MARESCA z Pucharem Uefa!!!!!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 16:06

Mateusszek pisze:Korzystając z okazji zareklamuje ten topic i moją kompilacje o Maresce - Why not Juventino? Myśle, że tytuł idealnie pasuje do naszych uczuć po wczorajszym finale Pucharu UEFA.

topic: Enzo Maresca - Why not Juventino - kompilacja
Chciałbym to obejrzeć, ale w obu przypadkach plik jest już "anewejlebl". Da się jakoś wrzucić to ponownie na jakieś coś?...


Cavenaghi_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 16:06

Gratulacje dla Enzo :bravo: :bravo: :bravo:


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 16:33

Śmieszny jesteś... Enzo ma najwięcej bramek dla Sevilli w lidze, nie wiem jak tam puchar króla... n/c
Eh oczywiście riposta musiała być pogardliwa bez kompletnie żadnego szacunku dla drugiego uzytkownika forum. :płaczę:
Nie mogłeś napisać np. "Mylisz się, Maresca jest najskuteczniejszym graczem w swoim klubie, czyli coś tam jednak gra" ?
Z klasą kolego a nie od razu z wrogim nastawieniem. :?

Co do tematu faktycznie Maresca ma najwięcej trafień ze wszystkich graczy. Przyznam szczerze, że tego nie sprawdziłem a wypowiedziałem się na podstawie oglądanych meczy Sevilli. I naprawdę, wg mnie, niczym szczególnym w tych meczach się nie wykazał (wyjątek finał UEFA).

Oczywiście wolałem Enzo w Juve niż Blasiego i Rubena Olivere :lol:

Co do Appiaha to widzę, że niektórzy mają krótką pamięć i nie pamiętają ilości negatywnych komentarzy jakie wzbudzał ten piłkarz grając w Juve. :whistle:


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 16:37

romaneq pisze:
Śmieszny jesteś... Enzo ma najwięcej bramek dla Sevilli w lidze, nie wiem jak tam puchar króla... n/c
Eh oczywiście riposta musiała być pogardliwa bez kompletnie żadnego szacunku dla drugiego uzytkownika forum. :płaczę:
Nie mogłeś napisać np. "Mylisz się, Maresca jest najskuteczniejszym graczem w swoim klubie, czyli coś tam jednak gra" ?
Z klasą kolego a nie od razu z wrogim nastawieniem. :?

Co do tematu faktycznie Maresca ma najwięcej trafień ze wszystkich graczy. Przyznam szczerze, że tego nie sprawdziłem a wypowiedziałem się na podstawie oglądanych meczy Sevilli. I naprawdę, wg mnie, niczym szczególnym w tych meczach się nie wykazał (wyjątek finał UEFA).

Oczywiście wolałem Enzo w Juve niż Blasiego i Rubena Olivere :lol:

Co do Appiaha to widzę, że niektórzy mają krótką pamięć i nie pamiętają ilości negatywnych komentarzy jakie wzbudzał ten piłkarz grając w Juve. :whistle:
Więcej dystansu do siebie... jakbyś usłyszał moje rozmowy z przyjaciółmi to byś chyba z kapci wyskoczył :) pozdro


Capo di tutti capi
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 16:56

Nie patrzyłem na ten mecz, bo miałem niesamowicie dużo nauki na dzisiaj, a wcześniej jeszcze graliśmy zaległy mecz ligowy. Rano w szkole nic innego nie robiłem, jak pytałem, kto strzelał dla Sevilli, bo dowiedziałem się tylko tyle, że wygrali 4:0. Miałem cichą nadzieję, że choć jedną zdobędzie Enzo. I tu jaka radość jak się dowiedziałem, że zdobył aż 2! :happy: Ostatni raz cieszyłem się tak, po zwycięstwie nad Werderem! Jeden z moich ulubionych piłkarzy zdobywa Puchar Uefa, ale nie w barwach Juve :płaczę: Gratulacje dla Enzo :bravo: :bravo:

PS. Myślę, że pomału możemy mówić, nie "kto będzie następcą Del Piero", a "kto mógł zostać następcą Del Piero" :doh: To jest naprawdę wielka strata :|


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 22:12

Gratulacje dla Enzo. Szkoda że już nie jest graczem Juve, bo bardzo przydałby sie nam.
Widziałem ten mecz i Maresca był najlepszym zawodnikiem meczu. Strzelił dwie piękne bramki i asystował przy jednej.
FORZA ENZO


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 22:39

Maresca pokazał na co go stać. Co gościu mnie zachwycił mądrością gry...wiedział kiedy zagrać z pierwszej, a kiedy piłke troszke potrzymać. Ehh nie ma to jak sprzedawać talenty. Triada się rozpada i może dobrze ...rozgonić to towarzsytwo, sprowadzić kogoś mało znanego niech coś namiesza bo dosyć już mam niusów że Juve kupiło taki mecz czy inny czy brali takie czy inne rzeczy. Nie wiem czy już pełna kadra na mundial jest ale Enzo chyba powinien zostać sprawdzony dla mnie to zawodnik kompletny...a jego druga bramka ...miodzio.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2006, 23:31

Ech wczoraj oglądając mecz przypomniała mi się sytuacja kiedy to pierwszy raz usłyszałem o Enzo Maresce. Było to podczas jakiegoś meczu JUVE kiedy to właśnie Enzo zmienił naszego Il Capitano! Pamiętam że urzekł mnie swoją grą i miałem wtedy nadzieje że to bedzie następca Alexa... Niestety został definitywnie sprzedany za 2,5 mln... Z jednej strony smutno mi było bo nie gra on już dla JUVE, ale z drugiej cieszyłem się bo może być czołowym zawodnikiem swojego zespołu i tam sie rozwijać. Może teraz gdy nastąpiła rewolucje zobaczymy tego walecznego i grającego z wielką radością piłkarza u nas. Może przyszły zarząd i trener zamiast sprowadzać jakiś Joaquinów pomyśli nad takimi graczami jak Enzo, Kapo, Appiah i nad naszymi wychowankami... Qrde się troche rozmarzyłem... Trzymaj się Enzo i wracaj do nas szybko...


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2006, 22:01

Oczywiscie gratuluje Maresce Pucharu UEFA :bravo: Byl on bez watpienia bohaterem tego spotkania. Sevilla zdecydowanie przewazala i jak najbardziej zasluzenie wygrala ten Final :!: Choc tak wysoki wynik w takich meczach nie czesto sie zdarza.
A tak na marginesie: podobal mi sie ten kibic Sevilli, ktory byl w centrum uwagi realizatora... ten dorosly facet, co tak przezywal, ze az plakal i caly sie trzasl ze szczescia. Tak sobie pomyslalem: achhh, co ta pilka robi z ludzmi :wink:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:32

Gratuluje dopiero teraz bo dopiero co wróciłem po banie a musze to zrobić bo naprawde gratulacje wielkie dla Enzo zagrał świetnie i bardzo się ciesze ze wygrał!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2008, 16:15

a tutaj popis Mareski w ostatnim meczu Sevilii :doh: :/


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2008, 16:26

gratuluje wykopalisk :lol:

a co do Maresci(tak sie chyba odmienia) to faktycznie niezbyt ladnie sie zachowal :]


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2008, 16:40

Sapo_JuveFan pisze:gratuluje wykopalisk :lol:

a co do Maresci(tak sie chyba odmienia) to faktycznie niezbyt ladnie sie zachowal :]
Ale na pewno nie w ten sposób ;-).Już prędzej napisał bym Mareski, ale tez nie dam sobie głowy uciąć.


ODPOWIEDZ