Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 00:15

Nie rozumiem z czego się cieszycie. Nasz Grande Marcelo oparł reprezentację na Tottim i bardzo dobrze mu to wyszło. Uważam, że to będzie bardzo duże osłabienie zespołu jeśli Francesco nie pojedzie. Niektórzy widzą tam już Del Piero...z tym, że Alex nie rozgrywa już piłek jak dawniej. W klubie gra zazwyczaj jak normalny napastnik (a nie jako trequartista), w reprezentacji na lewym skyrzdle bądź normalnie w ataku.
Totti potrafi jednak wspaniale dogrywać piłki do napastników i obawiam się, że bardzo ciężko będzie go zastapić.

A Roma i tak nam już niegroźna.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 02:17

i z czego wy sie cieszycie??!! z tego ze Alex pojedzie na Mundial??!! to ja was nie czaje... nie ma z czego sie cieszyc mimo iz wręcz nienawidze tego piłkarza, zresztą podobnie jak wiekszość z was zycze mu syzbkiego powrotu do zdrowia i przede wszystkim do formy !! rozumiem ze wg. niektórych z was pewnie zasłużył sobie jego zachowaniami typu : brutalne faule, plucie, wyzywanie itp. ale bez przesady... cieszyć się z tej kontuzji to tak jak byście cieszyli się gdyby ktoś z waszej rodziny doznałby takiego urazu. Dla mnie nie ma to różnicy czy gra on w Romie, Juventusie, czy jest grzecznym czy kontrowersyjnym "chłopcem" liczy się to że jest człowiekiem... dam jesczez np. kontuzje Andreasa Reinke.... mimo iż niedługo gramy z Werderem w LM nikt sie nie cieszyl z tego urazu ponieważ nikt nie chciałby przeżyć czegoś takiego na wlasnej skórze.

sorry za błędy ale sie spieszyłem....


Sky is the limit!
SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 07:39

Alex pojechałby na mundial nawet jakby w składzie Azzuri było dwóch takich zawodników jak Francesco. Lippi, ludzie... Lippi :D Jak wiadomo nikt z nas za Tottim nie przepada, wręcz go nienawidzi. Ale jego brak byłby poważnym osłabieniem ekipy Italii, gdyby oczywiście skupił się na czysto sportowych zadaniach a nie na pluciu lub wyzywaniu. Na czas mundialu zapomina sie o klubowych waśniach, liczy się jeden cel. Nie ukrywajmy, Totti do gry ma talent, choć bardzo przysłonięty jego własną głupotą...


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 08:20

Z jednej strony sie ciesze ze Totti niebedzie gral a z drugiej jestem troche zalamany naprawde, jest on dobrym pilkarzem , jednym z najlepszych wlochów. Napewno bedzie stanowil o sile Azzurich podczas mundialu, ale raczej sie wykuruje. Ciekawi mnie jak zagra roma bez swojego Asa i najlepszego strzelca, napewno bedzie im teraz slabiej szło, i niebeda rasowac swoich 8 zwyciestw pod rzad.

Pozdrawiam.


Obrazek
wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 10:10

nie ma sie z czego cieszyc:( wspolczuje zawodnikowi i oby zaden z pilkarzy juventusu nie nabawil sie kontuzji


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 10:25

by nie zabrakło go w MS szkoda jestem fanem Del Piero ale totti nawet go lubie swietny zawodnik ostatnio grał wysmienicie jak cała roma to 10 a takich zawodników uwielbiam oby del Piero nie złapał jakiejs kontuzji


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 10:32

Prawde mówiąc nie lubię tego goscia (ależ jestem oryginalny :smile: ) ponieważ jest to zwyczajny cham na boisku. Z jednej strony pojechałby na MŚ , ocharałby znów jakiegos piłkarza i siedziałby kilka meczy kary....Oczywista sprawa - szkoda mi Tottiego mimo wszystko gdyz złamanie nogi do najprzyjemniejszych kontuzji nie należy.
Mimo to trzeba przyznać ze koles ''nieźle'' gra w piłke i chciałbym żeby pojechał na Mundial w pełni sił ( Oczywiscie del Piero jest priorytetowym zawodnikiem w tej sprawie :ok: )


forumowy ujadacz
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 16:04

Coz, wkoncu przyszla kryska na matyska. Po wielokrotnych brutalnych, chamskich faulach autorstwa Francesco teraz to on jest tym poszkodowanym. Podobno mecz z Empoli byl ostatnim meczem w tym sezonie Tottiego. Tak wiec widmo absencji zawodnika na mundialu jest badzo duze. Nawet jesli Totti zdazylby sie wykurowac na MS to wielka niewiadoma bylaby jego forma po tak dlugiej przerwie w grze. Niestety nie widze zastepcy Tottiego, na ktorym, jak zauwazyl BM Lippi budowal sklad


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 16:08

Peja pisze:Coz, wkoncu przyszla kryska na matyska. Po wielokrotnych brutalnych, chamskich faulach autorstwa Francesco teraz to on jest tym poszkodowanym. Podobno mecz z Empoli byl ostatnim meczem w tym sezonie Tottiego. Tak wiec widmo absencji zawodnika na mundialu jest badzo duze. Nawet jesli Totti zdazylby sie wykurowac na MS to wielka niewiadoma bylaby jego forma po tak dlugiej przerwie w grze. Niestety nie widze zastepcy Tottiego, na ktorym, jak zauwazyl BM Lippi budowal sklad
A Del Piero to nie moze grac na tej samej pozycji co Totti? :whistle:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 16:24

A jeszcze niedawno czytalem wypowiedz Tottiego w ktorej prosil rywali o mniej brutalne wejscia poniewaz obawia sie, ze to moze mu przysporzyc jakas kontuzje i nie pojedzie na Mistrzostwa Swiata... no i prosze, stalo sie :shock: Moze i "nie trawie" Tottiego tak jak wiekszosc z Was, ale czasem zal jest patrzec jak kogos czesto brutalnie fauluja. A wydaje mi sie, ze wlasnie Totti jest jednym z najczesciej faulowanych graczy w Serie A... juz pomijajac fakt, ze sam nie jest swietoszkiem :!: Wspolczuje mu i zycze powrotu do pilki. A jesli chodzi o wyjazd na Mundial to ja nie mialbym nic przeciwko, zeby pojechal zarowno Alex jak i Totti :whistle:


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 16:48

Nie ma co sie cieszyc z czyjegos nieszczescia. Goscia nietrawie tak jak prawie Wy wszyscy ale kontuzja jest najgorsza rzecz w zyciu kazdego pilkarza. W sumie zaluje bo chcialbym zobaczyc jak Lazio za tydzien przerywa swietna passe Romy w skladzie z ich IL capitano.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 17:04

Napisze szczerze: jak pierwszy raz zobaczyłem wiadomość o kontuzji Tottiego, to jakby lekki usmiech pojawił się na mojej twarzy. Teraz jednak stwierdzam, że choć jest on jaki tam se jest 8) to jednak nie należy cieszyć się z cudzych nieszczęść. Choć może z drugiej strony, czegoś go to nauczy... choć nie za bardzo za nim przepadam (ująłem to najdelikatniej jak potrafie), to życzę mu powrotu do zdrowia (coś czuję, że sprawa z wyjazdem do Niemczech jest raczej przesądzona i Totti zostanie w Rzymie)


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 17:08

Swego czasu nienawidziłem Tottiego. Ale odkąd dowiedziałem się, że to dobry kolega Alexa, zacząłem inaczej na niego patrzeć. Jest chamski i cyniczny, to fakt. Ale to co wyczynia na boisku to istna poezja! I chyba nikt, kto ogląda mecze Romy temu nie zaprzeczy :stop: Poprostu geniusz i chociażby z tego powodu bardzo mi go szkoda, że może nie zagrać na takiej imprezie jak Mundial :|
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2006, 19:00 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 1 raz.


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 18:36

Mr Cezary pisze:Swego czasu nienawidziłem Tottiego. Ale odkąd dowiedziałem się, że to bliski przyjaciel Alexa, zacząłem inaczej na niego patrzeć. Jest chamski i cyniczny, to fakt. Ale to co wyczynia na boisku to istna poezja! I chyba nikt, kto ogląda mecze Romy temu nie zaprzeczy :stop: Poprostu geniusz i chociażby z tego powodu bardzo mi go szkoda, że może nie zagrać na takiej imprezie jak Mundial :|
A skad wiesz ze jest on bliskim przyjacielem Alexa?
Moze mi powiesz ze wywnioskowales to z tego "smiesznego" filmiku gdzie Alex z Tottim kreca chyba jakas reklame czy cos takiego.
Ludzie przeciez to sa dwie najwieksze gwiazdy reprezentacji wloch wiec kogo mieli wziac do tego filmiku. Nie zanaczy to jeszcze ze sa przyjacielami bez przesady :smile:


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 18:50

ja to ujme tak: "trafil swój na swego" ok... przykro mi, ze gwiazdor Romy ma kontuzje i wogole, ale on skaczac komus na bark, plujac na kogos, innym razem probojac skosic kogos rowno z trawą, nie przejmowal sie niczym, tak wiec napewno 'biedaczek' skruchy we mnie nie wzbudza :) trudno, moze doswiadczajac tego, co innym probowal zrobic zmadrzeje troche
Ale odkąd dowiedziałem się, że to bliski przyjaciel Alexa, zacząłem inaczej na niego patrzeć.
zal.pl

a bliskimi pilkarskimi przyjacielami Alexa jest Tacchi i Di Livio
a po drugie, czy myslisz, ze to ze sie lubia oznacza zaraz przyjazn, a tymbardziej bliską przyjazn?? Poza tym, nawet jesli byli by malzenstwem, nie przepadalbym za Tottim za jego zachowanie :/

EDIT
Masz rację, źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że są na pewno dobrymi kolegami, bo przyjaźn to rzeczywiście za dużo znaczy. Dzięki za poprawkę.
ok :wink:
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2006, 19:25 przez Machnes, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ