Milan 3:2 Schalke

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:36

Własnie skończył się mecz Milan:Schalke... dzięki tej wygranej Milan zapewnił sobie awans do dalszej fazy ligi mistrzów... a wobec wygranej Psv 2:0 Fenerbahce drużyna Schalke nie weźmie udziału w fazie pucharowej Champions League... :( :( :evil: uważam ze Schalke nie zalużyło na taki bieg wydarzeń... jest to bardzo dobra druż :?: :?: yna i wg. mnie bardziej zasługuje na dalszą grę w LM niż Psv... co wy o tym sądzicie????


Sky is the limit!
Wojczejkch

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 10
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:39

Ja sądze, że w tej grupiej na awans nie zasłużył Milan :evil: Fuksiarze wredne :angry:


Wojczech 7
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:40

Skoro Schalke miało mniej ptk niż PSV no to widocznie nie jest wcale takie mocne :wink: Kazdy grał z kazdym więc mieli okazje sie wykazać. Skoro mieli mniej ptk niz piłkarze z Eidhoven i Milan tzn, że byli slabsi. Nie ma nad czym memlać. Lepiej iść spać :wink:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:42

Ja byłem za Schalke, bo przeciez nie lubie Milanu :P :P ,
Ale co tu duzo mowic Milan grał bardzo konsekwentnie w obronie, nie pozwałal za duzo Schalke. W drugiej połowie mecz bardzo dobrze sie ogładało , szybkie akcje, zwłaszcza zabójcze kontry Milanu . Co do sprawy kto zasłuzył na awans a kto nie, to mysle jednak ze Milan był w tym meczu lepsza drużyną.

P.S Zaraz bedzie mowa, po co zakładałes ten temat i czy musimy zawsze gadać o meczach Milanu :P :P ale to tylko moje domysły.


joszko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 16
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:48

Ja byłem wielkim zwolennikiem wersji ze milan wystapi w finale pucharu...UEFA. Nienawidze milanu. Jak widze kogos na ulicy w ich koszulce to mi sie wszystko przewraca a wszystko przez ten nieszczesny final ligi mistrzow w 2003.Z grupy powinno wyjsc schalke i PSV a w szczegulnosci Schalke bo oni na wyjscie zapracowali prze caly sezon a nie tak jak milan w koncowce. NIECH JUVE GRA W FINALE Z MILANEM I ROZGROMI ICH 1000000000:0


pozdro


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:49

Wojczech7 pisze:Ja sądze, że w tej grupiej na awans nie zasłużył Milan :evil: Fuksiarze wredne :angry:
hahahaha :rotfl: aleś Ty śmieszny :smile:
Miał Milan więcej ptk od Schalke ? Miał więc zasłuzył na awans. Jak na awans może zasłużyć drużyna, która ma mniej ptk skoro wiąże sie ona z większą liczbą przegranych meczów :?: Oj ludzie ludzie...żenada... Tak sie zastanawiam bo ostatnio robi się z tego forum o Milanie. Czy po każdym meczu Rossonerich będzie tutaj powstawał nowy temat, w którym to będzie można poczytać o ich niesamowitym farcie itp :?: O ile mecz z Lecce był szczęślicwy dla nich o tyle w meczu dzisijeszym z Schalke tak z PSV ( kiedy było 0-0) mieli przewage więc raczej powinna tutaj być mowa o pechu.
Jeśli juz mówimy o szczęściu to czemu wszyscy znawcy w tematyce "Fart Milanu" nie wspomną ani słowem o poprzeczce i słupku naszego meczu z Violą? Troche obiektywizmu :!: :evil:
PS. Rozumiem, że wolność słowa wolnością ale kurde no bez przesady :!: :!: :!: :!: Nie wiem jak pozostałym ale ja już amm dosyć czytania coraz to nowych tematów na temat Milanu itp. owszem nie muszę tego czytać, ale te tematy zaczynają przypominać te typu : kogo powinno kupic Juve.
Do userów apelowałbym o ograniczenie się z zakładaniem tych tematów.

Wojczech7 - jak masz takie głupoty pisać to lepiej połóż się w łóżeczku i zarówno swoim imiennikom jak i Juventinim wstydu nie przynoś :?

PS. Moim zdaniem to dobrze, że Milan awansował. Dlaczego :?: A no dlatego, że w przypadku odpadnięcia Rossonerich z LM skupiliby się oni na rozgrywkach Serie A i wówczas mogłoby nam być ciężko zdobyć Scudetto. A tak, zgubią jeszcze troszke ptk i bedzie good :wink: Aczkolwiek niezależni od tego - nie ma się co oglądać na innych. Jezeli chcemy wygrywac to musimy liczyc tylko i wyłącznie na siebie , więc euforia po porażkach Milanu do niczego nas nie doprowadzi bo sami musimy wygrywać :wink:


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:50

Milan wygrał i zasłużył na awans. Czy nam się to podoba czy nie. Ale przy stanie 3-2 miałem cichą nadzieję na powtórke z ostatniego finału Ligi Mistrzów z L'poolem :smile:

Swoją drogą to chyba lepiej i dla nas ponieważ Milan nadal gra na 2 fronty a tak skupiłby sie na Serie A. Nie wiem jakby podchodzili do Pucharu UEFA.

Z taką grą to Milan i tak raczej nie zawojuje Europy chociaż kto wie może przyjdzie zwyżka formy :think:


Kasa wpadła. Na Schalke, że strzelą bramkę był kurs aż 1,5 :dance:


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:51

Camoranesi16 pisze:wg. mnie bardziej zasługuje na dalszą grę w LM niż Psv... co wy o tym sądzicie????
W najważnieszych meczach w grupie, przeciwko Milanowi, zawiedli gracze Schalke, natomiast PSV remisując i wygrywając poradziło sobie z mediolańczykami i głównie dlatego awansowali dalej. Całkowicie zasłużenie.

Wielkie brawa dla Kaki. To co dziś pokazał to prawdziwa maestria. Tak spokojnie, z opanowaniem wykańczać akcje potrafią na prawdę tylko świetni piłkarze. Wspaniały gol Pirlo, choć strzelony najnormalniej, bez rotacji. :bravo: Włosi zachowali zimną krew i nie pozwolili odebrać sobie tego, na co całkowicie zasłużyli. Gratulacje awansu.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:53

I tak na największe oklaski zasługuje Gattuso :lol: Uh ... uh ... uh ! Co za "człowiek"... 8)
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2005, 22:56 przez Paolo_Rossi_1982, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:56

Skoro jest temat o Milanie to może ktoś pospiesznie załozy temat o meczu Rangers-Inter... :roll:

Wypowiem się tylko z tego względu że śmieszą mnie ludzie którzy piszą że Milan nie zasłużył na awans,że bardziej zasłużyło Schalke od PSV itp itd.Po co wogóle w takich kategoriach to rozpatrywać?Tabela zweryfikowała kto zasłużył a kto nie.Przedstawia kto wyszedł z grupy na podstawie 6 meczu więc nie ma tu mowy jakimś przypadku.

I powtarzam skończmy już świrować z osobnymi tematami o meczach Milanu, Interu czy też Fiorentiny ...

PZDR


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:56

wojti-s pisze:
Wojczech7 pisze:Ja sądze, że w tej grupiej na awans nie zasłużył Milan :evil: Fuksiarze wredne :angry:
hahahaha :rotfl: aleś Ty śmieszny :smile:
Miał Milan więcej ptk od Schalke ? Miał więc zasłuzył na awans. Jak na awans może zasłużyć drużyna, która ma mniej ptk skoro wiąże sie ona z większą liczbą przegranych meczów :?: Oj ludzie ludzie...żenada... Tak sie zastanawiam bo ostatnio robi się z tego forum o Milanie. Czy po każdym meczu Rossonerich będzie tutaj powstawał nowy temat, w którym to będzie można poczytać o ich niesamowitym farcie itp :?: O ile mecz z Lecce był szczęślicwy dla nich o tyle w meczu dzisijeszym z Schalke tak z PSV ( kiedy było 0-0) mieli przewage więc raczej powinna tutaj być mowa o pechu.
Jeśli juz mówimy o szczęściu to czemu wszyscy znawcy w tematyce "Fart Milanu" nie wspomną ani słowem o poprzeczce i słupku naszego meczu z Violą? Troche obiektywizmu :!: :evil:
PS. Rozumiem, że wolność słowa wolnością ale kurde no bez przesady :!: :!: :!: :!: Nie wiem jak pozostałym ale ja już amm dosyć czytania coraz to nowych tematów na temat Milanu itp. owszem nie muszę tego czytać, ale te tematy zaczynają przypominać te typu : kogo powinno kupic Juve.
Do userów apelowałbym o ograniczenie się z zakładaniem tych tematów.

Wojczech7 - jak masz takie głupoty pisać to lepiej połóż się w łóżeczku i zarówno swoim imiennikom jak i Juventinim wstydu nie przynoś :?

PS. Moim zdaniem to dobrze, że Milan awansował. Dlaczego :?: A no dlatego, że w przypadku odpadnięcia Rossonerich z LM skupiliby się oni na rozgrywkach Serie A i wówczas mogłoby nam być ciężko zdobyć Scudetto. A tak, zgubią jeszcze troszke ptk i bedzie good :wink: Aczkolwiek niezależni od tego - nie ma się co oglądać na innych. Jezeli chcemy wygrywac to musimy liczyc tylko i wyłącznie na siebie , więc euforia po porażkach Milanu do niczego nas nie doprowadzi bo sami musimy wygrywać :wink:

ja nie mówię że Schalke powinno awansować a Milan nie...Milan miał więcej pkt. czyli był lepszy i awansował.. i w tej kwestii się z toba zgadzam... chodzi mi jednak o to że jest mi szkoda drużyny Schalke ponieważ jest to bardzo dobra drużyna zasługująca na grę w LM... .... a jeśli chodzi o to że gdyby Milan odpadł to skupiłby się tylko na Serie A... otóż pomyliłeś się :naughty: ponieważ gdyby Milan przegrał dzisiejszy mecz to odpadłby z LM ale grałby w pucharze UEFA więc nie skupiałby się tylko na Serie A


Sky is the limit!
joszko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 16
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:56

Co wy gadacie ze zawodnicy milanu są dobzi??jak by byli tacy wspaniali to nie gnili by w takim klubie jak milan


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 22:57

Paolo_Rossi_1982 pisze:I tak na największe okaski zasługuje Gattuso :lol: Uh ... uh ... uh ! Co za "człowiek" 8)
Dokladnie, co za zwierze. Podziwiam Poulsena, ja bym nie wytrzymal i dostalby w ta swoja zwierzeca paszcze 8) I jeszcze jedno, macie zamiar otwierac nowy temat po kazdym meczu Milanu? Moze zalozymy topic przeznaczony tylko o Milanie, bedziemy w nim wypisywali swoje niezadwoloenie itd. :roll:

P.S. @Steru, świetny avatar 8) :P


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
milanistka

Milanistka
Milanistka
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 115
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 23:03

Hahahahahahaha w Juve to chyba macie jakiś constans, bo na forum tylko Milan na tapecie :D:D:D Naprawdę nie macie się czym zajmować :P:P:P Słowa moje są skierowane oczywiście do nieopierzonych jeszcze użytkowników forum, korzystających z niego króciutko. Tak się zastanawiam czy wy przypadkiem kibicami Milanu nie powinniście zostać bo w jego sprawach orientujecie się lepiej ode mnie momentami, bo z taką drobiazgowością analizujecie wszelkie newsy o rossonerri'ch, że chyba znacie je na pamięć.

Mam taką małą radę: macie swój ukochany klub ?? - macie to zajmijcie się jego sprawami :D

A co do meczu, to mam bardzo mieszane uczucia dotyczące awansu Milanu... Bo w sumie niepewne jest teraz i Scudetto i LM, bo wiadomo na dwa fronty ciężko jest być najlepszym. A gdyby zostało tylko walka o mistrzostwo Włoch to wiadomo, o wiele większe szanse na chociaz jedno trofeum. A tak to dwa bardzo niepewne. Ale czas pokaże, kto będzie lepszy :twisted:


Milaniści - jesteśmy elitą, nie tłumem !
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 23:03

Miałem przyjemność oglądać ten naprawde świetny mecz naszych odwiecznych rywali z bardzo walecznym i ambitnym Schalke. Przyznam, że choć Milan to nasz odwieczny rywal to bardzo lubie patrzeć na ich gre, do Rossonerich nic nie mam, a Pirlo, Kaka czy Sheva to jedni z moich ulubionych piłkarzy. Tak czy siak jednak trzymałem kciuki za Niemców.. jak się nie jest kibicem żadnej z grających drużyn to się jakoś kibicuje słabszym. Tym razem jednak wygrali lepsi.

Naprawde gratuluje wygranem Milanowi po pięknym meczu i awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Może spotkamy się znów w finale? :whistle: . Co do samego meczu to naprawde porywające widowisko, bardzo ładna gra, niektórymi zagraniami można było się zachwycać. Po pierwszej bramce dla Milanu gra stała się bardzo otwarta, oby dwa zespoły prezentowały ładny dla oka, ofensywny futbol :wink: .

Pierwszy gol w meczu Pirlo to naprawde cudeńko. Idealnie uderzył tą piłke i co ciekawe nie podkręcał jej tylko kropnął taka fajną opadająca z prostego podbicia (coś w stylu Juninho :) ). Nie zdążyłem się tym golem zachwycić, a tu bo świetnej wrzutce Lincolna z wolnego bramke wsadza Poulsen. Druga połowa to popis brazylijczyka Kaki. Kapitalna zagrania, dryblingi, podania w całym meczu i dwie bardzo ładne bramki. Gdyby uznali mu jeszcze jedną zaliczyłby klasycznego hattricka. Wszystkie nieprzeciętnej urody, bo wpadnięciu w pole karne. Szczególnie ta druga strzelona ze stoickim spokojem, po profesorsku 8) . Nie spanikował, spokojnie minął dwóch obrońców i strzelił w róg bramki gdzie nie było ani Rosta ani obrońców Schalke.

Oprócz gry Kaki bardzo spodobała mi się gra Pirlo. Można się zachwycać jego pięknymi przerzutami. Naprawde nieźle radził sobie nawet Inzaghi i Seedorf pare razy zaczarował Niemców. Shevchenko nieco zawiódł. Na wyróżnienie w drużynie Schalke zasłużył strzelec drugiej bramki Lincoln. Był liderem swojego teamu, świetnie rozgrywał, zaliczył kilka cacy przerzutów w stylu Pirlo :wink: , i strzelił bramke po rykoszecie. Byłem pod wrażeniem jego gry, widziałem go tak naprawde po raz pierwszy. I bardzo chętnie przywitałbym takiego gracza w Juve :D . Już wcale nie dziwie się, że Bayern przymierza go na zastępce Ballacka.

Meczyk bardzo ładny, gra Milanu również świetna. Takie mecze warto oglądać. Do dalszej rundy awansował jednak napewno lepszy.


ODPOWIEDZ