Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 22:06

Buffalo pisze:Gol stracony przez Rome w ostatnich sekundach 1 polowy to jawna profanacja defensywy. Jak mozna tak bronic, asekurowac, zastawiać to ja nie wiem. Rece opadaja. Ogolnie tak graja, jakby jednym i drugim sie nie chcialo.
Już tam opadają. Ja bawię się przednio. Postaraj się po prostu nie oglądać tego jako mecz piłkarski, tylko jak Jasia Fasolę czy innego Benny Hilla. Wówczas spektakl staje się ciekawszy.
DiaVolO pisze:Dajcie jakiegoś dobrego streama do meczu :)
Ja oglądam tutaj. Jakość średnia, ale raczej nie tnie.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 22:16

Sam mecz to jeszcze pół biedy, lepiej spojrzec na Tachtsidisa czy jak mu tam :smile: To jest dopiero piłkarska parodia, facet przez 15 minut po wejściu zaliczył ze 4 tak fatalne podania, że to ręce Zdenkowi musiały opaść :smile: Zresztą statsy z WS to potwierdzają- skuteczność podań w okolicach 65% na pozycji na której 85-90% to jest dosyć norma wygląda bardzo ciekawie :wink: Facet nic kompletnie nic sobą w żadnej płaszczyźnie gry nie prezentuje, u nas w Primce by chyba odpadł w selekcji :prochno: Jak Zdenko Z. widzi w nim jakiś talent to chyba musi być on baaaardzo ukryty :smile: A Tymczasem ide dalej się delktować tym spektaklem i faktem, że po tej kolejce praktycznie wszystkim rywalom z czołówki uciekniemy jeszcze dalej :lol:

Edytka:
Oho wchodzi Rocchi. Żarty się skończyły. :C


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 23:57

Druga połowa fatalna, tego się nie dało oglądać :doh: Nie wiem czy któraś z drużyn wymieniła więcej niż 5 podań za jednym razem, co rusz to strata. Z Romy dobrze chyba tylko Totti (co nie zmienia faktu że i tak zagrał znacznie ponizej swojego poziomu) a w interze Palacio, który mimo wszystko oprócz holowania piłki, co i tak było wielkim uspokojeniem gry, nie pokazał nic szczególnego. Jak taki postronny kibic zobaczy taki mecz w SerieA to nie ma co się dziwić złym opiniom o lidze


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 18:04

Do Romy przechodzi 27-letni Grek, prawy obrońca - Vasilios Torosidis, który od 2007 roku grał w Olympiacosie. Ponoć Roma w ostatniej chwili wyprzedziła Fulham w wyścigu po podpis zawodnika.

Jak czytam komentarze to widzę, że kibice Giallorossich są raczej zadowoleni z takiego ruchu. Ja Greka nie kojarzę w ogóle, choć czy 27-letni, raczej mało rozpoznawalny zawodnik może zrobić większą karierę w aspirującej do el. LM Romie? Mam wątpliwości.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 18:36

E tam, jeden Grek już przeciez pokazuje u nich wielka gre :prochno:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 19:38

Torosidis... chyba był kiedyś taki talent w FMie. Dla Romy każde wzmocnienie na wagę złota, ale zacząłbym od trenera.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 20:21

Dzisiaj druga odsłona starcia Romy z Interem.

Roma: 24 Stekelenburg; 23 Piris, 3 Marquinhos, 29 Burdisso, 42 Balzaretti; 4 Bradley, 77 Tachtsidis, 48 Florenzi; 8 Lamela, 22 Destro, 10 Totti

Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 26 Chivu, 40 Juan Jesus; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 20 Obi, 24 Benassi, 31 Pereira; 14 Guarin; 8 Palacio

Stek znowu w bramce, tylko na ten mecz czy na dłużej?


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 21:06

Pamiętam, że przed którymś meczem Strama zmienił formację na 3-5-2, łudząco podobne optycznie do "klasycznego" ustawienia Juve. Wczoraj pierwszy raz (?) zagraliśmy ustawieniem 3-6-1, a dzisiaj inter... też gra 3-6-1 :roll: . Wiem, też mają problemy z napadziorami :whistle: , ale taki tam szczegół. Ładna bramka Florenziego. Wolę inter w finale, Roma jest bardziej nieprzewidywalna. Guarin gra dobrze w tym sezonie - aż szkoda, że Beppe pozbawił go marzenia gry w biało-czarnym trykocie :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 21:10

Ciekawy mecz. Defensywy obu zespołów przyczyniają się do tego, że bardzo fajnie się to ogląda. Masakra, z jaką łatwością to sytuacji bramkowych dochodzą rzymianie (nie grając nic wielkiego). Inter miał słupek, Totti zmarnował sytuację "sam na sam" (dobitka Destro wybita została z linii bramkowej).


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 21:21

mrozzi pisze: (dobitka Destro wybita została z linii bramkowej).
Na pewno? Mój komentator mnie przekonywał, że był to Lamela :think:
Ktoś ma jakiegoś dobrego streama nieprogramowego? Bo od czasu do czasu mi się przytnie :/

Tak sobie marzę, że fajnie by było zdobyć drugą koronę na Stadio Olimpico, w bitwie o srebrną gwiazdkę i zacząć się szykować na Wembley.

Destro i 2:0. Chyba w końcu ten chłopak zaczyna się odnajdywać.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 21:35

Gra interu to jakaś komedia. Jaś Fasola robi za linią dziwne miny - chyba nie spodziewał się, że jego zespół będzie grał tak fatalnie, przede wszystkim z tyłu. Widzieliście, co bramkarz przyjezdnych zrobił w 37 minucie? :smile: Obraz nędzy i rozpaczy... Ale czy Roma jest lepsza?

Zwycięstwo w CI smakowałoby wyjątkowo, gdybyśmy pokonali w finale Romę na jej obiekcie, w bezpośrednim pojedynku o srebrną gwiazdkę. 8) Niech nasi nas nie zawiodą i jadą po swoje. :pray: Z drugiej strony wcale bym się nie zdziwił, gdyby to mediolańczycy wygrali to dzisiejsze spotkanie. Zeman nauczył się już, że nawet przy prowadzeniu 2-0 nie powinien okazywać zbyt wielu emocji, bo różnie jeszcze może być. :prochno:


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 21:36

SKAr7 pisze:Ktoś ma jakiegoś dobrego streama nieprogramowego? Bo od czasu do czasu mi się przytnie :/
Wybierz sobie coś: http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports


ObrazekObrazek
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 22:03

Poziom meczu żałosny, obie ekipy popełniają szkolne błędy i często nawet nie potrafią celnie podać partnerowi na odległość 5m. mało składnych akcji, naprawdę ciężko się to ogląda...


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 14:33

Kolejny groteskowy mecz w wykonaniu Rzymian. Może Zeman powinien czerpać wzory z NFL i zatrudnić trenera od obrony. Szkoda, że w ostatnich 10 minutach zabrakło Bolonii szczęścia/precyzji bo totalna kompromitacja stałoby się faktem.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 14:40

couec pisze:Kolejny groteskowy mecz w wykonaniu Rzymian. Może Zeman powinien czerpać wzory z NFL i zatrudnić trenera od obrony. Szkoda, że w ostatnich 10 minutach zabrakło Bolonii szczęścia/precyzji bo totalna kompromitacja stałoby się faktem.
Mam nadzieję, że Zeman zostanie trenerem jeszcze długo, ponieważ uwielbiam oglądać mecze z ich udziałem. Roma to chyba najczęściej(zaraz po Juve) oglądany przeze mnie zespół serie A, ani razu się nie zawiodłem mordobicie i akcja za akcję zawsze jest. Np porównując mecze Interu, gdzie po prostu nie da się na nie patrzeć to mecze z udziałem Romy są po prostu pięknym mordobiciem :smile: :prochno:


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
ODPOWIEDZ