Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 18:24

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54FD4ED3
Wynika na zielono meczu Juve-Roma. Widać,ze dalej w Rzymie mają ból dupy, ale tak naginać rzeczywistość? Wolę Inter tuż za plecami Juve niż Rome.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 18:32

Przecież to są dzieci/młodzież do tego dochodzi brak przeżycia jakiegokolwiek pucharu zdobytego przez ulubiony klub i macie to co widzicie czyli wręcz komedie/parodie normalnego fan klubu piłkarskiego.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 18:50

Zgadza się, nie każdy klub może mieć tak dorosłych i dojrzałych emocjonalnie kibiców jak Juventus.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 18:57

No nie tylko kibice Juventusu.
Napisałem to co napisałem bo pamiętam zadymkę po meczu z Juve i normalna osoba po ochłonięciu by trochę zastopowała.
Jak jest sens cały czas sobie przypominać nie przyjemne incydenty:)?
Niech patrzą się na siebie bo potem z United 7 bramek tracą czy z Bayernem to samo.
Oni na koniec sezonu napiszą o sfałszowanym sezonie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 19:02

Ale już jesteście nudni, od feralnego meczu co chwila ktoś wyskakuje z jakimiś durnymi przykładami jak to kibice Romy płaczą i jakie z nich dzieci. Każdy już to wie, dajcie spokój ze wzajemnym nakręcaniem się.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 20:22

AdiJuve pisze:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54FD4ED3
Wynika na zielono meczu Juve-Roma. Widać,ze dalej w Rzymie mają ból dupy, ale tak naginać rzeczywistość? Wolę Inter tuż za plecami Juve niż Rome.
Nie znam włoskiego, więc nie wiem co tam jest napisane, ale domyślam się, a nawet na kalkulatorze policzyłem, że zestawili początki sezonów tego i poprzedniego i podliczyli, że po takiej samej ilości meczów jak w zeszłym roku mają o 5 punktów więcej. Także nie wiem gdzie tu dziecinada.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 20:34

Kimi pisze:
AdiJuve pisze:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54FD4ED3
Wynika na zielono meczu Juve-Roma. Widać,ze dalej w Rzymie mają ból dupy, ale tak naginać rzeczywistość? Wolę Inter tuż za plecami Juve niż Rome.
Nie znam włoskiego, więc nie wiem co tam jest napisane, ale domyślam się, a nawet na kalkulatorze policzyłem, że zestawili początki sezonów tego i poprzedniego i podliczyli, że po takiej samej ilości meczów jak w zeszłym roku mają o 5 punktów więcej. Także nie wiem gdzie tu dziecinada.
Koledze chodziło o to, że przy meczu Juve-Roma dali wynik 3-2 a obok niego małą czcionką 0-2, bo taki wynik wg nich powinien być w tamtym meczu :whistle:


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2014, 20:58

AdiJuve pisze:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54FD4ED3
Wynika na zielono meczu Juve-Roma. Widać,ze dalej w Rzymie mają ból dupy, ale tak naginać rzeczywistość? Wolę Inter tuż za plecami Juve niż Rome.
Śmieszne są te rzymskie słabiaki. Niech pokażą swoją wersje meczy w 2 połowie sezonu gdzie stracili do Juve 17(?) pkt i dalej mówili, że przegrali o włos.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2014, 10:29

Kimi pisze:
AdiJuve pisze:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54FD4ED3
Wynika na zielono meczu Juve-Roma. Widać,ze dalej w Rzymie mają ból dupy, ale tak naginać rzeczywistość? Wolę Inter tuż za plecami Juve niż Rome.
Nie znam włoskiego, więc nie wiem co tam jest napisane, ale domyślam się, a nawet na kalkulatorze policzyłem, że zestawili początki sezonów tego i poprzedniego i podliczyli, że po takiej samej ilości meczów jak w zeszłym roku mają o 5 punktów więcej. Także nie wiem gdzie tu dziecinada.
To nie o to chodzi. Oni sami sobie zrobili takie małe podsumowanie. Poprostu zestawili mecze, które rozegrali( nie wszystkie, jest tylko piętnaście) w tym sezonie z meczami z tymi samymi drużynami co grali w tamtym sezonie tylko w zamian za dwa mecze z beniaminkami z Empoli i Ceseny dali po prostu dwa mecze z Livorno. I wyszło im, że w tym momencie są lepsi o swojego wyniku o 5 pkt. Oczywiście nie uwzględnili meczu z Juve jako swojej wygranej ( choć na grafice małym zielonym kolorem zaznaczono inny wynik niż był na boisku). Inaczej mówiąć na tych samych rywalach co w zeszłym sezonie mają dodatni bilans punktowy 33 pkt.( w obecnym) - 28pkt.( w poprzednim).

Edit:
Widzę, że trochę namieszałem, ale jest chyba tak jak myślę z tymże nie wiem po co dawali dwa mecze z Livorno i dwa mecze z Empoli, z którym to przecież nie grali jeszcze dwa razy. A zamiast Ceseny to jest Bologna.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2014, 11:01

zbysioJuve@
Wszyscy o tym widzą:)
Tylko chodzi mi o bezczelność kibiców Romy i ich "wielką krzywdę",którą próbują wmówić wszystkim. W meczu były 4 kontrowersyjne sytuacja i 2 prawidłowe gole.Oni bezczelnie próbują zaginać czasoprzestrzeń,żeby ich było na wierzchu. Jakoś sobie na zielono wyników z Sassuolo czy Genoą nie zmienili.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2014, 11:09

AdiJuve pisze:zbysioJuve@
Wszyscy o tym widzą:)
Tylko chodzi mi o bezczelność kibiców Romy i ich "wielką krzywdę",którą próbują wmówić wszystkim. W meczu były 4 kontrowersyjne sytuacja i 2 prawidłowe gole.Oni bezczelnie próbują zaginać czasoprzestrzeń,żeby ich było na wierzchu. Jakoś sobie na zielono wyników z Sassuolo czy Genoą nie zmienili.
Z postów pisanych wyżej raczej nie wynika, że wszyscy to wiedzą. A i Ty raczej powinieneś wiedzieć, że wynik meczu Juve - Roma ( ten na zielono) nie został uwzględniony do tego porównania to po co się tak od razu w ogóle spinać :wink:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2014, 11:25

Reasumując nieważne jak dobrzy są lub będą i tak jesteśmy lepsi :D


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 20:05

Pojawiło się info ze Roma dogaduje się z Toro ws wymiany Darmiana na Destro. Na pewno wyjdzie im to na dobre a nas przy ew transferze odetnie od plotek z tym graczem. mnie to nieszczególnie cieszy.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2015, 20:28

Robaku pisze:Pojawiło się info ze Roma dogaduje się z Toro ws wymiany Darmiana na Destro. Na pewno wyjdzie im to na dobre a nas przy ew transferze odetnie od plotek z tym graczem. mnie to nieszczególnie cieszy.
W to, że Darmian chętnie zamieniłby Toro na Romę wierzę, ale czy Destro spodoba się podróż w przeciwnym kierunku? Szczerze mówiąc, nie wydaje mi się. Do tej pory łączyło się go z odejściem z Rzymu do znacznie silniejszych drużyn. Zostaje jeszcze kwestia pensji - według LGDS Destro zarabia w Romie 2.2, a w Toro najwyższą pensję mają Quagliarella, Amauri i Nocerino - po 0.75...

Rozumiem, że jako "tego gracza" ująłeś Darmiana. Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że na lewą obronę jest trochę ciekawszych opcji. Nie bardzo podoba mi się pomysł ustawiania na LO kogoś prawonożnego.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 12:31

Roma bez Nainggolana(zagrożony zawieszeniem w meczu derbowym) w wyjściowym składzie przeciwko Udinese. Ciekawe jak się zaprezentują bez niego? Nie wykluczona dziś jakaś strata punktów przez romanistów.

Edit
Teraz to się będzie działo sędzia uznaje bramkę dla Romy, której w ogóle nie było. Piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2015, 12:51 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ