Sezon 2005/06: Mistrzem Polski jest Legia!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2005, 12:28

wydaje mi sie ze ten sezon moze byc bardzo ciekawy glownie dlatego ze wisla zdaje sie byc troche oslabiona glownie strata zurawskiego a legia zdobyla utalentowanego szałachowskiego ktory moze byc strzalem w dziesiatke.
mimo wszystko jednak na zdrowy rozum wisla nadal jest faworytem bo zakontraktowala wartosciowych pilkarzy jakimi sa paulista i gołos a odzew legii w postaci szałachowskiego i drugoligowych wyjadaczy (choc wszystko wskazuje na to ze klatt moze wiele wniesc do gry legii) nie powala na kolana. najwiekszym osiagnieciem warszawian na rynku transferowym poki co jest chyba zatrzymanie boruca.
zobaczymy co bedzie calym cialem i dusza oczywiscie jest ze ukochana legia ale i w tym sezonie z wisła bedzie ciezko. groclin nadal bedzie sie liczyl o miejsca w pierwszej trojce a na czwartym miejscu powinna uplasowac sie cracovia.
licze takze na dobra gre beniaminkow ktorzy powinni wniesc sporo do naszej ekstraklasy zarowno sportowa jak i kibicowsko

do zobaczenia w gdyni 24 lipca !


Obrazek
oskar8

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 lipca 2005, 09:32

O Mistrzostwo powalczy Legia, Wisła i Groclin - najbardziej żal mi GKS - u Katowice - klub miał 3 miejsce w ORANGE EKSTRAKLASIE a stoczył się na dno


kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 12:38

nuda nuda nuda nuda znow wygra wisla bo jest najlepiej poukladana :angry: ale o wicemistrzostwo pilka jest w grze :ball:


mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 01:53

stazzorZ pisze:wydaje mi sie ze ten sezon moze byc bardzo ciekawy glownie dlatego ze wisla zdaje sie byc troche oslabiona glownie strata zurawskiego
akurat Wisla poki co pokazuje, ze Zuraw i Szymek wcale tak bardzo jej nie oslabili, a wrecz przeciwnie, zespol zaczal wreszcie grac ambitnie! nawet w kadrze Zuraw jest jakims cieniem samego siebie ostatnio.
stazzorZ pisze:legia zdobyla utalentowanego szałachowskiego ktory moze byc strzalem w dziesiatke
moze, ale poki co nie jest!
stazzorZ pisze:najwiekszym osiagnieciem transferowym poki co jest chyba zatrzymanie boruca.
no juz nie jest, Boruc OUT
stazzorZ pisze:zobaczymy co bedzie calym cialem i dusza oczywiscie jest ze ukochana legia ale i w tym sezonie z wisła bedzie ciezko. groclin nadal bedzie sie liczyl o miejsca w pierwszej trojce a na czwartym miejscu powinna uplasowac sie cracovia.
Legia gra fatalnie wrecz beznadziejnie na poczatku sezonu, zreszta Grodzisk i Cracovia nielepiej. Traca punkty na poczatku sezonu, a Wisla juz ucieka...

MISTRZ MISTRZ NASZ TeeS !


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
Juve_17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 4
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2005, 17:43

TYLKO WISŁA! Nikt inny!


qlimax88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2005, 18:08

I tylko Legia Legi Warszawa!!tylko ona może mieć mistrza!!


LEGIA WARSZAWAJUVENTUS TURYNFC BARCELONAMANCHSETER UNITED
kask88wisła

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 grudnia 2005
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2005, 19:58

oczywiście że wisła sięgnie po swoje 11 mistrzostwo polski


Pogon_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2005
Posty: 7
Rejestracja: 28 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2005, 01:14

Wedlug mnie, mistrzem Orange Ekstraklasy powinna zostac Legia Warszawa. Legionisci powinni przerwac ta dominacje Wisły w polskiej piłce. Wisła nie awansowała do Ligi Mistrzów, choć miała wiele szans. Natomiast Legia mogłaby wnieść coś zupełnie nowego. Może by się udało? Przekonamy się jak CWKS zdobędzie mistrza, o ile zdobedzie...Pozdro 4 all


You'll Never Walk Alone!!!!!!!!
BUŁA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 20
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 18:43

Najprawdopodobniej Wisła ale moze i Legia sprawi man niespodzianke... :lol: Jak nie w tym sezonie to z pewnoscia w kolejnych Legia zmonopolizuje Polska lige... :ball: Chociaż i tak ZAWSZE I WSZEDZIE RADOMIAK RADOM PANOWAŁ BEDZIE.. :D


"Nasze barwy chwały, zawsze bedą ślnić.." FORZA JUVE!!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2006, 10:44

Myślę, że jeżeli chodzi o obecny sezon (05/06), to można już składać gratulacje Legii 8)
7 pkt. piechotą nie chodzi, a tymbardziej w kierunku Krakowa :lol:
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2006, 12:07 przez bblackk, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2006, 11:38

bblackk pisze:Myślę, że można już składać gratulacje Legii 8)
7 pkt. piechotą nie chodzi, a tymbardziej w kierunku Krakowa :lol:
A mi się wydaję, że w sezonie 04/05 poznalismy już mistrza... Wisłę Kraków. Chyba, że się mylę... :rotfl:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2006, 12:04

Alexxxxx pisze:A mi się wydaję, że w sezonie 04/05 poznalismy już mistrza... Wisłę Kraków. Chyba, że się mylę... :rotfl:
Czepiasz się drogi kolego... niestety nie ma 'lepszego' topicu, dlatego posiłkuje się troszeczkę nieaktualnym, ale o podobnej tematyce ;) Specjalnie dla ciebei sprecyzuje mojego poprzedniego posta. Ty lepiej idź odbierz wygraną, za Twoje jedwabiste kupony... a przypomniało mi się, przecież żaden z czterech kuponów nie wszedł :prochno: Ooo...


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2006, 13:24

bblackk pisze:Myślę, że jeżeli chodzi o obecny sezon (05/06), to można już składać gratulacje Legii 8)
7 pkt. piechotą nie chodzi, a tymbardziej w kierunku Krakowa :lol:
:| [']

Ja tam bym jeszcze Legii nie koronował. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki. Wierze mocno w to, że Legiunia ( :lol: ) jeszcze się potknie, co wykorzysta Wisełka 8) Mam nadzieje, że losy mistrzostwa rozstrzygną się dopiero w ostatniej kolejce gdzie spotkają się dwie najlepsze drużyny.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2006, 13:34

Wierzysz w to, że Legia która od 9 meczów nie straciła punktu, poniesie porażke w dwóch z trzech spotkań, w których przeciwnikami będą Korona, Górnik Z. i Amica? 8)
Mistrzem Polski jest Legia... :P
bblackk pisze: Ty lepiej idź odbierz wygraną, za Twoje jedwabiste kupony... a przypomniało mi się, przecież żaden z czterech kuponów nie wszedł :prochno: Ooo...
W końcu syn gościa :prochno:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2006, 13:39

DjJuve pisze:Wierzysz w to, że Legia która od 9 meczów nie straciła punktu, poniesie porażke w dwóch z trzech spotkań, w których przeciwnikami będą Korona, Górnik Z. i Amica? 8)
Mistrzem Polski jest Legia... :P
o ile w meczu z Górnikiem nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem trzech punktów, tak w spotkaniach z Koroną i Amicą mogą mieć pewne problemy... Pozatym każda seria się kiedyś kończy.

ps. Mistrzem Polski to ciągle jest Wisła :>


ODPOWIEDZ