Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 14:00

zbysioJuve pisze:Nie, nie przekładał, ale jeśli w tych paru razach zawsze uderzał z lewej to myślałem, że tą ma właśnie lepszą.
Srodkowy napastnik w polu karnym stosunkowo rzadko ma ten komfort, ze moze sobie wybrac noge, ktora bedzie uderzac pilke. Widac akurat sytuacja wymagala strzelenia z lewej.
zbysioJuve pisze:I też przecież uderzył z lewej w tej co konkretnie tak spudłował a przecież spokojnie mógł uderzyć to prawą.
Ta sytuacja byla tak dziwna, ze nie odpowiem Ci dlaczego uderzal lewa, a nie prawa. Wydaje mi sie ze generalnie jezeli pilka jest zagrywana z prawej strony, to latwiej i pewniej jest po prostu dostawic lewa noge, zamiast strzelac prawa, chociaz jak sie okazuje i to mozna spieprzyc :lol:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 14:21

zahor pisze:
zbysioJuve pisze:I też przecież uderzył z lewej w tej co konkretnie tak spudłował a przecież spokojnie mógł uderzyć to prawą.
Ta sytuacja byla tak dziwna, ze nie odpowiem Ci dlaczego uderzal lewa, a nie prawa. Wydaje mi sie ze generalnie jezeli pilka jest zagrywana z prawej strony, to latwiej i pewniej jest po prostu dostawic lewa noge, zamiast strzelac prawa, chociaz jak sie okazuje i to mozna spieprzyc :lol:
Tak zahor akurat co do tej kwestii nie ma żadnej wątpliwości. I choć mógł strzelać inaczej to nie dowiemy się już czemu strzelił z lewej a nie z prawej, może po prostu chciał dostosować się do tego prawidła piłkarskiego. A co do kwestii jego lepszej nogi, kolega wyżej wyjaśnił sprawę.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 11:22

Jak na razie powrót Faraona do Serie A udany - 5 meczów, 4 bramki, 1 asysta. Wczoraj 2 bramki przeciwko Empoli Skrzydła reprezentacja ma mocne. O miejsce na lewym walczą: Bonaventura, Insigne, El Shaarawy - wszyscy w formie.
Powrót Sapa również udany - 6. wygrany mecz z rzędu.


Obrazek
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 11:52

Trochę im wczoraj szczęście dopisało, bo przez sporą część meczu to Empoli się lepiej prezentowało, nawet powinni mieć przyznany rzut karny, no ale Romie się upiekło, a później strzelili trzecią bramkę.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 23:49

Szary jak Feniks z popiołów. Póki co bardzo efektywna gra. Lubiłem sposób w jaki ciągnął Milan więc wielka by była szkoda jakby znowu zgasł...


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 20:35

ROMA (4-2-3-1): Szczesny - Florenzi, Manolas, Zukanovic, Digne - Keita, Pjanic - Salah, Perotti, El Shaarawy - Dzeko


Łooo... ładnie Spaletti poleciał ze składem. W środku Pjanic, przed nim Salah, Perotti, El Shaarawy, Dzeko, na boku obrony Florenzi. Rzuca wszystko na szalę - podoba mi się to, ale może skończyć się kompromitacją.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:05

Roma nie ma szans na awans i to nie ze względu na to, że na papierze jest słabsza niż Real, gdyż w pierwszym meczu mimo niekorzystnego wyniku wcale nie byli gorsi od ekipy z Madrytu. Nie przejdzie dalej, gdyż marnuje doskonałe okazje na strzelenie bramek (zarówno wiele sytuacji w spotkaniu u siebie, jak i ta setka Dżeko przed chwilą).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:32

Boże jak ten Digne i Dzeko są słabi. MEGA słabi. Tragedia. Współczuję Rzymianom.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:37

Przede wszystkim ciała daje Florenzi. Trudno go do końca winić bo to nie jest klasyczny obrońca ale właśnie ten fakt na przeciwko ofensywy Realu bije po oczach.
Generalnie jest nieźle, Real strasznie rzadki, rzymianie z pięcioma szansami na gola, z czego trzy były z gatunku wykonania wyroku. No ale gdyby Dzeko i Salah zamieniali większość takich akcji na gole, prawdopodobnie nie graliby w Romie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:37

Brakuje Nainggolana. Gdyby był on, to zapewne Dżeko siedziałby na ławie. Swoją drogą facet jest daremny. Nie do uwierzenia jest to, że jeszcze rok temu spora część forum dałaby się za tego piłkarza pokroić, byle ten przyszedł do Juve. Nie ma ich co skreślać. Dalej uważam, że jakieś tam szansę mają, ale muszą wykorzystywać sytuacje. Pierwsza połowa w miarę spokojna - zostawiają siły na końcówkę. Jedna bramka i Real już nie będzie taki pewny siebie.
PS. Sharaawy mnie zawodzi najbardziej.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:39

Roma miałby w tym meczu szansę, ale pod warunkiem, że podopieczni Spalla byliby skuteczni do bólu. Real prezentuje się przeciętnie, rzymianie mieli swoje szanse, ale Dzeko dalej się kompromituje.

Generalnie przebieg pierwszej odsłony podobny do tej sprzed trzech tygodni. Real bez wyrazu, ale z tak niekonkretną Romą pewnie koniec końców wygra jakieś 2:0.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:41

Ależ otwarty i żywy mecz z obydwu stron :shock: Roma w ogóle nie odstaje w tym meczu od Realu co jeszcze z półtora miesiąca temu było nie do pomyślenia. Na awans raczej mają małe szanse, ale na wygraną po tym co zobaczyłem w pierwszej połowie jak najbardziej. Dawno chyba już drużyna włoska nie wygrała z hiszpańską w Hiszpanii dlatego mogliby to wygrać dzisiaj. Szkoda trochę sytuacji Dzeko i dwukrotnie Salaha bo gdyby jedna z tych trzech sytuacji zakończyła się bramką to mogłoby być jeszcze ciekawiej. No cóż mam nadzieję, że w drugiej połowie Roma jeszcze powalczy.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:43

Różnica jest taka, że kiedyś na Bernabeu Del Piero wykańczał jak trzeba i było po zawodach a tu u Rzymian mamy przykład czegoś dokładnie odwrotnego.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:53

SALAH.... :facepalm: :confused: :shock:

ktos moze byc nieskuteczny ale to jest patologia w najczystszej postaci


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2016, 21:54

3 setki Romy, powinno być już po zawodach. Spall świetnie ich ustawił, ale skuteczność tragiczna.


Obrazek
ODPOWIEDZ