cicinho w milanie ???

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 15:08

marcinek pisze:kibice juve! caly czas czytam tu jakies marzenia o hipertransferach juve... ale zebyscie sie nie zdziwili jak do ani jednego takiego nie dojdzie! nie wiem co mysli lucek to na co oni ta kase wydaja ze nie maja na transfery? niby mieli na ubiegloroczny sezon najlepsze kontrakty a tak wygladaja te transfery jakby mieli krach finansowy... obysmy kogos dobrego na pomoc kupili bo jak nie to znow bedziemy za to placic w przyszlym sezonie...
Lucek sciemna ze nie ma pieniedzy a tak naprawde to sie zdzwisz jeszcze jak lucek sciagnie w ostatnie dni za te pieniadze kogos bbb dobrego w zeszlym roku niby tez nie mial pieniedzy a w ostatnie godziny mercato skad sie wziol ibrahimovic i woghole skad cannavaro i emerson?? :wink:


vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 15:27

Po pierwsze:to Juve a nie Milan jest mistrzem Włoch,a co za tym idzie ma TEORETYCZNIE najlepszy sklad.Oczywiscie transfery sa potrzebne,ale nie popadajmy w przesade.Niektorzy to chcieliby kupic 10 zawodnikow,najlepiej zeby kazdy mial NAZWISKO i byl wart kilkadziesiat mln $
Po drugie:Tak jak Juve jest mistrzem na boisku,tak nasz Lucek jest mistrzem w dokonywaniu transferow!Kazdemu kto na niego narzeka, proponuje uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac na koniec mercato.Wtedy bedzie czas na ocene tego co dzialo sie w okienku transferowym.

Po trzecie:Dumni po zwyciestwie,wierni po porazce... :!: :)


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
mrowczan

Milanista
Milanista
Rejestracja: 03 września 2004
Posty: 46
Rejestracja: 03 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 16:29

No nie powiem, ladnie lucek przykupil sedziow w minionym sezonie :P Az milo bylo patrzec, jakpan z gwizdkiem gra z wami :) Moze stad malo kasy... :P ??


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 16:32

tak tlumacz sobie ta magiczna liczbe 28 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 16:39

mrowczan pisze:No nie powiem, ladnie lucek przykupil sedziow w minionym sezonie :P Az milo bylo patrzec, jakpan z gwizdkiem gra z wami :) Moze stad malo kasy... :P ??
No tak w koncu to prezydent Juve (niby były :whistle:) jest premierem kraju, a nasz wicedyrektor rządzi całym Calcio ... :smile: I kto tu kogoś kupuje? Nie wiem czemu tak wszyscy się czepiają Moggiego, bo tak na dobrą sprawę - co on może? Przeciez nie jest zadnym włodarzem Calcio, czy kimś ważnym we władzach państwa. Co innego milaniści 8)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
sebast

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 21
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 17:02

mrowczan wypie... z mojego tematu

przepraszam bardzo wszystkich


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 17:25

mrowczan pisze:No nie powiem, ladnie lucek przykupil sedziow w minionym sezonie :P Az milo bylo patrzec, jakpan z gwizdkiem gra z wami :) Moze stad malo kasy... :P ??
zazdrosc??? :lol: trzeba wytlumaczyc jakos nasze zwyciestwa 8) zeby nie bylo ze wygrywamy fair i jestesmy od was lepsi .......


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 17:47

Według mnie Cicinho jest lepszy od Miguela którego Moggi planuje sprowadzić...
Po tym poście jestem pewny że nie widziałeś w akcji Miguela.
Chyba na onecie przeczytałem że jest on już teraz uznawany za jednego z najlepszych defensorów na starym kontynecie.Jak dla mnie to bez róznicy czy by przeszedł Cicinho czy Miguel, chociaż wolał bym chyba Miguela.
No nie powiem, ladnie lucek przykupil sedziow w minionym sezonie Az milo bylo patrzec, jakpan z gwizdkiem gra z wami Moze stad malo kasy... ??
Milaniści zawsze są tacy. Oni nie umieją przegrac z honorem. Sędziów przekupiliśmy. Hahahahaha! Zazdrość i tylko zazdrość!


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 20:18

Juventus jest zainteresowany brazylijskim prawym obrońcą Cicinho. Zawodnik Sao Paulo jest przymierzany do objęcia miejsca w reprezentacji, które teraz zajmuje Marcos Cafu. 25-letni Cicinho jest o krok od uzyskania paszportu europejskiego, dzięki swoim włoskim korzeniom.
Chociaż niedawno przedłużył swój kontrakt z południowoameryskańskim klubem do 2008 roku, transfer do Europy nie jest wykluczony. Pogłoski mówią, że potencjalny nabywca będzie musiał wyłożyć 8 milionów funtów, z czego 40% trafi do kieszeni piłkarza.

źródło JuvePoland :prochno:

Moim zdaniem Juventus moze go pozyskac ale raczej go niepozyska Luciano Moggi niejest zbytnio chetny do wydawania pieniedzy . Milan milan tez go raczej niepozyska juz dosc wydali pieniedzy okolo 25 mln Euro oraz za Jankulovskiego okolo 10 mln . to raczej kolejnych pieniedzy niewydadza . Juventus moim zdaniem jak hccialby miec prawego obronce to by sobie wzial wolnego Miguela jeden z najlepszych portugalskich zawodnikow na EUro 2004 .


Obrazek
spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 20:55

Ja slyszalem, ze Gilardino to mial byc ostatni zakup Milanu. Z drugiej strony pozyskac Cicinho byloby bardzo dobrze, bo to utalentowany pilkarz. Ale skoro mozna miec Miguela za darmo to ja i pewnie Lucek tez wole Portugalczyka.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 21:31

mrowczan pisze:No nie powiem, ladnie lucek przykupil sedziow w minionym sezonie :P Az milo bylo patrzec, jakpan z gwizdkiem gra z wami :) Moze stad malo kasy... :P ??
Tak?????a przypomniec mam ci jakim dzwinym trafem milan szczelal gole dajmy w 95 minucie tego to juz nie poruszysz?


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 23:22

mrowczan czytales kiedys komentarze Jasia_smietany na onecie ?:P tam wystawiaja mu oceny za te glupie prowokacje np 1/10 -daremna 10/10-extra.Proponuje zebysmy tobie tez wystawiali siakies oceny za te texty :P A ja jako pierwszy wystawie ci ocene SYNKU -> 2/10 - na zachete-mimo ze to co piszesz nadaje sie conajwyzej do bravo girl.
PS. Gratuluje milanowi ze jest lepszy od juve (to chciales uslyszec DZIECIACZKU) mimo ze przegral na san siro-przypomne te akcje 'zablokowany strzal Del Piero-uderzenie z przewrotki wprost na glowe Trezeguet'a-ktory dopelnia formalnosci skierowujac pilke do siatki' :PPPPPPPPPPPPP "a Niemcy upokorzeni placza,przegrac mecz ktory mieli wygrany w 2 minuty"<-skad to znacie ?:P mrowczanQ z tym cytatem bez aluzji bylo :P POZDRAWIAM


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 23:41

Hmm nom widziałem ostatnio news o zainteresowaniu Juve Cicinho...ale przejrzałem ten temat od początku i dzięki Kace i Leonardo to Milan jednak ma większe szanse, żeby go ściągnąć:/. A ja jestem za...i też uważam, że Cicinho jest lepszy od Miguela. Przynajmniej jestem pod wielkim wrażeniem jego gry w P.Konfederacji. Jego gra mnie oczarowała :-D . Mam nadzieje, że nie wystrzelił z formą na jeden turniej tylko zawsze będzie 3mał taki poziom. A Miguel to oczywiście świetny i nieprzeciętny obrońca, ale po kilku meczach w których go widziałem i po Euro 2004 stwierdzam, że jest naprawde świetny, ale Cicinho jest lepszy :dance:


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 01:32

Hm... tak się zastanawiam czy poraz kolejny przegramy na arenie mercato z Milanem... :evil:


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 02:28

Współczuje.


ODPOWIEDZ