Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2012, 12:50

De Rossi pisze:Roma wygrała ten sparing 2-0.

Skład:

ROMA (4-3-3): Lobont (Stekelenburg 46') - Rosi (Marquinho 55'), Burdisso, Heinze, Taddei - Pizarro (Verre 62'), Florenzi (Perrotta 46'), Pjanic (Lucca 55') - Lamela (Nico Lopez 46'), Totti (Bojan 36'), Osvaldo (Borriello 55')
W obronie znowu bida z nyndzą i ofensywni pomocnicy po bokach. Ewidentnie tutaj potrzebują największych wzmocnień.

Gdy zespoły mają problemy kadrowe to szansę dostaje młodzież. Może dzięki temu któryś z tych młodych chłopaków zagości w kadrze Romy na stałe.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2012, 18:28

No i mamy kolejne wzmocnienie Romy! Do Rzymian oficjalnie dołącza Bradley. Na ukończeniu jest również transfer Tachtsidisa. Zobaczymy, co z nich będzie, chociaż na pierwszy rzut oka nie są to porywające zakupy.

Co ciekawe, Zeman jakby zasugerował, iż pierwszym bramkarzem wcale nie musi być Stekelenburg, ale jego słowa można interpretować na różny sposób


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 18:26

Okazało się, że to jednak Roma wygrała walkę o Destro. Wiele źródeł informuje już o oficjalnym transferze, który może się dokonać już jutro. Rzymianie płacą 6mln Sienie i dają na wypożyczenie 18-letniego Valerio Verre oraz 7mln Genoi + współwłasność ich wychowanka Piscitellego.

W sumie zapłacili 13 milionów, czyli kwota pozyskana ze sprzedaży Boriniego no i część tych dwóch młodych, którzy prawdopodobnie jeszcze wrócą.
Nie wiem, czy to coś dało Romie, bo obaj zawodnicy zapowiadali się równie dobrze, a z mojego punktu widzenia(kibica Juve) wolałbym byśmy mieli w lidze ich dwóch.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 20:57

pumex pisze: Co ciekawe, Zeman jakby zasugerował, iż pierwszym bramkarzem wcale nie musi być Stekelenburg, ale jego słowa można interpretować na różny sposób
Wczoraj na Twitterze wyczytałem (Carlo Garganese - goal.com), że Zeman nie chce u siebie holendra i najbardziej prawdopodobne jest zastąpienie go, uwaga.. Julio Cesarem. :whistle:


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 21:56

Mateuszello pisze:Okazało się, że to jednak Roma wygrała walkę o Destro. Wiele źródeł informuje już o oficjalnym transferze, który może się dokonać już jutro. Rzymianie płacą 6mln Sienie i dają na wypożyczenie 18-letniego Valerio Verre oraz 7mln Genoi + współwłasność ich wychowanka Piscitellego.
Też czytałem, że bliskie jest porozumienie między Sieną i Romą, ale sam Destro najbardziej chce do Juve :D Nasz 'top player' :doh: ?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 22:07

A to Siena z Genuą nie musi się najpierw dogadać co do gracza? Coś czytałem o spotkaniu, na którym nie doszli do porozumienia.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 22:10

Genoa wykupiła połówkę za 7 mln €. Podobno transfer Destro rozbija się o 300 tyś. € więcej w kontrakcie indywidualnym.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 13:03

Dziś Roma gra sparing z Zagłębiem Lubin w USA. Mecz o 21.30 naszego czasu, ot taka ciekawostka.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 13:36

Pojawiły się plotki głoszące, że City chce zaproponować Romie 30 mln euro za De Rossiego. Mancini musi być wielkim optymistą jeżeli liczy, że wyciągnie akurat tego zawodnika z Romy. Chociaż nie lubię rzymskiego klubu, a w tym sezonie moje uczucia względem niego wzmaga jeszcze osoba Zemana, to cenię zawodników, którzy reprezentują te same barwy przez całą karierę.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 13:57

A już szczególnie, kiedy są takimi kozakami jak De Rossi, Vimesie. Fenomenalny gość. Nic tylko żałować, że się w Turynie nie urodził.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 09:14

Wczoraj Roma ograła Zagłębie 4:0. Podobno bardzo dobrze wypadł nowy nabytek Rzymian - Tachtsidis (ładna asysta i piękna bramka).

Skrót:


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 13:45

Słyszeliście co ten przydupas Zeman powiedział ? ""Conte nie powinien móc trenować Juventusu. Jeśli trener otrzymuje długie zawieszenie to nie powinien mieć możliwości realnej pracy z grupą. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku piłkarzy, którym trzeba umożliwić zachowanie ciągłości treningów. Nie zapoznałem się z pełnym uzasadnieniem werdyktu, ale jeśli ta sprawa miała na celu osłabienie takich procederów, to nie powinno się stosować półśrodków" :roll: I jak tu człowiek ma się nie #### jak taki nieobiektywny idiota się wypowiada? :shock: Co za frustrat


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 14:17

Ma rację.
W przyszłości powinni pomyśleć o tym, że (oby prawidłowo, nie jak Conte) zawieszony trener powinien mieć zakaz kontaktów z drużyną.


Dirty mind
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 14:23

annihilator1988 pisze:Słyszeliście co ten przydupas Zeman powiedział ? ""Conte nie powinien móc trenować Juventusu. Jeśli trener otrzymuje długie zawieszenie to nie powinien mieć możliwości realnej pracy z grupą. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku piłkarzy, którym trzeba umożliwić zachowanie ciągłości treningów. Nie zapoznałem się z pełnym uzasadnieniem werdyktu, ale jeśli ta sprawa miała na celu osłabienie takich procederów, to nie powinno się stosować półśrodków" :roll: I jak tu człowiek ma się nie #### jak taki nieobiektywny idiota się wypowiada? :shock: Co za frustrat
Frustrat to się przejmuje tym, co mówi Zeman :lol:

Ja tam Zemana nawet lubię, mimo zrytej jego zrytej bani. Hmm, a może przez jego zrytą banię? W nowym sezonie (zaraz po Juve) najbardziej czekam własnie na oglądanie Romy Szalonego Zdenka.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 15:15

Venomik pisze:Ma rację.
W przyszłości powinni pomyśleć o tym, że (oby prawidłowo, nie jak Conte) zawieszony trener powinien mieć zakaz kontaktów z drużyną.
Ja się zgadzam ale jak sobie wyobrażasz egzekwowanie tego zakazu? Zabronienie mu zbliżania się na ileś metrów do obiektów treningowych i stadionu? Sprawdzanie billingów?

Abstrahując od tego czy kara jest zasłużona, to faktycznie w takiej postaci nie zmienia ona tak wiele.
alina pisze:Frustrat to się przejmuje tym, co mówi Zeman :lol:

Ja tam Zemana nawet lubię, mimo zrytej jego zrytej bani. Hmm, a może przez jego zrytą banię? W nowym sezonie (zaraz po Juve) najbardziej czekam własnie na oglądanie Romy Szalonego Zdenka.
Ja go nie lubię ale uważam, że dobry trash-talk ubarwia rywalizację :)


ODPOWIEDZ