Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 17:29

Na serio nie rozumiem ludzi, którzy chcą Nainggolana w Juventusie. To tak jak ktoś ci pluje w twarz, a ty udajesz, że deszcz pada. Co innego powiedzieć pod wpływem dziennikarzy, że "nigdy nie zagram w Juve" tak jak Neto, a co innego jest przez wiele miesięcy przy każdej możliwej okazji obrażać ten klub, mówić, że się go nienawidzi i śmiać się (jak przed finałem LM), a do tego jeszcze kultywować stereotyp Juve jako skorumpowanego klubu. Gdybym chciał jego sprowadzenia, to jednocześnie czułbym się jak szmata, bo widziałbym, jak te barwy nosi ktoś, kto jeszcze niedawno pluł na nie. Bardzo dobrze, że wyjeżdża do Chin, dla mnie może i jechać do Australii, bylebym go już nie musiał oglądać.

Ale zostawiam w spokoju zwolenników jego transferu. Każdy ma przecież prawo do własnego zdania.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 18:59

No właśnie, to jest moje własne zdanie i uważam, że byłby sporą wartością dodana podobnie jak Ozil, który jest tak krytykowany.

A co do Spinazzoli, nie wiem jak to mam skomentować bo on jest słaby, zdecydowanie za słaby na Juve.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 20:07

ewerthon pisze: Ale zostawiam w spokoju zwolenników jego transferu. Każdy ma przecież prawo do własnego zdania.
Racja, szkoda że w tym przypadku to brak szacunku do samego siebie. Chłop nas obraża, nabija się itd a znajdują się fani co go tu chcą...
Dramat.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 20:32

Uważasz, że nie mam do siebie szacunku ? Chłopie skończ pitolić jak potłuczony i po prostu nie komentuj tego. Napisałem, że dałby nam moc w pomocy i pokazałby Matuidiemu ( ja akurat jego nie chciałem ) jak się gra w piłkę.


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 20:37

Dzięki. Swoją drogą to trzeba mieć nieźle zryty łeb, żeby samemu tak się wkopać. Bo jak chciał sobie wypić i zapalić to mógł to zrobić i nikt by się o tym nie dowiedział.

Vidal za wybryki idzie w nagrodę do Bayernu, a Nainggolan do Chin :rotfl:


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 20:41

MRN pisze:Uważasz, że nie mam do siebie szacunku ? Chłopie skończ pitolić jak potłuczony i po prostu nie komentuj tego. Napisałem, że dałby nam moc w pomocy i pokazałby Matuidiemu ( ja akurat jego nie chciałem ) jak się gra w piłkę.
Jak chcesz w zespole gościa co obrażał nasz klub wielokrotnie, szydził, sugerował korupcje itd To jaki Ty masz szacunek do siebie? On pluje a Ty, że deszcz pada.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 20:52

Nie interesuje mnie to co on robi poza boiskiem, podobnie jak nie obchodziło mnie co robi Vidal, który ciągnął nas za uszy w beznadziejnych momentach.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 22:01

Widać niektórzy ludzie i samego Morattiego by widzieli w naszych barwach, jeżeli mógłby ciągnąć nasz zespół. Vidal chlał OK - ale chlanie samo w sobie nie jest obrażaniem i szkalowaniem Naszego klubu, tylko ewentualnie upadlaniem swojej własnej godności. Dla mnie to on mógł wypijać 1 litra na hejnał w tunelu przed wejściem na murawę, aby grał świetnie! Nigdy sobie nie przypominam by Arturo obrażał Juventus. Natomiast takie rzeczy co robi Radja są karygodne i jeżeli ktoś chce go w Juve, to dla mnie tak jakby załatwił się i podtarł się koszulką Juventusu. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 12:44

MRN pisze:mnie ten zawodnik kręci
Podobnie jak Alex96 i everton - nie jestem w stanie tego zrozumieć.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 13:19

Ok, ale napisałeś to kulturalnie bez spiny i epitetach o braku szacunku ;)


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2018, 14:21

MRN pisze:Ok, ale napisałeś to kulturalnie bez spiny i epitetach o braku szacunku ;)
Nie dziw się tym epitetom, bo kibicowskiej godności w przyjmowaniu z otwartymi ramionami takich typów jak Radja to za wiele nie ma (przy całym szacunku dla jego umiejętności piłkarskich, bo nikt ich nie kwestionuje).
;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 17:40

Niby Chelsea jest już dogadana z Romą odnośnie Dzeko i Palmeriego, a jedyne co zostało do dogadania to kontrakt Dzeko. 50 mln za obu + ewentualne 10 mln bonusów.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 23:00

w ogóle nie ogarniam Romy, rok w rok te same problemy, muszą kogoś sprzedać by kupować, a już pal licho,że kupują szrot i liczą na jakieś cuda i trafienie mega grajka a jednocześnie oddają mocne punkty ekipy nie zastępując ich graczami na podobnym poziomie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 00:13

No i Iturbe do nich wraca z zerwanymi wiązadłami. Pamiętam radochę Romanistów jak Sabatini nam go podebrał i stypę na JP po tym wydarzeniu :D


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 08:55

Akurat sprzedaż Dzeko to według mnie bardzo dobra transakcja dla Romanistów. Mają Schicka i Defrela, a na bokach Szarego i Perottiego, nie powinno ich to ograniczyć w ataku, a Dzeko już swoje lata ma i sporo okresów zacięcia się w karierze.

Inaczej z Emersonem, bo to fajny zawodnik ze sporym potencjałem i mógłby jeszcze w Romie zostać na dwa trzy sezony. Jednak wiadomo jakie Romaniści mają problemy z FPP, a 50 mln piechotą nie chodzi.


ODPOWIEDZ