Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juvefan999

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2010
Posty: 35
Rejestracja: 29 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 14:02

Trochę krytyki spadło na AS Romę - http://krotkapilka.pl/artykul,amerykans ... bolem,1145 - lecz moim zdaniem Rzymianie mają w tej chwili całkiem ciekawy skład. Owszem, walczyć o tytuł raczej nie będą, ale na puchary powinni się załapać. Brakuje im chyba tylko jakiegoś napastnika z prawdziwego zdarzenia. No i ponownie mają trenera, który jest lekką niewiadomą.


http://90minut.blogspot.com/ - blog o piłce nożnej. Zapraszam !
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 14:16

pan Zambrotta pisze::lol: dobrze chłopak wygląda...

tutaj 70letni Taddei - http://www.asroma.it/images/players/Taddei.jpg
a tu Marco "maska zorro" Boriello http://www.asroma.it/images/players/borriello_M_OK.jpg
Ach ten nonszalancki wąsik Marco :D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 19:34

Moyes postanowił zostać komikiem i zaproponował 12 mln euro za De Rossiego, a w Romie śmieją się z tej oferty do rozpuku.


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2013, 20:07

Dawno mnie tu chyba nie było. Roma fajna. Przed rozpoczęciem sezonu wydawało mi się, że to Rzymianie mogą sporo namieszać i zając miejsce w pierwszej 3. Późniejsze odejście Osvaldo zniesmaczyło mnie, oddanie Lameli załamało. Ale jednak Roma chyba będzie bardzo groźna. De Rossi, wygląda świetnie, ten Holender też pokazał się z dobrej strony - dużo odbiera, umie grać piłką, groźnie uderza z dystansu. Pjanić dzisiaj fantastyczny gol. Ljajić już pierwsza bramka. No i Totti. Totti rewelacyjny, trzymam kciuki, żeby cały sezon był w takim gazie i faktycznie wrócił do reprezentacji na mundial. Dla tych którzy wierzą, że to jego ostatni sezon - Totti już to dementował. To był żart. Murzyn z Arsenalu słabo, zmarnował dwie setki. Maicon się odradza, duet Castan-Benatia wygląda dobrze. Jeszcze wcześnie, ale podobają mi się. Dziś jak za Spala, bez typowego napastnika. Totti raz rozgrywa z głębi pola (dziś wiele świetnych piłek), raz wrzuca ze skrzydła, Ljajić jest wszędzie. Mogło być i z 7-0.


ObrazekObrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2013, 20:13

Roma ładnie pocisnęła, a bramka Pjanicia rzeczywiscie majstersztyk :o Będą groźni, ale do czasu :lol:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 września 2013, 20:24

Mimo wszystko przez tych 55 minut nawet porządnie nie zdominowali gości z Werony i wyglądało to dość marnie. Bramka wpadła samobójcza po akcji, w której wszystko oprócz podania Tottiego było przypadkowe.
Dopiero potem zaczęli szaleć.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2013, 20:26

De Rossi pisze:Ale jednak Roma chyba będzie bardzo groźna.
Takim pierwszym poważnym dla nich testem to będzie chyba mecz z Lazio w czwartej kolejce. Zaliczyli bardzo dobry start, to trzeba przyznać, ale czy w dziś czy tydzień temu przeciwnik był po prostu słaby. W pierwszej połowie Rzymianie nie mieli kompletnie pomysłu na grę, w drugiej to, co robił Totti - rewelacja.

Ten mecz sprowadził też trochę na ziemie tych, którzy po zwycięstwie Hellas nad Milanem już przypisywali im utrzymanie.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 września 2013, 11:09



francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2013, 16:51

Bazyliszek pisze:
Boniek im fuchy załatwia? :smile:
Roboty nie ma to zwiedzają Europę :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 21:08

Mają rozmach, nie ma co. Niby wszyscy są pewni, że Roma w końcu spuchnie, ale jak narazie mamy 6 kolejke a Rzymianie nadal rozjeżdzają rywali jak walec. Jeżeli nie jest to chwilowy wybryk to może to byc czarny koń rozgrywek. Patrzmy i uczmy się jak grać ze średniakami- mocny początek, szybkie bramki, i można chilloutować.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 21:15

Dante93 pisze:Mają rozmach, nie ma co. Niby wszyscy są pewni, że Roma w końcu spuchnie, ale jak narazie mamy 6 kolejke a Rzymianie nadal rozjeżdzają rywali jak walec. Jeżeli nie jest to chwilowy wybryk to może to byc czarny koń rozgrywek. Patrzmy i uczmy się jak grać ze średniakami- mocny początek, szybkie bramki, i można chilloutować.
Zgadzam się w 100%. Roma mi bardzo imponuję w tym sezonie. Zmiana trenera to główna zasług tego co widzimy na początku tego sezonu. Garcia bardzo mądrze ich prowadzi i rzeczywiście może to być czarny koń rozgrywek Serie A. Po 30 min. na Olimpico już 3:0. Nieźle.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 21:25

Dante93 pisze: Patrzmy i uczmy się jak grać ze średniakami- mocny początek, szybkie bramki, i można chilloutować.
Kiepski przykład :P Roma przed dzisiejszym spotkaniem nie strzeliła żadnej bramki w pierwszej połowie(przynajmniej według moich komentatorów z Beinhd), więc to akurat nie jest wzór do naśladowania.

Teraz przed Romą będzie okres próbny. Wyjazd do Mediolanu i przyjęcie u siebie Napoli. 4-6 punktów w tych spotkaniach będzie, ze sporym prawdopodobieństwem, oznaczało, że mamy naprawdę poważnego rywala w walce o Scudetto. Zresztą ogólnie mecz Roma-Napoli szykuje się nam jako mecz o tytuł pretendenta. Można się jarać, zezwalam.

Środek Strootman-De Rossi-Pjanić wymiata. Podobnie jak Totti, który chyba przed wakacjami dzwonił do Krzysia Ibisza po jakieś porady w kwestii odżywiania. 10 lat młodszy.

Swoją drogą skąd takie fetyszyzowanie poprzednich sezonów Juve? :think:
Ludzie naprawdę nie pamiętają ile wymęczonych zwycięstw i remisów bez wyrazu notowaliśmy przez 11/12 i 12/13? :doh: Naprawdę, ile już złych okresów po 5-6 meczów było u Conte? 7, 8? :roll:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 21:28

Dante93 pisze:Mają rozmach, nie ma co. Niby wszyscy są pewni, że Roma w końcu spuchnie, ale jak narazie mamy 6 kolejke a Rzymianie nadal rozjeżdzają rywali jak walec. Jeżeli nie jest to chwilowy wybryk to może to byc czarny koń rozgrywek. Patrzmy i uczmy się jak grać ze średniakami- mocny początek, szybkie bramki, i można chilloutować.
Nie zapominaj że nie dawno to my pykaliśmy 3:0 po 30 min i to samą Rome a nie jakas Bologne ;) Teraz mamy jeszcze na głowie CL, Roma ma tylko lige, beda mocni ale nie wydaje mi sie żeby bili sie o mistrza, lecz o TOP 3 jak jak najbardziej ;)


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 21:45

Ja włączyłem mecz, żeby sprawdzić tego tak zachwalanego Strootmana - bo jakiś były Romanista twierdził, że jest lepszy od Vidala. Jedyne co zauważyłem, to fakt, że bardzo łatwo go wyprowadzić z równowagi. Po za tym zupełnie niczym się nie wyróżnił. Z nowych nabytków Romy, dużo lepiej prezentuje się Gervinho - cofa się, rozgrywa no i trafił do siatki. Bardzo jestem ciekaw jak Rzymianom pójdzie w tym sezonie, bo prawdę mówiąc, nie spodziewałem się po ich trenerze tak dobrej pracy i to od początku sezonu.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 22:09

Skubańce bija ogórki, aż miło. 18/18pkt po tym meczu... także zapowiada się ciekawie w tym sezonie - za ciekawie


ODPOWIEDZ