Lippi:'Inter faworytem do zdobycia scudetto'

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 15:39

Selekcjoner reprezentacji Włoch - Marcello Lippi uważa, że mediolański Inter jest faworytem numer jeden do zdobycia tytułu mistrzowskiego w zbliżającym się piłkarskim sezonie 2005/06.

"Teoretycznie Inter, Milan i Juventus są tak samo silne. Jednak ja uważam, że drużyna Manciniego ma coś więcej niż ich najgroźniejsi rywale. W porównaniu z Milanem i Juventusem, Inter ma ogromny apetyt na wygranie tego wymarzonego scudetto."- stwierdził.


źródło

No fakt, że Inter ma apetyt na Scudetto, ale pewnie znowu będą musieli się obejść smakiem :smile: MI się wydaje, że bardziej wzmocnił się przed sezonem 05/06 Milan od Interu.


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 15:49

Inter co roku jest jednym z faworytów do zdobycia tytułu a w rzeczywistości walka toczy się między Juve a Milanem a Inter walczy co najwyżej o 3 miejsce. Nie mniej jednak nie należy ich lekceważyć gdyż mimo ciągłych wzmocnień, które jak wiemy nic nie dawały to w końcu passa Interu może się przełamać i będzie to groźny konkurent w walce o 1 lokatę. Prezes Interu i tak ma cierpliwość ładując ogromną kasę w zespół który ostatecznie zawodzi.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 15:59

bartus pisze: MI się wydaje, że bardziej wzmocnił się przed sezonem 05/06 Milan od Interu.
A mi sie wydaje że największego wzmocnienia dokonał z tej trónarazie Juventus.

A wracając do tematu wygra ktoś z trójki Inter Juve Milan a faworyta wskazać sie nieda bo niewiadomo w jakich formach będą te drużyny.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:03

MAT pisze: A mi sie wydaje że największego wzmocnienia dokonał z tej trónarazie Juventus.
No spoko...Jeśli twierdzisz, że Juve się najbardziej wzmocnił, to winszuje. Jak dla mnie to najbardziej się wzmocnił Milan :/ Niestety...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:07

Fakt Inter co roku jest zaliczany do grona faworytów ale mówiąc szczerze prawdopodobnie siada im psychika.No bo co można powiedzieć o naprawde dobrych piłkarzach, którzy grają na niskim dla siebie poziomie.Na początek może być mowa o np. nie zgraniu ale poźniej ?
Inter w tym sezonie wzmocnił się znacznie a przynajmniej tak się wydaje patrząc na nazwiska sprowadzonych piłkarzy.Sądze że Inter będzie walczył o scudetto z większymi szansami niż np. sezon wcześniej.Może się okazać że Juventus, Milan i Inter będą szły łeb w łeb rzez rozgrywki ligowe a tego akurat bym sobie życzył.Przecież to kapitalna sprawa jak w lidze jest kilka teamów walczących o mistrzostwo nie tylko na papierze a również na boisko.
A co do słów Lippiego sądze że są lekko przesadzone ponieważ każda z drużyn jest zdeterminowana aby zdobyć mistrzostwo więc Inter jakiejś specjalnej motywacji nie ma.


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:07

Nio Inter powalczy jak co roku..ale nie ma co walka napewno będzie trwała do końca więc należy w niecierpliwością czekać na rozpoczęcie nowego sezonu...Lippi może wnioskować to też z tego że Juventus napewno będzie bardziej stawiał w tym roku zdobycie LM co niejednokrotnie podkreśla chociaz z walki o kolejne mistrzostwo napewno nie odpuści.


faller

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 62
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:23

MAT pisze:

No spoko...Jeśli twierdzisz, że Juve się najbardziej wzmocnił, to winszuje. Jak dla mnie to najbardziej się wzmocnił Milan :/ Niestety...

Ja uważam, że JUVE się najbardziej wzmocniło, ponieważ kupiliśmy Vieire i to było dopełnienie do drużyny, która w zeszłym sezonie wygrała scudetto. Nasza drużyna jest "pełna" nie potrzebujemy większych wzmocnień typu Vieira :-D


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:40

buaahahahah... lippi jest smieszny... oczywiscie zed juve jest faworytem bo kupilo vieire kovaca cheilliniego giannichedde (nie wiem jak to sie piisze) i mutu...:D


Sky is the limit!
nogi2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 17
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 17:19

Kupilo? BUhahahahahahahahahahahah. Jedynie na Vieire wydali pieniadze.Pozostale to wolne transfery i walka o Chelliniego pod patronatem wloskiegho pzpn;). Swoja droga ja wciaz czekam na jakas pozytywna wypowiedz Chelliniego na temat druzyny itp.


'Only two things are infinite: the universe and human
stupidity, and I'm not sure about the first' - Albert Einstein
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 17:52

Z Lippiego zawsze był lepszy trener niż typer,przypomne,że przed rozpocząciem poprzedniego sezonu za faworyta rozgrywek uważał AC Milan.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 18:20

Apetyt mogą mieć ale to chyba nie wystarczy. Mam szacunek do Lippiego ale niech się on w typowanie nie bawi a zajmie pracą z reprezentacją w której ostatnio nie jest za kolorowo.


bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 18:32

Teoretycznie Inter ma rzedczywiscie teraz bardzo mocny sklad z Adriano na czele, który z sezonu na sezon jest coraz lepszy. Lippi postawil na nich bo moze zbyt maonotonne byloby stawianie na Juve :smile: , a do tego moze nie lubic Milanu :twisted: albo moze chcial byc po prostu oryginalny :D . A co do transferów to mysle, ze czegos w tym mercato jesczce brakuje i bedziemy jednak mieli ta niespodzianke :P . A obecnie jest cos w rodzaju ciszy przed burza, a jak sie ona skonczy to mam nadzieje, ze bedziemy mogli wystartowac na rowni z Mediolanczykami do walki o scudetto. :twisted:


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 18:47

Lippi ma racje..
Ale Inter jest faworytem tylko Na Papierze!
Chodzi o to, ze zrobili najlepsze transfery(a jak wiemy transfery to nie wszystko)..
Pizzaro, Samuel, Solari, Figo(być może), Ballack(być moze, chodź nie wierze :-D )..
Widać, iż Moratti wierzy, że zawodnicy Realu to klucz do sukcesu..Kupuje tych, którzy niegdyś(bo to prawda 8) )byli nazywani galaktycznymi, a ich gra i tak nie była nagradzana "jedenastką tygodnia Primiera Division".

Nie wiem, może i nie mam racji, ale sądzę iż Inter w tym sezonie moze byc bliski sięgnięcia po Scudetto.. Lippi ma też racje, ze dodatkowej motywacji nada im głód..

Bo przecież Kiedyś będą musieli wygrać Serie A...
Ale wierze takze we wzmocnienia naszego zespołu..
Vieira załatał dziurę w środku pola, Chiellini da odpocząć Zambro, Kovac jest alternatywą dla Thurama, a Giannichedda może powalczyć nawet o wyjściową jedenastkę chodź wszyscy zakładają, ze jest skazany na ławke..

Mancini myśli, ze gwiazdeczki wygrają za niego ligę, ale liczys ie oczywiście zgranie..Jeżeli trener Interu nie da rady zrobic z tej paki zespołu do wygrywania, to chyba po sezonie pożegna sie z posadą..
Milan,..Także poczynił dobre ruchy, ale wzmocnienie ataku w postaci Gili i Vieriego moze przełożyć sie na inne formacje..
Johan Vogel zostal kupiony tylko na rezerwe, bo Gattuso raczej ze składu nie wygryzie..
Natomiast obrona dalej ta sama..sami 30+latkowie.Wkońcu muszą spóścić z tonu, bo Cafu dostanie wkońcu wylewu.. :smile: :smile:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 20:43

bartus pisze:Jednak ja uważam, że drużyna Manciniego ma coś więcej niż ich najgroźniejsi rywale.
Chyba piłkarzy :whistle:
bartus pisze:W porównaniu z Milanem i Juventusem, Inter ma ogromny apetyt na wygranie tego wymarzonego scudetto."- stwierdził.
Apetyt to ma każda drużyna, gorzej jest już z samym wykonaniem wyznaczonego celu....
Wicior pisze:Lippi ma też racje, ze dodatkowej motywacji nada im głód..
Dziwne, że jeszcze nie umarli z głodu :smile:

Nie jestem przyzwyczajony do takich wypowiedzi wielkiego Lippiego, zresztą i tak patrzę na to przez palce. Szkoda, że Marcello wysunął swój typ patrząc z perspektywy dokonanych wzmocnień a nie przeszłości...Inter od wielu wielu lat nie wygrał Scudetto. Chciałoby się powiedzieć, że teraz mają wielką szansę, bo się bardzo wzmocnili, ale przeszłość już pokazała, że nie raz na papierze byli najsilniejsi a kończyli jak kończyli 8) W 2002r. mieli mistrza na wyciągnięcie ręki a my zgarneliśmy koronę :twisted: ( pozdrawiam Lazio i Udine też 8) ).

Moim zdaniem najbardziej wzmocnił się Milan, bo oni w przeciwieństwie do rywala zza miedzy, potrafią udokumentować swój potencjał także na boisku. Dlam nie oni są faworytem, ale jak wiemy, my w tej roli nie lubimy grać, nam to poprostu nie leży.
Fakt, że to może być jakiś przełom dla Interu, jednak nawet jakby z nami wygrali 2 razy, to i tak gdzieś pogubią pkt.
A my? Załataliśmy jedyną dziurę w składzie, jestem spokojny, bardziej boję się o ławkę.

Wracjąc do wątku Interu, trzeba im się odbić, bo ostanio są od nas lepsi... :roll: Najbiższa okazja już niedługo... mecz o SPW :twisted:


Obrazek
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 20:58

nogi2 pisze:Kupilo? BUhahahahahahahahahahahah. Jedynie na Vieire wydali pieniadze.Pozostale to wolne transfery i walka o Chelliniego pod patronatem wloskiegho pzpn;). Swoja droga ja wciaz czekam na jakas pozytywna wypowiedz Chelliniego na temat druzyny itp.
No właśnie czekam aż Chelini powie coś pozytywnego o drużynie

Inter co roku wydaje się faworytem do wszystkiego a wychodzi jak wychodzi :rotfl:


ODPOWIEDZ