po raz kolejny mamy byłego Juventino swietujące zwycięstwo w któryms z pucharów. Brawa dla Enzo, naprawde świetna postawa, niezwykle kreatywny, szczególnie ten drugi gol był efektowny. Ale cała druzyna zasłużyła na pochwałe, grali rzeczywiście świetnie.

To może powrót Maresci zamiast C. Zanettiego?


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 14:41

Wszyscy gratulujecie i nawiązujecie do powrotu Maresci do Juve, ponieważ rozegrał wczoraj dobry mecz. Ja myślę tak samo.
Nasuwa się pytanie: jak można było sprzedać tak dobrego zawodnika :doh: ???
Może to będzie odpowiedni bodziec dla włodarzy Juventusu aby się zastanowili kogo sprzedają , a kto w przyszłości może być świetnym zawodnikem.

No cóż, straciliśmy świetnego piłkarza i tyle. On już nie będzie w Juve i niema co rozpaczać nad jego osobą.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
seba99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 14:57

Fenomenalna gra uwieńczona dwoma bramkami i tytuł piłkarza meczu. Szkoda, że pozbywamy się takich pilkarzy... :cry:
Gratulacje Enzo!!


Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 15:02

Już wspominałem o tym podczas komentarzu kompilacji Meteusszka - Why not Juventino... Aż się serce kraje, gdy mamy świadomość tego, że ten zawodnik był naszą własnością i to że odszedl zawdzięczamy tylko nieporadności działaczy, którzy nie dostrzegali jego wielkiego talentu :doh: .
Wracając do meczu, był to ładny mecz...po pierwszej bramce powietrze uszło z M'sbrough, próbowali jeszcze odrobić straty lecz to się zemściło kolejnymi bramkami, w tym 2 Maresci :dance: :bravo: Gratulacje dla całej drużyny Sevilli :bravo: (coś mi się zdaje, że dwa najważniejsze trofea Europy a mianowicie Puchar Ligi Mistrzów i PUEFA zgarną hiszpańskie drużyny...) Pozdro


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
kow3l

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 73
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 15:17

Nie wiem co sie tak rozplywacie nad Maresca. Fakt zdobyl dwie bramki, mial udzial przy trzeciej. Jednak patrzac na gre w primera division to Maresca nie jest kreatywnym pomocnikiem. Mysle, ze ogolnie zarowno Puma jak i Vieira bija go na glowe. W Hiszpanii gra sie ofensywnie i ma sie z reguly duzo miejsca wolnego, jednak u nas ten gosciu nic wielkiego nie pokazal ani tez w przyszlosci by nie pokazal.Poprostu nie te umiejetnosci. W serie a nie ma takiej swobody,zeby sobie zespoly atakowalu na hip hip hura... Co do pucharu UEFA to nie oszukujmy sie, to jest puchar drugiej kategorii a udzial w finale 14 druzyny Premier League swiadczy o poziomie rozgrywek (tak jak i jakis rumunski zespol w polfinale :P)


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 15:30

nedved1111 pisze: Byłem za Sevilla z tego powodu ze tam Maresca gra :)
Ja tak samo. :P

Gratuluje Maresce ze jego drużyna wygrała ten mecz. Na początku komentator chyba ani razu nie wypowiedział słowa "Maresca". Jednak później chłopak dał próbke swych umiejętności. Przydałby sie w Juve :roll:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 15:38

Dla Enzo wielki szacunek, szkoda tylko, że nie płakaliście tak po Antonio Conte, kiedy rok temu brakowało nam lidera z prawdziwego zdarzenia :>


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 15:45

DjJuve pisze:Dla Enzo wielki szacunek, szkoda tylko, że nie płakaliście tak po Antonio Conte, kiedy rok temu brakowało nam lidera z prawdziwego zdarzenia :>
"Psheciesh on stary byl !1!"

No coz, niech ktos mi powie ze nie brakuje nam takiego zawodnika? No ale lepiej sprowadzic Giannichede, Zanettiego i trzymac Blasiego.


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 15:46

romaneq pisze:Czy dobrym posunięciem była jego sprzedaż :?: Tego się niestety już nie dowiemy.
Już sie dowiedzieliśmy...oczywiscie ze była złym posunieciem...podobnie z resztą jak Appiah...sprzedalismy dwójke solidnych pomocników którzy jak sie okazało w czasie sezonu swietnie by zastąpili Vieire i Emersona...a nawet jestem pewny ze gdyby trenerem niebył Capello to by wygryzli ich ze składu..przeciez w czasie sezonu wyszło jak krótka mamy ławe a szczególnie srodek pomocy..., Vieira grał dobrze na początku potem totalna porażka...a gdyby był Enzo albo Appiah...to np. w meczu z Arsenalem niemusielibysmy ogladac genialnego GG...sprzedaz tych dwóch zawodników to był najwiekszy bład poprzedniego mercato...


A wracając do tematu to brawo dla Enzo za wspaniały wystep...i za cały udanu przeciez dla niego sezon..pokazał ze jest klasowym piłkarzem i wcale nie gorszym od naszych podstawowych pomocników...gratuluje mu tego wielkiego sukcesu i żal tylko ze ten wspaniały piłkarz niegra juz w Juve... :cry: :cry:


ODPOWIEDZ