arka-legia 0-0

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 21:23

Legia Warszawa kandydat do mistrzostwa polski, nasz reprezentant w europejskich pucharach na ingauracje Idea ekstraklasy nie sprostał beniaminkowi z gdyni. Stołeczna druzyna grajaca w zupelnie innym skladzie niz w poprzednim sezonie zawiodła na całej linii nie zagrazajac zbytnio ani bramkarzowi arki ani piknikowej atmosferze na trybunach. przełomowym momentem meczu była czerwona kartka dla imeha sciagnietego z polonii ktory brutalnie sfaulował wojciecha szale. to zachowanie rodem z druzyny walczącej o pozostanie w drugiej lidze spowodowało ze pilkarze arki cofneli sie do własnego pola karnego gdzie bardzo skutecznie radzili sobie z nieporadnymi atakami warszawian. zreszta trudno sie dziwic ze ataki były nie poradne jesli o jej sile mieli stanowic klatt, janczyk czy zjawinski ktorzy łącznie rozegrali w ekstraklasie 6 meczy. tradycyjne juz kiepskie rozpoczecie sezonu dla legii jest nie pokojacym znakiem głównie dla działaczy ktorzy moze wreszcie pojmą ze druzyna nie moze wyruszac na podboj europy z drugoligowymi gwiazdami.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 21:33

Bylem na meczu (pisze z Gdyni) i musze przyznac ze Legia nie pokazala sie z najlepszej strony. Dobrze gral Szalachowski ktory chwilami mijal rywali jak pacholki. Choto jak zwykle bezbledny w obronie, a gdzie byli inni? Klatt niczym nie zachwycil podobnie jak reszta zawodnikow z lazienkowskiej. Legia gra widowiskowo lecz nie potrafi stworzyc i wykorzystac dogodnych sytuacji.
Zaskoczyl zespol Arki ktory w pewnym momecie byl bliski zdobycia bramki.
Mam nadzieje ze nastepne spotkania beda w wykonaniu legionistow juz tylko lepsze.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 21:42

stazzorZ pisze:Stołeczna druzyna grajaca w zupelnie innym skladzie niz w poprzednim sezonie zawiodła na całej linii nie zagrazajac zbytnio ani bramkarzowi arki ani piknikowej atmosferze na trybunach.
Nie zagroziła, prócz jednej stówki Klatta, której nie można było nie wykorzystać. Klatt zdołał. Co do trybun - mogło być inaczej? :wink:
przełomowym momentem meczu była czerwona kartka dla imeha sciagnietego z polonii ktory brutalnie sfaulował wojciecha szale.
Oj, to naprawdę musiało boleć. Nie zazdroszczę Szali :?... Brrr....
to zachowanie rodem z druzyny walczącej o pozostanie w drugiej lidze spowodowało ze pilkarze arki cofneli sie do własnego pola karnego gdzie bardzo skutecznie radzili sobie z nieporadnymi atakami warszawian.
A co mieli zrobić? Nalezą się Gdynianom brawa za dobra defensywę. Mimo tego że większość drugiej połowy była żenująco nudna to i tak udało się zagrozić bramce Fabiańskiego. Pilch uderzył w poprzeczkę, szkoda, że nie padła bramka, ale 1 pkt z Legią to i tak sukces.
zreszta trudno sie dziwic ze ataki były nie poradne jesli o jej sile mieli stanowic klatt, janczyk czy zjawinski ktorzy łącznie rozegrali w ekstraklasie 6 meczy. tradycyjne juz kiepskie rozpoczecie sezonu dla legii jest nie pokojacym znakiem głównie dla działaczy ktorzy moze wreszcie pojmą ze druzyna nie moze wyruszac na podboj europy z drugoligowymi gwiazdami.
Piłkarze o których wspomniałeś byli jednymi z najlepszych z zaplecza zeszłorocznej ekstraklasy. Nie dziwię się że stołeczny klub ich pozyskał, gdyż są młodzi i jak na polskie warunki utalentowani. Jednak trudno, aby bez żadnego doświadczenia stanowili o sile jednego z najsilniejszych klubów w Polsce. Nie wolno jednak całej winy zwalac na nich, bo gdzie w tym meczu był Włodarczyk? Gdzie Magiera? Cała Legia jest winna takiemu, a nie innemy wynikowi. Drużyna powinna stanowić kolektyw a o to trudno kiedy większość zawodników to nowe twarze, w dodatku "młodej daty".
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z Arki. Pokazali że potrafia zagrać jak równy z równym nawet z Legią. Mecz był ciekawy jedynie w pierwszej połowie. Drugą obie drużyny jakby przespały - Arka na własnej połowie, szukając nieporadnie szans na kontrę, zaś Legia próbując przebić się przez szczelną dziś obronę żółto-niebieskich. szkoda tej poprzeczki Grześka Pilcha, ale ważne że choć jeden punkt pozostał w Trójmieście. Brawa! :bravo:


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 22:00

Mam nadzieje, ze ta porazka Legii (bo remis odbieram wlasnie jako porazke) pozwoli przejrzec na oczy dzialaczom Legii i podejmia oni decyzje o dymisji trenera Zilinskiego. Po tym co w ciagu swojej kariery zrobil na boisku mialem dla niego wielki szacunek. Jednak za szybko pchal sie do trenerki, powinien chociaz 2,3 sezony spedzic jako asystent. Jednak jego ambicja kazala mu podjac prace trenera druzyny majacej walczyc o Mistrzostwo Polski. Skutki jego pracy kazdy mogl ocenic po zakonczonym sezonie.
Co do meczu w Gdyni, nie zauwazylem zadnej kocepcji gry, zawodnicy Legii nie mogli sie odnalezc na boisku a ich podania nie znajdywaly celu. Jak podaja statystyki pomeczowe Warszawianie oddali 14 strzalow, jednak nie wiecej jak 2 badz 3 z nich byly grozne i mogly powazniej zagrozic bramce Chamery.
Jestem bardzo zawiedziony postawa calej druzyn, liczylem ze w koncu Legia sie przelamie i zdobedzie na inauguracje komplet punktow. Jesli "trener" Zielinski nei zmieni stylu gry swojej druzyny( w co watpie) lub jesli zarzad nie podejmie decyzji o zmianie trenera, to MP i europejskie puchary pozostana tylko nieosiagalnym marzeniem ........
stazzorZ pisze:nie pokojacym znakiem głównie dla działaczy ktorzy moze wreszcie pojmą ze druzyna nie moze wyruszac na podboj europy z drugoligowymi gwiazdami.
wg mnie lepiej wyruszac na podboj z takimi graczami, ktorzy sa perspektywiczni, ambitni i maja chec do walki, niz z pilkarzami pokroju Wlodarczyka, badz trenerem Zielinskim...


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 22:09

Co tu dużo mówić... skład Legii, zmeinil się diametralnie, ale to co najważniejsze, czyli sama gra, pozostała na takim samym, nędznym poziomie :| Arka, coprawda, po tym jak grała w "10", stanęła we własnym polu karnym i tylko wybijała piłki, co nie zmienia faktu, że Legia nie miała pomysłu jak strzelić bramkę... zagrała w swoim starym stylu.
Jendak nie ma co się jeszcze załamywać. Pierwszy mecz sezonu, nigdy nie jest najlepszy, w wykonaniu Legionistów. Jeżeli w następnej kolejce, powtórzy się scenariusz z dzisiejszego meczu, można zacząć się martwić.
Może w końcu, błyskotliwy zarząd klubu zauważy, że stołęczny klub nie ma trenera :roll:
Coolfi pisze:Gdzie Magiera?
Mardżera jak zwykle, biegał po boisku, jak kurczak bez głowy, kopiąc czasem piłkę, to tu, to tam...:x


Obrazek
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 22:18

Ja tam przyznam, że nie jestem jakoś załamany tym faktem. Dla mnie ważne, żeby Wisła obroniła tytuł, o co będzie ciężko (strata najlepszych zawodników). Ale muszę przyznać, że zaskoczył mnie rezultat. Myślałem, że Legia wgniecie Arke w murawę. Tak się jednak nie stało. No cóż poczekamy, zobaczymy jak się potoczą 3-4 kolejki i już będziemy mądrzejsi. Będzie wiadomo, kto może realnie walczyć o mistrza... No... Poza Juve offcourse :P


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 23:20

Kurde no niestety nie zdołali wygrać z beniaminkiem może lepiej sie skupić na sparingach z niemieckimi drużynami. Poco komu liga lepiej sie napalać ze zwycięztwa nad Bayerem. :rotfl: :rotfl:


Obrazek
TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 23:42

Jak Legia przegra ten sezon to będzie można powiedzieć, że zrobi to na własne życzenie. Jak można przed ligą pozbyć się swojego najlepszego zawodnika (czyt. Saganowski) a pozostawić w klubie gorszego drewniaka od Rasiaka (czyt. Włodarczyk). Trudne jest też wygrywać mecze w których grą ma kierować 17-letni chłopak. Ma nadzieje, że po kilku takich meczach Zieliński pójdzie po rozum do głowy i poda się do dymisji, bo zarząd raczej go nie wywali.


Inter per SempreObrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2005, 00:24

Jak dla mnie to Legia zagrala tragicznie. Nie bylo to ani widowiskowe ani fajne patrzec na nieporadnosc pilkarzy Legii w ataku i murowanie wlasnej bramki przez Arke. Niezbyt fajnie ogladalo sie to jak zachowal sie Imeh oraz w drugiej polowie jak kibice Arki zachowywali sie gdy Choto byl przy pilce (uhuhuhuh). Po prostu zenada, mam nadzieje ze PZPN nalozy na Gdynski zespol sroga i przykladna kare, aby na nastepny raz nauczyli sie ze z takimi zachowaniami moga sobie isc na wlasne podworko a nie na stadion. Mecz nie byl ciekawy, a co do postawy pilkarzy Legii to sie zastanawialem co w takim zespole jak ( L ) robi ktos taki jak Wlodarczyk :| albo Szala (aka drewniak). Jeszcze po Klatt'cie mozna sie spodziewac perspektyw rozwoju, o ile Wlodarczyk nie nauczy sie raczej nic nowego. Szalachowski zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie, odstawal (w pozytywnym znaczeniu) od reszty Legionistow.
Szkoda nieudolnosci warszawskiego zespolu, bo po wykluczeniu Imeha zdominowali mecz, oprocz jednej sytuacji gdy osamotniony napastnik w asyscie 3 (!) obroncow zdolal oddac strzal ktory trafil w poprzeczke -_-.
No nic moze trzeba czasu aby zobaczyc TA Legie ktora mielismy widziec od nowego sezonu, poczekamy zobaczymy. Jedno jest pewne - z taka gra nei ma co marzyc o mistrzowstwie ani o europejskich pucharach.
pozdr

PS. Arka moze sie wstydzic za czesc kibicow, bo robienie (uhuhuh) w stosunku do innego czlowieka jest baaaardzo delikatnie mowiac, nie wporzadku. Szczegolnie dziwi mnie to zachowanie biorac pod uwage ze w Arce gra czarnoskory gracz. Po prostu zal rzyć sciska.


wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2005, 01:23

Ogladalem tylko pierwsza polowe meczu, bo juz na druga zabraklo mi cierpliwosci i ochoty - obie druzyny graly kiepsko, i o ile Arka moze byc usprawiedliwiona, bo beniaminek, po wielu latach I liga itp., o tyle dla Legii nie ma wytlumaczenia - oni sa po prostu kiepscy, graja bez pomyslu, niczym nie zaskakuja - nie chce sie na to patrzec. Zdziwila mnie tez postawa kibicow Arki, ktorzy zaspiewali piosenke na czesc zaprzyjaznionego (chyba, ze sie myle, to mnie poprawcie) klubu z Warszawy: "Legia to stara...", po tym jak Imeh dostal czerwona kartke :rotfl:


misiekjt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2004
Posty: 404
Rejestracja: 18 października 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2005, 09:36

jezuuuu jak ja nienawidze Legiii bozeee czego tifosi Juve mają niby układ z Legią nie pojmuje tego,przeciez to obciach dla Juve :whistle: kocham Juve ale to ze mają "zgode" z Legią troche mnie dobija ;/ no ale nic trzeba sie pogodzić z tym Juve i tak jest najlepsze na świecie i bedzie w moim sercu. a co do meczu to niczego wielkiego się nie spodziewałem, legia jak to legia monotonny futbol prezentuje od zawsze ;] wieksze emocje pewnie towarzyszyły kibicom po meczu bo Legia i Arka raczej nie przypadają osbie do gustu :P pozdrawaim

"W sercu mym na zawsze JUVE-STAL MIELEC-CRACOVIA-KORONA KIELCE"


Porki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 listopada 2003
Posty: 9
Rejestracja: 08 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2005, 09:43

Legia gra słabo jak zawsze i bardzo dobrze.Jedynym liczącym się w Polsce klubem jest Wisła, której serdecznie życzę powodzenia w eliminacjach do LM.
Szkoda tylko, że Wisła nie ma konkurencji, bo może to zmusiłoby działaczy tego klubu do trochę rozsądniejszej polityki


Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2005, 10:50

misiekjt pisze:jezuuuu jak ja nienawidze Legiii bozeee czego tifosi Juve mają niby układ z Legią nie pojmuje tego,przeciez to obciach dla Juve :whistle: kocham Juve ale to ze mają "zgode" z Legią troche mnie dobija ;/
Powiedz mi (nie napiszę <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, Kretynie, choć i tak pewnie zrozumiesz tylko te słowa z całej wypowiedzi) człowieku o małym ilorazie inteligencji czy gdyby cracovia (tfu!) miała układ z Juve to nie byłby dla nich obciach?Przecież ten "klubik" ze zwariowanym prezesem to za chwilę będzie zaplecze ekstraklasy. To byłby wstyd dla Juve. Zrobić zgodę z takim klubem. Legia jest w Europie poważana i ma wyrobioną, dobrą markę.
misiekjt pisze:a co do meczu to niczego wielkiego się nie spodziewałem, legia jak to legia monotonny futbol prezentuje od zawsze ;] wieksze emocje pewnie towarzyszyły kibicom po meczu bo Legia i Arka raczej nie przypadają osbie do gustu :P pozdrawaim
Legia Ty ślepaku (?) gra jedną z lepszych piłek w Polsce. Ich gra być może jest niepoukładana w tym sezonie, ale to wynika z przebudowy drużyny. Panie "poinformowany" odnośnie wyjazdu kibiców Legii na ten mecz: to niestety w tym historycznym spotkaniu na stadionie w Gdynii byli tylko kibice arkii, bo nasz kochany PZPN nałożył karę na Legię. Ciekaw jestem jakie będą teraz kary na Arkę za incydenty :roll:


Marcello Lippi ritornare!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2005, 11:25

Cyrklus pisze:
misiekjt pisze:jezuuuu jak ja nienawidze Legiii bozeee czego tifosi Juve mają niby układ z Legią nie pojmuje tego,przeciez to obciach dla Juve :whistle: kocham Juve ale to ze mają "zgode" z Legią troche mnie dobija ;/
Powiedz mi (nie napiszę <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, Kretynie, choć i tak pewnie zrozumiesz tylko te słowa z całej wypowiedzi) człowieku o małym ilorazie inteligencji czy gdyby cracovia (tfu!) miała układ z Juve to nie byłby dla nich obciach?Przecież ten "klubik" ze zwariowanym prezesem to za chwilę będzie zaplecze ekstraklasy. To byłby wstyd dla Juve. Zrobić zgodę z takim klubem. Legia jest w Europie poważana i ma wyrobioną, dobrą markę.
misiekjt pisze:a co do meczu to niczego wielkiego się nie spodziewałem, legia jak to legia monotonny futbol prezentuje od zawsze ;] wieksze emocje pewnie towarzyszyły kibicom po meczu bo Legia i Arka raczej nie przypadają osbie do gustu :P pozdrawaim
Legia Ty ślepaku (?) gra jedną z lepszych piłek w Polsce. Ich gra być może jest niepoukładana w tym sezonie, ale to wynika z przebudowy drużyny. Panie "poinformowany" odnośnie wyjazdu kibiców Legii na ten mecz: to niestety w tym historycznym spotkaniu na stadionie w Gdynii byli tylko kibice arkii, bo nasz kochany PZPN nałożył karę na Legię. Ciekaw jestem jakie będą teraz kary na Arkę za incydenty :roll:
Heh, przypominam ze Cracovia walczyła o europejskie puchary i prawie im sie to udało, wiec się nie przelicz ;]
Incydent z Choto to jest norma na polskich stadionach wiec nie spodziewajcie sie kary ;] Sezon 2005/2006 będzie należał do Wisły Kraków i do Legii Warszawa, kolejnośc taka sama jak napisałem ;] Namieszać może Groclin, ale najwięcej do powiedzenia będzie miał polski sędzia który moze nieźle namieszac w tabeli, miejmy tylko nadzieje ze pzpn idzie w dobrą strone choć jak widze po ostatnich karach to mi sie płakać chce, (Piast Gliwice -10pkt + 100tyś zł :angry: Umożone postępowania dotyczące Arki Gdynia :angry: )


misiekjt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2004
Posty: 404
Rejestracja: 18 października 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2005, 11:29

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jestes Ty (Cyrklus)po pierwsze, dlaczego... bo palancie nie mowiłem ze chciałbym aby Juve miało jakies układy z Cracovią czy innym polskim klubem.piszesz ze
Legia Ty ślepaku (?) gra jedną z lepszych piłek w Polsce. Ich gra być może jest niepoukładana w tym sezonie, ale to wynika z przebudowy drużyny.
hahahha jezuu to chyba nie wymaga wogole komentarza , ale skusze się na małą wypowiedz do przedstawionego cytatu. nazywasz mnie ślepakiem (:| hahahaha) a co moze powiesz mi kiedy Twoja kochana Legia grała porywającą piłke hmmm?? ja szczerze nie przypoinam sobie zeby wogole kiedyś taką grali.kazdy mecz wymęczony a to ze mają "nowy skład" po przebudowie moze ich troche usprawiedliwic ale sam mowisz ze grają jedną z lepszych piłek w Polsce takze jedno wyklucza sie z drugim. ratuje ich tylko to ze nasza ekstraklasa jest przecietna i takie kluby jak Legia moga się spokjnie utrzymać w niej a anwet walczyc o miejsce w europejskich pucharach z ktorych i tak pewnie odpadnie zaraz w początkowej fazie rozgrywek . pozdrawiam FORZA JUVE GRAZIE JUVE !!

"Boże gdybym zginął to opiekuj się moją rodziną!!!"


ODPOWIEDZ