Nominacje UEFA na najlepszych pilkarzy.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 10:57

DelSojer pisze:Najbardziej brakuje mi w tym gronie Zlatana. Zrozumię brak wielu(czyt. wszystkich) wspaniałych graczy JUVE, ale pominięcie go to już lekka przesada. Zlatan grał bardzo efektownie i co ważniejsze skutecznie.
czyżby ? ja przypominam, że Zlatan w LM zdobył całe ZERO bramek a napastnika rozlicza się przedewszystkim z tego, ile razy wpakował piłke do siatki przeciwnika...

Ibra ma jeszcze sporo czasu na to, aby zdobywać tego typu nagrody i wyróżnienia.


[Nevermind]

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2005
Posty: 47
Rejestracja: 30 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 11:03

filippo0 pisze:gigi nie dostanie tej nagrody - niby za co? nic nie osiągnął w tym sezonie no moze poza scudetto
filippo0 pisze: Cech jest świetny - ten jego zasięg rąk i te piłki które wyciąga to cos niesamowitego
No to takiego Cech osiagnal? Buffon jest jeszcze lepszy od Cecha, a oni dwoje wygrali lige w poprzednim sezonie.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 11:14

mysle ze to bedzie wygladało tak: Buffon - Nesta - Lampard - Park Ji-Sung

kiedy przeczytalem to na onecie to tez zdziwilo mnie to ze tylko Gigi jest z naszej ekipy przeciez wielu wiecej pilkarzy Juve zasluguje na te nagrody - chocby Nedved, Ibra i wielu wielu innych

powinni zrobic tez nagrode dla najlepszego trenera - pewnie wygrałby Benitez ale ja ze tym nie jestem. moim skromnym zdaniem powinien wygrac Guss Hiddink (piszcie swoje typy)


Obrazek
ODPOWIEDZ