Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2013, 23:39

Takie 20 mln za Osvaldo jak swego czasu 30 mln za Krasicia od Chelsea czy 50 mln za Amauriego od Realu.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 07:41

Bazyliszek pisze:K%$#WA za taką miernote, jak Osvaldo 20 baniek a za goscia ktory jest lepszym piłkarzem i ma doswiadczenie w Lidze Mistrzow chcą 9 mln..(mowa o Vuciniciu)..naprawdę tego nie rozumiem...
Radzę jednak ważyć słowa, statystyki są nieubłagane. Osvaldo strzelił w poprzednim sezonie 16 (!) goli w Serie A grając w 29 meczach (gol co 145 minut), będąc jakby nie patrzeć trzecim strzelcem ligi.

Do tego w tym roku strzelił już 3 (!) gole dla reprezentacji Włoch. Nasz Giovinco ostatnio ledwo co wepchnął swoją pierwszą bramkę dla Italii.

Według mnie hejt na Osvaldo jest mocno przesadzony, gość broni się statystykami, faktem jest, że czasem mu odwala i złapie czerwoną kartkę, ale regularnie strzela. Jeśli mam być szczery, to on mi przypomina Quagliarelle sprzed transferu do Juve - podobnie grają


forumowy ujadacz
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 08:09

http://www.goal.com/it/news/7/calciomer ... ID=HP_FT_4

Roma sciaga kolejnego mlodego i bardzo zdolnego pomocnika..
Ciekawe co bedzie z Pjaniciem po tych przyspiewkach w jego kierunku.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 08:20

Paweljuve2006 pisze: Ciekawe co bedzie z Pjaniciem po tych przyspiewkach w jego kierunku.
Możesz rozwinąć temat? Chyba mnie coś ominęło...

W Lazio na Candreve też gwizdali, bo podobno powiedział kiedyś, że zawsze chciał grać w Romie (czy coś w tym stylu). Kibice mają krótką pamięć, parę goli i jak widać można stać się z takiej pozycji nawet ulubieńcem publiczności :)

Także mimo tego, że nie wiem co Pjanic nawyrabiał, niech po prostu robi swoje i pozwoli czasowi też robić swoje


forumowy ujadacz
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 09:41

filippo pisze:
Paweljuve2006 pisze: Ciekawe co bedzie z Pjaniciem po tych przyspiewkach w jego kierunku.
Możesz rozwinąć temat? Chyba mnie coś ominęło...
Troszkę mu się oberwało od tifosich jak przyjechał na pierwszy trening do Trigorii.



pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 10:54

Atmosfera na obozie Romy faktycznie nie jest sympatyczna. Jestem bardzo ciekawy, jak na zawodników wpłynie takie zachowanie kibiców :think: Będą potrójnie zmotywowani, czy się obrażą i jeszcze bardziej im się odechce?

Ciekawostką jest fakt, że dziś ukazała się wypowiedź agenta Marquinhosa, który przyznał, że zawodnik chciałby zostać w Rzymie, ale klub poważnie rozważa możliwość jego sprzedaży.

W poprzednim sezonie oglądałem naprawdę wiele spotkań Giallorossich, ale jakoś nie przypominam sobie, żeby młody Brazylijczyk miał ciąg jakichś nieprawdopodobnych występów. Jak na swój wiek faktycznie czasem wyglądał imponująco, jednak szczerze mówiąc, nie bardzo wiem, skąd się wziął taki bum na Marcosa, żeby oferować za niego 30-35 milionów euro.

Ogólnie chyba władze Romy poszły choć trochę po rozum do głowy i zrezygnowały z hurtowego zakupu latynoskich dzieciaków. Benatia to moim zdaniem świetny ruch, w końcu będą mieli na środku obrony porządnego zawodnika, a nie przebierańca. Maicon, choć stary i po stokroć słabszy niż dwa lata temu, to jednak powinien wnieść jakiś autorytet i doświadczenie. Jeśli faktycznie dołączy do nich naprawdę dobry Strootman, to już będzie nieźle, serio. Dodatkowo, gdyby udało im się sprzedać Marquinhosa i Osvaldo (tfu, mam nadzieję, że będziemy trzymać się od niego z daleka), to zyskaliby naprawdę konkretny pieniądz rzędu 40-45mln, za który można starać się o fajnego piłkarza.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 19:38

http://www.psv.nl/Nieuws/Nieuwspagina/O ... ootman.htm

PSV oficjalnie potwierdziło transfer Strootmana do Romy. Kolejne dobre wzmocnienie Rzymian.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 19:39

Na forum Milanu niektórzy bardzo go chcieli, będą mieli niezły butthurt :C


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 21:52

pumex heloool...a skorupski :D?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 22:26

PrzemasJuve pisze:pumex heloool...a skorupski :D?
wery, wery gut golkeper, i hef okezejszon tu mit łif him. hi is wery, wery long. noł more komentejszyn :D Polacy wędrują do klubów zachodnich, bo są tani. A nuż jakiś może wypali?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2013, 16:11



Wczoraj wklejałem link do prezentacji Gomeza na którą przyszło 25 tysięcy ludzi, dziś rzucam link do tego, jak przywitali wczoraj Rzymianie Strootmana na lotnisku. Przybycie Holendra chyba trochę poprawi stosunki klubu z kibicami. Niektórzy mówią, że teraz na bank odejdzie De Rossi. Przypominam, że Daniele rok temu powiedział, że już nigdy nie będzie komentował plotek na temat swojego odejścia, jeżeli zdecydowałby się na taki ruch to zwoła konferencje prasową i pierwszych poinformuje kibiców.
BTW. Ten Di Marzio to faktycznie jakiś jasnowidz.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 22:40

Po tym, jak Roma użyczyła nam swojego centrum treningowego wzięło mnie na rozkminę - jakie mamy z nimi stosunki? Ostatnio chyba dosyć ciepło, prawda? Nawet po ostatniej porażce w Rzymie Totti wypowiadał się o nas dosyć miło.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 23:20

Roma nie jest teraz naszym główny rywalem (rywalką:P) wiec relacje są lepsze. Ale Tu chodzi też , a może nawet bardziej o to , że gramy z Lazio >> wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Nasze zwycięstwo = przegrana Lazio.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 00:43

francois pisze:Po tym, jak Roma użyczyła nam swojego centrum treningowego wzięło mnie na rozkminę - jakie mamy z nimi stosunki? Ostatnio chyba dosyć ciepło, prawda? Nawet po ostatniej porażce w Rzymie Totti wypowiadał się o nas dosyć miło.
Nie wiem jak można odnosic takie wrażenie. Zostałem wychowany na takim Juventusie, który nienawidził Romy Ladrony tak samo mocno jak Interu po Calciopoli. A mecze między nami zawsze były podwyższonego ryzyka. A Totti? Mam ogromny szacunek do gościa, bo na stare lata zrobił się poważny. Ale mam w głowie obrazki jak kopał Nedveda po głowie. Ot taki Totti. Zresztą w Romie zawsze pełno było takich skurczybyków. Wtedy ta Roma miała charakter. Nie powiem.


Obrazek
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 22:07

Roma sprzedała Osvaldo do Southampton za 15 mln funtów. To coś około 18 mln. Ciekawe mercato Romy. Kogo jeszcze się pozbędą, a kogo sprowadzą...interesująco to wygląda.


ODPOWIEDZ