Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2013, 14:36

Sila Spokoju pisze:Taką piłkę i taką ligę włoską lubię. Oby SerieA od tego sezonu zmierzała w dobrym kierunku ;)
Oby. Bo mdli mnie jak słysze teksty o wielkosci Bundesligi. A ostatnio czytałem ze Portugalia goni calcio :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:10

Piękny gol Tottiego. Kurde, tak się gra w piłkę. Żwawo, jak jest okazja to się atakuje, właściwie wkoło to czyni i jedna i druga strona.

U nas jutro zapewne obejrzymy jeden z najnudniejszych meczy na szczycie w sezonie. Bo najlepiej gra się w futbol przegrywając wszystkie akcje 20 razy przez obronę :wink:

EDIT: Guarin, no ładnie przysadził


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:25

Cholera Totti chyba trzecią młodość przeżywa...Jak dziś Roma nie daj Bóg znowu wygra- to koniec świata. Nie wiem czy kiedykolwiek mieli taki start.

[...]

Karny, Totti i 0-2 :prochno: Gervinho, piłkarz do tej pory nie należący do wybitnych ma kapitalny początek sezonu. Ale ten faul na nim z lekka bezsensowny- Mazzarri póki co w dniu dziesiejszym nie panuje nad sytuacją...

0-3 wymiękam.
Ostatnio zmieniony 05 października 2013, 21:39 przez Lucas87, łącznie zmieniany 2 razy.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:30

Lucas87 pisze:Cholera Totti chyba trzecią młodość przeżywa...Jak dziś Roma nie daj Bóg znowu wygra- to koniec świata. Nie wiem czy kiedykolwiek mieli taki start...
Nie mieli

Już 0:2, Roma jedzie sobie po Interze, a my ledwo remis ugraliśmy :x
0:3, to nie jest przypadek...Totti żżera wszystkich graczy na boisku razem wziętych
Ostatnio zmieniony 05 października 2013, 21:35 przez mazi12, łącznie zmieniany 2 razy.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:32

Mam nadzieje, że nasi oglądają ten mecz i uważnie oglądają grę Romy... Cały czas do przodu, ale i uważnie z tyłu. Mądrze przeprowadzone akcje, bez niepotrzebnego ich spowalniania. Kiedy taki Juventus zobaczymy...?

Ogólnie fajny szybki mecz. Inter także fajnie gra.

EDIT: Nie mam pytań... 3-0. Tak się gra w piłkę. Totti jest gigantem
Ostatnio zmieniony 05 października 2013, 21:34 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:34

Inter 0-3 AS Roma Masakra nie spodziewałem się tego. Obstawiałem remis hmm


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:34

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze w Romie kazdy jest w zyciowej formie ;d Roma doslownie niszczy Inter.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:35

Niedowierzam! :shock:

Podanie Tottiego po którym poszła kontra na 3:0 mistrzostwo świata :bravo: Mecz bardzo dobry, inter tez mial swoje okazje (Guarin w słupek) ale Roma jest dziś bezlitosna, wykorzystała wszystko co miała. Jak do tej pory myslalem ze są w stanie walczyć tylko o TOP 3 tak teraz można powiedzieć że to jest gra jak na mistrza włoch przystało. Obym sie mylił.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:37

Kubba pisze:Mam nadzieje, że nasi oglądają ten mecz i uważnie oglądają grę Romy... Cały czas do przodu, ale i uważnie z tyłu. Mądrze przeprowadzone akcje, bez niepotrzebnego ich spowalniania. Kiedy taki Juventus zobaczymy...?

Ogólnie fajny szybki mecz. Inter także fajnie gra.

EDIT: Nie mam pytań... 3-0. Tak się gra w piłkę. Totti jest gigantem
Tyle, że Roma nie ma tak obciążonego kalendarzu. W każdym razie najwyższy czas, aby Juve obudziło się z regresu, w którym tkwi niemal od początku sezonu


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:39

Boże jak moglismy tylko jedna bramke strzelic tak slabej obronie. Choc trzeba przyznac, ze Pereira niezły sabotazysta :D. Roma jest w gazie.. ale chlopaki chyba nie wyobrazacie sobie ze Juve przegrywa 3 : 0 z kimkolwiek z Serie A do przerwy.


Szczerze to nawet po tych dobrych wynikach Interu, bylem wrecz przekonany, ze to jednak chwilowy zryw, taki jak mieli w kazdym z ostanich 3 sezonow, teraz rozpocznie sie pochyla w dół :smile: .

Roma wyrasta pff juz wyrosla na glownego kolo Napoli kandydata do scudetto i jestem przekonany ze na pólmetku sezonu trójka Juve ROma Napoli bedzie duzo duzo przed wszystkimi. Jesli Juve odzyska plynnosc i szybkosc to zapowiada sie najciekawszy sezon od bodajze dekady we Wloszech.
Ostatnio zmieniony 05 października 2013, 21:39 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:39

Bezlitośni w kontrze i skuteczni do bólu. Poza tym, ładnie grają piłką. Drużyna, która obecnie mogłaby ich powstrzymać musiałaby być monolitem, ekipą z doświadczeniem, która bezwzględnie nie dała by pograć piłkarzom Romy. Widać, że obecny Inter tego nie potrafi.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:40

Roma gra kapitalnie, Totti jak wino. Nie mogę się już doczekać naszego meczu z nimi, niech zajmą drugie miejsce w tym sezonie :) Byłoby niesamowicie!


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:42

A co do Tottiego, to cóz... są takie osoby są tacy pilkarze ktorzy do konca kariery są w stanie decydować o wyniku meczu, szkoda ze jeden z takich pilkarzy nadal nie jest z nami :|


Obrazek
Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:44

Świetna jest ta Roma, oby nie zwolnili tempa bo przyjemnie się ten mecz ogląda.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 21:44

Wojtek pisze:Niedowierzam! :shock:
Ja też. Roma gra po prostu KA-PI-TAL-NIE. Niezwykła agresja, intensywność w grze, ale jednocześnie doskonałe zrozumienie na boisku, precyzja podań, wymienność pozycji... Pytanie jeszcze jak długo są w stanie grać w ten sposób i jak będą punktować, kiedy nadejdzie jakiś kryzys, ale obawiam się że racje mogą mieć ci, którzy sugerują że w tym roku będzie o scudetto znacznie trudniej niż w sezonie ubiegłym. Dobrze że nie gramy z nimi jakoś w najbliższej przyszłości, bo autentycznie bym się bał. Jak widzę jak kapitalnie wyprowadzają kontry na pełnej prędkości, jak bezlitośnie wykorzystują błędy obrony, a z drugiej strony mam świadomość że nasi klocowali defensorzy lubią sobie ostatnio walnąć babola...

No i ten Totti :shock: Chyba mamy poważnego kandydata do roli '10' w zespole Italii na mundialu w Brazylii.
Ostatnio zmieniony 05 października 2013, 21:46 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ