Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 września 2014, 23:48

Maly pisze:
zbysioJuve pisze:pomyśleć, ze Totti dysponuje jeszcze taką szybkością przy tej akcji bramkowej
jaką szybkością? przecież tam Hart się poślizgnął przy wyjściu z bramki ;) także gol ładny ale podanie było raczej za mocne i szczęście tylko sprawiło, że Totti mógł dojść do tej piłki

w drugiej połowie Roma nie wyglądała już tak dobrze z przodu i raczej jak równy z równym nie grali co potwierdzają statystyki posiadania piłki - 61 do 39% oraz kilka "szans" na karnego dla City

przy okazji ciekawostka:
Totti breaks record as oldest European club football scorer (aged 38 and three days)
Oj tam już nie czepiajmy się takich szczegółów, dopiero na powtórce było to widać :wink: Dobrze, że wyszło mu przynajmniej to uderzenie, niech się chłopina cieszy a i niech to będzie z pożytkiem dla całej serie a w mam nadzieję niedalekim podboju Europy :-D

Co do tej drugiej połowy to już nie wyglądała ona już tak rewelacyjnie szczególnie w wykonaniu Romy, choć w pierwszych minutach po przerwie jeszcze Totti i bodajże Pjanić mogli pokusić się o zmianę wyniku. Pózniej wyraźnie widać było, ze się cofnęli nastawiając się na obrone remisu. City może i miało większy procent posiadania piłki, ale można powiedzieć, że nic z tego nie wynikało, nie stwarzali po prostu większego zagrożenia pod bramką Skorupskiego. Ja tam widziałem tylko z groźnych sytuacji strzał Lamparda z dystansu, który Skorupski wybił na rzut rożny i już w końcówce akcję po której Silva znalazł się w dogodnej sytuacji, strzelił jednak obok słupka. A tak to przede wszystkim były strzały z daleka, które nie zagrażały bramkarzowi.

Ogólnie przynajmniej mnie cieszy ten punkt Romy, który może okazać się decydujący o wyjściu z grupy, a Manchester chyba jak to zwykle już na samym początku poważnie komplikuje sobie sytuację. Oby tak, albo i nawet lepiej w dniu jutrzejszym było. Bate Borysów i PSG pokazały jak się wygrywa z drużynami z Hiszpanii.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2014, 08:55

wczoraj Totti klasa. A Del Piero pałęta się gdzieś po Indiach 8) piękna sprawa.
propsy dla Romy, choć mógły być 3 pkty. Maicon z 4 minuty ['] ogólnie city może 3 raz już nie wyjśc z grupy lm, czego im życzę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 01 października 2014, 09:09

City ostatnie 10min zagrało jak City, a wczesniej? W SerieA biliby sie z Empoli i Sassuolo o utrzymanie :C


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 08:29

Akurat przed meczem z Romą, Whoscored podnieca się Nainggolanem i potwierdza po raz enty, że Juventus trochę dał plamę czając się na indonezyjskiego Belga przez dwa lata, żeby go ostatecznie odpuścić.

Ciekaw jestem, czy Conte stwierdził, że go nie chce, woli męczyć Pogbę i Vidala 50 meczami w sezonie, czy Marotta uznał, że lepiej inwestować w innych piłkarzy. Cóż, Pereyra też sporo potrafi, oby się wyrobił jak Radja w Rzymie.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 09:42

Ouh_Yeah wydaje mi si, ze chodzilo o cos innego. Przypominam, ze zarowno Nainggolan, jak i Jorginho odchodzili, ze swoich klubow wtedy, gdy negocjowalismy z pewnym ynterowskim pilkarzykiem. Mysle, ze Conte chcial kogos do rotacji, a Marotta zasadzil sie na nietego pilkarza, bo wyczul okazje, ktora pozwolila by sprzedac Vucinica po niezlej cenie. Tyle, ze na koniec wyszlo, ze Napoli i Roma kupili okazyjnie, a my nikogo. No ale wtedy nie wiedzielismy, ze Gangnam Style z Interu moze zachowac sie tak niepowaznie.
Ale mowilem, ze bedziemy zalowac tego Radji :prochno:
Sry za brak polskich znakow, pisze z zacinajacego sie ZTE :)


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 18:52

Roma prowadzi 3-0 do przerwy.

Nie oglądam, nie interesuje mnie to, ale skoro jest 15 komentarzy napalonych kibiców układających sobie w myślach tabelę gdy tylko rzymianie przegrywają choćby w 5 minucie a w meczu może wydarzyć się dosłownie wszystko, to warto też wspomnieć gdy wygrywają.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 08:39

Za tydzień sprawdzą czy Sampa naprawdę aż tak dobrze weszła w sezon, czy to tylko zasługa łatwego terminarza.
Szikit, faktycznie, tak zapewne było, zapomniałem już o tej akcji z Guarinem, ale to nie zmienia faktu, że Radję mogliśmy równie dobrze kupić podczas czterech wcześniejszych okienek.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 20:20

Jakoś bardziej się jaram dzisiejszym meczem Romy, niż jutrzejszym Juventusu. Może dlatego, że mam jakieś dziwne pijackie przeczucie, że jutro Juventus wygra, a może mój nick zobowiązuje.


ROMA (4-3-3): De Sanctis - Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Cole - Pjanic, De Rossi, Nainggolan - Iturbe, Totti, Gervinho

Ławka: Skorupski, Astori, Holebas, Maicon, Ucan, Florenzi, Paredes, Destro, Ljajic


Oby kibice mogli zaśpiewać po meczu "Grazie Roma" Antonello Vendittego.


ObrazekObrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 20:29

De Rossi pisze:Jakoś bardziej się jaram dzisiejszym meczem Romy, niż jutrzejszym Juventusu. Może dlatego, że mam jakieś dziwne pijackie przeczucie, że jutro Juventus wygra, a może mój nick zobowiązuje.


ROMA (4-3-3): De Sanctis - Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Cole - Pjanic, De Rossi, Nainggolan - Iturbe, Totti, Gervinho

Ławka: Skorupski, Astori, Holebas, Maicon, Ucan, Florenzi, Paredes, Destro, Ljajic


Oby kibice mogli zaśpiewać po meczu "Grazie Roma" Antonello Vendittego.
DeRossi noł ofens ale mnie sie wydaje, ze ty zawsze bardziej sie jarasz Romą niż Juve :)
A mecz ciekawy... i Rudi chyba trochę szaleje z emocje te akcje na konfie..


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 20:29

City traci punkty z CSKA (a wygrywali 2-0), Roma ma coraz poważniejsze szanse na wyjście z grupy :ok:


#AllegriOut
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 20:55

Jakie to wszystko proste w wykonaniu Arjena :?


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 21:00

Bayern wchodzi w nich jak w masło. Chyba na 1:0 się nie skończy. Oby


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 21:06

Nie ma Romy na boisku. Gdyby Lewy nie był taki lewy to już by było 2-3 zero


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 21:11

No i juz jest 3:0.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 października 2014, 21:11

Ależ cudowny wieczór w Rzymie, Roma sprowadzona na ziemię :smile:


ODPOWIEDZ