Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2007, 18:59

The_Stig pisze:Ja nawet lubie Romę. Oczywiście nie w ten sposób co Juve, ale nie mam nic przeciwko Romie. Podobno kibice tego klubu nas nienawidzą, ale ja znam kibica Romy, i jest całkiem wporządku facetem :P

Ja do Romy jestem neutralnie nastawiony, przeciwnik z wysokiej półki, który napsuł i napsuje nam wiele krwi. Tyle. Fajnie to brzmi, że kibice nas nienawidzą, no ale tak jest, dziwne gdyby kibice Wisły Kraków lubili się z Lechem :-D ( pozdro dla kibiców obu drużyn :) ), są przypadki ludzi, którzy nie są tak nienawistnie nastawieni i chwała im za to. I ja też znam kumpla, który jest za Interem, ale jest w porządku i mamy do siebie szacunek ( chodź jak jest zły dzień to się wyzywamy, ale to normalka, pozdro dla kolegi :) ) Wszystko zależy od nastawienia, choc przyznam się wpadłem w furię i zacząłem mówić "brzydkie" rzeczy na Milan, pod wpływem nieznajomego jegomościa gdy musieli interweniować Admini i Moderatorzy, którzy mnie zbanowali :twisted: .Heh luz 8) . A tak normalnie jestem spokojny, interesuje mnie tylko dobro Juventusu a do reszty jestem nastawiony neutralnie, interesuje mnie sportowa walka fair-play ( wiem nudzę, telenowela no ale taki już jestem :) ) i żeby w tej walce zawsze wygrawali "nasi". Roma, jak Roma silny zespół, denerwują mnie jego niektórzy gracze ( nie tylko Totti ), ale ich każde pokonanie jest miodem dla serca :-D tak samo jak resztę czołowki.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 21:49

BORUSSIA DORTMUND - ROMA: 4-0

Bramki:
Błaszczykowski 10'
Klimowicz 21'
Valdez 65' i 80'

Borussia Dortmund: Weidenfeller; Degen (1° st Kringhe), Worns (23° st Brzenska), Kovac (23° st Amedick), Dedè; Tinga (1° st Federico), Kehl (16° st Gordon), Kuba (16° st Vrzogic); Petric (1° st Kruska), Klimowicz (1° st Valdez), Smolarek (1° st Buckley).

Roma: Curci; Cassetti, Panucci (27° st Freddi), Chivu, Tonetto (27° st Rosi); Brighi (1° st Pizarro), De Rossi (14° st Barusso); Taddei (1° st Alvarez), Perrotta (14° st Aquilani), Mancini (14° st Nonda); Totti (1° st Vucinic).

Wiem że to tylko sparing ale Roma grala praktycznie swoim najmocniejszym skladem... :smile: I wynik mówi sam za siebie :lol: Wiem że powinnismy patrzec na siebie ale jak narazie wstydzic niema sie za co 8) (poczekajmy do meczu z Newcatle bo jak narazie rywale malo wymagający) Wiec co myslicie o postawie Romy :?: I jak myslicie kto jest w lepszej formie (nasz ukochany) Juventus ktory sie powoli zgrywa czy pewna siebie Roma :prochno: :?: :?: :?:


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 22:07

Tu macie brameczki z tego meczu podziekowania dla toone10:

http://www.zshare.net/download/280593828d0e92/


juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 22:11

Cieszy bramka Błaszczykowskiego


FORZA GRANDE JUVE
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 22:27

Wdług mnie temat w złym pokoju... Tutaj rozmawiamy i komentujemy wyłacznie mecze Juventusu.
Co do topicu. To za szybko według mnie, aby oceniać przygotowanie tych drużyn (Juventusu i Romy) do sezonu... Roma także jest w trakcie sezonu przygotowawczego i taka porażka może okazać się po prostu zwykłą wpadką (wypadek przy pracy). Nie ma większych podstaw, aby wnioskować...


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 23:09

No cóż... Roma zaprezentowała się słabo... Cieszę się jeszcze bardziej bo Kuba Błaszczykowski został wybrany najlepszym piłkarzem tego meczu :)


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 23:24

Borussia jest trzy tygodnie do przodu z treningami, więc nie można robić porównań, niemniej jednak taka porażka w słonecznej stolicy zawsze cieszy :smile:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 02:25

Napewno cieszy bardzo dobra dyspozycja Błaszczykowskiego, został przecież zawodnikiem meczu. Borussia wcześniej rozpoczęła treningi i zapewne Roma się zabiegała, ale przecież to tylko sparing i nie ma co podważać dyspozycji Rzymian aczkolwiek porażka w takich rozmiarach zawsze cieszy :D.


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 09:14

No to spokojnie z Romą wygramy :D A jeszcze na neutralnym terenie zagramy...chyba wszystko się okarze podczas meczu z newcastle :) A Roma niech se dalej przegrywa :D :lol:


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
azidg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2004
Posty: 18
Rejestracja: 18 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 09:28

zastanawiamy się nad jeszcze jednym obrońcą, heh Kuba byłby idealnym wzmocnieniem dla nas :D ale wiem, wiem - szukamy środkowego obrońcy... :P


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 15:13

dominik10dziki pisze:BORUSSIA DORTMUND - ROMA: 4-0

Bramki:
Błaszczykowski 10'
Klimowicz 21'
Valdez 65' i 80'

Borussia Dortmund: Weidenfeller; Degen (1° st Kringhe), Worns (23° st Brzenska), Kovac (23° st Amedick), Dedè; Tinga (1° st Federico), Kehl (16° st Gordon), Kuba (16° st Vrzogic); Petric (1° st Kruska), Klimowicz (1° st Valdez), Smolarek (1° st Buckley).

Roma: Curci; Cassetti, Panucci (27° st Freddi), Chivu, Tonetto (27° st Rosi); Brighi (1° st Pizarro), De Rossi (14° st Barusso); Taddei (1° st Alvarez), Perrotta (14° st Aquilani), Mancini (14° st Nonda); Totti (1° st Vucinic).
Kolejny sparing BVB, w którym Kuba, okrzyknięty przez kibiców mianem "Wichury", pokazuje, że jego odejście z OE nie było wcale zbyt wczesne. Indywidualna akcja, zejście ze skrzydła do środka i strzał z dystansu słabszą - lewą nogą: Kuba nic sobie nie zrobił z interwencji twardo grających obronców Romy, zdobywając pierwszą bramkę meczu. Wrzutka do Klimowicza - ideał. Jeśli 21-letni zawodnik rozwinie się jescze w Borusii (a wszystko na to wskazuje), może dołączyć do grona najlepszych skrzydłowych Europy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 15:19

My gramy z romą 11 sierpnia i na pewno w tym meczu nie wygramy aż 4:0 bo roma dopiero wznowiła treningi


FORZA GRANDE JUVE
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2007, 17:50

A ja tak sobie analizuję tabelę i rozegrane mecze, i musze Wam powiedzieć, że po pierwsze tak wysokie miejsce romy mnie dziwi, a po drugie, watpie, żeby utrzymali tak wysoką pozycję chociażby do połowy sezonu bo:

:ball: Narazie mecze które wygrali grali drużynami hmmm przeciętnymi SIENA (16) Reggina (19) Parma (17) no i wyjątkiem jest Palermo (6)
:ball: Trzy mecze które grali z bardziej wymagającymi przeciwnikami nie poszły za dobrze (2-2 z Fiorentiną i 2-2 z Juve i tak jak o meczu z Viola nic nie mogę powiedzieć, to mecz z Juve widziałem, i Roma wcale jakoś specjalnie nie zachwycała...) No i do tego dochodzi mecz z interem który przegrali 1-4 i to w Rzymie...) :whistle:

Edit 21.10.2007
No i prosze bardzo kolejny mecz z troche bardziej wymagającym przeciwninkiem i kolejny wysoki remis 4-4... Swoja droga to bardzo dobrze... :dance:
Ostatnio zmieniony 21 października 2007, 10:32 przez Tasak, łącznie zmieniany 2 razy.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2007, 20:43

Roma 4 - 4 Napoli

W niedziele staniemy przed szansą powiekszenia naszej przewagi nad rzymianami. Szanse podarował nam w 84 minucie nasz były super rezerwowy: Marcelo Zalayeta.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2007, 17:19

Empoli 2 - 2 Roma - Rzymianie tracą kolejne punkty :)

Katem drużyny ze stolicy okazał się... Sebastian Giovinco, który strzelił bramkę w 90 minucie spotkania.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
ODPOWIEDZ