Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 18:58

Crunny pisze:
Vimes pisze:Gervinho podobno odnowiła się kontuzja, nie wiadomo jak długo będzie musiał pauzować, ale z BATE nie zagra. Przyspieszyli jego powrót i takie tego skutki. Niech odpadną w fazie grupowej to znów cały hajs za fazę pucharową dla Juve :cooler:.
W takiej formie Leverkusen nawet w najsilniejszym składzie przegra z rezerwową Barceloną. Na Roma w 1/8 będzie mogła trafić na Barcelonę, Real, Bayern, Wolfsburg, Cheslea lub Zenit, więc przy korzystnym losowaniu wcale nie będą bez szans.
Liczę, że Roma może być w stanie przegrać z BATE. Rzymianie mają tak kruchą psychikę, że jeżeli Białorusini pierwsi strzelą to romaniści się posypią, wyłapią jakieś czerwo i będzie po ptokach. Nawiasem mówiąc, jeżeli wyjdą z grupy to na Barcelonę na pewno nie trafią ;).


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 19:02

Vimes pisze:
Crunny pisze:
Vimes pisze:Gervinho podobno odnowiła się kontuzja, nie wiadomo jak długo będzie musiał pauzować, ale z BATE nie zagra. Przyspieszyli jego powrót i takie tego skutki. Niech odpadną w fazie grupowej to znów cały hajs za fazę pucharową dla Juve :cooler:.
W takiej formie Leverkusen nawet w najsilniejszym składzie przegra z rezerwową Barceloną. Na Roma w 1/8 będzie mogła trafić na Barcelonę, Real, Bayern, Wolfsburg, Cheslea lub Zenit, więc przy korzystnym losowaniu wcale nie będą bez szans.
Liczę, że Roma może być w stanie przegrać z BATE. Rzymianie mają tak kruchą psychikę, że jeżeli Białorusini pierwsi strzelą to romaniści się posypią, wyłapią jakieś czerwo i będzie po ptokach. Nawiasem mówiąc, jeżeli wyjdą z grupy to na Barcelonę na pewno nie trafią ;).
No tym tym bardziej tylko z Bayernem i Realem nie mieliby szans. Z Wolfsburgiem, Chelsea i Zenitem byliby w stanie powalczyć, jak się choć trochę ogarną.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 19:05

Oczywiście, kibice Romy znowu swoje - "mecz sprzedany", komentarze u nich - rynsztok. Jednak sądzę, że i starsi fani Giallorossich są przekonani do tego, że ich ukochany klub jest "okradany". Nie potrafią pogodzić się z tym, że ich ulubieńcy są po prostu kiepscy! W dodatku Pjanic, zawodnik robiący u nich różnice, może odejść do Realu Madryt w styczniu, a wtedy to już na prawdę, Liga Europy to wszystko na co ich będzie stać. Co nas się tyczy - oprócz akcji z Iturbe, wychodzimy lepiej na kupowaniu zawodników o podobnej charakterystyce: rok temu oni wzięli Cole my Evre - wyszło na nasze; teraz oni Dżeko, my Mandzukica i znów wychodzi na nasze. :)

Crunny Oj na razie twoje prognozy, odnośnie wyników w nadchodzących meczach, które wrzuciłeś na forum - bezbłędne! Wszystko wchodzi jak w masło. Ciekawe czy u buka postawiłeś :D


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 19:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Crunny Oj na razie twoje prognozy, odnośnie wyników w nadchodzących meczach, które wrzuciłeś na forum - bezbłędne! Wszystko wchodzi jak w masło. Ciekawe czy u buka postawiłeś :D
Ostatnimi czasy tylko przegrywałem, więc dałem sam sobie bana :D

Ale faktycznie, jakby obstawił to, co było do tej pory ( http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... &start=435 ), uzbierałby się już kurs 40, bo przewidziałem 2 remisy Sassuolo-Fiorentina i Torino-Roma.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 21:43

Widzę Roma jak zwykle, najpierw sami na siebie presję nakładają, że to już ten rok, już w tym roku to oni zdobędą scudetto, później przychodzi tęgie lanie w LM po czym następuje kryzys z którym poradzić sobie mistrzowie nie mogą. Kiedy oni się wreszcie nauczą, że zamiast paplać w mediach lepiej spokojnie pracować?


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 01:39

Rictor nigdy.
Taki klub.
Możemy dokładnie to samo pisać co miesiąc przez 10 lat, bez sensu.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2015, 18:53

Nie mogę tu tego nie wkleić: "Jak byśmy mieli normalnego trenera to na bank przynajmniej raz byśmy zdobyli mistrzostwo w ostatnich trzech sezonach" :lol: Jakiś kolo z ich portalu. Facet ma ostro #### we łbie :D Btw, jest taki kawał: "Był sobie Polak, Brazylijczyk, Francuz, Grek i Niemiec i chcieli stworzyć linię obrony..." roma :ahsisi: :D :smile: :rotfl: ;) Aha, boski Rudi ma pełne poparcie zarządu i nie zostanie wylany


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 16:56

Tak sobie włączyłem mecz Romy i... nawet nie ma co pisać. Brak komentarza powinien być wystarczającym komentarzem. Sam już nie wiem czy Garcia się tak wypalił, czy może piłkarze grają na jego zwolnienie? Nic z tej drużyny nie zostało, nic. Za kilkanaście minut mogą się pożegnać z pucharem. Aż wstyd pomyśleć, że do pewnego czasu Rudi mi imponował i gdzieś tam z tyłu głowy był jednym z kandydatów do zastąpienia Conte. :prochno:
Dżeko w tym meczu, jak i od początku sezonu potwierdza to, że jest po prostu zwykłym przeciętniakiem i najlepsze lata ma za sobą. Zawsze zastanawiałem się co w Nim widzi spora część tego forum.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 17:08

Odpadli :lol:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 17:09

Spezia po rzutach karnych wyrzuciła za burtę Pucharu Włoch Romę :dance:

Trzeba przejść dziś Torino, to będzie łatwiej w dalszej fazie... Liczę jeszcze na Carpi :prochno:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 17:15

Co to jest Spezia?
:rotfl:

Oby jak najdłużej Roma z taką formą!
ktoś na asroma.pl pisze:Powiem tak - jeden aspekt gry wyszedł nam świetnie i tutaj gratulacje dla Rudiego Garcii - podania do przeciwnika nigdy nie były na takim poziomie.
:hellyes:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 17:39

albertcamus pisze:Spezia po rzutach karnych wyrzuciła za burtę Pucharu Włoch Romę :dance:

Trzeba przejść dziś Torino, to będzie łatwiej w dalszej fazie... Liczę jeszcze na Carpi :prochno:
Dla nas nie bardzo łatwiej, bo to nie ta strona drabinki. W kolejnej rundzie możemy trafić na Lazio lub Udinese, a w półfinale Inter, Napoli lub Verona. Łatwiej to może mieć ktoś z czwórki Fiorentina, Carpi, Milan, Sampdoria, bo ktoś z tej grupy w półfinale będzie miał za rywala Spezię (11. miejsce w Serie B) lub Alessandrię (1. miejsce w Serie C), które utworzą parę ćwierćfinałową. Słowem, drugoligowiec bądź trzecioligowiec będzie grał w półfinale Pucharu Włoch :)

Tutaj drabinka: http://www.legaseriea.it/uploads/defaul ... 15-163.pdf


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 17:45

O kuźwa, roma to naprawdę klub frajerów :ahsisi: :rotfl: Nawet nie przypuszczałem, że tak się zbłaźnią.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 19:24

Nigdy nie byłem i nie będę fanem zmian trenerów i dziwiłem się wielu gorącym głowom, którzy to robią, czasem wręcz nagminnie, ale teraz wydaje mi się, że Rudi już się w Rzymie wypalił i jedynym dobrym rozwiązaniem, byłoby rozstanie się Francuza z Romą. Tym bardziej, że na rynku dostępni są: Carlo Ancelotti, który stwierdził, że w Italii jedyną drużyną, którą mógłby poprowadzić jest Milan, po chwili dodając, że nooo.. jeszcze Roma. A jeżeli nie on - bo to raczej nierealna opcja, to kandydat nr jeden - Casare Prandelli. Los już kiedyś połączył Cesare z Romą, w 2004 roku, ale z powodu choroby żony musiał przed rozpoczęciem sezonu opuścić klub. Minęło 11 lat, może to jego pora. W Rzymie jest wielu naprawdę świetnych graczy, były selekcjoner mógłby to ogarnąć. Wydaje mi się, że przy Garcii sezon jest już stracony.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 19:43

Roma to już od początku listopada daje innym łatwe punkty, podobnie jak my to robiliśmy na początku tego sezonu. Ich dzisiejsze odpadniecie z CI wcale mnie nie dziwi, zwłaszcza jeśli spojrzy się na to, jakim zainteresowaniem we Włoszech cieszą się te rozgrywki.


ODPOWIEDZ