Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 21:46

"Do samego końca będzie walka" - powiedział Rudi Garcia przed końcówką sezonu w którym przegrał 17 punktami

Liga Mistrzów w przyszłym sezonie i Roma wylatuje poza 4 w Serie A. Stawiam na to kasę
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 22:01 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 2 razy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 21:57

Bobeknaklo pisze:"Do samego końca będzie walka" - powiedział Rudi Garcia przed końcówką sezonu w którym przegrał 17 punktami
Niektórzy kibice Romy w dalszym ciągu uważają, że gdyby nie sędziowie... 8)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2014, 16:48

Ponoć Benatia ustalił sobie kontrakt z mc :prochno: Cóż, rzeczywistość szybko weryfikuje nadzieje sympatyków romy o staniu się konkurencyjnym klubem nawet na poziomie ligowym :prochno: Mówi się, że Marokańczyk miałby inkasować 4 mln euro ... :D


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 00:21

annihilator1988 pisze:Ponoć Benatia ustalił sobie kontrakt z mc :prochno: Cóż, rzeczywistość szybko weryfikuje nadzieje sympatyków romy o staniu się konkurencyjnym klubem nawet na poziomie ligowym :prochno: Mówi się, że Marokańczyk miałby inkasować 4 mln euro ... :D

Farmazon znawco Romy.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 07:01

farmazon, nie farmazon misiu, ale nie idzie zaprzeczyc ze benatie chce i mc i barca i chelsea. To po pierwsze. Po drugie misiu pewne jest rowniez to, ze w kazdym z ww. Klubow marokanczyck zarobi duzo wiecej niz w Romie, prestiz tez wyzszy i po ostatnie misiu wiadomo jaki jest zarzad Romy, jak dostana dobra oferte to go sprzedadza. A mysle, ze spokojnie z 20-25 mln moga ugrac. Poza tym, to ze Pjanic podpisal kontrakt tez nic nie znaczy. Jak BiH pokaze sie na MS to po Mundialu, Miralem moze za jeszcze wieksza kase niz obecnie podazyc np. Do Paryza. Roma jednak wyznaje troche inna polityke niz Juve, a poza tym nowy stadion z xzegos trzeba sfinansowac.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 10:30

– Spokojnie, zostaję w Romie – Benatia powiedział do kibiców Giallorossich.
No to chyba wszystko jasne.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 11:57

Kimi pisze:
– Spokojnie, zostaję w Romie – Benatia powiedział do kibiców Giallorossich.
No to chyba wszystko jasne.
Ozil mówił, że nigdzie się nie rusza z Realu.
Mourinho zapewniał kibiców, że Mata zostanie w Chelsea.
Takie przykłady można podawać bez przerwy.
Ja wcale nie byłbym taki pewny pozostania Benatii w Romie. W jego ostatnim wywiadzie można było dostrzec, że jest on zły na zarząd, że nie chcą mu dać porządnej podwyżki.(zarabia obecnie 1,2mln. Roma daje 1.9), a wiadomo, że w takiej Chelsea czy City dostałby kilkukrotną podwyżkę i prawdopodobnie grę w pierwszym składzie.
Link do wywiadu :click!:


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 12:02

Robaku pisze:farmazon, nie farmazon misiu, ale nie idzie zaprzeczyc ze benatie chce i mc i barca i chelsea. To po pierwsze. Po drugie misiu pewne jest rowniez to, ze w kazdym z ww. Klubow marokanczyck zarobi duzo wiecej niz w Romie, prestiz tez wyzszy
Tutaj od razu warto wspomnieć, że gdyby zamienić "Marokańczyk" na "Chilijczyk" i "w Romie" na "w Juventusie", to w dalszym ciągu cała wypowiedź byłaby tak samo prawdziwa.
Robaku pisze:i po ostatnie misiu wiadomo jaki jest zarzad Romy, jak dostana dobra oferte to go sprzedadza. A mysle, ze spokojnie z 20-25 mln moga ugrac.
:naughty:
Rozumiem że nawiązujesz do Lameli i Marquinhosa sprzedanych w zeszłym roku. To nie były dobre oferty, to były oferty kapitalne, wręcz nie do odrzucenia, same transfery zresztą wyszły stołecznemu klubowi bardzo na plus. Nijak nie porównywałbym tego do 20 milionów za Benatię, którego widzę w gronie 5-7 najlepszych stoperów na świecie. Jasne, jak ktoś w Barcelonie pójdzie po rozum do głowy, zauważy że z obroną składającą się z komediantów nic nie da się ugrać i rzuci 50 milionów, to pewnie Roma da zielone światło dla transferu Marokańczyka, ale nie róbmy już z tego klubu dyskontu, w którym możesz kupić dowolnego piłkarza jeżeli akurat nie wydałeś wszystkich drobnych na parkometr i zostały Ci jakieś miedziaki w kieszeni.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 13:04

Nie wiem co Robaku i pablo1503 mają na mysli. Chcecie na siłę pośmiać się z Romy?

Zahor ma rację. Równie dobrze mógłby tu wpaść Romanista, ktory by stwierdził, że Juventus to nieudacznicy i zaraz oddadzą Pogbę i Vidala. Zresztą Lipiński mówi o tym w każdym meczu ;)

Na dzień dzisiejszy Benatia zostaje w Romie. Poczekajcie na jego odejście i wtedy będzie można podyskutować z Rzymianami o nieudolności ich zarządu.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 13:12

http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=280518

A Sabatini powiedział w innym wywiadzie, że jak ktoś chce Benatie to niech płaci 61 mln.. Macie swoją erę szejków..


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 13:27

Szikit pisze:Nie wiem co Robaku i pablo1503 mają na mysli. Chcecie na siłę pośmiać się z Romy?
What?! Gdzie Ty to niby wyczytałeś w mojej wypowiedzi? Przytoczyłem tylko słowa Benatii z ostatniego wywiadu i stwierdziłem, że powiedzenie w mediach słów 'zostaje' nie jest równoznaczne z tym, że zostanie. Nigdzie nie obrażałem ani nie próbowałem ośmieszyć Romy. :roll:
Szikit pisze:Poczekajcie na jego odejście i wtedy będzie można podyskutować z Rzymianami o nieudolności ich zarządu.
Po raz kolejny. Zacytuj mi słowo, w którym coś wspomniałem o nieudolności ich zarządu(chociaż ten fragment z zarobkami mógłby się pod to podpiąć). Akurat odejście Marokańczyka nie będzie tutaj świadczyło o złym zarządzaniu klubem, a tym, że piłkarz chciał po prostu więcej zarabiać, a Romy po prostu na to nie stać.
Szkit, nie wkładaj mi zdań do postu, których nie użyłem. :stop:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2014, 11:17

Według Di Marzio, lada chwila Roma pozyska Ashley'a Cole, któremu miejsce w drużynie zrobi Dodo. Dodatkowo rzymianie mogą sprowadzić Emanuelsona, również za free.

To byłby dwa przedziwne transfery. Anglik w Serie A? I to jeszcze taki, który w tym roku skończy 34 lata?

Na prawej 33-letni Maicon, na lewej 34-letni Cole :think: Chyba szukają doświadczenia przed LM.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2014, 13:22

Ostatnie sezony przełamały wizerunek słabego Hiszpana w Serie A (m.in. Valero, Llorente, Callejon), przyszedł czas na Angoli? Wskrzeszenie Maicona rok temu wyszło Romie na dobre, a rynek transferowy na pozycji lewego obrońcy jest tak biedny, że nie dziwię się ich próbom powtórzenia scenariusza.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2014, 14:06

Vidić w Interze, Cole w Romie, a być może Evra u nas. Piłkarze z bliskim terminem przydatności do użycia wybierają Włochy. Degeneracji Serie A ciąg dalszy.


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2014, 14:11

Jak już chcecie się za wszelką cenę ponabijać z Romy to lepiej sięgnąć po szczegóły ich kontraktu z Nike - w szczególności kwota roczna, długość kontraktu i ewentualne możliwości rozwiązania kontraktu przez Nike.


Dirty mind
ODPOWIEDZ