Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 14:46

Nie pisałem tego w kontekście, że cieszy mnie fakt, iż to rzekomo Juventini jest sprawcą tego osłabienia Romy:)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 14:51

pan Zambrotta pisze:odpuść sobie, ten typ jest niereformowalny
że ktoś taki mówi o reformowalności :|

Niby kontuzja Holendra nie masakruje kadrowo Romy, ale jednak zawieszenie dla DDR jest, co zapewne kosztować będzie utratę kolejnych punktów.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 15:21

MoreLL_FTL pisze:A powiedzcie mi, ja dobrze zrozumiałem, że Strootman kontuzji doznał w meczu przeciwko Francuzom, po starciu z Pogbą?
Nie, Strootman w tamtym meczu doznał kontuzji prawego kolana, ale wczoraj strzeliło mu te w lewej nodze. Jak pech to pech.
Już oficjalnie podali, że to uszkodzenie więzadeł także trochę lipa. Tym bardziej, że nie będzie mógł wystąpić nawet na mundialu, szkoda chłopa, wiadomo jak to często bywa z takimi kontuzjami.


#AllegriOut
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 15:47

No to Roma zaczyna mieć poważny problem. Zespół w przeciągu 2 spotkań zdobył ledwie 1 pkt, do tego do końca sezonu wypadł Strootman, a chwilowo De Rossi.. :whistle: Ciekawe, czy oprą się atakom Napoli i zdołają dojechać na 2 pozycji w tabeli.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 17:08

Kevin Strotoman pokazuje ze jak Pogbe daja 70 to trza sprzedać bo nic i nikt nie daje gwarancji na sukces i zdrowie a pieniądze zawsze sie przydadzą


selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 17:58

mrozzi pisze:No to Roma zaczyna mieć poważny problem. Zespół w przeciągu 2 spotkań zdobył ledwie 1 pkt
No gdyby grali z Livorno i Chievo to można byłoby tak napisać, ale że grali z Interem i Napoli to już lekkie naciąganie jest.

Jak wróci nerwowy DDR to raczej dużego problemu mieć nie będą ... i okazuje się że transfer Nainggolana był bardzo dobry w ich sytuacji.


selbynator!!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 21:55

Adrian27th pisze: Jak juz kiedys pisalem, Conte i Spka mniej mowili o Scudetto niż Totti i Hamsik, a konczy sie jak zwykle.
A co było jak do nas przychodził Diego, Melo i Cannavaro, który miał być tym Cannavaro z 2006 roku?

To samo.

Jeśli Roma zrobi takie okienko jak w ostatnim razem to może być jeszcze lepszy zespół niż w tym roku. Nawet uwzglęniając sprzedaż za grube miliony Pijanicia. Początek mieli naprawdę imponujący. Pytanie - jak sobie poradzą z obciążeniem jakim będzie Liga Mistrzów? Bo moim zdaniem takie Napoli to zespół lepszy niż rok temu, ale ewidentnie Champions League dała im w kość.

Adrian27th pisze: Szkoda, ale wina trenera. Chlopakowi cos juz sie stalo na repie, mial spuchniete kolano ale mysleli ze stłuczenie.
Zrzucanie winy na trenera jest chyba lekkomyślne. W Romie mają specjalistów na miejscu. Rudi Garcia nie musiał go osobiście diagnozować.
Zawidowianin pisze:A to nie była druga noga?
A to by też było ciekawe. Kiedyś miałem skręconą lewą kostkę i jakoś miałem w pamięci, żeby nie obciążać tak tej lewej nogi. Tak ją oszczędzałem kosztem drugiej, że w prawym kolanie zerwałem więzadło krzyżowe. Czasami tak się dzieje, niestety.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2014, 22:25 przez zoff, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 22:14

dp10 pisze: Jednak potwiedził się najgorszy scenariusz dla Strootmana - zabraknie go na Mundialu. Szkoda chłopaka, oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
Tak myslalem, aczkolwiek nie chcialem tego mowic zeby nie było.. sam zerwałem kiedys wiązadła wiec za kazdym razem gdy to widze to od razu rozpoznaje.

Szkoda, ale wina trenera. Chlopakowi cos juz sie stalo na repie, mial spuchniete kolano ale mysleli ze stłuczenie. Jak widac osłabienie mięśni i poszło. Szkoda chłopa.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 22:19

A to nie była druga noga?


onliforpipul
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 22:28

Adrian27th pisze:
dp10 pisze: Jednak potwiedził się najgorszy scenariusz dla Strootmana - zabraknie go na Mundialu. Szkoda chłopaka, oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
Tak myslalem, aczkolwiek nie chcialem tego mowic zeby nie było.. sam zerwałem kiedys wiązadła wiec za kazdym razem gdy to widze to od razu rozpoznaje.

Szkoda, ale wina trenera. Chlopakowi cos juz sie stalo na repie, mial spuchniete kolano ale mysleli ze stłuczenie. Jak widac osłabienie mięśni i poszło. Szkoda chłopa.
:ok: zgadzam się w pełni. Wiadomo, że jest pełno ambitnych zawodników, którzy chcą grać zawszę, ale to trener powinien rozdzielać to co jest dobre dla klubu na dłuższą metę, a tutaj całkowita porażka. Gdyby nie mundial, można byłoby się śmiać i mówić, że Roma bye bye, ale z powodu mundialu to już poważny dramat zawodnika i reprezentacji.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2014, 22:43

Ej no bzdety piszecie, jak dla mnie trener nie ponosi żadnej winy. Przecież ucierpiała mu druga noga, po stłuczeniu w meczu reprezentacji nie było już śladu. Co ma jedno kolano do drugiego? :P


#AllegriOut
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 marca 2014, 00:38

jarmel pisze:Co ma jedno kolano do drugiego? :P

Idz do dobrego sportowego ortopedy i zadaj to pytanie.

Gdy jedno z kolan jest po kontuzji, drugie kolano musi odciążać i pracować za '2' przez co jest narażone na gorsze urazy.

Wina trenera.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 marca 2014, 11:21

Adrian27th pisze:
jarmel pisze:Co ma jedno kolano do drugiego? :P

Idz do dobrego sportowego ortopedy i zadaj to pytanie.

Gdy jedno z kolan jest po kontuzji, drugie kolano musi odciążać i pracować za '2' przez co jest narażone na gorsze urazy.

Wina trenera.
A może sztab medyczny Romy stwierdził że Strootman może grać i tym Garcia się zasugerował? Pracujesz w Romie że masz taką pewność i info z pierwszej ręki?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 marca 2014, 13:19

johnnybgoode pisze:
Adrian27th pisze:
jarmel pisze:Co ma jedno kolano do drugiego? :P

Idz do dobrego sportowego ortopedy i zadaj to pytanie.

Gdy jedno z kolan jest po kontuzji, drugie kolano musi odciążać i pracować za '2' przez co jest narażone na gorsze urazy.

Wina trenera.
A może sztab medyczny Romy stwierdził że Strootman może grać i tym Garcia się zasugerował? Pracujesz w Romie że masz taką pewność i info z pierwszej ręki?
Bazując na postępowaniu Conte z piłkarzami którzy doznawali urazów jak np. Chiellini ktory był gotowy do gry 2 tyg przed jego występem, tak w tym przypadku Garcia powinien podjąc decyzje o pozostawieniu Kevina na ławce.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 15:45

Roma już odrabiała te zaległości z Parmą?


Obrazek
ODPOWIEDZ