Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 19:44

http://asroma.pl/news/OFICJALNIE-Benati ... yernu-8242
Jeśli ktoś chce poczytać jak zachowuje się sfrustrowana gimbaza (tzn. wielu z nich pewnie skończyło już gimnazjum, ale mentalnie na pewno nie), to polecam tego newsa. Komentarze wyjęte niczym z rynsztoka.

A Benatii po prostu zależało na kasie, chyba nikogo to nie dziwi w dzisiejszych czasach.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 19:46

Knursen pisze:Franek w zeszłym sezonie strzelił 8 bramek i miał 10 asyst, jasne że nie ma już sprintu jak 10 lat temu, ale w dalszym ciągu to najwięcej dający Romie człowiek na boisku. Wiadomo też że ma 38 lat i w końcu zacznie przynosić więcej szkody niż pożytku, ale patrząc na sparingi na to się nie zanosi jeszcze w tym roku, więc o jego formę się nie martwię.
Forma formą, ta faktycznie dość rzadko znika z dnia na dzień, ale musisz wziąć poprawkę na kontuzje. A tych w tym wieku praktycznie nie da się uniknąć, zwłaszcza jeżeli przy grze na trzech frontach. W zeszłym sezonie z powodu problemów ze zdrowiem opuścił dziesięć spotkań (za transfermarkt), wariant w którym ta liczba w tym roku wzrośnie należy uznać za realny. Stąd też zasadniczo zgodziłbym się z tym, co sugerował Kucharius1, nawet jeżeli sam sformułowałbym to nieco inaczej - pożytek z Tottiego dla zespołu na przestrzeni całego przyszłego sezonu stoi pod znakiem zapytania.

Co do Benatii, nie wiem dokładnie co i jak, ale na podstawie tych informacji, które do mnie dotarły, zaryzykuję stwierdzenie że można było ugrać więcej. Myślę że taka Barcelona miesiąc spokojnie byłaby w stanie te 40 baniek wyłożyć. Z drugiej strony, czy problemem byłoby danie mu takiej podwyżki, jaką chciał i sprzedanie go zimą/za rok na korzystniejszych warunkach?
pawełek89 pisze: Oficjalna strona Fanatyków Romy z Polski (ludzi aktywnie oszczędzających na mecze AS Romy) Oni reprezentują Romę a nie ,,kibice internetowi/tv" z asroma.pl.
To znaczy że jeżeli ktoś jest na tyle zamożny, że nie musi oszczędzać żeby pójść na mecz Romy, to nie może jej reprezentować :think:
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2014, 20:29 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 20:01

ewerthon pisze:http://asroma.pl/news/OFICJALNIE-Benati ... yernu-8242
Jeśli ktoś chce poczytać jak zachowuje się sfrustrowana gimbaza (tzn. wielu z nich pewnie skończyło już gimnazjum, ale mentalnie na pewno nie), to polecam tego newsa. Komentarze wyjęte niczym z rynsztoka.
Na tym polega właśnie różnica między JuvePoland, a witryną polskich kibiców Romy czy forum Fiorentiny...

Właściwie to funkcja moderatora jest tam zbędna...


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 20:21

http://www.lupipolacchi.com/index.php
Oficjalna strona Fanatyków Romy z Polski (ludzi aktywnie oszczędzających na mecze AS Romy) Oni reprezentują Romę a nie ,,kibice internetowi/tv" z asroma.pl.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 20:32

Uff, kamień z serca. Tak długo to się ciągnęło, że po historii z Pjaniciem bałem się już czy aby na pewno Benatia odejdzie. Bez wątpienia najważniejszy transfer we Włoszech w kontekście walki o scudetto. Śmiało można powiedzieć, że będzie ich kosztował -10 punktów na koniec sezonu. Grazie Bayern.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 20:33

pawełek89 pisze:http://www.lupipolacchi.com/index.php
Oficjalna strona Fanatyków Romy z Polski (ludzi aktywnie oszczędzających na mecze AS Romy) Oni reprezentują Romę a nie ,,kibice internetowi/tv" z asroma.pl.
To jest to samo co u nas Drughi. Strona i forum fanklubu, które właściwie jest częścią społeczności, które się wija na całym serwisie. Nawet do nich się odwołują.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 20:33

pawełek89 pisze:http://www.lupipolacchi.com/index.php
Oficjalna strona Fanatyków Romy z Polski (ludzi aktywnie oszczędzających na mecze AS Romy) Oni reprezentują Romę a nie ,,kibice internetowi/tv" z asroma.pl.
Tu nie chodzi o jakiś ogół kibiców, bo ci wszędzie zachowują się podobnie. Miałem na myśli moderację/redaktorów którzy raz, że dopuszczają do takiego rynsztoku... dwa: nie panują nad nim lub są jego czynnymi uczestnikami.

Na JP już dawno za takie coś posypałyby się jakieś warny czy nawet bany. Zresztą słusznie :ok:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 20:36

Ja powiem szczerze ze jestem pelen uznania dla chlopako( kibicow romy z naszego forum tj. pawelek 89 i knursen) za madre i dojrzale wypowiedzi na nszym forum bez zbednego spinania sie, bo przyznam szczerze ze jak se przejrzałem strone asroma to jest jakas masakra...no ale jak wszedzie sa ludzie i taborety. Sory za spam. 5 chlopaki! Z fartem.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 21:46

Ouh_yeah pisze:To nie do końca tak, że Benatia po roku się zorientował, że mu kasa nie pasuje, tylko z tego co czytałem na początku mercato, on miał obiecaną podwyżkę po pierwszym sezonie, tylko panowie nie gadali o konkretnych kwotach, dlatego Sabat myślał że kilkaset tysięcy załatwi sprawę, a piłkarz liczył że mu po genialnym sezonie podwoją :prochno: jeśli pokręciłem, to sorry.
też pamiętam taką informację tylko było tam o podwyżce przy awansie do LM - umówili się słownie i Benatia myślał o milionach a zarząd o setkach...

co do ceny to wydaje mi się jednak, że Knursen ma rację - chłop ma 27 lat i tak na prawdę jeden na prawdę dobry sezon, jeszcze sezon temu kosztował 13.5mln i godził się na jakieś lipne zarobki, wystrzelił ale to nie musi być tak na prawdę jego poziom ;] więc 30mln to i tak całkiem niezła suma jak za obrońcę


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 22:09

Don Paolo pisze:
pawełek89 pisze:http://www.lupipolacchi.com/index.php
Oficjalna strona Fanatyków Romy z Polski (ludzi aktywnie oszczędzających na mecze AS Romy) Oni reprezentują Romę a nie ,,kibice internetowi/tv" z asroma.pl.
Tu nie chodzi o jakiś ogół kibiców, bo ci wszędzie zachowują się podobnie. Miałem na myśli moderację/redaktorów którzy raz, że dopuszczają do takiego rynsztoku... dwa: nie panują nad nim lub są jego czynnymi uczestnikami.

Na JP już dawno za takie coś posypałyby się jakieś warny czy nawet bany. Zresztą słusznie :ok:

Dlatego rzadko komentuję tam a jeszcze rzadziej czytam komentarze na asroma.pl. Uznaje ten serwis jako czysto informacyjny po naprawdę jest pare osób co ogarnia wieści o Romie na bieżąco.
Tyrael pisze:Ja powiem szczerze ze jestem pelen uznania dla chlopako( kibicow romy z naszego forum tj. pawelek 89 i knursen) za madre i dojrzale wypowiedzi na nszym forum bez zbednego spinania sie, bo przyznam szczerze ze jak se przejrzałem strone asroma to jest jakas masakra...no ale jak wszedzie sa ludzie i taborety. Sory za spam. 5 chlopaki! Z fartem.

Dzięki :) Łączy nas miłość do calcio a dzielą sektory :P . Tylko słabi ludzie leczą kompleksy poprzez klawiaturę.

Co do Benatii szkoda mi tego grajka,ale jak to się mówi z niewolnika nie ma pracownika. Jak nie wypali Manolas to na środku może obok Castana grać zawsze De Rossi.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 23:11

Dla Romy to bez wątpienia ogromne osłabienie i wielka szkoda, że Rossi jest kontuzjowany, bo już pierwsza kolejka mogłaby przynieść mecz z dużą ilością bramek - takich spotkań w Serie A jest jak na lekarstwo.
Niemniej, dla kibiców Juventusu to świetna wiadomość bo w zeszłym sezonie Roma mocno nastraszyła, a zmiana trenera i średnie transfery u nas raczej nie napawają optymizmem.
Don Paolo pisze: Na JP już dawno za takie coś posypałyby się jakieś warny czy nawet bany. Zresztą słusznie :ok:
Jestem wzruszony, że ktoś docenia nasze... starania :prochno:


Obrazek
grubydzordze

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2014
Posty: 1
Rejestracja: 27 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 01:02

pawełek89 pisze:
Don Paolo pisze:
pawełek89 pisze:http://www.lupipolacchi.com/index.php
Oficjalna strona Fanatyków Romy z Polski (ludzi aktywnie oszczędzających na mecze AS Romy) Oni reprezentują Romę a nie ,,kibice internetowi/tv" z asroma.pl.
Tu nie chodzi o jakiś ogół kibiców, bo ci wszędzie zachowują się podobnie. Miałem na myśli moderację/redaktorów którzy raz, że dopuszczają do takiego rynsztoku... dwa: nie panują nad nim lub są jego czynnymi uczestnikami.

Na JP już dawno za takie coś posypałyby się jakieś warny czy nawet bany. Zresztą słusznie :ok:

Dlatego rzadko komentuję tam a jeszcze rzadziej czytam komentarze na asroma.pl. Uznaje ten serwis jako czysto informacyjny po naprawdę jest pare osób co ogarnia wieści o Romie na bieżąco.
Tyrael pisze:Ja powiem szczerze ze jestem pelen uznania dla chlopako( kibicow romy z naszego forum tj. pawelek 89 i knursen) za madre i dojrzale wypowiedzi na nszym forum bez zbednego spinania sie, bo przyznam szczerze ze jak se przejrzałem strone asroma to jest jakas masakra...no ale jak wszedzie sa ludzie i taborety. Sory za spam. 5 chlopaki! Z fartem.

Dzięki :) Łączy nas miłość do calcio a dzielą sektory :P . Tylko słabi ludzie leczą kompleksy poprzez klawiaturę.

Co do Benatii szkoda mi tego grajka,ale jak to się mówi z niewolnika nie ma pracownika. Jak nie wypali Manolas to na środku może obok Castana grać zawsze De Rossi.
Och jak to dobrze, że wszystkich oświeciłeś o jedynej słuszności Waszej sprawy. Fajnie, że Wy zachowujecie się w komentarzach dorośle, szczególnie na oficjalnym Facebooku, gdzie pomyje wylewa się nawet w oficjalnych wpisach https://www.facebook.com/LupiPolacchi. Niezła gimbaza. Jak słusznie napisał kolega wyżej, tak jest wszędzie. Zresztą, na asroma.pl też pojawiają się niewybredne komentarze ludzi z LupiPolacchi, ale do nich też pewnie się nie przyznajesz, bo w końcu "tylko słabi ludzie leczą kompleksy poprzez klawiaturę"...


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 01:39

grubydzordze pisze:
pawełek89 pisze:http://www.lupipolacchi.com/index.php
Oficjalna strona Fanatyków Romy z Polski (ludzi aktywnie oszczędzających na mecze AS Romy) Oni reprezentują Romę a nie ,,kibice internetowi/tv" z asroma.pl.
Och jak to dobrze, że wszystkich oświeciłeś o jedynej słuszności Waszej sprawy. Fajnie, że Wy zachowujecie się w komentarzach dorośle, szczególnie na oficjalnym Facebooku, gdzie pomyje wylewa się nawet w oficjalnych wpisach https://www.facebook.com/LupiPolacchi. Niezła gimbaza. Jak słusznie napisał kolega wyżej, tak jest wszędzie. Zresztą, na asroma.pl też pojawiają się niewybredne komentarze ludzi z LupiPolacchi, ale do nich też pewnie się nie przyznajesz, bo w końcu "tylko słabi ludzie leczą kompleksy poprzez klawiaturę"...
:bravo:

Powiedziałbym nawet, że więcej jadu i pomyj można spotkać na tym facebookowym profilu tru ultrasów Romy z Polski niż na asroma.pl :smile:

Manolas w Romie za Benatie. Sabat czyni podchody pod Balante. Myślę, że wtedy wypełniliby luke po Marokanczyku. Balanta to wielki talent, Manolas też ogórkiem ponoć nie jest.


Obrazek
selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2014, 13:06

No i Roma pierwszy mecz sezonu do przodu, ogladalem mecz i do 60 min Fiorentina nie potrafila nic zrobic. Braku Benatii poki co widac nie bylo.


selbynator!!!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2014, 13:10

selby pisze:No i Roma pierwszy mecz sezonu do przodu, ogladalem mecz i do 60 min Fiorentina nie potrafila nic zrobic. Braku Benatii poki co widac nie bylo.
Za to braku Rossiego bardzo było widac w Fiorentinie która bez niego gra po słabiej.

Czekam na dzisiejsza kolejke.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ