Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 10:54

Jeśli chcą uderzać po scudetto to powinni zatrudnić raczej Capello. Dyscyplina, twarda ręka i wola zwycięstwa, tego im brakuje. Carlo jest świetny ale chyba zbyt miękki, to nie jest ekspert od systematycznego gromadzenia ligowych punktów.


namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 11:20

Capello spalił po sobie ziemię w Rzymie. Kibice Romy go nigdy nie zaakceptują. Ancelotti mógłby być strzałem w dziesiątkę. Ma renomę jednego z najlepszych na świecie, sukcesy odnosi nieprzerwanie od wielu lat. Jeżeli dojdzie do zwolnienia Garcii w trakcie sezonu, w co jednak wątpię bo Sabatini i reszta akurat nie mają gorących głów, to mimo wszystko największe szanse angażu w mojej ocenie będzie miał Spalletti, chyba wszyscy tam za nim tęsknią bo wykręcał wyniki takie jak Rudi, z 3 razy słabszym składem. Ciekawą opcją mógłby być też Prandelli, ale jego typuję raczej na następcę... Allegriego, jeśli nie wyjdzie nam obecny sezon.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 11:21

Eric6666 pisze:Nie ma to jak po chwili słabszej gry od razu zwalniać trenera
To właśnie nie jest chwila słabszej gry, tylko coś co się ciągnie już od ponad roku. Skład niby coraz mocniejszy, pieniędzy wydanych kupa, a drużyna jakby cofa się w rozwoju. Widać problemy motywacyjne, bo taki mecz z Barceloną powinien ich uskrzydlić na dłuższy czas, a tu zero reakcji.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 12:13

Ancelottiego to ja bym widział u nas po sezonie, ewentualnie Deschampsa. Prandelli, czy Montela dla przykładu to jednak brak progresu względem Allegriego.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 13:04

Shadow Marshall pisze:
Eric6666 pisze:Sport Mediaset podał info, że włodarze Romy zastanawiają się nad zastąpieniem Rudiego Carlo Ancelottim. Nie ma to jak po chwili słabszej gry od razu zwalniać trenera. Inna sprawa, że nie jestem do końca przekonany, czy Rudi jest w stanie wycisnąć z tego zespołu więcej, niż w poprzednich latach.
No i stało się tak jak mówiłem. Ancelotti to chyba najlepszy włoski trener. Największe sukcesy. Choć nie wiem czy zmiana trenera dobrze im zrobi choć kto wie...mam w sumie podobne wrażenie jak kolega wyżej, że z tego klubu nie da się więcej wycisnąć. Może się mylę...skład mają dobry. Nawet bardzo. Obrona jest biedna i krótka ławka na niej. Wszystko poszło w atak choć zawodnicy sprowadzeni są całkiem nieźle. Dużo szumu robią, ale na wiele się to nie przekłada. Cóż. Zobaczymy.
Dzisiaj pojawiło się info - źródło dziennikarz weszło na TT, że Montella jest bardzo blisko Romy i to on może zastąpić Garcię. To na pewno byłoby ciekawe, ale nie uważam, żeby Vincenzo był skuteczniejszym trenerem niż Rudi.


Dziad666

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2015
Posty: 1
Rejestracja: 19 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 14:33

Eric6666 pisze: Nie ma to jak po chwili słabszej gry od razu zwalniać trenera.
To nie taka chwila. Przecież Roma druga połowę poprzedniego sezonu grała tragicznie. Jeśli spojrzysz na tabelę od 20 do 38 kolejki, to zobaczysz Romę na 7 miejscu, z 29 punktami. Gdyby nie to, że Napoli i Fiorentina grały niestabilnie i gubiły punkty ze słabszymi drużynami, to Roma drżałaby o grę w LE.
W Romie coś się wypaliło i nic dziwnego, że zaczęto myśleć o zmianie Garcii. Imo, jedyne co może uratować Rudiego to dobry występ w LM, bo w lidze nie da rady uciułać tylu punktów, aby być na miejscach 1-3.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 16:48

Alexinhio-10 pisze:Ancelottiego to ja bym widział u nas po sezonie, ewentualnie Deschampsa.
W lato 2014, po odejściu Conte mówiłem, że Didier nas obejmie po Euro 2016, oby się to potwierdziło. Sam mówił, że żałuje, że odszedł od nas w 2007 więc na pewno kiedyś nas jeszcze będzie prowadził. Ale tu nie o tym...

Dlaczego Roma nagle chce zmieniać trenera? Przez ostatni remis? :D Szczerze mówiąc mnie to martwi, bo wiem, że z Rudim niczego nie wygrają, choć w sumie to kto by nie zasiadł na ich ławce to i tak niczego nie wygrają, taka mentalność :koszulka:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 16:53

Deschamps...chciałbym żeby wrócił do nas na lawke i on sam pewnie tez by chcial, ale nie skreślam jeszcze Maxa, mysle ze cos tam z chłopaków wyciągnie. Jezeli chodzi o Rome to nie wierze w zwolnienie Rudiego, mysle ze poprawi troche wyniki i przesiedzi do konca sezonu.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 17:00

Wojtek pisze:
Alexinhio-10 pisze:Ancelottiego to ja bym widział u nas po sezonie, ewentualnie Deschampsa.
W lato 2014, po odejściu Conte mówiłem, że Didier nas obejmie po Euro 2016, oby się to potwierdziło. Sam mówił, że żałuje, że odszedł od nas w 2007 więc na pewno kiedyś nas jeszcze będzie prowadził. Ale tu nie o tym...

Dlaczego Roma nagle chce zmieniać trenera? Przez ostatni remis? :D Szczerze mówiąc mnie to martwi, bo wiem, że z Rudim niczego nie wygrają, choć w sumie to kto by nie zasiadł na ich ławce to i tak niczego nie wygrają, taka mentalność :koszulka:
Dla nas lepiej jakby Rudi został, choć tak jak mówisz zwycięskiej mentalności tam szukać na próżno. Mam ogromny sentyment do Didiera i jeśli nie mielibyśmy szans na takiego Ancelottiego to chętnie bym znów zobaczył Francuza na ławce. Max jest dla mnie średnim trenerem, mimo tego czego dokonał w zeszłym sezonie i jeśli sezon będzie słaby ( nie do końca z jego winy) to :papa:


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:56

Gdzie kibice Romy?


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 19:49

Kibice romy nie mają dzisiaj powodu do płaczu bo rozwalili, Carpi 5-1...a my męczyliśmy się z Frosinoe


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 20:45

Chodziło mi bardziej o frekwencję na ich trybunie.


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 16:42

Lambi120 pisze:Chodziło mi bardziej o frekwencję na ich trybunie.

Protest Stadio Olimpico kibiców Romy jak i Lazio.

http://asroma.pl/news/Il-Tempo-Trybuny- ... acja-11910


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 października 2015, 17:34

Wie ktoś czy dzisiejszy mecz Bayeru z Romą transmitują na niemieckim ZDF? Z góry dzięki za odpowiedź.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 października 2015, 18:50

zbysioJuve pisze:Wie ktoś czy dzisiejszy mecz Bayeru z Romą transmitują na niemieckim ZDF? Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie, pokazują LM chyba tylko w środę a więc jutro (JUVE-BMG). ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ